» »

Philips hmp3000 HD predvajalnik

Philips hmp3000 HD predvajalnik

NoXy ::

Bo ta predvajalnik predvajal tekoče Ful HD filme? In ali bom lahko gledal filme z DTS zvokom? http://www.philips.si/c/blu-ray-in-dvd/...

NoXy ::

Ali pa morda priporočate kateri drug predvajalnik za takšno ceno ~60€.

NoXy ::

Ker zgleda nobeden ne ve, sem se pozanimal kar sam. Stvar dela odlično predvaja Full HD filme tekoče, dela tudi DTS zvok. Tako da se ga splača vzeti :)

kmetek ::

kako pa podnapisi itd? glasnost?

NoXy ::

To pa žal ne znam povedat, pri podnapisih misliš na šumnike? Nisem preizkusil škoda.

NoXy ::

Naj povem da imam predvajalnik doma in ga lahko samo prehvalim. Zaenkrat sem zelo navušen. Predvaja FULL HD filme in DTS zvok. S podnapisi ni problemov, nastavlja se lahko tudi velikost.
Priporočam nakup!

kmetek ::

dej malo poslikaj no....za 65-69€ je potem zmaga?

NoXy ::

Zaenkrat lahko rečem da je zmaga to ja :) poslikat pa trenutno ne morem, ker nisem doma.
Bom pa napisal če bom imel kakšne probleme.

polde66 ::

Pozdravljeni!
Ali ima predvajalnik slovenski meni?
Kolikor sem gledal tole zadevo je za moje pojme bolj boga za tak denar. Za malce več dobiš WDTV Live, ali pa za skoraj isti Patriot Box office. Kakšna pa je razlika med Philisom ali ostalimi? Preprosto, imajo po 2x usb, možnost WIFI povezave preko antence in vsekakor imajo mrežni priklop, na zadnji strani pa imajo po še kakšen izhod več.
http://www.mimovrste.com/artikel/111005...
http://www.nakupi.net/izdelek_HD-player...
Za še malce več pa že predvajalnik bluray z USB-jem, ki bere vse. (pa ne Philips)
Iz prakse za Philipsovo podporo pa rajš ne bom dajal komentarja. (samo moje mnenje)
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

NoXy ::

Meni je angleški, tistih par nastavitev kar se da nastavit ni problema :D USB mi je pa eden dovolj, sam imam vkloplen prenosni disk in je to to. Da bi pa kaj dov vlekel prek predvajalnika pa tudi ne potrebujem, imam za to računalnik.
Meni se zdi dober, res da sem pogledal šele 2 filma + FULL HD sample sem poskusil in je delalo vse dobro. Meni se zdi odličen nakup za 59€ kolikor sem plačal.

Alamar ::

polde66 je izjavil:


Iz prakse za Philipsovo podporo pa rajš ne bom dajal komentarja. (samo moje mnenje)

Ne vem, kako je s tem modelom, a prejšnji philipsovi dvd-divx predvajalniki so imeli odlično neuradno podporo. En Romun je delal čudeže iz teh predvajalnikov.

Drugače odvisno, kaj rabiš. Za čisto osnovno predvajanje in imho lep videz je Philips čisto dovolj. Se pa seveda za podoben denar dobi bolj vsestranske škatlice.

polde66 ::

@alamar, ja tisti Romun je delal neuradno podporo še par let nazaj, dokler ni ven prišla poplava dvd predvajalnikov. Potem pa žal nič več. Sem pa tudi sam koristil Romunove usluge. V sedanjih časih pa si lahko posameznik ogleda na Philipsovi podpori koliko posodobitev je za posamezn predvajalnik. Philips rajši izda nov model kot pa podporo za starejše.
polde

NoXy ::

Naj še enkrat povem če bo kdo v dilemi kateri predvajalnik uzeti. Da ni kaj razlišljat. Philips je eden najcenejšin in predvaja vse. Še podnapise se da zakasnit na njem. Uglavnem SUPER.

kmetek ::

obstaja še 5000 model, ki ima LAN in WIFI, stane pa 99,90€.

RokDaKirba ::

Fantje zdravo,

ali je morda kdo ugotovil, kako se pri teh Philipsevih predvajalnikih shrani nastavitve za podnapise.

Namreč pri vsakem novem filmu, je potrebno znova nastavljati velikost podnapisov, barvo itd.

Hvala in lp
I Tie A Rope Around My Penis And Jump From A Tree! Don't You Wanna Grow Up To Be Just Like Me?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LG 3D SMART TV in nedelujoči podnapisi (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
529334 (8128) ttommy
»

[DivXviD] Philips predvajalniki (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Zvok in slika
2954393108 (49604) NejcSSD
»

LCD LED TV z USB

Oddelek: Zvok in slika
355166 (4709) Ashrack
»

Uporabnost USB na LCD TV-jih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12155891 (47782) Lupin
»

LCD TV za okol 600evrov

Oddelek: Kaj kupiti
202960 (2530) SmeskoSnezak

Več podobnih tem