» »

Detonator 4 7.52

Detonator 4 7.52

TTine ::

Je kdo ze downloadal in sprobal? It it any good?
5MB dol vlec za prazen nic ni macji kaselj... Torej?
Hvala vnaprej,
LP
Tine.

msmiha ::

Če oni delajo vredu ne vem zakaj bi nove gor dajav?
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

rookie ::

Folk js sm dolk potegnu te voznike pa tam pise da je file doug 5 mb men je pa dol potegnu sam 1.7 mb ? A je to njihova pomota la kaj ?A je kdo ze probu ?:\
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

tejo ::

Jest jih ravno zdaj dol vlečem. Zvečer vam dostavim primerjalni test med Detonator 3 (končnica 0650) in temi novimi vozniki.

TTine ::

Ja tejo, za to bi ti bil pa hvalezen...LP

Tzar ::

Gonilniki so definitivno dolgi neki čez 5 MB (5,21).Sprobam jih zvečer in javim rezultate. Če bo kj narobe upamda tis odrstranjevalec Nvidiinih gonilnikov deluje:D
Življenje je lepo!

Senitel ::

Ja jest sem zadevo sprobal na Win2k Pro, DirectX 8.0 in se mi zdi, da so ti driverji ponaredek!!
Zakaj?
1. Hitrost - praktično enaka 6.31 in tukaj mi padejo predvsem v oko rezultati v DirectX 8.0, kjer so 7.17 recimo divjali ko budale (predvsem hardware t&l), ti 7.52 se pa vlečejo zelo daleč zadaj (tko kot 6.31).
2. Kompatibilnost z DirectX 8.0 - celotna serija 7.xx razen 7.52 je povsem lepo vračala vse zastavice (lepo in pravilno), medtem ko jih 7.52 vrača tako kot vsi prejšnji driverji (ne iz serije 7.xx). Zakaj bi bili novejši driverji manj kompatibilni z DirectX 8.0??

OrlyTM ::

Senitel: ktere voznike ti zej uporabljaš ? Seveda me zanima njih stabilnost.


lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

boko34 ::

Zadeva je taksna.Res so dolgi okoli 5 mb,tudi meni je prvic pobralo okoli 1 mb,zato sklepam da je prislo do napake pri downloadanju.Drugic mi jih je uspelo pobrati cele,vendar vam povem samo to: testiral jih nisem,ker predem sem se tega lotil,mi ni delala nobena igra vec.Tako da o hitrosti vam ne znam povedati,ker sem jih takoj dal dol.
3dfx je glede driverjev bil ZAKON!

Senitel ::

OrlyTM: Jest uporabljam kar "dobre stare" (beri uradne >:D) 6.50 Detonatorje.

boko34: Stvar je jasna, ane? Serija 7.xx se v javnosti sploh NEBI smela pojavljat, zato je njihovo delovanje lahko zelo, zelo nepredvidljivo. Use 6.50 and don't complain...

malinavc ::

jst mislim de je ta detonator 4 v7.52 en celoten fake(al mam pa sm jst tak file,sm nebi reku dolgi je 5.21MB), mal si poglejte fajle ki so v zipu, vsi se pojavijo najmanj 2x oz. 4x.Označil sem fajle vsakga po enga in seštevek fajlov je okrog 4.8 MB(ko 7.52 odpakiraš je 13 MB) tolk k so uradni 6.50.razlike v performance vsaj pr men ni!
Tut nč novga ni za ˝štelat˝.
Al je pa sm moja RivaTNT 16MB kriva :D:D
...odvisno s katere perspektive gledamo...

tejo ::

Evo vam rezultate:
------------------------
Detonator 3:
4392 - 166/120/800 AGP 4x, 5.12.01.0650
Detonator 4:
4433 - 166/120/800 AGP 4x, 4.12.01.0752

ZA: Malo več točk v 3DMark 2000, podpora DirectX 8.0

PROTI: Težave v igrah (najbolje opazne v MM2), velikost celih 5 MB (zip), BETA verzija
-------------------------------------------------------------------------------
BTW:
Zaženite DirectX Diagnostic Tool in kliknite na jeziček Display. Pod Direct3D Acceleration vas čaka presenečenje (samo če imate Detonator 4 (4.12.01.0752) gonilnike).:D

Senitel ::

DirectX 8.0 podpora? A sem reku, da se zadeva obnaša tako, kot vsi ostali ne 7.xx driverji (poglej DirectX Caps Viewer, če ga maš, pa primerjaj z Detonatorji 7.17 recimo).

kuntek ::

Kje pa zaženeš DirectX diagnostic tool???

Senitel ::

greš start->run pa napišeš dxdiag....

VASkO ::

tejo, kaksno je presenecenje???8-O

McHregec ::

Ja kaj je presenečenje ????????????? 8-O

jeti ::

Ja, tut mene firbec matra...kakšno???8-O
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

tejo ::

Presenečenje izgleda takole:



Direct3D Acceleration: Disable



In ga ni mogoče vključiti. Zraven piše še nekaj, ampak se več ne spomnim kaj. Mogoče bom še enkrat naložil tiste driverje, pa vam bom poslal sliko.




Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Detonatorji

Oddelek: Zvok in slika
251780 (1340) Mate
»

Nvidia driverji

Oddelek: Zvok in slika
81463 (1222) goranTNT
»

Pixel shaders test z nvEfectsBrowser

Oddelek: Zvok in slika
51812 (1746) Senitel
»

DirectX 8 FINAL

Oddelek: Programska oprema
121819 (1589) OrlyTM
»

Nvidia Detonator 7.17

Oddelek: Pomoč in nasveti
142535 (2380) OrlyTM

Več podobnih tem