» »

Imate na delovnem mestu klimo?

Imate na delovnem mestu klimo?

Isotropic ::

napisite se, pisarna/ delavnica/..., zasebna druzba ali javni sektor (tam jo imajo itak vsi se mi zdi).

Good Guy ::

pisarna, klima je, javni sektor, še zmer v pisarni prevroče

bluefish ::

Pisarna, klima je, zasebna firma d.d., sodelavke se bojijo prehlada, klima večino časa izklopljena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

roscha ::

Hm?

Pisarna, klima je. Prevozno sredstvo, klima je. Stranke.. ponavadi klima je.

Glede na to da 90% časa preživim na terenu moram reči, da v bistvu delam v klimatizinih prostorih. :D

Ali pa tudi ne. Klima v avtu mi na kratkih relacijah ne pomaga nič. Ko začne opravljat svoje delo greš iz avta. Mogoče mi pripada subvencioniran staž!? :D:D

janizaster ::

policija pred petimi leti popolnoma obnovljena stavba, nimam klime pisarna poleti cca 32, oprema tako cenena, da vse razpada če bi jo hotel kupit jo ne bi mogel najti

Isotropic ::

v primeru zasebnih firm povejte se: sp, doo, dd. ker glede na moje izkusnje sem pricakoval manj klimatizacije.

gulfstream ::

Klime povsod. Na srečo brez bolnikov, ki si jih nastavljajo na 16°C 8-O

D.O.O.

dronyx ::

Ko grem jaz na razgovor za službo (resda me nikjer več nočejo, čeprav sodim med najboljši kader, ki ga lahko dobiš pri nas na trgu) vedno vprašam ali je na voljo parkirno mesto in klima v pisarni. Plača in ostale malenkosti me toliko niti ne zanimajo v prvi fazi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Tilen ::

Pisarna, zasebno - d.o.o, klima, parkirišče.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Isotropic ::

evo jst dve izkusnji, kjer jih niso imeli. prva je bila v kleti, tko da ni bilo panike, druga je bila pa neka znana firma iz socializma (oz. del razbite hehe) je pa niso imeli, pa je bila poleti po 13 ze malo muka delat.
ter tretja, kjer je niso meli v stari stavbi, v novi pa.

blue ::

klima (tudi za gretje), še bolj hladna klima (server room), parkir plac, manjši d.o.o.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera klima (strani: 1 2 3 4118 119 120 121 )

Oddelek: Kaj kupiti
60161167656 (949) APPluk
»

Temperatura v pisarni

Oddelek: Loža
485969 (3885) energetik
»

D.o.o. vprašanje

Oddelek: Loža
4411578 (10157) Smurf
»

Kako močno klimo kupiti?

Oddelek: Loža
3920146 (18727) LordTado
»

Nova anketa: kje imajo po vašem mnenju najboljše klime?

Oddelek: Novice / Ankete
354623 (3103) Pyr0Beast

Več podobnih tem