» »

Pa kaj si nor kolko je snega :)

Pa kaj si nor kolko je snega :)

1
2
»

Ziga Dolhar ::

Torek, avtobusna povezava Tržič - Kranj - Ljubljana (po besedah šoferjev):

Avtobusni so točni, le eno uro zadaj :P.

Me zanima, če so potemtekm tud prenehal z vožnjami eno uro kasneje ;).

Zeberdee ::

ziggga, pr nas u kranju mestni potniški prevoz vozi z dvourno zamudo :'(

IR Babun ::

Ziggga, nikar se ne pritožuj, naša bajta je viši k vaša, na vrh brega, ampak me led sploh ne mot, mi vsaj korakov ni treba delat na poti navzdol:D , sam morm nazaj poj dvojne:D,
se če bo jutr zjutrj spet leden, bom šu pa do mesta kr z drsalkam:D
SCREW THE GOVERNMENT

Matri[X] ::

Ni zime za Slovence >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matri[X] ()

Cokolesnik ::

Jz morm mal posnet tele nase ceste, Tomi ze ve, katere, da bom naslednic pokazu, ko bodo volitve za zupana. Ker bodo ljudje pozabili, da so gazili kot partizani in da jim zupan niti poti do pokopalisca, kjer prizgemo svecko za najdrazje, ne privosci.

bodom ::

a kdo ve kolk placajo studentom za kidanje po LJ?

BlackHole ::

Tu v S. Bistrici ga spet sipa, a kdo ve kdaj je začelo?! Sem vedel, da moram verige gor pustit.

Gandalfar ::

kle v LJ spet full snega ... jao :/

WiseBear ::

celo pri nas v soški dolini je začalo fajn padat, pa so napovedovali da pri nas ne bo omembe vrednih padavin :)

Gandalfar ::

evo prsu cez celo mesto bezigrad -> vic v solo in moram rect, da nc ni pociscen .. vsaj zdej ob pol osmih ni blo.

Slabo, zelo slabo. Na koga bomo jezni tokrat.. na komunalce, ki jih sneg sredi zime popolnoma 'presentil'? :)

Sims ::

Maribor- Studenci.

SNEŽI, kot noro! Spluženo seveda ni nič.

bodom ::

evo...okolica Sežane.

Snezi kot zmesano...pa burja zraven s sunki okol 100km/h. Zameti ogromni.

jupiiii, spet se ne bom treba ucit:D

LP

IR Babun ::

U Kranj tut pada k zmešan, zjutrj je blo na kacinovmu klanc 2 centi čistga ledu, tok da so cesto čist zaprl, pa sm mogu naokol čez duplje, in pršu šele k tretji uri.:D
SCREW THE GOVERNMENT

borinho ::

He he, včer zvečer - ročna party, dons med vožnjo v službo - ročna party, po službi grem do mehanika mal ročno nastavt, pol pa - rooooooooooočna paaaaaartyyyyyy >:D

bodom ::

hehe...
tud jst morm mal starce nazicat pa bom pol popoldne upam da tud jst mel 'rocna party':D

LP

||_^_|| ::

jst se pa nemorm spomnt enga pametnga placa za ročna party tle v domžalah.:'(

borinho ::

Reskiri mal benza pa prlet v Kranj, mi začnemo okrog pol osmih, lokacija: parkirišče Iskratel

Sims ::

Dajte tako, kot delajo v Mariboru, na strehi (zgornje parkirišče) Europarka. :\ :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sims ()

||_^_|| ::

škoda k nimam tok cajta:'(

Binji ::

Jst pa dns voznja z avtosolo med kupi snega (da tistga na cesti nit ne omenjam) pa se pihalo ko zmesano. Me je sam 2x zaneslo:D . Sm pa vsaj ugotovu kaku neumni lohku ratajo pesci v takem vremenu (beri: 4m pred avtom mi grejo skakat na ZASNEZENO cesto)
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

rh^ ::

Koper - Sneži :D :D :D

bodom ::

matr ej...prej sm bil mal zuni...sm se metu po zametih. zakon:D
pol pa kr naenkrat vse svetlo...sm ze pomislu da je konc snezenja...
...zdej pa spet snezi ko noro...ta burja pa tud ne more ponehat...brije 'norce' (vkljucno z mano, hehe)8-) :D
LP

Tody ::

Pridem dones na faks (no v bližino) se ves nasmejan pripeljem do plačljivega parkirišča in si rečem dones bom pa parikiral na spluženm in mi sploh ne bo se treba zajebavat z celim snegom in potem z težavami kako ven pridit in tako naprej in VALDA (: ko pridem nikjer nobenga da bi mu plačal kar je seveda pomenilo da celotno parkirišče po 20-30 cm snega tako kot vse ostalo v okolici.

GAZI NARODE !!!

Tr0n ::

Kak malo je potrebno, da so otroci srecni... :)

bodom ::

haha...jst sm pa mislu da se hecajo, ko mi pravijo 'bogi otrok':D 8-)
LP
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zapadel je prvi sneg... (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
67334172 (3787) globoko grlo
»

*** sneži 2015-2016 *** (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6712010 (8169) Phantomeye
»

...bela snežinka, ki pada... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
535346 (3763) chucki
»

Sneg je, glej zunaj spet sneg je... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
965564 (4233) Ziga Dolhar

Več podobnih tem