» »

Genius SW 5.1 Home Theater

Genius SW 5.1 Home Theater

boyzl ::

V Media svetu se dobijo zvočniki Genius SW 5.1 Home Theater, po akcijski ceni okoli
30.000 sit. Ali kdo ve kej o tem sistemu??

boyzl ::

A se noben ni slišu za te zvočnike al noben noče nič povedat?
A so primerljivi z creativovim modeli itd. ?

AngelOfDeath ::

na levi strani imaš iskanjem, ker je blo o teh zvočnikih že kar precej govorja si mal poišči.

willson ::

lp!

Genius SW 5.1 Home Theater:

sub 45W, center 15W in 4 sateliti po 15W sam se mi zdi da zadnja dva glih nista vsak po 15W ampak skupi 15W....

za 30k je to kr soliden 5.1 sistem pol pa itak se rabs eno zvocno za 10k oz. 20k = 40 - 50SIT
tko da raj uzem Logitech Z-640 5.1 sistem k je mal mocnejsi in je mal pod 30K

Ce se ti gre za res dober zvok in bos zvocnike koristil se kje, npr. mas dvd komponento, pol kup od LOGITECHa z-680 5.1 sistem za cca. 130K (200W RMSja sub + 5x50W cent. in satel., z zunanjim dekoderjem Dolby Digital zvoka);
ce ti je to prevec dnarja pa ti priporocam tud od LOGITECHa z-560 4.1 za 70K (190W sub + 4x 50W satel.) oba mata THX certifikat in sta na voljo v EVENTUS computers....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: willson ()

rakusj ::

Hja, jst sem jih pred časom kupil in jih zvezal na Hercules-a (GameTheatre),
všeč mi je predvsem izgled, ki ni plastično-računalniški. Sistem mam postavljen v spalnici in na njega zvezan tudi DVD komponento. Za filmčke pogledat je po moji oceni super stvarca. Sigurno so Logitechovi boljši, samo mene res moti ta plastičen izgled.
Ampak to je pač moje mnenje....

TheD ::

Jest mam doma tastare Geniusove (SW-5.1 Surround) na DVD zvezane in so za tistih 20 kovačev mega. Je res, da je center precej švoh (beri: upizdi), tako da če imajo teli boljši center bo za neaudiofila že okej izbira za ta dnar. So pa le Genius ... Logitech je pa Logitech, THX certifikat pa tud' nekej pomen.
TheD or not TheD?

tejo ::

Tole so v redu zvočniki, močni čist dost, dost stvari se lahko na njih priključi, pa še lepo dober zgledajo (za razliko od creative k so neke kocke na stojalih). Klik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tejo ()

TheD ::

Na fotki res zgledajo okej, mogoče bom šu pa u Media Svet prevert, kako center dela ... pa vidu sm da majo daljinac, megakul.
TheD or not TheD?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[5.1] multimedijksi zvočniki 10k - 30k SIT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19926651 (10737) Hrenowsky
»

Genius ali Logitech 5.1 zvočnike (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
666708 (5588) boštjan
»

Surround- poceni verzije ;) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
1168549 (6233) Pyr0Beast
»

kateri 5.1 zvočni sistem

Oddelek: Kaj kupiti
232292 (1620) jest10
»

Kater komplet zvočnikov - Mogoče LOGITECH Z-560?

Oddelek: Kaj kupiti
151419 (1120) Golden eye

Več podobnih tem