» »

Volitve za 4.2-4.5 miljona eur

Volitve za 4.2-4.5 miljona eur

Baltazar-x ::

Po radiju sem slišal, da naj bi Decembrske volitve koštale davkoplačevalce od 4.2 do 4.5 miljona evrov. Zanima me kaj je všteto v to ceno. Ali lahko vidimo račun/predračun s postavkami za prejšnje volitve?

jype ::

Še vedno ne dobiš niti sendviča, če se pokažeš na volišče.

Highlag ::

Če se ne tudi ne >:D
Never trust a computer you can't throw out a window

IceIceBaby ::

Vprašaj se, kam gre denar od volitev.

Praktično ves denar, ki se porabi za volitve in predvolilne kampanje gre nazaj ljudem. Razne volilne komisije dobijo kar velik del tega. Pa tiskarji, ki tiskajo plakate (in njihovi zaposleni), oglaševalske agencije, ki delajo oglase itd. Če mene vprašaš je to zelo dobro "zapravljen" denar. Gre nazaj v žepe ljudi.

Sendviča res ne dobiš, imamo pa vsi vsaj posredno nekaj od tega.

Aja...sori. Odgovora na prvotno vprašanje ne vem, bi pa tudi mene zanimalo kam točno gre denar od volitev in referendumov.

PaX_MaN ::

Zanima me kaj je všteto v to ceno. Ali lahko vidimo račun/predračun s postavkami za prejšnje volitve?

Bo treba bolj pobrskat. V letnem poročilu DVK za leto 2008 je le celoten strošek volitev.

Double_J ::

To pomeni, da se bomo 4.decembra zadolžili za 14.2-14.5 milijona. :D
Dve šivanki...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Javno posvetovanje FCC-ja o ukinitvi nevtralnosti interneta velika manipulacija (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6215227 (12450) Fritz
»

Evropska komisija: Apple mora plačati 13 milijard evrov utajenih davkov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Tožbe
10449853 (45092) Spura
»

Volilni molk (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7010359 (8011) Jst
»

Volitve (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28150227 (43512) Keyser Soze
»

Nova anketa

Oddelek: Novice / Ankete
332433 (2433) pizdarija1

Več podobnih tem