» »

android na netbook ?

android na netbook ?

;-) ::

pozdrav,
je možno dat android na netbook (gre za hp compaq mini) in koliko je to početje pametno ? uporablja se samo za internet.

nikjer ne najdem kakega pametnega linka na to temo

bluefish ::

Teoretično najbrž ja, vendar pa v praksi bolj težko.
Namesto Androida lahko poskusiš Joli (Jolicloud) OS: http://www.jolicloud.com/download

RejZoR ::

https://meego.com

Majhen, osnoven in hiter OS.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Mavrik ::

;-) je izjavil:

pozdrav,
je možno dat android na netbook (gre za hp compaq mini) in koliko je to početje pametno ? uporablja se samo za internet.

nikjer ne najdem kakega pametnega linka na to temo


Preveri stanje Androidx86 projekta.
The truth is rarely pure and never simple.

;-) ::

@Bluefish

joli OS mi je naredil HP mini bolj "domač" za uporabo, kolikor vidim temelji na linox-u...vendar sem pričakoval nekaj več pa nevem kaj...

Ni mi preveč všeč uporabniški vmesnik, nekak se ne znajdem. Hotel sem naložiti naprimer angry birds in mi da napako da naj posodobim chrome in zraven je slikica gumba z katerim se to naredi..jaz ga ne najdem.

Dopade se mi brskanje po internetu, saj zgornja vrstica ni preveč moteča in ne požira še tako dragocenega prostora na netbooku. Baterija drži dosti dlje kot z window 7.

Super bi bilo če bi lahko nekje imel vsaj kakih 10 bookmarkov postavljenih na "namizju" ali kjerkoli kaj že ima joli os da bi bila zadeva bolj pregledna, tako da bi bili zaznamki vedno pri roki. V chrome jih nočem dat, ker če so v toolbaru odžirajo dragocen prostor, če pa so pod zaznamki pa je že preveč klikanja...

;-) ::

Nikakor mi ne uspe usposobit SD kartic in USB ključkov da bi jih Joli zaznal...prosim za pomoč.

Marat ::

Mavrik je izjavil:

Preveri stanje Androidx86 projekta.


Js mam en star Acer laptop, a misliš da bi se prilegal kateri od teh isotov?

piše da so za lenovo, asus, dell... acerja ni med njimi, ampak a bi se vseen dalo?

mam sam en cd prazn zdej pr seb za sprobat :D

EDIT: sem vzel android-x86-2.2-generic.iso, stvar dela sam mal šteka ker je slab comp :) drgač je pa zakon ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marat ()

RejZoR ::

Haha, tole je pa fun. Tole tipkam iz ACER netbooka z Androidom 2.2. Sam tipkovnica je bugasta do amena.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri netbook?! (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Kaj kupiti
2230271340 (91898) MrStein
»

Kateri OS uporabljate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
13821003 (14003) Apache90
»

OS za netbook

Oddelek: Operacijski sistemi
101011 (863) hojnikb
»

Kateri windows naložiti na netbook? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5611137 (10094) toblak
»

Intel Celeron D340

Oddelek: Pomoč in nasveti
121023 (843) Anney

Več podobnih tem