» »

Kaj je narobe z ljudmi

Kaj je narobe z ljudmi

STASI ::

Danes sem bil naravnost šokiran ob branju novice na 24ur.

Kako nemoralen in hudoben moraš biti, da storiš kaj takega.

Skoraj neverjetno.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Blinder ::

Če je ni imel namena ubit ali poškovodat pol res ni nič groznega. Se dogajajo hujše stvari.
Pa ne pozabit na dolg 20.000€, ki ga je osumljenec najbrž hotel dobit nazaj.
Kaj tej naši kriminalisti so narejeni iz cukra, da rabijo psiho pomoč?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

popster ::

malo tudi mediji napihnejo, hehe

jype ::

Verjetno je prej pisalo kaj drugega, pa so umaknili.

Bananovec ::

Ne verjamem. Po prebranem in videnem so vsi trije, stara super baka, policaji ter novinarji 24Ur, zelo neumni. V sami novici je toliko nasprotij, da te glava boli.
In kaj za vraga ima zdaj javnost nos vtikati v zasebne podatke. Če kdo krši zakone, imamo zato tudi pristojne organe in ne neko kvazipubliko.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

Keyser Soze ::

Mater, še dobr da nismo v Mehiki. Ker mi ni jasno kakšno pomoč bi šele tam rabili kriminalisti?8-O
OM, F, G!

Pyr0Beast ::

>
Kako nemoralen in hudoben moraš biti, da storiš kaj takega.
>

Storiš kaj ?

Ugrabiš otroka ?

Ali finančno zlomiš celotno družino ?

>
Družina naj bi se pred nekaj leti v Slovenijo preselila iz Makedonije, ukvarjala pa naj bi se s trgovino z barvnimi kovinami. Ugrabitelj naj bi bil njihov poslovni partner.
>

Cigani ???

>
Psihoterapevtske pomoči so potrebne ?obe? družini.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zgodovina sprememb…

Ramon dekers ::

STASI je izjavil:

Danes sem bil naravnost šokiran ob branju novice na 24ur.

Kako nemoralen in hudoben moraš biti, da storiš kaj takega.

Skoraj neverjetno.



ja in. So f... what. Pojdi enkrat v eno klavnico boš videl kaj delajo z živalmi...

Pyr0Beast ::

Point
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

mtosev ::

na srečo si ni nič hujšega zgodilo. drugače bo še več tega, ker ljudje so pissed off. tak da se bo potebno na nake stvari navaditi.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

AmokRun ::

Kaj pa so mu naredili? Sicer nič novega ampak članek na 24kur je obup.

Ramon dekers ::

AmokRun je izjavil:

Kaj pa so mu naredili? Sicer nič novega ampak članek na 24kur je obup.



idiotski je ja. Sem že mislil da je kaj pametnega objavljeno pod to temo, pa sem se zmotil. Trič - trač, rumeni tisk, senzacionalno, pač nekaj butastega da raja bere.

Double_J ::

Mater, še dobr da nismo v Mehiki. Ker mi ni jasno kakšno pomoč bi šele tam rabili kriminalisti?


Jap ko bi se pred policijsko postajo prikotalilo nekaj otroških glavic...
Dve šivanki...

tsh2 ::

joj joj ker je otrok vpleten je pa takoj neverjetno.

Bananovec ::

Double_J je izjavil:

Mater, še dobr da nismo v Mehiki. Ker mi ni jasno kakšno pomoč bi šele tam rabili kriminalisti?


Jap ko bi se pred policijsko postajo prikotalilo nekaj otroških glavic...

Meh, tam zaplenijo na tone drog. Za en snif kokaina pa ja ne bo nišče gledal.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Pyr0Beast ::

Otrok pri vsem skupaj ni imel nič. Lutka za demonstracijo.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Super Sonic ::

V bistvu je, po mojem mnenju, vse skupaj odraz sistema v katerem živimo. Ta je slab v toliko, ker ni nič boljši od prejšnjih. Ljudje še vedno mečejo ljudi čez okno, kradejo, mučijo in delajo podobne oslarije.

Kapitalizem je zelo podoben morskim sirenam. Obljublja veliko, ampak če se ne znaš pazit, te lahko požre. In točno to se je v tem primeru dogodilo. Ni šlo za mučenje z namenom samega mučenja, ampak za denar. Človek brez vrednot. Pa kaj če je bil Cigan, to je samo v tem primeru tako. Tega je veliko (govorim o izsiljevanju, grožnjah, ipd).

Nimajo v ZDA za brezveze smrtnih kazni, ki bi bila v tem primeru čisto na mestu. V bistvu sta demokracija in kapitalizem smrtna kombinacija. Kapitalizem te lahko požre, prežveči in izpljune. Ko se ti zmeša, greš v poljuben vrtec in režeš otroke enega za drugim. Na koncu se predaš in demokracija ti da, hja, ne vem če, 20 let zapora. Boste rekel, ja kako bo pa živel, je pa druga. Ni, ker mu kapitalizem odvzel vse vrednote, on je čisto ok, samo denar mu dejte.

Bizarno, vam rečem.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

STASI ::

tsh2 je izjavil:

joj joj ker je otrok vpleten je pa takoj neverjetno.

Očitno nimaš otrok oziroma če jih imašp nimaš starševskega čuta.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

krneki0001 ::

V tujini je to vsakodnevno dejanje in pri nas se bo očitno treba tega kar navadit. Sicer pa še par takih primerov in bo policajev zmanjkalo, ker bodo vsi na bolniški (na psihiatričnih terapijah).

Sicer pa sem za uvedbo smrtne kazni. Na štadion, streljanje v živo pred gledalci, pa še z vstopnino bi stroške sojenja pokrili.

Matako ::

Super Sonic je izjavil:

V bistvu je, po mojem mnenju, vse skupaj odraz sistema v katerem živimo.


Hiperbolične izjave FTW! Jaz sem malo razmišljal, da je po tej tvoji logiki ... moj sosed kreten zaradi kapitalizma. Ja kaj če biti drugega? Sploh pa... bodimo realni: Slovenija ni neka orto kapitalistična država, tako da je ta argument brca v temo.

Jaz bi se fokusiral na psihologijo... tukaj vidim več možnosti razjasnitve situacije.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

_Enterprise_ ::

jest sem že mislu da boš da link do kakega novega pokola ... tu pa res ne vidim kaj je kej posebno šokantnega, eni cigani so nekomu dolgovali 20k€ in ga niso šmerglali, ta si je pa nato mal sposodil otroka, kateremu dvomim da je karkoli hotel. kriminalno dejanje, ni kaj, ni pa to nič v primerjavi s pizdarijami ki se dnevno dogajajo na svetu

Pyr0Beast ::

>Očitno nimaš otrok oziroma če jih imašp nimaš starševskega čuta.
In kaj natanko starševski čut je ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

klemenSLO ::

Morda to - da tisti ki ga ima, nebi ugrabljal otroka drugega, ampak bi izsiljeval drugače.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Ramon dekers ::

"In kaj natanko starševski čut je ?"

verjetno to da bereš da so nekomu ukradli froca. Hja jebat to se dogaja če ni denarja, skupaj z umori, posilstvi...

"Morda to - da tisti ki ga ima, nebi ugrabljal otroka drugega, ampak bi izsiljeval drugače."

ja, mogoče bi koga fental.

Zgodovina sprememb…

Pyr0Beast ::

>
verjetno to da bereš da so nekomu ukradli froca. Hja jebat to se dogaja če ni denarja, skupaj z umori, posilstvi...
>

In ko ti cigani ukradejo psa imaš pa kakšen čut ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Blinder ::

Ženske ko rodijo se jim prav spremeni kemijska sestava možganov. Tako, da so potem še bolj navezane na otroka. To je naredila evolucija zato, da matere bolj čuvajo potomce in ima vrsta večje možnosti za preživetje.
In več al manj vsi ljudje, še posebej ženske, ne morejo razmišljat trezno ko so v igri kakšni otroci. Enostavno ne morejo.
Pri simpsonih je ena parodija na to, ko žena od duhovnika vsakič ko se kej zgodi začne kričat zakaj noben ne misli na otroke, zakaj noben ne misli na otroke pa tudi če se pogovarjajo samo o tem kje postavit avtobusno postajo :)
Pa ko se zgodi kašna nesreča mediji povejo koliko otrok je blo, da se dvigne več prahu avtobus padel v prepad, umrlo 50 ljudi, od tega en 17 letni otrok. In folk ko to prebere si misli o moj bog, en otrok je umrl:S
Ko so v igri otroci ljudje ne razmišljajo trezno.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Brane2 ::

Blinder je izjavil:


Ko so v igri otroci ljudje ne razmišljajo trezno.


No, narava je mojster ravnovesij. Ustvarila je kravo, ampak tudi avtocesto...
On the journey of life, I chose the psycho path.

mihaf ::

Blinder je izjavil:


In več al manj vsi ljudje, še posebej ženske, ne morejo razmišljat trezno ko so v igri kakšni otroci. Enostavno ne morejo.


To je prej posledica vzgoje in kulturnih norm kot pa biologije. Malim deklicam že pri nekaj letih kot igrače ponudijo punčke.

Pri živalih je normalno, vsaj pri večini, da samica čuva mladiče, pri nekaterih vrstah to opravlja tudi samec.
Normalno pa je tudi, da samica v nekaterih primerih mladiča preprosto zavrže. Pri ljudeh pa to ni več sprejemljivo, čeprav ni redko, da mati po porodu otroka zavrne.
Biologija torej predpostavlja obe možnosti - zaščito in zavrnitev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihaf ()

MitjaMili ::

Ramon dekers je izjavil:

STASI je izjavil:

Danes sem bil naravnost šokiran ob branju novice na 24ur.

Kako nemoralen in hudoben moraš biti, da storiš kaj takega.

Skoraj neverjetno.



ja in. So f... what. Pojdi enkrat v eno klavnico boš videl kaj delajo z živalmi...


V katerih slovenskih klavnicah si bil in kakšne "nemoralne" prakse si tam opazil ?

Zgodovina sprememb…

Keyser Soze ::

Pyr0Beast je izjavil:

In kaj natanko starševski čut je ?

Nekaj kar dobiš avtomatsko ob rojstvu otroka. Skupaj s paketkom za novorojenčka. Ne moreš razumet, če nisi starš. Simpl ne zastopiš.

P.S.: To je meni najbolj fenomenalen argument s hormoni našopanih, v materinstvu novopečenih, babnic. Neprecenljivo, ker je takoj možno postavit diagnozo in prenehat z vsako nadaljno debato. Ker veš da ni možna. Če pa to slišiš iz ust tipa... Jah, pol pa sploh bež stran.;((
OM, F, G!

Pyr0Beast ::

>
Nekaj kar dobiš avtomatsko ob rojstvu otroka. Skupaj s paketkom za novorojenčka. Ne moreš razumet, če nisi starš. Simpl ne zastopiš.
>

Neprespane noči in prevelika doza protekcionizma ? :)

Zakaj bi bil ta čut kakorkoli močnejši od. npr. tega ko dobiš novo kolo in ti ga pred nosom ukradejo ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Ramon dekers ::

Pyr0Beast je izjavil:

>
Nekaj kar dobiš avtomatsko ob rojstvu otroka. Skupaj s paketkom za novorojenčka. Ne moreš razumet, če nisi starš. Simpl ne zastopiš.
>

Neprespane noči in prevelika doza protekcionizma ? :)

Zakaj bi bil ta čut kakorkoli močnejši od. npr. tega ko dobiš novo kolo in ti ga pred nosom ukradejo ?



ali pa od čustvene navezanosti na psa?

MitjaMili je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

STASI je izjavil:

Danes sem bil naravnost šokiran ob branju novice na 24ur.

Kako nemoralen in hudoben moraš biti, da storiš kaj takega.

Skoraj neverjetno.



ja in. So f... what. Pojdi enkrat v eno klavnico boš videl kaj delajo z živalmi...


V katerih slovenskih klavnicah si bil in kakšne "nemoralne" prakse si tam opazil ?



zame tudi ugrabitev otroka in umor človeka ni "nemoralna" praksa. Jebat ga shit hapens.

Zgodovina sprememb…

Kenpachi ::

Kdor ima starševski čut, se tudi ne zadolžuje pri mafiji za 20k€. Me ne gane. And not a single fuck was given...
Zaraki Kenpachi.

Good Guy ::

Kenpachi je izjavil:

Kdor ima starševski čut, se tudi ne zadolžuje pri mafiji za 20k€.


naivnež...

Kenpachi ::

Mhm...
Zaraki Kenpachi.

žana ::

Ramon dekers je izjavil:

STASI je izjavil:

Danes sem bil naravnost šokiran ob branju novice na 24ur.

Kako nemoralen in hudoben moraš biti, da storiš kaj takega.

Skoraj neverjetno.



ja in. So f... what. Pojdi enkrat v eno klavnico boš videl kaj delajo z živalmi...

drži!
Play music with real instruments.

krneki0001 ::

Kenpachi je izjavil:

Kdor ima starševski čut, se tudi ne zadolžuje pri mafiji za 20k€. Me ne gane. And not a single fuck was given...


Ravno obratno, če hočeš orenk poskrbet za familjo se zakreditiraš. Nekateri po svojih zmožnostih, drugi pa za več. Zakreditiraš se pa tudi pri mafiji, če ne gre drugače (če ti banke ne dajo posojila).

fosil ::

Lahko pa na zadevo pogledamo iz nekoliko drugačnega zornega kota.
Verjetno se marsikdo spomni zgodbe izpred kratkim, ko je neka romska družina privolila v poroko svoje zelo mladoletne hčerke v zameno za odpis dolgov.
In tudi tukaj je šlo za romsko družino in dolgove, v igri pa je bila hčerka.
Morda je tukaj v ozadju zgodba, ki je ne poznamo in ne gre ravno za tisto klasično filmsko ugrabitev, kot so jo predstavili mediji, ki radi napihujejo zadeve.
Tako je!

energetik ::

Blinder je izjavil:

Pa ko se zgodi kašna nesreča mediji povejo koliko otrok je blo, da se dvigne več prahu avtobus padel v prepad, umrlo 50 ljudi, od tega en 17 letni otrok. In folk ko to prebere si misli o moj bog, en otrok je umrl:S
Ko so v igri otroci ljudje ne razmišljajo trezno.
To sem tudi jaz opazil. Vedno omenjajo koliko otrok je bilo žrtev. A je slučajno otrok kaj več vreden od odrasle osebe? Zame sta enakovredna, škoda je vsakega človeka. Kvečjemu je večja škoda za družbo, če se ponesreči kakšen aktiven odrasel človek, vsaj kratkoročno.
Ali pa omenjanje, koliko Slovencev je bilo na npr. ponesrečenem letalu. In potem folk reče, uf, sam da ni blo nobenga Slovenca ter naprej grizlja kokice. Za ostale ljudi na letalu jim je pa vseeno.

MitjaMili ::

Ramon dekers je izjavil:

Pyr0Beast je izjavil:

>
Nekaj kar dobiš avtomatsko ob rojstvu otroka. Skupaj s paketkom za novorojenčka. Ne moreš razumet, če nisi starš. Simpl ne zastopiš.
>

Neprespane noči in prevelika doza protekcionizma ? :)

Zakaj bi bil ta čut kakorkoli močnejši od. npr. tega ko dobiš novo kolo in ti ga pred nosom ukradejo ?



ali pa od čustvene navezanosti na psa?

MitjaMili je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

STASI je izjavil:

Danes sem bil naravnost šokiran ob branju novice na 24ur.

Kako nemoralen in hudoben moraš biti, da storiš kaj takega.

Skoraj neverjetno.



ja in. So f... what. Pojdi enkrat v eno klavnico boš videl kaj delajo z živalmi...


V katerih slovenskih klavnicah si bil in kakšne "nemoralne" prakse si tam opazil ?



zame tudi ugrabitev otroka in umor človeka ni "nemoralna" praksa. Jebat ga shit hapens.


Postavil sem čisto jasno vprašanje. Lahko torej predvidevam, da nisi bil v nobeni od slovenskih klavnicah toda si gledal nek ameriški film na to temo ?

AQUA_A, isto vprašanje. V katerih slovenskih klavnicah si bil in kakšne "nemoralne" prakse si tam opazil ?

Ramon dekers ::

krneki0001 je izjavil:

Kenpachi je izjavil:

Kdor ima starševski čut, se tudi ne zadolžuje pri mafiji za 20k€. Me ne gane. And not a single fuck was given...


Ravno obratno, če hočeš orenk poskrbet za familjo se zakreditiraš. Nekateri po svojih zmožnostih, drugi pa za več. Zakreditiraš se pa tudi pri mafiji, če ne gre drugače (če ti banke ne dajo posojila).



NE. to pomeni da si tako butasti da si ustvariš družino, nimaš nič potem pa pričakuješ da ti bo mafija pomagala. No oni imajo kar lepo premoženje, od kje, bog si ga vedi.

MitjaMili je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

Pyr0Beast je izjavil:

>
Nekaj kar dobiš avtomatsko ob rojstvu otroka. Skupaj s paketkom za novorojenčka. Ne moreš razumet, če nisi starš. Simpl ne zastopiš.
>

Neprespane noči in prevelika doza protekcionizma ? :)

Zakaj bi bil ta čut kakorkoli močnejši od. npr. tega ko dobiš novo kolo in ti ga pred nosom ukradejo ?



ali pa od čustvene navezanosti na psa?

MitjaMili je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

STASI je izjavil:

Danes sem bil naravnost šokiran ob branju novice na 24ur.

Kako nemoralen in hudoben moraš biti, da storiš kaj takega.

Skoraj neverjetno.



ja in. So f... what. Pojdi enkrat v eno klavnico boš videl kaj delajo z živalmi...


V katerih slovenskih klavnicah si bil in kakšne "nemoralne" prakse si tam opazil ?



zame tudi ugrabitev otroka in umor človeka ni "nemoralna" praksa. Jebat ga shit hapens.


Postavil sem čisto jasno vprašanje. Lahko torej predvidevam, da nisi bil v nobeni od slovenskih klavnicah toda si gledal nek ameriški film na to temo ?

AQUA_A, isto vprašanje. V katerih slovenskih klavnicah si bil in kakšne "nemoralne" prakse si tam opazil ?


Ne mi nabijat s temi jajci. Prašič kot zelo inteligentna žival dobro ve kam se zadnji dan pelje, tudi če dobi injekcijo. In ponavadi je to velik če. Narava nas ne potrebuje, mi smo za njo samo izmečki, kar tudi de facto smo.

Zgodovina sprememb…

Golden eye ::

naslov teme bi mogu bit: "Kaj ni narobe z ljudmi?" :)

MitjaMili ::

Ramon dekers, ni nabijanje zgolj vprašanje glede tvoje informiranosti dogajanja v slovenskih klavnicah. Kot ime nakazuje, se tam ne peče piškotov. Ali pa si morda mislil, da je zakol živine "moralno" enak ugrabitvi otroka ?

Zgodovina sprememb…

Ramon dekers ::

Mitjamili ti ne boš razumel moje poante. škoda

MitjaMili ::

Popravil na bolj produktivno raven.

Ramon dekers ::

MitjaMili je izjavil:

Popravil na bolj produktivno raven.



fino. Žival ni nič manj/več vredna od človeka. Tako da mi je vseeno ali umre na nekem območju 1 otrok ali miljon.

EDIT: kdo govori o slovenskih klavnicah? So te kaj boljše od ameriških, nemških? Katere so po tvoje top of the top? ali vprašam drugače v katero bi šel najraje sam?

Zgodovina sprememb…

MitjaMili ::

Od muh, komarjev, mravelj naprej ali so tudi te vključene v to enakost ?

Ramon dekers ::

daj omeji se še na travo.

MitjaMili ::

Ne razumem popolnoma. Ena krava je isto kot en otrok, ena mravlja pa ni ?

Ramon dekers ::

ali mravlje koljemo zaradi koristoljubja? ali zaradi preživetja? mogoče je pač nekdo potreboval denar in je ugrabil otroka, tu se gre za preživetje v svetu ki smo si ga sami ustvarili.

Sicer pa tudi ptiči imajo med seboj rivalstvo in se včasih sami med seboj pojedo, survival of the fitest. Čemu bi se omejevali.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Moralne vrednote v današnjem izobraževalnem sistemu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12817524 (15226) Mavrik

A je klanje v klavnicah mučenje živali? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
645108514 (100197) noraguta
»

Čedalje več uporabnikov interneta blokira oglase (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
13344835 (39021) thramos
»

Globalni uspeh azijcev

Oddelek: Problemi človeštva
395663 (4451) Double_J
»

Moralno vprašanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11012054 (10289) BlueRunner

Več podobnih tem