» »

Potrjena prisilna poravnava T-2

Potrjena prisilna poravnava T-2

vir: Delo
Finance - Upniški odbor, ki so ga sestavljali Gratel, Telekom Slovenije, Lokainvest, Mobitel, Nokia Siemens (Finska), Smart com in AB SAT (Francija), SAZAS in Republika Slovenija, je izglasoval prisilno poravnavo podjetja T-2. Zanjo je po neuradnih podatkih glasovalo več kot 60 odstotkov upnikov, tako da bo sprejeta. Uradne rezultate pričakujemo 13. avgusta, ko se izteče glasovalni rok, a je rezultat znan že po doslej prejetih glasovih.

Telekom Slovenija je največji upnik, ki predlogu nasprotuje. Zato so aprila na mariborsko sodišče vložili ugovor proti vodenju postopka prisilne poravnave in zahtevali začetek stečajnega postopka. Prisilna poravnava bo uradno potrjena pred odločitvijo sodišča. Težko je napovedati, kako se bo odločilo sodišče.

T-2 ima visoke dolgove (skupno so upniki prijavili za 185 milijonov evrov terjatev), a letos posluje stabilno. Povečali so število naročnikov za več kot 14 tisoč in ustvarili 29 milijonov evrov prihodkov. Od tega jih bodo 8,5 milijona po potrditvi prisilne poravnave namenili poplačilu upnikov in nadaljnjim investicijam. Načrt predvideva 34,6-odstotno poplačilo terjatev v naslednjih osmih letih.

75 komentarjev

«
1
2

carota ::

In kaj to pomeni za uporabnike storitev T-2?

NoName ::

verjetno podobno, kot bi bilo v primeru stečaja... storitve ostanejo še naprej.
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

win64 ::

Osnovni kapital družbe : 28.264.625,75 €

dr.Akula ::

Kaj pa ima sazas tle zraven?
ni podatka

Ganon ::

Po moje bo kmalu prišlo do ponovnega dviga cen.

NoName ::

čemu bi prišlo do dviga cen? tako ali tako so se cene pred nedavnim dvignile, kakor pa je razbrati, je od začetka postopka prisilne poravnave podjetje pridobilo več kot 10.000 novih uporabnikov... po mojem gre ravno to skupini Telekoma Slovenije v nos... da bo prisilka uspela, T-2 pa bo ostal trn v peti...
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

Tr0n ::

Kdaj bo optika T2 v MBju in okolici? Se zdaj niso dokoncali ze zacete izgradnje na Pobrezju. :|

Hevidi ::

carota je izjavil:

In kaj to pomeni za uporabnike storitev T-2?

To, da bodo imeli še naprej najboljše storitve za najboljšo ceno! :)

Tr0n je izjavil:

Kdaj bo optika T2 v MBju in okolici? Se zdaj niso dokoncali ze zacete izgradnje na Pobrezju. :|

S kabliranjem se nadaljuje kjer je gradbeno rešeno, tako da pride vse na vrsto.
PER ASPERA AD ASTRA

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hevidi ()

BALAST ::

Iz 125Mio € terjatev (marec 2011) na 185Mio €. Verjeno je nek upnik napisal še par fiktivnih računov.
Pa Gratel je tudi znan po pranju denarja prek slamnatih podjetij. Ampak če bo naslednji premier Janša, ne bo to nikoli prišlo do končnega epiloga.

Hevidi ::

BALAST je izjavil:

Iz 125Mio € terjatev (marec 2011) na 185Mio €. Verjeno je nek upnik napisal še par fiktivnih računov.
Pa Gratel je tudi znan po pranju denarja prek slamnatih podjetij. Ampak če bo naslednji premier Janša, ne bo to nikoli prišlo do končnega epiloga.

Pazi, ta upnik je bil glavni graditelj mreže in njegovi računi so predstavljali 60 mio €. Pa ne verjet medijem okoli slamnatih podjetij in tega... glej številke, cca. 125.000 FTTH potenciala, po 500€/priključek pa si lahko sam zračunaš kolk bi to stalo (TS recimo ocenjuje izgradnjo enega FTTH priključka na 1000€).
PER ASPERA AD ASTRA

BALAST ::

Po marčevski oceni je CELOTNO optično omrežje T2 vredno 45Mio €. Jah vsak upnik bi rad pravičen zaslužek, kar pa s poštenim delom zelo redko, še posebno v gradbeništvu.

Hevidi ::

Ni res, toliko je vredno samo omrežje, ki so ga imele banke kot garancijo za svoje kredite... in ta del bo dal kreditojemalec zdj nazaj banki kot poplačilo kredita, in vzel isto omrežje nazaj v najem (sell&lease back). Pravi računovodski masterpiece, če mene vprašaš...
PER ASPERA AD ASTRA

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hevidi ()

BALAST ::

Ja če bo NLB res večinski lastnik optičnega omrežja (poplačilo dolgov), potem se bo za konec leta cena naročnine povišala po mojem mnenju za 5-10%, naslednje leto pa še za podoben delež. Če pa NLB proda to omrežje še kakšnemu Ex-Yu tajkunu pa bodo cene spet višje.

Hevidi ::

SJ odprta je tut opcija vračilo omrežja&poplačilo dolgov in odkup omrežja nazaj z novimi, manjšimi dolgovi. Skratka variant je več, važn da ostaja T-2 močan igralec na telekomunikacijskem trgu, drugač bi cene že itaq skyrocketale...

dr.Akula je izjavil:

Kaj pa ima sazas tle zraven?

Kot upnik se pojavlja tam, kjer je del njegovih terjatev prišel v prisilno poravnavo (avtorske pravice za audio-vizualne vsebine).
PER ASPERA AD ASTRA

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hevidi ()

BALAST ::

Ampak ta opcija je tako neverjetna, ker NLB je letos že 2x pokazala da so bančni stres-testi prehudi, da bi ta nepremičninski kapital (omrežje) posojala ali prodala odplačilom na dolgi rok.

Prej se bo našel nek tuj investitor kateri bo kupil to "za drobiž".
Alcatel Lucent je že en od potencialnih kupcev...

dronyx ::

NoName je izjavil:

verjetno podobno, kot bi bilo v primeru stečaja... storitve ostanejo še naprej.

Si v to prepričan? Stečaj pomeni konec firme, kaj se bi zgodilo s storitvami, ki jih je taka firma ponujala, pa je odvisno od stečajnega postopka in predvsem tega, ali bi to kdo kupil. Dvomim pa, da bi storitve ostale enake in za isto ceno, saj če je šla firma v stečaj je jasno, da so nekaj delali narobe. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Migelo ::

Saj so se popravili, uvedli 2 letno vezavo in razne pakete.

SuperVeloce ::

Pri nas v Velenju so sami krivi, da smo večinsko še vedno na Siolu. Z Gratelom so prčkali optično omrežje, nam dali ponudbe, končne pogodbe pa v več kot letu nismo dočakali. Tako je bilo skoraj povsod, kjer so optiko ponujali.
PA so po tem letu čakanja prišli delat reklamo iz Siola, sem imel potegjeno in zrihtano v 3dneh!! Leto po tem so mi T2 poslali pogodbo, katero bi naj podpisal, a ker je nisem, so me hoteli fizično izklopiti z omrežja :))

Zgodovina sprememb…

Migelo ::

Zakaj pa nisi šel na T2 optiko? Cene so bolše.

100 Mbps / 10 Mbps 27 €

SuperVeloce ::

Ker sem idiote čakal 2 leti samo za pogodbo, da pa njihovi tehniki niso kaj drugače, so mi pa drugi potrdili. Torej, bi odklopil Siol takrat ko bi bili zmenjeni za priklučitev... potem bi pa čakal 2 meseca brez interneta in TVja? No go...

rejven ::

29 miljonov prihodkov, pa 180 mio dolga, se človek vpraša kaj so upniki mislil?

gendale ::

pri meni je t2 na dveh lokacijah podobno mutil kot uporabniku SuperVeloce

pa še siol je cenejši (20/20, telefon, kabelska = 41e, t2 sploh nima primerljivega paketa še najbližje je namesto kabelske navaden iptv z 2 umesnikoma - cena 43,5)

torej ne vidim razlogov za menjavo, še posebej, ker mi siol optika še ni delala težav

vsekakor pa podpiram čim več konkurence in če/ko nekdo da veliko boljšo ponudbo, bo čas za menjavo

NoName ::

dronyx je izjavil:

NoName je izjavil:

verjetno podobno, kot bi bilo v primeru stečaja... storitve ostanejo še naprej.

Si v to prepričan? Stečaj pomeni konec firme, kaj se bi zgodilo s storitvami, ki jih je taka firma ponujala, pa je odvisno od stečajnega postopka in predvsem tega, ali bi to kdo kupil. Dvomim pa, da bi storitve ostale enake in za isto ceno, saj če je šla firma v stečaj je jasno, da so nekaj delali narobe. ;)


sprva se po mojem res nebi kaj dost spreminjalo... ni bil elan ene 20 let v stečaju?
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

Jin ::

Telekom nasprotuje in želi spraviti T-2 v stečaj... A se še kdo spomni kako močno je telekom metal polena T-2ju pod noge?

T-2 je firma, ki je v Sloveniji preživela in se prebila skozi težka pota. Upam ,da jim tudi tokrat uspe in da bodo še naprej postavljali nove cenovno dostopne meje in pomagali razvijati trg v Sloveniji!

SuperVeloce ::

gendale je izjavil:

pri meni je t2 na dveh lokacijah podobno mutil kot uporabniku SuperVeloce

pa še siol je cenejši (20/20, telefon, kabelska = 41e, t2 sploh nima primerljivega paketa še najbližje je namesto kabelske navaden iptv z 2 umesnikoma - cena 43,5)

torej ne vidim razlogov za menjavo, še posebej, ker mi siol optika še ni delala težav

vsekakor pa podpiram čim več konkurence in če/ko nekdo da veliko boljšo ponudbo, bo čas za menjavo

S tem, da je bil takrat "20/20, ip telefon, siol box" paket ceneje kot je sedaj, z vključenimi zakupljenimi minutami za pogovore... pa še testiral sem zastonj HD paket, dok so dovolili malo mutiti s prijavljanjem paketov :)

Furbo ::

Jin je izjavil:

Telekom nasprotuje in želi spraviti T-2 v stečaj... A se še kdo spomni kako močno je telekom metal polena T-2ju pod noge?

T-2 je firma, ki je v Sloveniji preživela in se prebila skozi težka pota. Upam ,da jim tudi tokrat uspe in da bodo še naprej postavljali nove cenovno dostopne meje in pomagali razvijati trg v Sloveniji!


To jim je pa uspelo z neplačevanjem dobaviteljem.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

mkoco ::

dr.Akula je izjavil:

Kaj pa ima sazas tle zraven?


Sazas ima vedno prste zraven, ko gre za medije (T-2 ponuja tudi radio,tv...)
Money will say more in one moment than
the most eloquent lover can in years.

Bistri007 ::

rejven je izjavil:

29 miljonov prihodkov, pa 180 mio dolga, se človek vpraša kaj so upniki mislil?

Kar je relevantno vprašanje sedaj, je, ali je več vredna kura, ki nese jajca, ali pa da se jo proda po kosih za meso. Sicer je za meso bolj primerno rediti piščance, ne kure.

Za upnike lahko živ T-2 ustvarja redne obroke odplačila dolga. Mrtva kura ne nosi jajc, je pa v interesu lastnikov konkurenčnih kur (Telekom in T-2), da se raven konkurence zmanjša. Za ostale upnike ni tako fajn, da ostanejo zgolj z osnovnimi sredstvi. Poleg tega takoj izgine število naročnikov kot postavka v vrednotenju podjetja - torej rednih kupcev jajc iz prispodobe.
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

kitaj ::

SuperVeloce je izjavil:

Leto po tem so mi T2 poslali pogodbo, katero bi naj podpisal, a ker je nisem, so me hoteli fizično izklopiti z omrežja :))

Po mojih izkušnjah lahko čez cca. pol leta pričakuješ prvo položnico.

SuperVeloce ::

Mah, sedaj imam Siolovo optiko že 4 leta, bi se z izklopom ali položnico verjetno že potrudili :)...

Marat ::

Stečaj pomeni da bo podjetje ko bo poplačalo upnike ugasnilo z delovanjem, prisilna poravnava pa pomeni da podjetje po poplačilu upnikov deluje še naprej. Obstaja tudi prostovoljna poravnava, ki se od prisilne razlikuje le v tem, da ne poteka na sodišču.

Torej Telekom si želi da bi T2 prenehal delovati, kar posledično pomeni povečevanje Telekomove monopolne moči. Ne vem zakaj pri nas ne obstajajo mehanizmi ki bi monopolistu onemogočili odločanje o postopku (prisilne/prostovoljne) poravnave njegovih konkurentov - tudi če je monopolist upnik.

Kakor koli že, upam da T2 ne gre v stečaj!

Jin ::

Marat je izjavil:

Ne vem zakaj pri nas ne obstajajo mehanizmi ki bi monopolistu onemogočili odločanje o postopku (prisilne/prostovoljne) poravnave njegovih konkurentov - tudi če je monopolist upnik.


Se strinjam. Zelo čudno tole... Če bi T-2 propadel bi Telekom dobil v svojo klientelo Ohoho uporabnikov. Kako to da je Telekom kot največji konkurent T-2ju eden izmed njegovih upnikov? A je to kakšna strategija, da se poruši podjetje??

PaX_MaN ::

Ne vem zakaj pri nas ne obstajajo mehanizmi ki bi monopolistu onemogočili odločanje o postopku (prisilne/prostovoljne) poravnave njegovih konkurentov - tudi če je monopolist upnik.

Monopol kot tak ni problem. Problem je zloraba monopola za zatiranje konkurence. Vloga predloga stečaja, ker je nekdo zadolžen do dvanajsternika, pa mu taisti nekdo dolguje še pa još, to ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

Bistri007 ::

Popravek:

Bistri007 je izjavil:

Mrtva kura ne nosi jajc, je pa v interesu lastnikov konkurenčnih kur (Telekom in Telemach), da se raven konkurence zmanjša. Za ostale upnike ni tako fajn, da ostanejo zgolj z osnovnimi sredstvi. Poleg tega takoj izgine število naročnikov kot postavka v vrednotenju podjetja - torej rednih kupcev jajc iz prispodobe.
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

Poldi112 ::

Jin je izjavil:

Marat je izjavil:

Ne vem zakaj pri nas ne obstajajo mehanizmi ki bi monopolistu onemogočili odločanje o postopku (prisilne/prostovoljne) poravnave njegovih konkurentov - tudi če je monopolist upnik.


Se strinjam. Zelo čudno tole... Če bi T-2 propadel bi Telekom dobil v svojo klientelo Ohoho uporabnikov. Kako to da je Telekom kot največji konkurent T-2ju eden izmed njegovih upnikov? A je to kakšna strategija, da se poruši podjetje??


Lol, strategija da se poruši podjetje - kot da kdo sili T-2, da uporablja Telekomove storitve:)
Telekom nima izbire, on po zakonu MORA T-2-ju nuditi svoje omrežje (beri VSDL). In ko mu T-2 ne plačuje računov, Telekom kot monopolist ne more izklopiti T-2, kot bi lahko izklopil tebe. Ker če bi lahko bi to že zdavnaj naredili.

Sorry, ne glede na to kako evil je Telekom, v tem primeru je izkoriščevalec T-2.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Brane2 ::

Seveda pa je vprašanje, kolk so realni stroški na DSL parici in koliko računa Telekom...
On the journey of life, I chose the psycho path.

Poldi112 ::

Samo se ti zdi to vprašanje dovolj pomembno, da lahko zaradi njega T-2 enostransko neha plačevati račune? Plus da ne vem če so se kdaj pritožili na to temo, v glavnem so bili glasni glede kraje naročnikov (oz nekaj v tem smislu).
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Bor H ::

Seveda se glede cene paric niso pritoževali, če jih pa itak niso plačeval...

amigo_no1 ::

PaX_MaN
Monopol kot tak ni problem. Problem je zloraba monopola za zatiranje konkurence.

Veš za kako podjetje, ki ima monopol in ga ne izrablja :D ?

PaX_MaN ::

Poznam ne, ampak kdo ga pa zihr ne.
Poanta je, da čist vse kar monopolist dela pa le ne more bit zloraba monopolnega položaja.

Bistri007 ::

PaX_MaN je izjavil:

monopolist dela pa le ne more bit zloraba monopolnega položaja.

Eno je:
- uporaba monopolnega položaja (za večanje dobička)

Drugo je:
- zloraba monopolnega položaja (za večanje dobička)

Kakšna je razlika???
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

PaX_MaN ::

Seveda pa je vprašanje, kolk so realni stroški na DSL parici in koliko računa Telekom...

Toj pa ful težko prevert:"Halo Amis? Dejte nam povedat, kolk vam Telekom računa. Gledamo, če se gredo kakšna mutna posla, aveste?"

joebanana ::

Ma telekom so butli... Mel sm t-2. Skoz mi je vn metal. Pride od T-2 mi izmeri, da je signal švoh, in reče da bodo poslali zahtevek na telekom... telekomovci itak hodijo dolgo in pol zmeri da je signal čist uredu... Po še parih zamenjavah merjenja mi je končo T-2 na lastno pest uštimal napeljavo. Ugotovili so da je bil kabel napol precvikan pri sosedu!!

Ne razumem kako telekomovci nimajo tok pameti da ne zaznajo kabla k je čist precvikan, ali so totalno nesposobni, ali pa namerno omejujejo konkurenco. Vsa čast T-2, da je naredil nekaj, za kar bi moral poskrbeti telekom! Ni čudno da T-2 ne plačuje telekomu... jaz mu za take storitve tudi nebi. Sedaj mi internet vleče 15Mb in od takrat se ne spomnim da bi kdaj izgubil signal.

Ganon ::

SuperVeloce je izjavil:

Pri nas v Velenju so sami krivi, da smo večinsko še vedno na Siolu. Z Gratelom so prčkali optično omrežje, nam dali ponudbe, končne pogodbe pa v več kot letu nismo dočakali. Tako je bilo skoraj povsod, kjer so optiko ponujali.
PA so po tem letu čakanja prišli delat reklamo iz Siola, sem imel potegjeno in zrihtano v 3dneh!! Leto po tem so mi T2 poslali pogodbo, katero bi naj podpisal, a ker je nisem, so me hoteli fizično izklopiti z omrežja :))


Pri nas je bilo podobno. Gratel je položil vse kable, zaključil z deli, nakar smo seveda pričakovali hiter odziv s trani T-2, da nas priklopi na omrežje, ampak se ni zgodilo nič. Nobenega glasu od njih. Takrat se od nikjer prikaže Telekom, mi/nam predstavi ponudbo in nam priklop na optično omrežje uredi v treh dneh! Seveda smo vsi izkoristili priložnost in šli na SiOL. No, čez nekaj tednov so se zbudili tudi pri T-2 in nas hoteli za svoje naročnike. Hja, če ne bi bili tako neumni, bi morda celo imeli kakšnega naročnika. Od takrat so minila že dobra štiri leta in še vedno ostajam na SiOL-u, ker sem s storitvami zelo zadovoljen, prav tako pa je najcenejši. Imam Trio paket.

spamer ::

Najprej dobijo uporabnike - odvisnike, pol pa jim visajo cene. Enako velja za drogo in piratstvo. In potem bodo preganjali te krimianlce, kot, da so neki teroristi v teji mafijski drzavi, ceprav ta pravi kriminalci so uni ljudje, ki delajo te zakone in ki preganjajo te ljudi in si delajo sami sebi delo in biznise na ta nacin. Mafija!!!!
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

zeleni ::

Poldi112 je izjavil:

Samo se ti zdi to vprašanje dovolj pomembno, da lahko zaradi njega T-2 enostransko neha plačevati račune? Plus da ne vem če so se kdaj pritožili na to temo, v glavnem so bili glasni glede kraje naročnikov (oz nekaj v tem smislu).


Ne vem, ce ni bila tozba ravno na neko podobno temo.

Drugace pa glede na slabo Telekomovo podporo ne-siol ponudnikom (kar opisuje primer nekaj postov nad mano, naslo bi se jih pa se veliko), se meni zdi pravilno, da se tudi placila zadrzijo. Dokler ni storitev taka kot mora biti, ne placas. Ali Telekom preprosto ne zna ali noce znat je drugo vprasanje in ni problem narocnika. To je interni problem Telekoma.

Sicer nisem na T2, pa vseeno pozdravljam sedanjo odlocitev. Razen Telekoma res ne vidim kdo bi imel korist od stecaja. Mogoce se tudi jaz preklopim na T2 (na siolu ze dolgo nisem vec).

Poldi112 ::

Pa si ziher, da ima Telekom slabo podporo samo ne-siol ponudnikom? Na eni lokaciji imam samo telefon in mi isto Telekom noče zamenjati kabla. Pač pravijo, da oni pripeljejo do hiše in čao miki. Kar je smiselno, a rahlo problematično, ker je v hiši več stanovalcev in nekje pri sosedu je pač slab stik. Tako da se zaenkrat še nismo lotili tega podviga.

Leta nazaj, ko sem imel še Siol, je Telekom rabil mesece, oz. bolj natančno, toliko časa, mogoče leto, je trajalo, da je crknil port (ali plata) v centrali. Pač, občasno mi je padlo vse, enkrat sem bil brez telefona in interneta od četrtka do ponedeljka. Vsakič ko so merili je delalo. Šele ko so zamenjali ne vem točno kaj v centrali, ko je dokončno crknilo, se mi je linija stabilizirala.

Zdaj mi pa ti povej, kako lahko zatrdiš, da imaš zanič suport samo zato, ker si na T-2?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Dr_M ::

Ganon je izjavil:

SuperVeloce je izjavil:

Pri nas v Velenju so sami krivi, da smo večinsko še vedno na Siolu. Z Gratelom so prčkali optično omrežje, nam dali ponudbe, končne pogodbe pa v več kot letu nismo dočakali. Tako je bilo skoraj povsod, kjer so optiko ponujali.
PA so po tem letu čakanja prišli delat reklamo iz Siola, sem imel potegjeno in zrihtano v 3dneh!! Leto po tem so mi T2 poslali pogodbo, katero bi naj podpisal, a ker je nisem, so me hoteli fizično izklopiti z omrežja :))


Pri nas je bilo podobno. Gratel je položil vse kable, zaključil z deli, nakar smo seveda pričakovali hiter odziv s trani T-2, da nas priklopi na omrežje, ampak se ni zgodilo nič. Nobenega glasu od njih. Takrat se od nikjer prikaže Telekom, mi/nam predstavi ponudbo in nam priklop na optično omrežje uredi v treh dneh! Seveda smo vsi izkoristili priložnost in šli na SiOL. No, čez nekaj tednov so se zbudili tudi pri T-2 in nas hoteli za svoje naročnike. Hja, če ne bi bili tako neumni, bi morda celo imeli kakšnega naročnika. Od takrat so minila že dobra štiri leta in še vedno ostajam na SiOL-u, ker sem s storitvami zelo zadovoljen, prav tako pa je najcenejši. Imam Trio paket.



Tocno to se je zgodilo pri nas, cakal skoraj eno leto na T2, ko sem pa ze imel siolovo optiko, so mi pa po 4 mescih ponujali T2. Sem samo rekel hvala lepa ze imam. Sem pa seveda ze veckrat preracunal, ce bi presel na T2, ampak za 12€ na mesec vec, ne hvala.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

timberjack ::

T2, HVALA!!

za optiko:D
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

T-2 gre v stečaj (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
8838474 (29512) MrStein
»

Prisilna poravnava T-2 pravnomočna, Simobil med snubci (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
6831305 (26528) BlueRunner
»

T-2 ne gre v stečaj, potrjena prisilna poravnava (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
8330561 (26870) mikic007
»

Začela se je prisilna poravnava T-2

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
4916543 (12816) MrStein
»

T-2 vložil predlog za začetek prisilne poravnave (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
8826245 (20836) Macketina

Več podobnih tem