» »

rezanje MPG1 in obdelovanje le tega

rezanje MPG1 in obdelovanje le tega

PIII850 ::

Imam DXR2 pa ati tv tuner. Z atijem si recimo posnamem kaksen basket in potem je faljl daljsi kot pa 2gb. Kako prepricat encore kartico oziroma njen player da bi mi zaznal file vecje od 2 gb. (mater je to neka glupa omejitev ej)
Ce ne pa bi rabu program s katerim bi lahko rezal mpeg1 na poljubne kose. S tem mislim predvsem na dolzino!!!!

thx

matevzm ::

2G je nekaksen limit za AVI datoteke. Vsaj bil, novejse programi lahko berejo tudi vecje datoteke. Ne vem, po moje bi bil VirtualDub sposoben narezati te zadeve (ce jih bo znal prebrati zaradi formata).

Ahiles ::

W98 majo limit velikost fajla 2gb w2k tega limita nimajo zato ce ripasdvdje ali pa snemas vecje fajle od 2gb treba na w2k presatlat.

matevzm ::

Ne samo datoteke, omejitev je bila tudi pri avijih. Nekatere starejse verzije Premiera niso mogle prebrati nad 2G. Novejse po moje nimajo tega problema.

PIII850 ::

a v vitrualdubu gre rezat file al kaj???
Sej drgac ni problem gledat te mpg file (tu mislim z windows media playerjem) ampak z unim creativovim "glupim" playerjem ne gre gledat fajle, ki so veliki preko 2gb.
Rad bi pa jih gledal na TV ne pa na monitorju. Zato hocem gledat to z creativovim playerjem!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Virtualni spomin

Oddelek: Pomoč in nasveti
413359 (2493) WarpedGone
»

Firefox gor, Vista dol (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
20221402 (13727) MrStein
»

kako zapeči DVD

Oddelek: Pomoč in nasveti
83394 (3224) jan01
»

Kako zlepit .vob datoteke?

Oddelek: Zvok in slika
81373 (1287) Cosmo
»

windows whistler

Oddelek: Pomoč in nasveti
442132 (1650) andrej

Več podobnih tem