» »

Mobitel in Siddharta na MTV

Mobitel in Siddharta na MTV

1
2
»

City ::

Se mi zdi, da so se najstnice bolj ustrašile, da nebi kakšen "stejđdajving" jim zlomil vrata ali pa da nebi dobile kakšne brce z bulerji. :D :D

atubbuta ::

No, mal se afnajo, pa neke sataniste se grejo, če sm prou slišu. Drgač so pa Siddhata prou zakon. :))

DavidJ ::

Tole z glasbo pri mogih je kr nekej če mene vprašate. Veliko jih posluša drugačno glasbo le zato, ker je drugačna in se z njo čutjo določene in da so nekaj posebnega.

Imam sošolko, ki je rekla pred kakšnima 2 ali 3 leti, ko so Siddharta prodrli na trg, da je to d best muzka in ne vem kaj še vse. Letos pa je, ko smo se vozli po Grčiji, rekla, da ji gre takšna glasba na živce, da bo bruhala, če kmalu ne zamnjamo kasete ...

Tako kot ne bom nikoli (res nikoli) kapiral tisti zelo hard metalcev. Nekdo mi je nekoč pokazal neko muzko in je rekel da ga pomirja. Jst v tistem nisem rabral nič drugega kot neko šumenje kitare in nažiganje bobnov. :\

Okusi so različni... jst bi prej rekel normalni in nenormalni.
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

darh ::

davids: ne boš verjel... jest tudi zaspim kot dojenček če poslišam Cannibal Corpse (ostali black&dead metal bandi pa mi gredo na živce :D )...

zadnje čase pa sem opazil da se mi je produktivnost veča ob melodijah Rhapsody, Hammerfall, Sinergy, Nightwish...

Vozim najraje ob kakem rapu... ampak ne kaj težkega.. tud Umek učasih paše v avtu...

jst bi prej rekel normalni in nenormalni.
define normal for me plz...
Excuses are useless! Results are priceless!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: darh ()

DavidJ ::

Sem kr vedu, kakšen odgovor bo sledil. >:D

xbite, nevermind. :)
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

darh ::

my point exzakly... :D
Excuses are useless! Results are priceless!

sketch ::

Vsako tele ma svoje vesele. Mene tudi ambientalni drum'n'bass ful pomirja, pa verjetno kdo v tem sliši samo neko nabijanje bobonov pa neke glupe base.

Je pa res, da obstajajo taki ljudje, ki se trdno oklepajo nečesa samo zato, ker je underground - pol pa mislijo, da so frajerji ker se upirajo trendom in popu. Hej, meni je vseeno če Cosmonauticse, ShyFX ali pa Bad Company vrtijo na MTVju ali ne, še zmeraj so IMO carji.
V bistvu se mi to zdi samo druga oblika trendovstva - ti ljudje spremnjajo trende ranvo tako natančno kot tisti, ki jim je trend in skrivanje v masi všeč - samo da potem izberejo drugo stran.

lp
s.

(uf, major offtopic :D )
Adapt and overcome.

atubbuta ::

Mal ste zabluzili. Drgač so pa men HammerFall pa Europe in podobna pozitivna muzka tud zakon. ;)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siddharta (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
946860 (4953) JXS
»

BePOP na MTV

Oddelek: Sedem umetnosti
182123 (1485) boom-bar
»

Siddharta

Oddelek: Sedem umetnosti
262151 (1650) Lucifix
»

the best BANND*s (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
596173 (5487) webcreator
»

Metallica, Apocalyptica, Siddharta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
696299 (5474) Pisk

Več podobnih tem