» »

Dvoje slušalke istočasno na en PC

Dvoje slušalke istočasno na en PC

--MiRaLdInJo ::

Torej zanima me, če se kako priklopiti dvoje slušalke na en PC.

Ene slušalke imajo priklop preko USBja druge pa preko tisteg Zelenega činča.

RejZoR ::

Ne bo šlo. Če bi imel slušalke na 3,5 jacka daš samo splitter vmes in imaš na obeh isti zvok. Pri jack in USB pa bi mogu naredit neke vrste softwarski bridge, kar je na nivoju OS-a skoraj nemogoče. Vem pa da je bil za Winamp multi output plugin, kjer si speljal en output preko Directsound, drugega pa preko Waveout in si na obeh izhodih slišal isto glasbo. Ampak to pa bo delovalo samo v Winampu. Splitter pa bi deloval za vse zvoke na sistemu.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

--MiRaLdInJo ::

Ok.

Hvala :)

Unknown_001 ::

Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Engineer_ ::

Unknown_001 je izjavil:



OP ima drugačen problem. 1 slušalke na usb in ene na navadn činč. Takšna mešanica ne bi delovala verjetno, razn če se da v kakšnih gonilnikih nastavit da zvok prihaja iz obeh virov. Kar pa se verjetno oziroma skoraj zagotovo ne da.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

shadeX ::

Če bi imel slušalke na 3,5 jacka daš samo splitter vmes in imaš na obeh isti zvok.


Ne potrebuješ splitterja če hočeš imeti razdeljen zvok. Recimo jaz imam realtek hd zvočno ter njihov software. Ko priključim 3.5mm zvočnike v enega od vhodov me vpraša kaj sem priključil. Nato zvok začne delovati. Ko priključim se slušalke v drugi vhod ( ni važno kakšne barve je - samo da ni mic vhod ), me ravno tako vpraša kaj se vključil. Izberem slušalke in nato zvok prihaja v slušalke ter zvočnike istočasno. Tako da splitterja ne potrebujem. Sicer ima OP drugačen problem, ampak samo toliko o tem.

einstein :P ::



+

STAY OUT OF MY TERRITORY!

izbrisiracun ::

USB sound card vtipkaš v google/ebay. Zgledajo dokaj poceni.

RejZoR ::

Kako zaboga pa bo tistle jack na USB deloval mi pa tud ni jasno. Gre za dva povsem različna standarda in če jack ni nek hibrid pripravljen za priklop USB-ja zadeva ne bo delovala sploh.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

PARTyZAN ::

einstein je pač tip, ki misli, da če je enak priključek stvar kar magično deluje. Ethernet killer naj si nabavi.



Tista zadeva mogoče deluje na slušalkah, ki imajo aktivno logiko za bypassat USB zvočno kartico, ko je v uporabi adapter ... podobno kot pri PS/2 > USB adapterjih za tipkovnice.

Alec999 ::

V Win7 Control panel > Sound > Recording > Stereo Mix > Properties > Listen in izbereš še druge slušalke s spustnega seznama.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xbox360 na PC Monitor

Oddelek: Konzole
51916 (1821) modelno1
»

Reševanje audio težave

Oddelek: Kaj kupiti
71404 (1296) matobeli
»

Prizivno sodišče pritrdilo Applu, Samsungu se v ZDA obeta prepoved prodaje nekaterih

Oddelek: Novice / Rezultati
1515284 (10668) MrStein
»

Novi USB-priključek bo obrnljiv (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Modifikacije
5922862 (19322) [D]emon
»

Povezati RCA audio na 3,5mm zvočnike

Oddelek: Zvok in slika
91064 (1017) S11m0niC

Več podobnih tem