» »

BePOP na MTV

BePOP na MTV

DMouse ::

Bepop očitno cilja visoko. Malo nazaj sem med prestavljanjem kanalov videl njihov videospot Zapleši z nami, nato pa s presenečenjem ugotovil, da je v kotu znak MTV. Škoda le, da večina gledalcev MTV-ja ne razume slovensko :\
  • spremenil: Tomi ()

@ljash ::

ŠKODA????

Še dobr, bi mogu rečt - če bi razumel slovensk, bi koj prestavl, k majo tok bedna besedila! :D



pa sorry, če sm te užalu, BEPOP fan. :))


LP

DMouse ::

Kdo pa je reku da sm fan? :P

Matek ::

bmw-f1, čist podobna besedila majo kot vse pop skupine, tako slovenske, kot tuje, po ničemer ne izstopajo in ne vem zakaj si se glih v to zapiču.

Drugače pa lepo da so na MTVju, sej jezik po moje ni ovira, bojo zavrtel še kako v angleščini (sej so se skoz menli da majo namen it na tuj trg, da bo par pesmi v ang.), sicer pa recimo tatu mata tut spote v ruščini gor pa sta ful popularni.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Tiger ::

Da nisi ti slučajno gledal oddajo World Chart Express, to so svetovne lestvice...

Trenutna "lestvica"
SLOVENIA
1.Bepop-Zaplesi Z Nami
2.Gusti in Polona Kasal-Vedno zame
3.Tinkara Kovac-Med zemljo in zrakom
4.Make Up 2-Povej Na Glas
5.Karmen Stavec-Lep poletni dan

||_^_|| ::

na MTVju?? to bi pa rad vidu, gdaj pa je ta oddaja pa na katerem MTVju?

mlakar ::

Pomoje da je na kakšnmo Moldavsemu MTVju:D :D

msmiha ::

Hm na kerem MTVju si te videl ti toti videospot? Še dobro da ga jaz nisem:P
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

BigWhale ::

Ze nekaj mesecev je slovenska lestvica na MTVju, nic novega.

Kar se pa o besedilih Bepop tice, pa vec o tem v sedmi umetnosti...

Asgard ::

BiBiPop na MTV South Congo mogoce:D

ahac ::

Namen na tuje trga pridt imam lahko tud jaz.. pa to ne pomen, da bom kdaj prišel..

rabiš veliko založbo kar slovenske niso.. moraš bit nekaj posebnega kar Bepop niso.. takih skupin je že v vsaki mali državi nekaj..

tisto na MTV Europe pač pokaže lokalne spote z različnih držav.. sicer verjetno zanimivo, da vidiš kaj je popularno po svetu (jaz imam samo MTV Germany kjer tega ni) ampak sigurno pa to ne prinese uspeha ali kakšne velike prepoznavnosti v tujini..
itak je MTV Europe namenjen samo nekaj državam na jugu pa vzhodu Evrope

sicer pa recimo tatu mata tut spote v ruščini gor pa sta ful popularni.
Na MTV Germany imata samo v angleščini.. pa tudi drugje .. pač odvisno od tega a tam folk prej sprejme tuje jezike al ne..
(btw. na Japonskem sta namesto Tatu dve drugi pevki, ki iste komade pojeta v japonščini - možno, da bomo čez par let vidl še več lokalnih skupin, ki bodo vse imele isto muzko, ampak vsaka v svojem jeziku)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Blue22 ::

folk ne pozabt da sta tatujevke lezbe in stem ljudem skos povzročata neko napetost in sta skuz na očeh javnosti
bepop pa itak smrdi
kurc kne vem kaj bi napisu

drevo ::

Heh.. tale situacija je meni ze prav smesna. S tem mislim nekatere nase skupine, ki "ciljajo visoko". Ocitno se jim je sedaj pridruzil se Bepop, najvecji kekci pa imho se vedno ostajajo Siddharta. Come on.. zakaj bi katerakoli velika tuja zalozba pod svoje okrilje vzela tako skupino? Kaj jim lahko ponudijo? Tomijev sexy glasek? :8) Umek, Octex, Laibach, Requiem, Noctiferia si pa medtem v tujini pridno vecajo ugled, medtem, ko jih doma prakticno nihce ne povoha..:)

boom-bar ::

Sam če tko gledaš glede Siddharte, kaj lahko ponudjo Red Hot Chili Papersi razen dobrih komadov.
Legalizirajte mehke droge!!!

drevo ::

Hm... Red Hot Chili Pepers.. dobre komade mogoce? :) (ne poznam jih prav dobro..) To je nekaj kar Siddharta bolj tezko imho... Poglej recimo zadnji komad - Rave, ki so ga dali ven. Cel uvod narejen na sinticu, potem strasno monotoni bobni in kitare, ki igrajo 2 akorda, cez pa Tomijev vokal.. Vrjamem, da je nekaterim to vsec, ampak to je povsem subjektivna stvar. Mislim pa, da lahko brez dvoma recem, da glasba cisto tehnicno gledano ni nevem kaj in sploh nic posebnega ali izvirnega.

Mogoce bi sli s tem v novo temo, ce ima kdo svoje mnenje glede tega in ga hoce deliti..

iskra ::

bepop na mtv ... rofl :D

oni so pa useeno ful zašli s poti s svojimi besedili ... ta besedila lahko pojejo u vrtcu na melodijo od ringaringa raja ... malo bol bi se pa ja lahko potrudli

folk sili na tuj trg samo zaradi $$ in €€

tudi siddharta more kdaj nrdit kak brezvezn komad da t drugi bolše izpadejo >:D

drevo ::

tudi siddharta more kdaj nrdit kak brezvezn komad da t drugi bolše izpadejo


Ok, zdej ze 4 leta delajo brezvezne.. kdaj pridejo dobri na vrsto? >:D

Kidding.. sej Siddharta mi je cist vredi, se posebej ID.. ampak kej vec k vredi pac ne.. 0:)

Iztirjenec ::

Preko Siddhartinih vokalov bi lahko dal kruljenje prašiča, pa bi blo vsaj za pošlušat, ko se bi zraven lahko smejal... >:D

boom-bar ::

Jst bi lohk podobno reku za vse skupine ki mi niso všeč sam ne bom kr nism Pizdun
Legalizirajte mehke droge!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Bepop na mtv

Oddelek: Loža
452273 (1166) Pyr0Beast
»

Siddharta (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
946945 (5038) JXS
»

Glasbeni okus - stvar posameznika ali čredni nagon?

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
382778 (2778) Cuoresportivo
»

Mobitel in Siddharta na MTV (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
575478 (4080) atubbuta
»

Siddharta

Oddelek: Sedem umetnosti
262183 (1682) Lucifix

Več podobnih tem