» »

Predlogi glede Slo-Tech kepanja

Predlogi glede Slo-Tech kepanja

bradek ::

Bu!

Pridem. Povejte zdej tocno kdaj in kje no :) Je to ta vikend al naslednji? Jest sm za tega.

BTW: Tale post je bolj zato da se mi thread pojavi v "moje teme" ;) Glede tega bi mel za Primoza se par idej ;)

lp
Brad3K

Tomi ::

Jaz sem vsekakor za to soboto. Naslednjo sem namreč doma..
metrodusa.blogspot.com

perci ::

Jst tut za to soboto

TESKAn ::

Jutri je ql. Sem za.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

LPP ::

Naj nekdo napiše novico s točnim krajem (Tivoli - kje?) in časom (ob 15h?), da se zbere čimveč ljudi! :))
Ljubljanski potniški promet

Tomi ::

Sergio? Boš ti to uredil?
metrodusa.blogspot.com

Sergio ::

Smo potem zmenjeni?

Lahko se zmenimo, sicer jaz ne bom mogel priti do 17:30...

Torej napišem novico?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

TESKAn ::

Zmenjeni. Jutri. Še uro povejte. Bom tam.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Sergio ::

Kje točno? Kdo bo kontaktna oseba? Lahko sporočim njegovo telefonsko številko v novici?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

TESKAn ::

Hm, kje točno, bo vedel povedat kdo, ki je bolj domač v tivoliju. Zmenit se moremo tudi, ob kateri uri bo 'uraden' začetek, torej kdaj naj bi ljudje prišli. Hm, za kontaktno osebo bomo najprej morali določit, kdaj bomo začeli in potem bomo videli, kdo bo takrat lahko zagotovo tam.
Torej, najprej moremo določit uro začetka. Predlogi?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Sergio ::

Dejte se prosim dokoncno zmenit... Jaz zal ne morem prit, ker imam sluzbo.

Tko da... Eden iz teama, ki bo tam, rabi dat uro, tocno lokacijo ter svojo telefonsko stevilko...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

smilyxx ::

Se strinjam dejmo to jutri izvest. Pa predlagam da damo zakontaktno osebo koga iz Ljubljane, ali bližnje okolice. Pa novico je treba cimprej napisat, ker drgac nas bo na koncu sam kakih 20.

Lp
Save water.
drink beer.

Sergio ::

Ce se mene vprasa -- pocakmo en teden, pa cel teden oglasujmo zadevo, ampak se zmenimo DOKONCNO danes. Ql?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Ziga Dolhar ::

Jutri me ne bo.

Sem za, da se zmenimo "vnaprej" :).

TESKAn ::

Hm, ma Sergio kar prov...samo če bo sneg zdržal...ampak je pa res, da je zdej malce...pozno, da bi novico prebrali vsi...
Hm...torej zdej povejte, naslednji teden - ja al ne?
Potem je treba določit dan. Po moje pridejo v poštev petek, sobota in nedelja. Pa da se zmenimo nekako okrog 14h. Za plac pa vi povejte, kot sem že povedal jaz se ne spoznam najbol na tivoli...

Je pa še ideja da bi šli to nedeljo - danes novica, jutri bo folk videl, v nedeljo bi se pa kepali...ker kakor sem že rekel, sneg se lahko v enem tedno stali...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

smilyxx ::

Tudi nedelja bi lahko prisla za v postev. Drgac sm pa tut za naslednjo soboto.

Lp
Save water.
drink beer.

Tomi ::

Jaz sem vsekakor za ta teden, in to v nedeljo. Lahko sem tudi kontaktna oseba, ni panike.
Torej nekako tako:

Slo-techovo kepanje
Datum: 12.1.2003
Ura 14.00
Kraj: nekje v Tivoliju, se zmenimo..
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

ali3n ::

predlagam da se fiksno določi en dan (magar nedelja 12.jan); vedno se bo dogajalo, da jih velik ne bo moglo prit...
lokacija: tisto "sankališče" v Tivoliju - iz smeri Horseburger-ja prek kompleksa, pa pol takoj tist klanec na desni (na konc parkirišča desno mal v hrib)
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Sergio ::

jah ... Tomi, ni problema, napiši novico (saj lahko :D)

čeprav dvomim, da bo dosti publike ... če bi zadevo pomalem omenjali celotni prihodnji teden, bi se nabralo _res mnogo_ ljudi...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

LPP ::

Kaj pa če se reče za to nedeljo - generalka, prihodnji vikend pa zares... pa najbrž ma kdo uno velko zastavo Slo-Tech, k bi se jo nekam postavlo, da bi se ljudje lažje našli..?
Ljubljanski potniški promet

Tomi ::

Sergio, ti si bolj primeren za to.. Imaš prvič talent za "veliko" pisanja, poleg tega se pa meni ne da najbolj. Cel teden nabito poln sem imel.
Sicer pa potem kul za generalko. Na žalost me ne bo na velikem kepanju...
metrodusa.blogspot.com

CaqKa ::

ej če slotech oraganizira kepanje pol morte čimprej nek datum določit.... VI in ne userji.pa če mislite zdaj it pisat novico da bo jutri kepanje ste tudi malo mimo vsekani...eni so iz _non-Ljubljana_ krajev!

perci ::

CaqKa: jah, jebiga, vsi tako in tako ne bodo mogli priti; Lahko se pa zmenmo za ziher čez 1 mesec in organiziramo vse v nulo, sam potem se lahko zgodi, da bo primanjkovalo snega - jst sem za jutri varianto.

Sergio ::

danes teden bo še vedno sneg. za jutri je že prepozno, kot sem že prej rekel.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Gandalfar ::

danes teden bi blo verjetn najbolj ql.. sam enkrat popoldne, ker je delovna sobota in bo to verjetno pomenilo, da bodo mlajsi uporabniki spricali pouk, da se bodo lahko prisli kepat :> (nisem sure, ce je po celi sloveniji delovna sobota ampak izkusnje iz prejsnih let mi pravijo, da je..)

HardFu ::

Res bi blo najboljše če se kepanje organizira čez
en teden, ker bojo samo tako vsi vedli da bo, saj tegale threada
nekateri ne spremljamo redno :) in če bi blo jutr, jih veliko
nebi prišlo. Rajši oglašujte čez teden in se zadeva
spelje v soboto ali še bolje v nedeljo.
http://codeable.io

Damjan Jagar ::

Ce bo cel teden tako vreme kot je bilo danes, snega naslednji vikend ne bo vec.. spljoh... al pa zelo malo.

Gandalfar ::

bomo pa pac sli sam na horsa ane pa obujal spomine na sneg ;)

Binji ::

Pr nas ni delovne sobote...ravnateljev dan kao>:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

CaqKa ::

se bomo pa pač z blatom obmetavali... hjoj ste smotani.. kdo je te reko za en mesec naprej? en tedn naprej al pa 5 dni... joj ste čoravi eni tu.
sergio: ja daj začni novico pisat kaj še čakaš... glede na to da je baje delovna sobota pride verjetno edino nedelja v poštev... (naslednja ne zdajšna)cajta pa nastavi na popoldne ker je folk verjetno v soboto zvečer vuni in se mu ne ljubi hitro vstat...
to da bo marsikdo izfalil pa je itak jasno.. samo če se nebo nobena novica napisala itak nebo nič.
mam občutek da se slotechovci bojijo da bodo kepani
ps: nehajte že z horsi utrujat ker vam bom sedla kupo.

LPP ::

Koliko ljudi je tako zagnanih, da bi tudi jutri prislo razmetavat sneg?
Ljubljanski potniški promet

Tomi ::

Jaz bi že prišel, ker me ne bo naslednjo nedeljo v Ljubljani, pa da bi malo lahko uporabnike okepal, bi bilo nice.
metrodusa.blogspot.com

Matek ::

Pa ne more kak petek, ker eni nimamo med vikendom prevozov:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

TESKAn ::

Ja petek bi bil tudi vredu. Je edino vprašanje glede faksa...ma po moje ima malo študentov predavanja/vaje v petek...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

LPP ::

Glede na to da se vsi ne bi mogli zbrati niti v petek niti v soboto in niti v nedeljo, predlagam tale plan: Pojdite v Tivoli in okepajte in omavžajte (oz. naribajte) vsakogar, ki vam pride mimo - garantirano največ zabave. :))
Sicer bi dali pa res lahko vsaj dva, če ne tri termine za kepanje uporabnikov (npr. sobota in nedelja). 8-)

Se kdo strinja?
Ljubljanski potniški promet

Gandalfar ::

pa kaj bom vsak dan okepan al kaj... sobota 18. je cist ql datum..

bradek ::

Hm... ja blo bi kul, samo pomojem je nedelja en tak univerzalen dan k bi lahko najvec ljudi prislo... razn ce gre kdo k masi in pol v lokalno gostilno do vecera :D ... pa glih en tedn prej se lahko pove... snega bo pa se zadost pomojem... vec k prevec. Blo bi se boljs dans/jutr sam je ze prepozno...

Jaz predlagam Nedelja, 19.1.2003 ob 16 uri. Ste za?

Matek ::

jes sem za petek :D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

CaqKa ::

pomojem bi blo najboljše v sredo ko so študentske čage.
pssst da vam prišepnem... sneg se že tali

Tomi ::

CaqKa: kje se sneg tali? Ker danes je bilo v Ljubljani cel dan pod ničlo. Sankališče pa tudi polno..
Sicer pa med tednom bi bilo pa kar v redu, samo ne v četrtek, drugače bi pa sreda bila tudi vredu.
Samo večini verjetno paše vikend, in naj pri tem ostane..
metrodusa.blogspot.com

McHusch ::

CaqKa: Kje se sneg tali? Danes zjutraj je bilo pri nas -24 stopinj. So povedali po radiu. :D ;)

CaqKa ::

na moji okenski polici.. sicer pa je to blo samo simbolično mišljeno v stilu čas gre dalje vi pa se itak nebote nič zmenli ker ste admini očitno nesposobni za kaj takega.

Ziga Dolhar ::

CaqKa, danes ne dobiš hostije.

CaqKa ::

nesposobni v smisli: 'tak jutri je kepanje če pridete pridete, kepani boste itak če ne od nas pa od koga drugega. fajn se bomo meli naslednjo [vstavi vikendni dan]. dobimo se na snežni plaži pod pohorjem, kdor nima kopalk si je sam kriv.'>>> da tega ne znate skup spisat, ker se mnenja okrog tega datuma/časa itak krešejo in se tudi bodo.

CaqKa ::

ziggga lepo da si povedal da so te na popisu zapisali med kristjana in ti bodo čez par let pobirali denar za to ;)

Sergio ::

Kepanje bo v soboto, 18.1.2003, ob 16:00.

Zadnja beseda. Zmenjeno?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

CaqKa ::

v tivoliju?
vidiš to je beseda. da pastir pove ovcam kam treba, ne pa da ovce bezljajo sem in tja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Matek ::

Ja če je zadna beseda pol že. Have phun...
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Tomi ::

Sergio: saj si nihče ne upa oporekati..
Samo ena malenskost, zadnja dva dneva sem bil na sankališču (šel sem mimo, da ne bo pomote), in se boste nekaj morali umakniti. Ker je vse zglajeno. Samo to ni moj problem..
Pač me ne boste mogli okepati>:D (ker me ne bo, moram domov...)
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

Tic ::

Jst mam pa angini... nevem ce bom lahku prsu. 21 je pa se moj rd... tkrat je lanparty..lokalni, zato morem varcevati z mocmi. Aja... sej lahko kdo pride >:D
persona civitas ;>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zapadel je prvi sneg... (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
67334175 (3790) globoko grlo
»

Čez dve uri

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
141597 (1597) Tic
»

Pa kaj si nor kolko je snega :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
745334 (4131) bodom
»

Sneg je, glej zunaj spet sneg je... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
965564 (4233) Ziga Dolhar
»

Slo-Tech kepanje

Oddelek: Novice / Obvestila
201847 (1847) Stallone

Več podobnih tem