» »

kr neki... vodoo problem

kr neki... vodoo problem

CrustyDOD ::

Oki jest mam P200 MMX in 3 mejhne slote (bele al sivi:) ) in pa 4 ali 3 une črne slote tadolge. Zdej sm pa hotu dat notr Vodoo 3 grafično in sm ugotovu da ne paše v noben slot. A je vodoo narejen mar za kakšno novejšo plato al kaj? res mi ni jasn kako ne more v noben kurčev slot pasat k ostale zadeve pa lahko menam z nekom k ma P4... A mi lohka pove kdo kva je s tem vodoo-jem?

CrustyDOD

guardy ::

A si mogoče pomislu, da imaš voodooja ki je narejen na AGP vodilu?

Tega pa tvoja plata če ni ATX 100% nima!

rap3r ::

"res mi ni jasn kako ne more v noben kurčev slot pasat k ostale zadeve pa lahko menam z nekom k ma P4... " o buče no kot prvo ni slot nč kurčev in ni slot kriv da si šou ti pač kupvat kr neki in sploh nisi pogledu al se pa pozanimu al ti bo pasal?:\ Ostale zadeve pa lahk menaš kot naprimer? Kaj zvočno al mrežno al kaj? Te zadeve sploh niso omejene s P4 sistemom tko da to brezveze primerjaš pa z njim nemorš menat rama...tko da nevem kje si to primerjavo najdu?!? In ta nasvet si zapomn da k kej kupuješ in bl nimaš pojma kar kur vidm ga tud nimaš raj koga upraši boš mel mn škode pa mogoče se boš še kej pamtnga nauču!!!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

MCSE ::

Tole bi lahko objavil v pomoč "kaj kupiti" preden si nabavil...

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

POMOC PROSIM Sapphire ATI Radeon VAPOR-X HD 5770 (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
575043 (4600) Xserces
»

Tualatin Upgrade Adapter nasel v ZG!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
14410838 (7176) Spajky
»

OCZ ddr booster ..

Oddelek: Strojna oprema
471526 (944) MEDENA
»

stara plata al drug problem....za guruje :-)

Oddelek: Strojna oprema
121414 (1213) Azrael
»

VIA, izpovej se nam!

Oddelek: Novice / Matične plošče
392805 (2805) MrStein

Več podobnih tem