» »

Kako zlepit .vob datoteke?

Kako zlepit .vob datoteke?

YiMMi ::

Sedaj sem zripal film z dvd-ja
dobil sem 5 vob datotek ...kako jih sedaj zlepim v eno....
vsaka datoteka je 1 giga....
-------------------------------------------------------------
Jebeees Olimpijo ...jaz ljubim Maribor..
Jaz ljubim Maribor.....Jebes Olimpijo.......

matevzm ::

Jih ne rabis skupj limati. So tudi v oroginalu take. Vecina programov jih potem prebere skupaj in ni panike.

YiMMi ::

problem je v tem da imam sedaj 5 vob datotek..in ko jih z flask mpg-jom spremenim v avi dobim film razdeljen na 5 avi datotek...ok...pol jih zlepim z virtual dubom in pride do zvokovnega zamika...tukaj je problem ce bi imel 1 vob datoteko bi lepo lahko naredil 1 avi.
je kaksen program ki bi teh 5 vob datotek spremenil v 1 film...da nebi rabo nic lepit in podobno?
-------------------------------------------------------------
Jebeees Olimpijo ...jaz ljubim Maribor..
Jaz ljubim Maribor.....Jebes Olimpijo.......

matevzm ::

Na Flask se ne spoznam.
Bos pa tezko zlepil sedaj. Tudi zaradi tega, ker je omejitev FAT32 sistema 4G, ce se ne motim. CE nimas NTjev (ali w2k) imas ze tu tezave.
Drugace ti pa SmartRipper zlepis skupaj/razreze pri rippanju v poljubno velikost.

Sergio ::

matevzm: najvecja velikost DATOTEKE je v win9x 1 GB... mensezdi da v Win2k tut...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

zile ::

Hmm, jest mam ghost image datoteko na disku veliko1,5Gb.

morphling1 ::

Zakaj bi bila pa omejitev velikosti datoteke ? Z ripperjem si lahko izberes na kako velike vobe ti bo zripal dvd max pa mislim da je okrog 4Gb (smart ripper), jaz sem z flskom delal ze dolgo nazaj , ampak nisem imel teh problemov odpres prvi vob nato sam odpre se ostale zberes sound stream in flaskas na koncu pa dobis en file, tako da moras malo pregledat nastavitve v flasku. Odpirat datoteko dolocene velikosti pa lahko pride do tezav kokr vem win98 odpira do 2Gb , w2k pa nima nobenih problemov z vecjimi datotekami. Ghost pa tako in tako odpre vsak svoj file ne glede na velikost.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

matevzm ::

Tole z 1G ne bo drzalo za NTje niti za novejse 9x. Mogoce za prve 95, ce se ni bilo fata32? Jaz sem s SmartRipperjem delal 6G+ datoteke, pa ni noben program nic rekel.

Most programs are limited to a maximum file size of 2 GB for AVI files.
Some programs are limited to a maximum file size of 4 GB for AVI files.
New programs use AVI 2.0, which is effectively unlimited in size.
Irrespective of the AVI file format, Windows 95 and 98 are limited to maximum file sizes of 4 GB.
Windows NT or Windows 2000 allow files of effectively unlimited size.

Cosmo ::

Max velikost fajla je odvisna od file systema.
FAT16 2 GB
FAT32 4 GB
NTFS 4 TB (!!)

Tak da convertaj v NTFS pa ne bos imel nobenih problemov. Je pa res da je malo pocasnejsi od FAT32.

lp
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako musko iz DVD (koncert) na CD

Oddelek: Sedem umetnosti
172106 (1821) AtaStrumf
»

DVD-DIVX

Oddelek: Pomoč in nasveti
71689 (1527) matevzm
»

DVD ripper!

Oddelek: Programska oprema
141555 (1355) Mr.B
»

Clusters v Partition Magic?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81190 (1115) R@C@
»

DVD Rippanje

Oddelek: Programska oprema
101813 (1689) Justy

Več podobnih tem