» »

the best BANND*s

the best BANND*s

«
1
2

Monster ::

ja folk kaki bandi so vam tenajtabol kool oziroma kera muzka!!!


Metal, rock, alternativa

KoRn, metallica, kid rock, iron mainden, megadeath, bloodohung gang, deftones, slipknot in še in še...
Ka zaboga...

tha_man ::

Odvisno od razpoloženja, ponavadi pa elektronska/hip hop scena + (rap) metal

Scooter, Astral Projection, Prodigy, Bomfunk MC's, Ice-T, Dr. Dre, Ice Cube, Cypress Hill, Dog Eat Dog, Limp Bizkit, Iron Maiden, Type O Negative,...

(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Elton ::

Od tistih zgoraj naštetih so mi najboljši Iron Maiden, in sicer album "Brave new world", medtem ko Metallice ne maram!

Moji najljubši:
-Garry Moore
-Dream Theater
-Elton John
-Whitesnake (David Coverdale)
-Deep Purple
-Sting
-...

Slovenski:
-Pop design (Resnik, Rudan)
-Requiem
-Panda
-Chateau

Pa še to: na živce mi gredo nekateri, ki mislijo da če poslušajo "metal" in podobno morajo pa biti satanisti, čeprav sploh ne vedo kaj to je! Meni so všeč npr. Iron Maiden, ki jih nekateri uvrščajo med satanistične bende, sam pa niti slučajno nisem satanist, obratno. Všeč so mi tudi "christianity rock/metal" skupine, inštrumentalni hard rock, pop 80'h...

tha_man ::

Oh oh, kako sem mogel pozabiti na 80's Pop?:8) Depeche Mode, Celebrate The Nun, Bonnie Tyler, Madonna (tiste stare: Material Girl, La Isla Bonita...) itd.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Elton ::

tha_man, imaš podoben okus kot moja sestra (Cypress Hill, Wu Tang Clan, Dog Eat Dog)...

tha_man ::

Elton, s to razliko da jaz ne poslušam Wu Tang Clan-a |O (no, saj kak komad je še tud od njih *še kar* :\)
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Monster ::

ja od SLovencev pa rulajo PANKRTI ne Sidatra pa po mojem sux(ker se fulla nosijo)
Ka zaboga...

BC3 ::

Metallica, Queen, Body count, Iron maiden, Guns n´roses, Eminem, Nirvana...
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

alien-w ::

Monster: ce ti je vsec metal, potem MORAS enkrat poslusati HammerFall. To je moj Naj band. Drugače pa tud Iron Maiden, pa tut kej kar ni metala, sam tist bl po posameznih komadov..

Elemen_T ::

Ponavadi izključno 60" (WHO, Contry Joe mcdonald,Cocker,santana,...), izjemoma tudi Goatrance ali drumm&bass,ala Ronie Size

malinavc ::

KoRn, Limp Bizkit (predvsem stara 2 albuma :), Linkin Park, rage against the machine,...najbolš so mi vedno bli in bodo KoRni...kumi čakam 2. oktobra <-- 5 album izide
...odvisno s katere perspektive gledamo...

Elton ::

Res je Monster, tudi meni gre Siddharta rahlo na živce, ker so tako samovšečni,...
Sicer pa je njihova glasba (se mi zdi) bolj kopija nekaterih tujih skupin!

burekar ::

Black Sabbath, Iron Maiden, Led Zeppelin, Deep purple, Free, Cream, Hendrix, RATM, NOFX, Public Enemy.
Slovenske: Laibach

[BISI] ::

U2, Rammstein... (Depeche mode :8))
slovenski: Niowt in Psycho-Path
And then I saw her face... Mozilla Firefox

Dexxx ::

Monster: in kaj od tega naj bi bla alternativa???
....jebi, jebi,jebi....cenzorja....

A.J. ::

Linkin Park, Static-X...

Slovenske:0000

tonic ::

Monster ::

to ja madona smashing pumpkins pa perl jam
Ka zaboga...

Dexxx ::

tuky se pa lahko strinjamo
po mojem mnenju so pearli ena od najglobjih skupin v tem kurčevem music bussinessu
....jebi, jebi,jebi....cenzorja....

ahac ::

JurijTurnsek ::

KoRn fula rulajo pa limi prva dva albuma/tretji tu ni švoh)...

pa Static-X in powerman 5000 so fula nori!!
http://www.slatnaskejta.com

appz ::

sej ne recem da ne vete ka je muzka ampak....>:D
evo neki iz mojga direktorija
propelerheds ,demolišn grup , ramštajn , red hot čili peprs , nju swing kvartet , pantera , majkl đekson , hejđ bloks , j.leehooker , bili ajdol , rob zombi , mašin hed , acdc......i još mnogo toga8-)

gkovac ::

Definitivno rock... naj bend... brez dvoma Metallica, drugače pa še Dire Straits, Pink Floyd, The Dubliners, Megadeth, The Pogues, Iron Maiden, stari dobri rock komadi (Boston, Chicago, Duran Duran, Joe Cocker) skratka vse kar vsebuje kitaro...

Siddharta majo zelo kul komade... se pa strinjam da so malce preveč naduvani postal... no... nevem no

sem pa slišal še neki... in sicer to, da naj bi bili Siddharta plagiatorji... od nekega ameriškega benda... mislite da bi to lahko blo res?

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Misak ::

Najboljša skupina....
Samo ena in edina: Krezip
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

HEKO ::

uh.....poslušam res veliko muzike in brez nje ne morem živet (igram tud kitaro in sax). Všeč mi je, da je muzika kvalitetna in čim MANJ komercialna.

Naj 15 bendov:

nofx
blink 182
greed day
guns'n'roses
queen
europe
metallica
sum 41
donots
sr-71
ataris
me first and the gimmie gimmies
brian adams
papa roach


poslušam tisto, kar mi pač paše ---> odvisno od razploženja. Drgač pa sem pristaš undergorund bendov (noxi so bli, pa blinki, metallica....).


naj slovenski bedni:

big foot mama (enostavno rulajo - predvsem prejšnji cdji)
pankrti
zmelkoow
tabu
siddharta --- dobea zasedba, ampak so mi anti (nosijo swe, komerciala.....)
.....
tinkara kovač
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

eomer ::

Metallica, REM, Gamsi

DrSergioDJ ::

Amm, trance, techni, rave, komerciala, DJ TIME scena ( kdor poslusa r salomon, ze ve ) :D

drgac pa so mi nori U2, pa se kej se najde
...

kockish ::

Hmmm... samo ne govorit, da poslusate ne-komercialno muziko, potem pa kake blink ali papa roach nastevat kot naj bende.
Drugac jaz poslusam star rock in metal, npr.:
Pink Floyd
Led Zeppelin
Deep Purple
Iron Maiden
In Flames
Dimmu Borgir
Amorphis
Metallica (stari cdji)
Moonspell
Type O Negative
...

kockish ::

Aja, glede satanizma: osebno ne poznam nobenega satanisticnega benda, ceprav kar dobro poznam black/death sceno.

Tisti, ki govorijo, da poslusajo satanisticne bende oz. da so to celo sami, so nic drugega kot sminkerji.

Elton ::

Čista resnica!

OrlyTM ::

LordKocka:

Bluziš, zato k so Blink 182 in Papa Roach swetovno znan bend in jih poznajo tudi mlade najstnice, so pa pol komercialni .. dej no ...

Poslušej muzko , odlična je.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

HEKO ::

Lordkocka ---->> res, da so Blinki pa Papa Roachi postali malo komercialni. Kdo od VELIKIH bendov pa ni niti malo komercialen?!?!

Meni je všeč ta muzika.....
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

kockish ::

Ok, ne bomo o tem, kaj je komerciala in kaj ne, ker se ta pojem razlikuje od posameznika do posameznika, zato z debatiranjem v tej smeri ni nobenega zakljucka...
Komerciala je namrec lahko vse, kar se prodaja, zato bi po tej logiki lahko bili skoraj vsi bendi komerciala... So pa vsekakor nekateri bendi bolj komercialni od drugih. Posebej se to pozna pri dokaj grobi spremebi glasbe, ki jo neka skupina igra: Metallica recimo, je sedaj sla cisto po kislem. In da, blinki tudi. Kar primerjajte prve cdje in zadnja dva, ki sta, vsaj za moje pojme pojme, cista komerciala. In ne mi s takimi, "to je dobra muzika"; to NI dobra muzika, to je cisto enostavna zadeva...
Glede Papa Roach pa je tako: komadi so zelo, zelo podobni, poleg tega pa je bend startal takoj na MTV, brez katerega bi ostali v garazi, iz katere so prisli......

kockish ::

Drugace nimam nic proti takim, ki poslusajo to muziko, pravim vam le, da si malo razsirite glasbena obzorja, pa boste sami videli, kako je s tem. Nikakor pa ne govoriti, da poslusate nekomercialno muziko, ker to pac ni res.

Elton ::

Ali mi kdo lahko pove nekaj bendov, ki igrajo inštrumentalni (hard)rock/metal, ali vsaj večinoma inštrumentalno. Ali pa morda, kaj takega kot je The Loner od Garya Moora. Ta pesem je res izjemna!

Monster ::

metallica ma na starih cd-jih instrumentalne ne najbolši ti je pa MAster of pupets/orion

pa na Ride the lightning ta zadnji

pa na And yustice for all ne vem 8 al neki
Ka zaboga...

R0K ::

men so THE DRINKERS zakon !! :))

drgač pa :

linkin park
limp bizkit
blink 182
papa roach
nude
koRn
nirvana
metallica
.....

Elton ::

Ja, škoda ravno Metallica, ki so mi anti..., ali je še kaj drugega?

JurijTurnsek ::

KoRn!
http://www.slatnaskejta.com

Elton ::

Seveda, na kaj nisem pomislil:D:D:D

Jack69 ::

Blink 182
Eminem
Gigi D'agostino
Offsprings
Limp Bizkit

in še vse ostalo :8)

sketch ::

Kaj res ni nobene meni sorodne malo bolj alternativne elektronske duše na tem forumu?

Moji priljubljeni:

House

St. Germain
Rinoccerosse (Installation Sonnore)
Lazy Dog stvari
Dmitri from Paris
Plaza Club
Masters At Work
Rotor
DJ Paul
Milk&Sugar
Blue Six
Atjazz
Bayaka

DNB

Marky
Patife
Max de Castro
Photek
Roni Size
Krust
Dillinja

NuJazz/Chillout

Kingsburg
Future Lounge
Planet Groove
Incognito
etc...

lp
s.
Adapt and overcome.

Area_51 ::

:))

1. Limp Bizkit
2. Metalica
3. Pink Floyd
3/4. Eminem
Area 51

jure1873 ::

alternativa: Manu Chao :)
pride kdo v križanke jutri?

pecorin ::

Punk's not dead!

Sex Pistols, Pankrti, Green Day(stare pesmi), Die Toten Hosen, Clash, Ramones, U.K. Subs, Rancid, KUD Idioti....

pa tudi Rammstein, Nirvana...

ne morem pa slisati rave, techno in take stvari....pac moj okus..

PeTe13 ::

Guano Apes
Skunk Anansie
Capitalism stole my virginity!

Gunny ::

HOUSE in TECH-HOUSE šopata v iber:D
Paolo Barbato
Kanzyani
David Morales
Silicon Soul
Spiller
Joe Montana
IBIZA Party:D in še pa še....

Uporabnik ::

sketch: je :)

dillinja, alec empire, u-Ziq, aphex twins,...

Jack69 ::

Area_51 odkdaj ti poslušaš Eminema??

Area_51 ::

:)) OD včeraj, od kdaj pa misliš?:)
Area 51
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj poslušaš? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
625492 (3754) ShowDown
»

Kaj poslušate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
876752 (4211) Slamca
»

Kero Muzko Poslušate??? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1098909 (7377) OmegaM

Washa playlista (mp3)

Oddelek: Loža
29112771 (111113) Lord650
»

Metallica, Apocalyptica, Siddharta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
696259 (5434) Pisk

Več podobnih tem