» »

Katere gume (225/45 R18 95W)

Katere gume (225/45 R18 95W)

M-XXXX ::

Danes mi je na AC raz*ebalo gumo, sicer sem uporabil kit za flikanje, vendar zadeva ni zakrpalo (vse to se mi je zgodilo tik pred tunelom), tako da, ko sem imel naslednjo šanso za ustavit je bla guma že sesekljana, tako da bo treba zdaj menjat obe. Na Malgaju so mi pribil ceno 380€ po KOMADU:D, tako neumen pa seveda nisem...

Katero gumo priporočate v tem razredu? Dimenzije morajo biti TOČNE take (nič manjše), razen za hitrostni razred predvidevam, da so lahko višje? (Y) razred?

Gume morajo biti NA ZALOGI ali Dolenjska regija, ali Ljubljana!
  • spremenil: M-XXXX ()

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

M-XXXX ::

Hvala, sicer ponudba je kar pestra, sam ne škodijo dodatni linki. Ima kdo kakšen test do kakšnih takih gum?

joze28 ::

http://www.gumax.net/default/catalogsea...
Ne vem če so na zalogi.
Glede testov poglej na amzs revijo.

Gumo ti je najbrž na boku odprlo?

dzinks63 ::

Poglej še po avto.net, npr:Yokohama

Venomus ::

Test letnih pnevmatik 2010:



Drugače bi ti pa priporočal kakšne Continental Contisport ali Dunlop SP Sport max, nebi tvegal s kakšnimi kitajci.

M-XXXX ::

Hvala za vse tole! Bom temeljito pregledal. Je pa problem, ker skoraj povsod hodi kaj narobe (R17 kukr češ, R18 redke), vse ostalo že prav hodi, pa je hudiček 91 nosilnost... :/

djordjevic ::

Hehe, Renault 'zna' homologirat gume, nimaš kaj. ;(
No grave is deep enough to keep us in chains.

M-XXXX ::

Za zdaj sem našel tele:

http://www.mojegume.si/continental/spor...
http://www.mojegume.si/michelin/pilot-s...
http://www.mojegume.si/pirelli/p-zero-r...
http://www.novegume.si/BRIDGESTONE_225-...
http://www.gume-pnevmatike.com/products...

Problem prvih 3 je to, da so v MB, 3 link pa je LJ, oziroma na splošno jih pomoje ne bo prevelik problem dobit...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

Zheegec ::

Jaz imam čisto nove PZero Rosso Assimetric (sicer 225/50/17) in so SUPER. Sicer ne najbolj tiho (za bolj tiho gumo poglej Zincurato P7 ali P8 al kaj je že), se pa držijo FENOMENALNO. Prej sem imel Eagle F1 pa so bile zelo slabše.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

M-XXXX ::

Zheegec je izjavil:

Jaz imam čisto nove PZero Rosso Assimetric (sicer 225/50/17) in so SUPER. Sicer ne najbolj tiho (za bolj tiho gumo poglej Zincurato P7 ali P8 al kaj je že), se pa držijo FENOMENALNO. Prej sem imel Eagle F1 pa so bile zelo slabše.

Jap, tudi tele imam ugledane.

Sem pa zdaj našel še: http://b2c.span.si/?p=a&i=200000433577&...

Pa še 3 naj bi imeli na zalogi, tako da če ne bo druge...

djordjevic ::

Jaz sem letos nabavil Uniroyal Rainsport 2. Ne morem verjeti, kaki oprijem ima ta guma.
No grave is deep enough to keep us in chains.

-valvoline- ::

Pa kaj si ja nor 250-300e po kosu za fkin gume. xD. Lahk pa še rablene pogledaš,seveda da niso starejše k 3-4 leta. Ko jaz rabim gume kolega prnese pocen rabljene iz AT za 10e po kosu kot nove,ampak pr men so 15ke.
Za ene 500e dobiš vse 4 17-18 col na alu platiščih ohranjene kot nove.

-valvoline- ::

djordjevic je izjavil:

Jaz sem letos nabavil Uniroyal Rainsport 2. Ne morem verjeti, kaki oprijem ima ta guma.

In kako si tega ugotovil če nam lahka zaupaš? Kaj si se lotil mal driftanja al pa 180 turn parkiranja z ročno ?

xD

gulfstream ::

Guma stara 4 leta lahko stane 10e, ker je samo še za v smeti. Po toliko časa je material postaran zaradi vplivov okolja in pri meni gre v smeti, pa če je še 8mm profila gor.

Poznal sem enega ki je trdil drugače in se vozil s 6 let starimi gumami na svojem bavarcu, pa ga je na en sončni dan blagi levi ovinek vzel...pa ni dirkal. Gume so postale trde in cesta je bila v slabem stanju pa je bilo dovolj.

Tako da kar poglej test pnevmatik v avtoreviji (AMZS, Auto-bild) in kupi najboljše, cene pa ne glej preveč.

ravsek ::

Jah, samo vseeno je pa dobro vedeti, kaksen tip gume rabis. Ce delas letno po par 10kkm (in od tega veliko AC) in nisi nek divjak, potem Potenze, CSC3 in podobno niso ravno smiselna izbira. To so pac high performance gume, zato so precej mehke in jih seveda hitro pobira. V takem primeru bolje kupiti kaksno Turanzo, P7 ali kaj podobnega. Se vedno top gume top proizvajalcev, s to razlike, da so narejene, da zdrzijo malo vec km (torej imajo malo drugacen namen uporabe). Pa to ni sparanje na gumah, ampak kupovanje takih gum, kot jih potrebujes. Ponavadi tudi ne fliknes na avto R888, pa ceprav so v vseh katagorijah boljse kot vse tiste na testu (ok, aquaplanning izvzet :)))

TOP ::

-valvoline- je izjavil:

Pa kaj si ja nor 250-300e po kosu za fkin gume. xD. Lahk pa še rablene pogledaš,seveda da niso starejše k 3-4 leta. Ko jaz rabim gume kolega prnese pocen rabljene iz AT za 10e po kosu kot nove,ampak pr men so 15ke.
Za ene 500e dobiš vse 4 17-18 col na alu platiščih ohranjene kot nove.

Zaradi takih je tud veliko prometnih nesreč,ker končajo v kakšnem jarku.
Poglej za kakšno Bridstone Potenca super guma.Pa poglej na stran Guma-direct.com

WarpedGone ::

Uh, "moje sožalje", verjamem da ti je lepo nacefralo živce. V tvoji situaciji je skor najbolš da najdeš kazga lokalnega vulkanizerja, ki ima na zalogi nekaj gum in ti zadevo urihta na licu mesta. Če so mal "posvečeni" imajo mal bol ugodne cene kot renault, ne boš prišel narcnej skozi, boš pa zopet obut. Pa dobil boš tut Brandname gumo ala Dunlop, Conti, BS, GY, Michelin.

Če si lahk še nekaj dni ne-mobilen in čakaš na dostavo, preveri te internetne štacune, kaj ti lahk kdo zrihta. In ja, vztrajaj na nosilnosti 95. Ne zarad policajev ampak ker je tipično 95 cenej od 91 pa še dlje ti bo zdržala.

Za tvoj avto je high-performance way to go. Priporočam lahk BS Potenza - sm prilepljen na cesto.

kupi najboljše, cene pa ne glej preveč.

Tole je dober nasvet sam po sebi, njegova pomanjkljivost je da cena iste gume na različnih naslovih varira tut za 100%. Videno na lastne oči.
Nardiš si seznam primernih kandidatov, in poiščeš cene za te kandidate na raznih naslovih (gume-direkt, topolino, najdi.si, mimovrste, ...) in vidiš kaj je v tistem trenutku zate narcenej in še vedno dobro.
Zbogom in hvala za vse ribe

Zheegec ::

Na gume-pnevmatike.si sem dobil daleč najboljšo ceno pa tudi edini so zadevo zrihtali v par dneh... 170€ po komadu povsod drugje 200€+ :)
Ja pa 4 leta stara guma je že na koncu svoje dobe, kaj da bi jo kupoval rabljeno...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

Bellatrix ::

Jst sm za gume dal okol 670e
torej pride ena okol 167e
imam pa ContinentalSport3 225/50/R17
People are quick to judge and slow to correct themselves.

JohanP ::

V Ljubljani ima poceni gume www.avtogume.com (isti kot ga omenja Alien3001 = www.gume-pnevmatike.com) v Šiški. Tam sem vzel letne michelin in zimske pirelli za družinski avto in je bila cena takrat res ugodna. Gume so bile stare 1 do 2 meseca.

avtogume 225 45 18

M-XXXX ::

-valvoline- je izjavil:

Pa kaj si ja nor 250-300e po kosu za fkin gume. xD. Lahk pa še rablene pogledaš,seveda da niso starejše k 3-4 leta. Ko jaz rabim gume kolega prnese pocen rabljene iz AT za 10e po kosu kot nove,ampak pr men so 15ke.
Za ene 500e dobiš vse 4 17-18 col na alu platiščih ohranjene kot nove.

Rofl že 200€ na gumo predstavlja manj kot 0.5% vrednosti avta in ti bi tlačil gor gume za 10€:D?

Gume so edina stvar, ki te držijo na cesti, pa je vseeno ali imaš avto za 100€ ali pa za 2 miljona, če imaš gor gume za 50€ (komplet) bosta oba šla isto... v graben^^

Hvala za vse tele linke, večina sem jih že preklical, vendar je največji problem to, da ni zaloge, zadevo pa nujno rabim danes. Malo bom še gledal, drugače pa padejo Michelin Super sport, ker so edine ki sem jih našel na zalogi in jih lahko prevzamem danes...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

-valvoline- ::

Letne gume obdržijo svojih tovarniško deklariranih lastnosti do 6 let starosti,in do 10 let z majhnim odstopanjem. Tk da pocen rabljene 3-4 leta stare tut ni slaba varijanta. Aja,kolega ki dela pr vulkanizerju mi je enkrat povedal da se pr nas včasih prodajajo nove neuporabljene gume že 5 let stare,in folk spregleda letnik pač ker jih dobijo cenejše. Ne spomnim se glih kako je označen letnik gor. Bodi pozoren na to sploh če je kao neka akcijska ugodna cena. Men se zdi 250-300e za 1 gumo oz 1000e za 4 preveč,fkin luksuz.
p.s. tule maš navodila kako ugotoviš starost gum.
http://www.tirerack.com/tires/tiretech/...

Zgodovina sprememb…

djordjevic ::

-valvoline- je izjavil:

djordjevic je izjavil:

Jaz sem letos nabavil Uniroyal Rainsport 2. Ne morem verjeti, kaki oprijem ima ta guma.

In kako si tega ugotovil če nam lahka zaupaš? Kaj si se lotil mal driftanja al pa 180 turn parkiranja z ročno ?

xD

Preprosto - razlika med oprijemom avta med običajno vožnjo, pri zavijanju, v hitrejših zavojih in podobno. Da se o vožnji po mokrem ne pogovarjamo. Apropo cena gume - jebiga, ne vozijo vsi golfa II/III.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Zheegec ::

Valvoline:
Heh, moje so bile 2 tedna stare, ko sem jih dobil. Drugače so važni tudi prevoženi kilometri, obraba (nekatere bolj pobira znotraj, druge zunaj), poškodbe.
Pri rabljeni ne moreš biti siguren, sploh pa če imaš kakšen boljši avto.

Drugače pa performanse gume se opazi že zelo hitro če je razlika, prej sem imel že gumo, ki naj bi bila med boljšimi (Eagle F1) in so sedaj PZero neprimerno boljše, opazno že takoj. Res kot dan pa noč. Na enemu Golfu s povprečnimi gumami pa seveda razlike ne moreš opazit, dokler ne zamenjaš preveč starih.
Ampak ja, za mojo dimenzijo so najbolj jajc gume 130€ in naprej, dobre okoli 170€. Tako pač je. Pri tem pa res res ne smeš varčevati.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

-valvoline- ::

djordjevic je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

djordjevic je izjavil:

Jaz sem letos nabavil Uniroyal Rainsport 2. Ne morem verjeti, kaki oprijem ima ta guma.

In kako si tega ugotovil če nam lahka zaupaš? Kaj si se lotil mal driftanja al pa 180 turn parkiranja z ročno ?

xD

Preprosto - razlika med oprijemom avta med običajno vožnjo, pri zavijanju, v hitrejših zavojih in podobno. Da se o vožnji po mokrem ne pogovarjamo. Apropo cena gume - jebiga, ne vozijo vsi golfa II/III.

Muhaha,to si ti kao profi ugotovil. Hahahahahahaha. Ne moreš verjet kakšne bedarije nekateri pišejo tule.

xD

djordjevic ::

Pa kaj ti naj? Liziko kupim? Prej sem imel Michelinove Primacy HP, te uniroyalke pa so preprosto boljše. Sicer pa, se ne vozim zaradi tebe, ampak zaradi sebe. Misli si, kar si hočeš. Meni je pomembno, da ne bom v prvem ovinku ven letel, če bodo slabe razmere na cesti. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

-valvoline- ::

Zheegec je izjavil:

Valvoline:
Heh, moje so bile 2 tedna stare, ko sem jih dobil. Drugače so važni tudi prevoženi kilometri, obraba (nekatere bolj pobira znotraj, druge zunaj), poškodbe.
Pri rabljeni ne moreš biti siguren, sploh pa če imaš kakšen boljši avto.

Drugače pa performanse gume se opazi že zelo hitro če je razlika, prej sem imel že gumo, ki naj bi bila med boljšimi (Eagle F1) in so sedaj PZero neprimerno boljše, opazno že takoj. Res kot dan pa noč. Na enemu Golfu s povprečnimi gumami pa seveda razlike ne moreš opazit, dokler ne zamenjaš preveč starih.
Ampak ja, za mojo dimenzijo so najbolj jajc gume 130€ in naprej, dobre okoli 170€. Tako pač je. Pri tem pa res res ne smeš varčevati.

Po čem? Še en strokovnjak. Haha.

xD

-valvoline- ::

Gume se testirajo pri skrajnih razmerah,za povprečnega voznika skoraj nepomembni podatki.Da pa mi nekdo ob vsakdajni povprečni uporabi pove da občuti razliko med gumami povem samo eno: placebo efekt.

xD

Zheegec ::

-valvoline- je izjavil:

Zheegec je izjavil:

Valvoline:
Heh, moje so bile 2 tedna stare, ko sem jih dobil. Drugače so važni tudi prevoženi kilometri, obraba (nekatere bolj pobira znotraj, druge zunaj), poškodbe.
Pri rabljeni ne moreš biti siguren, sploh pa če imaš kakšen boljši avto.

Drugače pa performanse gume se opazi že zelo hitro če je razlika, prej sem imel že gumo, ki naj bi bila med boljšimi (Eagle F1) in so sedaj PZero neprimerno boljše, opazno že takoj. Res kot dan pa noč. Na enemu Golfu s povprečnimi gumami pa seveda razlike ne moreš opazit, dokler ne zamenjaš preveč starih.
Ampak ja, za mojo dimenzijo so najbolj jajc gume 130€ in naprej, dobre okoli 170€. Tako pač je. Pri tem pa res res ne smeš varčevati.

Po čem? Še en strokovnjak. Haha.

xD

Pa kaj ti ni jasno. Razlika je FENOMENALNA. Je pa res, da so to vse PERFORMANCE gume, ko greš 120 v ovinek z enimi in z drugimi ti je razlika občutna kot dan in noč. Pa še tišje so PZero Rosso kot prejšnje. Zakaj si misliš, da te razlike ne moreš občutiti? Te pa povabim enkrat na rakitno, da boš videl kaj je to dober oprijem :)
Pri Golfu 3 pa walda ne boš opazil razlike, mogoče če primerjaš ene res dobre pa ene res slabe, ampak za majhne dimenzije večinoma performance gum sploh ni.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

-valvoline- ::

Zheegec je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Zheegec je izjavil:

Valvoline:
Heh, moje so bile 2 tedna stare, ko sem jih dobil. Drugače so važni tudi prevoženi kilometri, obraba (nekatere bolj pobira znotraj, druge zunaj), poškodbe.
Pri rabljeni ne moreš biti siguren, sploh pa če imaš kakšen boljši avto.

Drugače pa performanse gume se opazi že zelo hitro če je razlika, prej sem imel že gumo, ki naj bi bila med boljšimi (Eagle F1) in so sedaj PZero neprimerno boljše, opazno že takoj. Res kot dan pa noč. Na enemu Golfu s povprečnimi gumami pa seveda razlike ne moreš opazit, dokler ne zamenjaš preveč starih.
Ampak ja, za mojo dimenzijo so najbolj jajc gume 130€ in naprej, dobre okoli 170€. Tako pač je. Pri tem pa res res ne smeš varčevati.

Po čem? Še en strokovnjak. Haha.

xD

Pa kaj ti ni jasno. Razlika je FENOMENALNA. Je pa res, da so to vse PERFORMANCE gume, ko greš 120 v ovinek z enimi in z drugimi ti je razlika občutna kot dan in noč. Pa še tišje so PZero Rosso kot prejšnje. Zakaj si misliš, da te razlike ne moreš občutiti? Te pa povabim enkrat na rakitno, da boš videl kaj je to dober oprijem :)
Pri Golfu 3 pa walda ne boš opazil razlike, mogoče če primerjaš ene res dobre pa ene res slabe, ampak za majhne dimenzije večinoma performance gum sploh ni.


Tako nam povej, je edina mogoča in verjetna razlika ki jo povrečni voznik lahka opazi,nič drugega. To pa ti verjamem. Oprijem? Haha,ti se skozi pelješ 150kmh v ovinkih ane,in si vs čas na dirkališčih.

lol,lol,lol.

Zheegec ::

aja, pa nekateri imamo dovolj direkten steering da se "čuti" oprijem tudi na volanu v ovinkih. Pri večini avtov se ne, pri skoraj vseh cenejših avtih recimo se ne (vsaj novejših), vozil sem 2010 cliota, 2010 Ford Ka in nekje 5 let starega Golfa in se ne čuti nič na volanu.
Potem imaš avte, kjer je to zelo opazno - recimo moja 159 ali pa od kolega Fiesta ST. Potem imaš pa avte, ki so dragi pa se tudi ne pozna, prejšnji mesec sem vozil Audi A7 pa je tudi volan čisto mrtev.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

WarpedGone ::

valvoline:
Tako nam povej, je edina mogoča in verjetna razlika ki jo povrečni voznik lahka opazi,nič drugega. To pa ti verjamem. Oprijem? Haha,ti se skozi pelješ 150kmh v ovinkih ane,in si vs čas na dirkališčih.


Samo dve besedi: zavorna razdalja. Sedaj pa premišljuj o tem, kako nanjo vpliva kvaliteta gume.

P.S. In obnašaj se odrasli osebi primerno. Tvoj odnos je na meji brisanja.
Zbogom in hvala za vse ribe

Zheegec ::

valvoline - ne, razlika se opazi od 30kmh naprej, je pa potrebno seveda aktivno uporabljati tisto okroglo stvar pred seboj ki se imenuje volan. Pa seveda mora biti tudi dober avto, ne samo gume.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

PacificBlue ::

Kake pisete nekateri tu gor.;((..kot da za sistem proti zdrsu koles se nkol niste slisali. In potem primerjajte oprijem gum s starejsimi modeli avtomobilov..jao.

djordjevic ::

Mater, ste eni bukovi. :))
No grave is deep enough to keep us in chains.

Zheegec ::

PacificBlue je izjavil:

Kake pisete nekateri tu gor.;((..kot da za sistem proti zdrsu koles se nkol niste slisali. In potem primerjajte oprijem gum s starejsimi modeli avtomobilov..jao.

Ne štekam tega, sistem proti zdrsu koles pride v poštev šele, ko oprijema zmanjka :)

Sploh pa zavračam to, da mi bo pamet solil nekdo, ki fura na kurilca... :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

amigo_no1 ::

Tle ste eni super dirkači.
Norenje po Rakitni ni ravno vzor komurkoli.

Vabljen na Grobnik.

ALIEn3001
Kako dolgo imaš v planu da bodo gume zdržale tvojo vožnjo ?

Zheegec ::

Kakšni 2 leti glede na to, da bolj dinamično peljem 1-2x na mesec če je vreme pa ostalo, kar pomeni tam 20x na leto po 30Km bolj dinamično. Ostalo je pa itak AC.

Saj če guma ni stara ti je važno samo, kako je ohranjena in koliko Km je naredila. Prejšnje sem imel 3 leta.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

jype ::

A ti si tist k prehiteva po Rakitni? Bom enkrat kamn vrgu!

Zheegec ::

Škodljivec!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Venomus ::

Moram it enkrat pogledat na to super-znano Rakitno... nekaj že je na tem, ko so vsi norci tam gor.

Zheegec ::

ne pozabit kupit 5 let starih rabljenih gum ki so že naredile preko 100k km ker itak ni razlike v oprijemu med njimi!

P.s.: na rakitni sm bil tko vsega skupaj 2x je pa lepa cesta...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

TOP ::

Valvoline,:))ma se ti zavedaš kake pišeš ali maš trenutno v sebi ena 2 promila.Mal heca

amigo_no1 ::

Za vožnjo po omejitvah ne rabiš super-duper dragih gum.

Na odsekih, kjer je asfalt zlizan oz. redno tedensko nekdo zleti s ceste ob dežju (fail by design) ti pa itak nobena guma ne pomaga.

WarpedGone ::

Za vožnjo po omejitvah ne rabiš super-duper dragih gum.

Dokler si sam na cesti ne, ko se je pa treba komu umaknit, ti pa lahko rešijo glavo.

Razlika med "u šit" in zahvalo za odigrano tišino je lahko samo 5 centimetrov.
Zbogom in hvala za vse ribe

gulfstream ::

Za vožnjo po omejitvah ne rabiš super-duper dragih gum.


Ne, ko se 100 metrov pred tabo na AC skota tovornjak in ti števec kaže 130km/h pa si jih definitivno želiš imeti.

Šparanje na gumah je edina stvar, ki je slabša od šparanja na olju. Vse je v redu, dokler ni pizdarije.

M-XXXX ::

amigo_no1 je izjavil:

Za vožnjo po omejitvah ne rabiš super-duper dragih gum.

Na odsekih, kjer je asfalt zlizan oz. redno tedensko nekdo zleti s ceste ob dežju (fail by design) ti pa itak nobena guma ne pomaga.

Gorje če mi boš v rit prletu, zaradi slabih gum, ker si pri nakupu šparal za tistih 100€, ker bo vsaka malenkost na avto ranga 10x, ali 20x omenjene razlike!

No uglavnem situacijo sem danes rešil (prav zanimivo kako so prodajalci neresni z odgovarjanjem na maile, ali dvigovanjem telefonov). Na koncu sem imel dve možnosti ali Michelin super sport ali pa Blitz Pottenza S001 (oboje Y razred oziroma do 300km/h), pa sem se tokrat odločil za Micheline (glede na to, da sem jih dosti ugodno dobil).

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

black ice ::

Kaj pa maš za avta če smem vprašati? Po sliki sodeč kakšen Renault GT varianta?

M-XXXX ::

Gre se za Laguno Coupe GT



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gume 2019 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5712910 (10560) matobeli
»

Letne gume 2016 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
28777933 (48715) slemarko
»

Nove gume: kaj izbrati, oziroma je še kje ceneje? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13541667 (27002) beta1
»

2015 Testi letnih pnevmatik (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
38297874 (70287) gruntfürmich
»

Kupovanje pnevmatik preko mimovsrte=)

Oddelek: Loža
286486 (5343) simon2704

Več podobnih tem