» »

Dedovanje v Nemčiji - Ali veš nekdo iz družine Brajer ali Brayer

Dedovanje v Nemčiji - Ali veš nekdo iz družine Brajer ali Brayer

MujinMlajši ::

Google Translate: Croatian to Slovenian

Kao turistični vodnik razpravljanje potovanja portalov, se je danes sodni izvršitelj iz Nemčije, mesto Aachen in zahtevala podatke o družini Brajera Josip rojen, leta 1902 Čapljini-BiH ki je umrl in sedaj izvršitelj vpraša enega od dedičev.

Informacije, ki jih mi dal so, da je Josip brata Ferdo, in Josip med leti 1930 in 1940 živel v Capljina - Hercegovina. Ferdo očitno živel v Sarajevu.

Ali veste, kdo v družini Brajer ali Brayer iz Sarajeva ali Capljina, da bo delo na nepričakovane dediščino (ne vem o tem, kako deluje dedovanje).

Sem že vprašal, je sodni izvršitelj e-poštni naslov enega od odvetnika Capljina. Ni mogel najti sorodnike in družino. Vendar pa nekateri starejši prebivalci Capljina spomnim imena, ampak tukaj, nihče iz družine, ki sedaj živi v Capljina.
Odvetnik vprašal v cerkvi evidenco rojstev / poroke / krstov, vendar ni najti nikogar rojeni s tem priimkom.

Jaz sem srčirao imenik BH Telecom, tako da ni takšnih imen v Sarajevu.
Vse koristne informacije na potomce, bi bilo dobrodošlo, vendar bi bili plačani in znesek dediščine, ko bom razložil izvršitelj iz Aachna, kako sem prišel do informacij.

jarre ::

Spam!

MujinMlajši ::

jarre je izjavil:

Spam!

Nije SPAM!
Samo sam zaboravio naslov i pasword pod kojim sam daavno registrovan!

PipiDD ::

Evo sam ugledao svoju nekadašnju temu i svoj naslov, pa sam se registrovao prijavio ponovo pod starim nickom.

Tema nije SPAM, ako neko poznaje nekoga iz obitelji Brajer, a koja ima neke obiteljske veze sa Hercegovinom (Čapljina), Bosnom (Sarajevo) ili Njemačkom (Aachen), neka se javi na temu da mu pošljem ime i e-mail adresu advokata koji je već angažovan od strane sudskog izvršitelja iz Aachena.

Avenger ::

Mislim da bi imel bistveno, bistveno več šans če bi kontaktiral vse brajerje na facebooku.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

imagodei ::

Jezus, kakšna polomljena slovenščina. Daj to v originalu gor, bo bolj razumljivo.
- Hoc est qui sumus -


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rubež (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12834305 (2022) 2dark
»

Rubež, čeprav sm v najemu (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20530320 (23875) 49106
»

Rubež in osebni stečaj (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5110039 (8072) Zmajc
»

rubež sredstev iz kartice

Oddelek: Loža
365857 (4765) Furbo
»

Obisk sodnega izterjevalca

Oddelek: Loža
214162 (3526) V-i-p

Več podobnih tem