» »

Spletna stran z stavnimi nasveti

Spletna stran z stavnimi nasveti

i33a ::

Živjo, izdelujem spletno stran z stavnimi nasveti, pa me zanima če se kdo(uspešno) ukvarja z tem ali pa pozna kakšno zanimivo spletno stran z tako vsebino(domačo ali tujo).. na googlu sem že nekaj gledal tako da, bi prosil brez odgovorov... poglej na google.
Zanima me tudi ali tisti ki redno stavite, ali sami sestavljate listke, ali jih kje najdete že sestavljene, in kje?
Lep pozdrav

Bob Rock ::

___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

martincek1 ::

Oh ja.. še nekdo ki bi rad zaslužil na lahek način.

Strani je na internetu miljon s to vsebino, če si računalniško pismo boš našel na tone tega v nekaj minutah. Predidevam da imaš namen s to stranjo kasirati, tako kot vsi ostali. Naj ti povem samo tri dejstva:

1) Za uspeh na stavah moraš imeti dnevno vsaj 4 ure časa, če hočeš biti na dolgi rok v plusu
2) Vse spletne strani s to vsebino so odlične in hkrati za en *****, ker moraš vsako napisano besedo sam preveriti, če želiš uspeti
3) Stave so za 18+

chrush ::

Če boš na svoji strani uporabljal takšno slovnico, kot v teh parih stavkih, kar takoj prenehaj z delom.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

i33a ::

Hvala za link, nasvete in komentarje.
1. Stran bo popolnoma zastonj.
2. Nobena stran ni popolna in vem, da tudi moja ne bo.
3. Vem, da so stave za 18+.
4. Pisal bom slovnično pravilno.

Thomas ::

Kurc gleda, če bo al ne, slovnica prov. Prognoze, prognoze, na tiste ahtej!

Pa ne se pustit zastrašit od tistih, ki ti zbijajo moralo. No, probajo.

I for one, ti želim uspeh!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

chrush ::

Jaz ne želim zbijati morale, samo se bo z menoj vsakdo strinjal, da če je že prvi vtis slab (med katere spada tudi slovnica) potem večjih uspehov ni mogoče pričakovati.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

gendale ::

a so stave res za 18+, jaz se spomnim iz osnovne šole, ko so sošolci igrali športne stave

al je to podobno kot je alkohol za 18+, v praksi pa dostikrat ne preverjajo

i33a ::

Thomas: hvala za podporo :)
Chrush: Se strinjam.
gendale: Vsaj preko interneta so 18+. Če pa greš na pošto/bencinsko pa ne vem, ker sem tam videl tudi že mlajše, pa jih nihče ni preverjal.

i33a ::

A mogoče kdo ve, če/kako bi se dalo iz spletne strani e-stave lepo urejeno brati(z programom/aplikacijo) kvote, ker bi rad nekaj izračunal. Kvot je preveč, da bi to počel ročno... ima kdo kakšno idejo kako bi to lahko prebral in shranil v kakšen array mogoče?

Wox ::

Katere športe boš pokrival?
Commodore 64

i33a ::

Nameraval sem nogomet, košarko in tenis. Mogoče kdaj še kakšen rokomet...

Wox ::

OK. Objavi URL tule, ko bo zadeva on-line. Če bo na long run hit rate nad 55% sem in. Kolko bo letna naročnina?
Commodore 64

i33a ::

Bom objavil. na začetku bo zastonj, potem bomo pa videli kako bo... vse je odvisno od tega kako uspešno bom napovedoval in koliko obiskovalcev bomo uspel pridobiti.

Da bo on-line bo pa trajalo še nekaj časa, saj bi rad naredil stran čim boljšo, nimam pa še prav veliko izkušenj z takimi projekti.
Všeč mi je sistem na http://www.soccerpicks24.com/ , kjer imaš vse enostavno in v pregledni tabeli.
Zanima me, če veste za kakšen CMS(+ plugin) z katerim bi lahko to naredil ali pa kako težko je kaj takega napisati sam?
Lep pozdrav


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stave? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8821004 (11197) Dzhimen
»

Težave z baterijo v iPhone 4S (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
8726403 (20692) Spock83
»

športne stave (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8618006 (8914) GregiB
»

Imperij v trgovini s porcelanom (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
8120932 (854) roscha

Več podobnih tem