» »

Siddharta

Siddharta

Lucifix ::

A je že kdo pomislil da ima siddharta dobre potenciale da prodre na tuji trg?! Zakaj bi bili edini slovenci na MTV-ju samo Laibach? Fantje čist dobr sekajo pa tudi "nov" spot Platina ni od muh!

darh ::

bo treba besedilo v angleščino predelat.. žal...

edin eboran k ga itak nobedn ne razume ma šanse v originalu :DD
Excuses are useless! Results are priceless!

Asgard ::

2 besede : ko jih jebe !!!

darh ::

akšuly... to so tri besede... :D
Excuses are useless! Results are priceless!

CaqKa ::

akšuli se sramujem da tak pojejo da jih sploh ne razumem.
sidharta so za mene pravzaprav en boyband več na slovenskem.

.:joco:. ::

CaqKa, Asgard -> PHA!

Še dva Slovenca, ki bi rada da sosedu krava crkne!
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

CaqKa ::

sidharta... pha.. še par nadebudnežev ki bi radi slovenščino izničli.
/edit
tole bi lahko združli v temo bepop ako se mislimo pričkat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

icek ::

Meni se je siddharta zdela fajn, dokler niso bli tolk znani ko so zdaj. Vse pesmi, ki so mi bile takrat dobre, so mi zdaj tecne, ker sem jih preveckrat slisal na raznih radio in TV postajah. Moti me tudi to, da vsepovsod spilajo - naj se dajo moznost drugim, da se izkazejo. Moti me tudi to, da so bili na metal koncertih predskupina. V Sloveniji je dosti dobrih metal bendov, ki bi lahko bili predskupina kaksnim znanim metalcem, pa so mogli siddharto vrinit.
Slovenska glasneba scena smrdi! Pa ne zaradi izvajalcev, ampak zaradi zalozb in menedzerov.
Mislim, da bi se lahko najdo se kak drugi bend, ki bi imeli moznost v tujini, vendar mislim, da smo se malo premali. Orlek so pred kratkim spilali po USA in imeli kar nekaj uspesnih koncertov.
Kaj vec drugic, morem it zdaj.

iration ::

men se zdita prvi dve plati čist spodobni - prvi slovenski ne-underground band k sm poslušu celo plato. če jim je slava v glavo stopla so pa tud mediji krivi. sicer ne vem točn kaj je s to tazadno plato ampak men se zdi da so jo izdal zato, ker je treba blo hitr izdat novo plato dokler so 'vroči', novga materiala se jim pa ne da delat (beri: so trenutno brez idej).
my 0.02$
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Lucifix ::

Če so pa res tko slab slo bend, zakva pa so pol eni najbolj znanih "mladih" slovenskih skupin?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lucifix ()

CaqKa ::

zaradi 'boybend' stasa ki ga imajo

TheJack ::

B Mašina v Laibach remiksu caruje.

.:joco:. ::

CaqKa -> Tvojim neargumentiranim postom se sploh ne mislim postavljat po robu. Če misliš kaj napisat, razen to da so boyband, napiši, drugače pa pojdi raje v temo bepop.

icek -> To deloma drži. Res je da niso več garažni band, ampak simbolika, originalnost, videospoti in produkcija so pa na nivoju najboljših bandov na svetu. Pa kaj če jih skos vrtijo. Sej RHCP tut skos vrtijo, pa so še zmeri zakon. Zakaj pa Sidharta ne? Zato ker so Slovenci, al kaj?
A smo slovenci še vedno taki, ko smo bili pod avstroogrsko in smo bli hlapci, Nemci pa fevdalci? Kdaj se bomo slovenci znebili teh okov, da je nemogoče prodreti na tuj trg? Kaj so vam fantje nardil, da jih je treba pljuvat. Raj pljuvajte po Sebastianu in Game Over, če že morate po komu.

Mislim, Slovenci smo res en tak glup narod. Vsem bi se radi podrejali. Če pa kdo ni več ponižen Slovenec, ki hodi v službo in trgovino, ampak prime za kitaro, ima talent, znanje in možnosti, pa ga je treba takoj zatret, da slučajno ne bi izstopal iz povprečja.

Fuck you all!

Upam da se mi ne bo kdaj treba z vami srečat!
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

Lucifix ::

Nimam nobenega komentarja. Joco vsaka ti čast!

zile ::

Joco, to mi deli, zadel si bistvo v center. Bravo !:)

darh ::

CaqKa, sej razumemo da ti niso všeč.. samo tega ni treba kar naprej razlagat... ker ne narediš nič s tem, samo sebe smešiš...
Excuses are useless! Results are priceless!

LogicVoice ::

:D .:joco:. :D .:joco:. :D .:joco:.:D

Meni je všeč Siddharta, ker so na daleč najvišjem nivoju pri nas!!!!!

TheJack ne samo B mashina (Laibach rmx) tudi kaksni drugi rmxi so vredu!! Siddharta - Eboran (rlmix); Orion Lady (iTurk Ol-skul D&d rmx) npr.
...

LogicVoice

LogicVoice ::

Silikon Delta rulz

lp

CaqKa ::

ok pač nebom več sodeloval v temi sej ni frke no...
bistvena napaka za mene pri sidharti je pač nerazumljivost onega petja... mogoče bo kdo reko da je to umetnost ki jo zna naredit samo sidharta.. ej samo meni niso po godu... v mariboru v pekarni sem ziher videl boljše bende... meni pač bolj muzika z overdrive kitaro sede.. kaj morm tak pač je.

.:joco:. ::

Hej, CaqKa, sory, sej nisem mislu tko hudo, no. Malo me je zaneslo, besede so kar tekle...:8)

Sej, vsak malar ima svoje oči, jst samo pravim, da dejmo fantom priložnost, ker majo možnost, ne glede na zvrst ki jo delajo.8-)
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

Jebiveter ::

Sej njihova muzka sploh ni slaba! Niti malo! Problem, je da se je kot vsake muzke kmalu navelicas. Ko pa cez nekaj casa spet cujes pa je spet kul!
Razlog, da jih nekateri imenujejo za "boybend" pa so t.i. obozevalke! To je smrt za vsak bend! Pa ne za clane ampak za imiđ.
Naj dam primer: Sm bil na koncertu na ock in Izola. Pred Siddharto so nastopli Tabuji. Med nastopom Tabujev so pac prisli clani Siddharte med publiko kot vsak normalen clovek poslusat in uzivat. No, in tako smo stali ene deset vrst od ograje in skakli in kricali. Potem sem se spotaknu na nahrbtnik, ki mi je lezal med nogami (zaradi skakanja pa to) in sem skoraj padu a sem se nekako ujel. Ko sem spet pogledal gor sem opazu, da tik za mano stoji celotna postava Siddharte. Res da presenecen, a se mi ni zdelo nic "posebenega", vsaj ne, da bi zganjal nek hrup. Enostavno sem jim pomahal in se spet posvetil Tabujem in njihovi muzki. Ni minilo 3 minute ko se je nekaj deklet 5 vrst pred mano zacelo ozirat nazaj. Ko so jih zagledale so zacele kricat in cvilit, itd. in se zapodile proti njim. Valda so na poti mene popolnoma poteptale!

Zaradi takih "incidentov" so dobri izvajalci na slabem glasu. Problem je, ker je vecini ljudi bolj pomemben izvajalec kot sama glasba. Priznam, tudi sam vcasih pogedam kdo je izvajalec preden spoh grem poslusat skladbo a to predvesm zaradi tega, ker vem od katerih izvajalcev lahko pricakujem dober komad in kateri pa lahko kljub nepoznanju presenetijo.

Novi spot za Platino je res spica! Imam tudi jest ze nekaj casa eno idejo za en spot za en njihov komad pa se nisem nasu ne casa ne nacina kako bi to izpeljal...
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

icek ::

joco,
Malo se me narobe razumel? Jaz nisem nikoli simfal Siddharte. Povedal sem samo, da so mi njihovi komadi tecni in to zato, ker sem jih preveckrat slisal po TV ali radiu. Niso slab bend, samo kaj pa se obozevalk tice pa...
Primer:
Sem bil na koncertu Apocalyptica v krizankah, predskupina Siddharta. Prislo je ne vem kolko "15letnic" gledat Tomija in te puncke so pripeljale mamice, ki so jih zunaj cakale, da je bilo konec Siddharte in jih odpeljale domov. Puncke so dale 4 al 5 jurjev (ne spomnim se tocno) za karto, da so lahko vidle samo Siddharto, potem pa sle domov. Potem pa beres reportaze v raznuj casopisih pa preberes, kako so Siddharta bolj navdusili kot Apocalyptica. Sam sem bil na koncertu in lahko potrdim, da to sploh ni bilo res. Dosti metalcev, kaj jih je bilo tam, sploh niso sli gledat Siddharte, ampak so bili zunaj pa so potem noter prisli.
Sicer pa, ce sta Ramazotti in Zuccero lahko uspela z italjanskimi besedilami in ce so Heroes del silencio lahko uspeli s spanskimi besedilami, zakaj Siddharta nebi mogli s slovenskimi. Sicer se res slisi nemogoce. Ali...?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: icek ()

[BISI] ::

Uf, zanimiva tema.
Pozdrav Caqka. Hehe, Siddharta sodi na Stuk, ne pa v Pekarno. :D

Tomi ::

Siddharta je po mojem mnenju kul za kar žur, če moraš držati ljudi v tempu, in to dela prav lepo (sem bil nekaj časa priložnostni DJ:D , samo ne za zahtevno publiko:P ), da bi jo pa sam poslušal, mi pa nekako ni. Sicer imam en album na disku, samo mi je od vseh všeč samo še Orion Lady, kaj več pa ne.
Nov album je pa premalo nov, pa tudi sami remixi niso ravno višek umetnosti.
metrodusa.blogspot.com

Lucifix ::

Res da ste kr dobr tole prekumentirali, ampak mogoče ste se malce odmaknili s teme. Sem glih dobr tedn nazaj na e-mail (iz uradne strani siddharte) poslal prošnjo, da bi dal na mojo domačo stran (v angleščini) kej gradiva o siddharti. Da bi vsaj malce prijateljem iz tujine in ostalim naključnim obiskovalcem pokazal kakšni so siddharta. Sedaj po tednu še vedno nism dobil nobenega odgovora, da lahko uporabim vsaj kakšno slikco, al pa mogoče tut videospot. Po vsem tem si mislim da sploh nimajo ciljev prodreti na tuj trg. Škoda...

divac ::

Zalostno, a resnicno dejstvo je, da je takih skupin, kot je Siddharta, v tujini polno. Potem je tu se, da imajo vse komade bolj ali manj enake, da ne omenjamo, da jih pojejo v slovenscini, ki je tujini zelo nepriljubljena.

Lucifix ::

Pa sem le v pravo smer študiral... siddharta je le prišla na tak ali drugačen način na MTV :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lucifix ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siddharta (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
946843 (4936) JXS
»

Vtisi po Siddhartinem koncertu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
796572 (4553) zile
»

Recenzija novega Siddhartine albuma Rh- (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
637168 (5777) Tic
»

Mobitel in Siddharta na MTV (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
575407 (4009) atubbuta
»

jutr izide nov cd siddharte

Oddelek: Loža
302273 (1937) JXS

Več podobnih tem