» »

Zasloni notebookov

Zasloni notebookov

Tomi ::

Zadnjič sem v Connectu, če se ne motim, videl test enega od notebookov, kjer me je presenetil podatek, da imam na 12,1" zaslonu ločljivost 1024*768.. Ker si nameravam v kratkem notebooka kupiti, in ne mislim dati preveč denarja, je ta zadeva ( 12" in 1024, manj nočem imeti ), zelo ugodna..
Sedaj me samo zanima, če imate s tem izkušnje, predvsem s kvaliteto slike...
metrodusa.blogspot.com

andrej ::

sicer z njim nimam izkusenj, vendar je lahko kvaliteta vprasljiva. zaslon je namrec dokaj majhne. moj prejsnji notebook je mel 13.3 pa je 1024 sla zlo lepo. sedaj sem upgradal na 14 pa ma tudi 1024 pa ne grem vec nazaj:D
Katero podjetje izdeluje ta prenosnik? pred nakupom bi blo dobro ce bi prevero kak to zgleda...

Tomi ::

Mislim, da je to en HPC, in to ena lahka izvedba.. Saj se ne gre za to, da bi si dotičnega kupil, ker je še vedno predrag za moje žepe, samo zanimalo me je, ali je stvar kolikor toliko v redu.. Ker na žalost je tako, da takoj, ko nastopi 13,3" se cena poveča za mnogo.. Pa še tisti s 13,3" so ponavadi boljši modeli, ki pa so mi nedosegljivi..

No, ampak ko ga bom pa kupoval, bom pa par dni že preživel v Ljubljani hodeč po trgovinah:P
P.S od včeraj: včeraj sem bil ravno v velikem mestu majhnih nakupov, pa sem malo pogledal, kaj imajo.. In ugotovil, da bom raje dal malo več za 13,3 in lepih 1024 kot pa si mučil oči na 12,1..
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik 13" ali 15,6"

Oddelek: Kaj kupiti
81184 (1038) alphasaphir
»

Kateri procesor (in prenosnik) za tajnico ?

Oddelek: Strojna oprema
221473 (1011) Cokolesnik
»

apple prenosniki

Oddelek: Strojna oprema
353321 (2755) IceIceBaby
»

CULV letos z 10 milijoni prenosniki?

Oddelek: Novice / Procesorji
133654 (3244) JayKay
»

Kateri NetBook (SSD, 9"+...)

Oddelek: Kaj kupiti
373987 (2850) antonija

Več podobnih tem