» »

Gmail opozorilo

Gmail opozorilo

Bolf3nk ::

Gmail me je opozoril, da je nekdo iz ZDA vstopil v gmail račun.

 null

null



sicer je račun "sekundarni" za kakšne forume itd. samo vseeno. geslo sem že spremenil. računalnik pregledal, najdem samo kukije....

luka46 ::

Meni je tudi to pred nekaj časa opozorilo, ampak iz Kitajske...pol sm takoj sem zamenjal geslo...

Tr0n ::

Pa nastimajte si second login (iPhone/Android app ali preko SMSa).

luka46 ::

Jst sm si zdej to naštimau...ampak ko se hočem prijavit v gmail, naj bi mi poslalo sms....pa mi ne. zakaj?

Tr0n ::

Si dal pravo telefonsko z +386?

xxurban ::

Nekdo iz amerike ti je vdrl v račun !!
Takoj spremeni geslo !

luka46 ::

Tr0n je izjavil:

Si dal pravo telefonsko z +386?


Ja...tam ko zahteva da sprobaš, da ti pošlje kodo na mobi...sm napisal spredaj +386...in pol mi je poslalo sms....potem ko sem uspešno zakjučil s to nastavitvijo, me je izpisalo iz gmaila, in ko sem se hotel nazaj vpisat, mi ni poslalo nobenega smsa, in sm moral uporabit nadomestno kodo. Potem sem šel pogledat v nastavitve in sm opazil da je mobi številka napisana brez +386, a pred tem, sem jo shranil s +386

Aramis ::

Kako dolgo pa traja da dobiš sms?

connel ::

Pri meni je prišel takoj.

Vice ::

ni potrebno dodati +386. Jest je nisem in sem dobil SMS.

luka46 ::

Če nebi spredaj napisal 00386, sploh sms nebi dobil. In pol ko sem shranil, se je mobi št. shranila brez 00386 :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: luka46 ()

Vice ::

Če nebi spredaj napisal 00386, sploh sms nebi dobil

Ok potem ljudje čudežno dobijo - dobimo sms brez te kode.
Gmail ti sam avtomatično izbere country code, zato ti tudi številko shrani brez te kode. Če jo pa vpišeš ti jo pa google upošteva v primeru, če se razlikuje s tisto, ki jo je zaznal oz. določil. Več imaš pa v Gmail helpu oz. forumu.

luky ::

Večkrat sem poskusil, da bi dobil kodo za preverjanje, vednar do sedaj neuspešno in ne vem kaj je narobe.
luky!

luka46 ::

Tam ko si nastavljaš preverjanje v dveh korakih, dodaj pred tvojo mobi št. 00386. Meni je tako pol poslalo kodo, potem pa ko sm shranil, mi je pa mobi št. shranlo brez 00386...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SMS problem

Oddelek: Mobilne tehnologije
212726 (2192) Jerry000
»

Gmail račun?!

Oddelek: Omrežja in internet
121502 (867) fosil
»

gmail vdor

Oddelek: Pomoč in nasveti
223420 (2678) Mesar
»

Vox.io - telefonija iz brskalnika

Oddelek: Novice / Ostale najave
3913046 (8948) chrush
»

SMS Poštar v3.0 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
45072090 (28685) DJ Beat

Več podobnih tem