» »

matični plošča

matični plošča

tine88 ::

Lep pozdrav.
Na matični plošči imam vtikače za avdio priključke. PLastika na priključku na slušalke se mi je zlomla vstran. to je tista zelena kapica ko malo ven gleda. zdaj mi dela zvok samo na eno stran slusalk. Kaj mi sploh še preostane matične ne mislim zamenjevat na noben drugi vtič pa ne dela. Nekaj sem gledal po internetu pa baje da obstaja neke vrste usb ključ ki ma pol priključke gor tud za slusalke mam pa senheiser hd 555 tak da slusalke so taprave zvok je pa za en k.... . Na lap topu od brudera delajo super tak da enino kaj je je oni vtič hin. Gre kak zrihtat recimo da se bo imput vtič spremenil v output da bi vstekal v onega za mikrofon recimo pa da bi mel normalni zvok.

Iskrena hvala za pomoč!

DeeCoy ::

Input>Output ni ravno preprosto zamenjati. Sploh na laptopih, ki nimajo realtekovega sistema.
Se je pa meni zgodilo popolnoma isto. Laptopa je treba razdret, na neki stari matični najdit priključek, prelotat in to je to. Sam sem imel tako srečo, da sem vse skupaj le zalepil.

Da, dobijo se tudi USB zvočne kartice.

Pyr0Beast ::

Kupi podaljšek, vtakni vtič tako da bo dober kontakt in ga zalimaj na mestu :)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

tine88 ::

DeeCoy je izjavil:

Input>Output ni ravno preprosto zamenjati. Sploh na laptopih, ki nimajo realtekovega sistema.
Se je pa meni zgodilo popolnoma isto. Laptopa je treba razdret, na neki stari matični najdit priključek, prelotat in to je to. Sam sem imel tako srečo, da sem vse skupaj le zalepil.

Da, dobijo se tudi USB zvočne kartice.



Imam stacionarni racunalnik, slusalke sem pa vseeno se stestiral da bi izključil napako na njih na bratovem lap topu in tam odlično delujejo tako da je napaka samo v priključku.

Če grem pod nadzorna plošča zvok mi pise da mam realtek hd audio imput.

Glede priključka in da bi kr zalepo pa nevem mogoče, ker vsaki milimeter ko premaknem je drugačn zvok skoraj nemogoče je dobit ven pravi polni zvok.


Kolko pa kaj stanejo ti usbji pa kolko je sploh dober zvok prek tega

Lp

DeeCoy ::

Se opravičujem :D poglej desno v opravilni vrstici, če imaš ikono realteka. Tam bi se dalo mogoče kaj nastavit.

Čakaj malo.. To se ti je na plošči zlomilo ali na ohišju?

pingo76 ::

Je to stacionarna mašina ali laptop?

misek ::

tine88 je izjavil:

Imam stacionarni racunalnik

tine88 ::

DeeCoy je izjavil:

Se opravičujem :D poglej desno v opravilni vrstici, če imaš ikono realteka. Tam bi se dalo mogoče kaj nastavit.

Čakaj malo.. To se ti je na plošči zlomilo ali na ohišju?


 slika

slika




recimo kot da bi se odlusco bek ta zeleni stopl kaj ven gleda .

DeeCoy ::

Okej, zakaj pa enostavni ne uporabiš priključka na ohišju?

tine88 ::

nažalost je to edini priključek spredaj nimam nobenega

connel ::

A te ne vpraša audio manager, ko vtakneš bananico, kaj si priključil? Pri meni to vedno vpraša, imam pa realtek 8111.

huek111 ::

PCI zvočna kartica
Zakaj ne bi uporabil kaj takega?

tine88 ::

J saj ce so razmeroma poceni zvocne bom pa kupo eno hvala!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvoka ni

Oddelek: Pomoč in nasveti
412096 (1145) Han
»

Moj zvočnik je lahko tudi mikrofon

Oddelek: Novice / Varnost
3813810 (11272) Ahim
»

Bo iPhone res brez 3,5-mm stereo priključka in kaj to pomeni (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
16150796 (44007) matobeli
»

Dvoje slušalke istočasno na en PC

Oddelek: Loža
101890 (1584) Alec999
»

Kaj je ASIO in kako se uporablja?

Oddelek: Zvok in slika
72404 (2263) neres

Več podobnih tem