» »

Mobilni aparati proizvajalca Huawei

Mobilni aparati proizvajalca Huawei

Temo vidijo: vsi
««
10 / 16
»»

Vanadium ::

Mogoče bo to komu uporabno. Po zadnji posodobitvi na honor-ju p8 in na mojem huawei p10 mi na dial padu ni našlo stike ko si klofal po številkah ki imajo spodaj z malo napisane črke. Da to nazaj vklopiš greš na stike->klikneš na tri pikice (več)->organiziraj stike->obnovi indeksirane podatke.

Voila na dial padu spet deluje quick serch kontaktov.

ziga1990 ::

Ganon je izjavil:

https://www.dxomark.com/huawei-p20-pro-...

Conclusion: Game changer

We are used to every new smartphone camera generation being slightly better than the previous one, but looking at the images and test results from the P20 Pro, it seems Huawei has skipped one or two generations. The results are simply that good. The P20 Pro's triple camera setup is the biggest innovation we have seen in mobile imaging for quite some time and is a real game changer.

Being able to pick the best camera for a specific shooting situation and computationally merge the image data from all three sensors means that the new Huawei beats the competition in virtually every category, taking the number one spots in both our Photo and Video rankings. The P20 Pro is particularly good in low light, when zooming, and for bokeh simulation, blowing its direct rivals out of the water. If you are looking for the current best camera in a smartphone, look no further.


Sedi, pet.


samo kaj ko je samo kamera odlična in avtonomija baterija ostalo je konnkurenca boljša.
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

GRT ::

Ma nemoj.8-O

klinker ::

ziga1990 je izjavil:

Ganon je izjavil:

https://www.dxomark.com/huawei-p20-pro-...

Conclusion: Game changer

We are used to every new smartphone camera generation being slightly better than the previous one, but looking at the images and test results from the P20 Pro, it seems Huawei has skipped one or two generations. The results are simply that good. The P20 Pro's triple camera setup is the biggest innovation we have seen in mobile imaging for quite some time and is a real game changer.

Being able to pick the best camera for a specific shooting situation and computationally merge the image data from all three sensors means that the new Huawei beats the competition in virtually every category, taking the number one spots in both our Photo and Video rankings. The P20 Pro is particularly good in low light, when zooming, and for bokeh simulation, blowing its direct rivals out of the water. If you are looking for the current best camera in a smartphone, look no further.


Sedi, pet.


samo kaj ko je samo kamera odlična in avtonomija baterija ostalo je konnkurenca boljša.


Pri Huawei edino SW vcasih pesa, sicer so pa zelo solidni telefoni, definitivno pa boljsi od kakih HTC in Sony, npr.
Mene moti predvsem to, da pretirano kopirajo jabuk.

Ganon ::

ziga1990 je izjavil:

Ganon je izjavil:

https://www.dxomark.com/huawei-p20-pro-...

Conclusion: Game changer

We are used to every new smartphone camera generation being slightly better than the previous one, but looking at the images and test results from the P20 Pro, it seems Huawei has skipped one or two generations. The results are simply that good. The P20 Pro's triple camera setup is the biggest innovation we have seen in mobile imaging for quite some time and is a real game changer.

Being able to pick the best camera for a specific shooting situation and computationally merge the image data from all three sensors means that the new Huawei beats the competition in virtually every category, taking the number one spots in both our Photo and Video rankings. The P20 Pro is particularly good in low light, when zooming, and for bokeh simulation, blowing its direct rivals out of the water. If you are looking for the current best camera in a smartphone, look no further.


Sedi, pet.


samo kaj ko je samo kamera odlična in avtonomija baterija ostalo je konnkurenca boljša.


Aja? V čem? Naštevaj.

GRT ::

klinker je izjavil:



Pri Huawei edino SW vcasih pesa,...

Ma nemoj, daj še ti malo naštej kaj pri tebi peša?

PrimoZ_ ::

gusto je izjavil:

Tale P20 serija, ehh, ni mi všeč:
- notch
- kamera bump in to celo ob strani (isto debilno kot iPhone)
Moj P10 nima nič od tega in obe te stvari me zelo motijo, torej zame downgrade.

Če pogledamo P20 Pro:
+ AMOLED zaslon
+ triple camera (treba videti še teste)
+ 4000 mAh baterija
+ odporen na vodo in prah
~ velik napram prejšnji seriji
- cene gredo v nebo
- glej zgoraj (subjektivno)

P20: nobenega plusa od PRO verzije z minusi, ki me motijo pri celotni seriji


P20 PRO je velikost Galaxy S8+, kar je sprejemljivo.

Sicer pa kdaj pride to k nam ? BB pobira neka prednaročila.

gusto ::

@PrimoZ, piši jim, verjetno pa zelo kmalu 1-2 tedna.

Ena zadeva, ki me malo jezi na mojem Huawei P10 po posodobitvi na Oreo, pa ne vem ali je kriv Huawei ali Google. Mislim, da vse izhaja iz nekih varčevanj z energijo in s tem povezanih dovoljenj.

1. Notifications
Za Flashscore občasno ne dobivam notificatios, predvsem tistih pred tekmo, potem za gole dobim (v appu vse nastavljeo kot mora, prej je delalo). Za 9gag recimo ne dobim nobenih notifications. Ostalo (Facebook, Whatsapp, Gmail...) dela normalno. Po internetu pišejo o nekih podobnih težavah, predlagajo neke rešitve v nastavitvah baterije/varčevanja, vendar zame nič koristnega.

2. Opozorila
Neka "varnostna" brezvezna opozorila, ki jih je preveč in so že tečna. Za FB Messinger, je vsakič zraven obvestilo, da ima aplikacija dovoljenje za risanje preko drugih aplikacij. Ko uporabljam Stravo, vedno obvestilo v stilu "Pozor! Aplikacija v ozadju porablja veliko energije!", ja no shit, če je tracker. Se še kaj najde, pa se trenutno ne spomnim.

Ste tudi drugi opazili podobne zadeve po posodobitvi? Kdo je tukaj kriv, Huawei ali Google?

GRT ::

Pa saj ni to samo na Huaweiu je tudi na drugih znamkah. Tako da bi prej rekel, da je to od Googla ali pač od vsake aplikacije posebej kaj zahteva, kdo pa to določi pa ne vem ali Google ali avtor aplikacije ali kdo drug. Res pa ima Huawei še malo bolj zakompliciran EMUI in dokler se ga ne navadiš zna bit problem posebej pri prehodih iz ene znamke oz.OIa na drugo.

next3steps ::

Kriva sta oba. Google, ki implementira tako varčevanje energije in Huawei, ki pretirano kaže obvestila o porabi. Mene ne moti, saj ne rabim sprotnih obvestil. Tako ali drugače je to samo grda navada, ki onemogoča kvaliteten izkoristek časa.

ziga1990 ::

Ganon je izjavil:

ziga1990 je izjavil:

Ganon je izjavil:

https://www.dxomark.com/huawei-p20-pro-...

Conclusion: Game changer

We are used to every new smartphone camera generation being slightly better than the previous one, but looking at the images and test results from the P20 Pro, it seems Huawei has skipped one or two generations. The results are simply that good. The P20 Pro's triple camera setup is the biggest innovation we have seen in mobile imaging for quite some time and is a real game changer.

Being able to pick the best camera for a specific shooting situation and computationally merge the image data from all three sensors means that the new Huawei beats the competition in virtually every category, taking the number one spots in both our Photo and Video rankings. The P20 Pro is particularly good in low light, when zooming, and for bokeh simulation, blowing its direct rivals out of the water. If you are looking for the current best camera in a smartphone, look no further.


Sedi, pet.


samo kaj ko je samo kamera odlična in avtonomija baterija ostalo je konnkurenca boljša.


Aja? V čem? Naštevaj.


kot sem rekel konkurenca je v vsam boljša razen v bateriji in kameri
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: GRT ()

next3steps ::

V čem? Moja žena je v vseh pogledih boljša od tvoje.

ziga1990 ::

next3steps je izjavil:

V čem? Moja žena je v vseh pogledih boljša od tvoje.


v photoshopu sigurno
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: GRT ()

GRT ::

ziga1990 je izjavil:


kot sem rekel konkurenca je v vsam boljša razen v bateriji in kameri

Katera konkurenca a Samsung. Hahaha.
Daj ne nabijaj nekaj v prazno ampak podaj neke konkretne dokaze ali pa se poberi iz teme in nehaj provocirat.

klinker ::

Samsung je kr konkretno dodelal svoj OS. Zadeve delajo, kar ne rabis odstranis, nastavitve so logicne in nezahtevne za razumet, UI je eden lepsih (sicer subjektivno), celo Nova launcherja ne uporabljam na S8, katerega imam kupljenega se od prvega Nexus S in sem ga imel do zdaj na prav vsakem telefonu....predvsem pa ni kopija jabuka. Ce hoces jabuk, si pac kupi jabuk, ne pa nek wnb jabuk.

GRT ::

Dej nehi že s to kopijo Jabuka, ker če to primerjaš z jabukom potem pravega jabčka še nisi imel v rokah. Pa če tudi je kaj podobnega imam še vedno raje to neko mešanico med jabčkom in če že Samsungom, kot pa samo Samsung, ki je čisto nasprotje jabčka, tako da trenutno no way.;)
Kakorkoli porihtan Samsung, še vedno (S8) se po določenem času in malo več naloženih aplikacijah havy userju začne zatikat in predvsem baterija in foto, ki sta za moje potrebe najpomembnejša poleg brezhibnega delovanja v primerjavi s flagshipi od Huaweia nima za burek:P
Tako da v primerjavi s @ziga1990 lahko za Samsunga rečem:
Konkurenca (Huawei)je v vsem boljša razen v lepoti pa še ta je neuporabna.:)

ziga1990 ::

^^ ti to resno?

Huawei nebo nikoli tako dober kot Samsung.
S9 je hitrejši,ima boljši display, boljši procesor, boljši UI edino kar ima P20 boljjše je kamera ampak ne povsod in baterija je boljša.
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

GRT ::

Ti to resno? Hahaha.
Si imel za dalj časa kakšnega boljšega Huaweia. Samo ne mi sedaj ven metat neke primerjave, ki si jih pogledal preko youtouba. Če že P20 sploh nima tako dobro kamero kot si ti sedaj nekje prebral na netu, če že je to PRO verzija;)
da o ostalem sploh ne govorim je pa itak o P20PRO težko karkoli naprej govorit, ker ga je zelo malo imelo priložnost sprobat. Ti si verjetno eden od njih:|

GRT ::

Pa da ne bi bilo kakšnih nesporazumov, nisem noben fan Huaweia, imamo v familiji tudi Samsunga (S8) no pa nekaj starejših Note4 in 2, pa Xiomija itd. Toda na žalost vsi ki vidijo kako dober je Huawei, predvsem price/performance počasi vsi prehajajo na Huaweia.
Na žalost taka je splošna resnica, ki se odraža tudi v prodaji na splošno. Folk počasi prihaja k sebi, da le Samsung ni tako dober, kot ga hvalijo predvsem samo še pri Samsungu.
Tudi Samsung se pritožuje nad slabo prodajo predvsem serije S9/9+;)

ziga1990 ::

no pa bom nekaj vprašal kaj je razlika med p serijo in mate serijo?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

gusto ::

ziga1990 je izjavil:

no pa bom nekaj vprašal kaj je razlika med p serijo in mate serijo?


Isti drek kot S in Note serija pri Samsungu minus kuli in bomba baterija.:D

ziga1990 ::

samo upam da mate 20 nebo dobil gumba kot ga ima P20, če ga ne dobi ga bom mogče kupil
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

gusto ::

ziga1990 je izjavil:

samo upam da mate 20 nebo dobil gumba kot ga ima P20, če ga ne dobi ga bom mogče kupil

Men je pa ta gumb spredaj (imam P10) top in ne morem verjeti, da praktično nikjer ni govora o tej zadevi. Preko gumba je možna navigacija, nadomesti tri navidezne tipke (nazaj, domov, odprti programi). Prav tako mi je bolj priročen prstni odtis spredaj. Neverjetno se mi zdi, da sem srečal ljudi, ki si lastijo ta telefon in sploh ne vedo, da ta opcija obstaja.

Še video:

Ganon ::

ziga1990 je izjavil:

Ganon je izjavil:

ziga1990 je izjavil:

Ganon je izjavil:

https://www.dxomark.com/huawei-p20-pro-...

Conclusion: Game changer

We are used to every new smartphone camera generation being slightly better than the previous one, but looking at the images and test results from the P20 Pro, it seems Huawei has skipped one or two generations. The results are simply that good. The P20 Pro's triple camera setup is the biggest innovation we have seen in mobile imaging for quite some time and is a real game changer.

Being able to pick the best camera for a specific shooting situation and computationally merge the image data from all three sensors means that the new Huawei beats the competition in virtually every category, taking the number one spots in both our Photo and Video rankings. The P20 Pro is particularly good in low light, when zooming, and for bokeh simulation, blowing its direct rivals out of the water. If you are looking for the current best camera in a smartphone, look no further.


Sedi, pet.


samo kaj ko je samo kamera odlična in avtonomija baterija ostalo je konnkurenca boljša.


Aja? V čem? Naštevaj.


kot sem rekel konkurenca je v vsam boljša razen v bateriji in kameri


Le zakaj si persona non grata. Hmmmmmmmmmmm...

GRT ::

ziga1990 je izjavil:

samo upam da mate 20 nebo dobil gumba kot ga ima P20, če ga ne dobi ga bom mogče kupil

Ne razumem pa tega, ker kot Samsung fan si imel cel čas ta gumb spredaj sedaj te pa moti?
Tukaj smo pa potem na tem kdo koga kopira;)
Bi potem lahko rekel, da Jabček in Samsung kopirata druge;)
Kar se pa gumba tiče na Mate 20 ali na katerem drugem telefonu, bi ga pa jaz tudi imel spredaj ali pa kar spredaj in zadaj, ker v dosti primerih(recmo v avtu na nosilcu) bi prišel prav.
No še bolj bo pa spredaj under display, ko bo, če bo, sigurno pa bo;)

ziga1990 ::

GRT je izjavil:

ziga1990 je izjavil:

samo upam da mate 20 nebo dobil gumba kot ga ima P20, če ga ne dobi ga bom mogče kupil

Ne razumem pa tega, ker kot Samsung fan si imel cel čas ta gumb spredaj sedaj te pa moti?
Tukaj smo pa potem na tem kdo koga kopira;)
Bi potem lahko rekel, da Jabček in Samsung kopirata druge;)
Kar se pa gumba tiče na Mate 20 ali na katerem drugem telefonu, bi ga pa jaz tudi imel spredaj ali pa kar spredaj in zadaj, ker v dosti primerih(recmo v avtu na nosilcu) bi prišel prav.
No še bolj bo pa spredaj under display, ko bo, če bo, sigurno pa bo;)


Nisem samsung fan res pa da mi je zelo vseč
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

GRT ::

ziga1990 je izjavil:

no pa bom nekaj vprašal kaj je razlika med p serijo in mate serijo?

The target audience for P and Mate series are somewhat different. The Mate series focuses on pixels and processors, and tends to be ahead of other phones on having the latest processor. The P series targets those who are more concerned about the design sense, new colors and photo-taking capabilities.
https://pandaily.com/huawei-explains-th...

gusto ::

Hmm, en potencialni minus za P10. Bicikliral sem na hrib, uporabljal aplikacijo Strava, ko sem pogledal na računalniku, je bila zabeležena pot precej manj natančna, kot sem bil navajen v preteklosti (Samsung S5). Sem primerjal s starimi posnetki, je veliko več sekanja ovinkov, nenatančnosti, vmes ravna črta na 1km odseku (izgleda da je popolnoma izgubil signal), skratka nisem preveč zadovoljen. P10 sicer podipira Galileo, kako je s tem, ga Strava podpira, se med temi (GPS, GLONASS, Galileo) sistemi samodejno preklaplja? Kakšna druga aplikacija, ki podpira Galileo?

Navigacije na telefonu zaenkrat nisem kaj veliko uporabljal, se pa enkrat v Zagrebu spomnim, da je nekam čudno delalo in nisem bil čisto zadovoljen. Tako da moram tole stestirati. Vaše izkušnje z navigacijo, pozicioniranjem na Huawei telefonih?

klinker ::

Enake tezave na P8 lite in P9. Tudi Xiaomi mi je delal podobne fore, se find my phone je vcasih kazal da je naprava ene 3-4km stran, kjer je dejansko bla.

jusv ::

Jaz sem vzel mate 10 pri telemachu in je top telefon https://telemach.si/mobilna-telefonija/...
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

GRT ::

Ja, katerega lite ali pro?

Terminathor ::

katerega priporočate za enako ceno
- Mate 10 pro ali Xperia XZ 2 ?

Hvala

klinker ::

Mate 10

dottor ::

Jaz sem se na koncu odloču da ostanem na S7 še vsaj eno leto, ker:
Mate 10 Pro: prevelik in ima čitalec prsta zadaj
P20 Pro: Prevelik
Navaden Mate 10 in P20: nimata AMOLED-a in čitalec zadaj
S9 in +: Čitalec zadaj ter zaobljen ekran mi ne odgovarja
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

gusto ::

@dottor, se povsem strinjam s tvojim razmišljanjem.

Da dopolnim svoj prejšnji post s slikami, glede nenatančnosti pozicioniranja pri P10.



Meni se to ne zdi sprejemljivo, glede na to, da je v splošnem P10 velik upgrade napram S5 in podpira tudi Galileo. Tudi v vertikalni smeri (nadmorski višini) prihaja do (po mojem mnenju) preveč odstopanj.

Vanadium ::

Pa imas kalibriran gps? V googlu maps imaa to opcijo

gusto ::

Sem našel opcijo za kalibriranje in risal osmico, je pa že pred tem pisalo z zeleno visoka natančnost, zato se mi ne zdi, da se je kaj spremenilo.
Odkril sem še eno zadevo, ki me moti. Naložil sem si app za testiranje satelitov in mi ne najde Galileo satelitov. Na netu sem prebral, da jih tudi drugim uporabnikom ne najde in da naj bi bila to neka težava Huaweia, za katero naj bi prišel popravek. Ne vem če je to res, če je, je to svetovni nateg, da je od izida telefona že dobro leto in oni še vedno oglašujejo funkcijo, ki dejansko ne deluje. Ravno zaradi svojih kolesarskih podvigov mi je bila to ena od funkcij, ki sem se je veselil in želel testirati.

klinker ::

dottor je izjavil:

Jaz sem se na koncu odloču da ostanem na S7 še vsaj eno leto, ker:
Mate 10 Pro: prevelik in ima čitalec prsta zadaj
P20 Pro: Prevelik
Navaden Mate 10 in P20: nimata AMOLED-a in čitalec zadaj
S9 in +: Čitalec zadaj ter zaobljen ekran mi ne odgovarja


S7 je se vedno dober telefon in je skoda menjat, ce nisi lih tip cloveka, ki se navelica in hitro menja.
Glede edge, si ga poskusu uporabljat kak dan? Sem bil tudi sam skepticen, ampak me je design telefona premamu in mi ni nic zal da sem pol vzel ta S8.

klinker ::

gusto je izjavil:


Meni se to ne zdi sprejemljivo, glede na to, da je v splošnem P10 velik upgrade napram S5 in podpira tudi Galileo. Tudi v vertikalni smeri (nadmorski višini) prihaja do (po mojem mnenju) preveč odstopanj.


Seveda je nesprejemljivo. GPS ga dobro biksa na Huawei in Xiaomijih, je pa zanimivo da so navigacije na obeh kar solidno delale...no....vcasih si vidu da ga je zmedlo in mu ni blo jasno za par sek. kje se nahaja. Sam sem se z BT v avtih imel tezave na obeh.
Upgrade al ne, GPS je meni delal odlicno ze na prvem smartphonu in vseh naprej, le na teh dveh ga je kiksal obcasno.

dottor ::

klinker je izjavil:

dottor je izjavil:

Jaz sem se na koncu odloču da ostanem na S7 še vsaj eno leto, ker:
Mate 10 Pro: prevelik in ima čitalec prsta zadaj
P20 Pro: Prevelik
Navaden Mate 10 in P20: nimata AMOLED-a in čitalec zadaj
S9 in +: Čitalec zadaj ter zaobljen ekran mi ne odgovarja


S7 je se vedno dober telefon in je skoda menjat, ce nisi lih tip cloveka, ki se navelica in hitro menja.
Glede edge, si ga poskusu uporabljat kak dan? Sem bil tudi sam skepticen, ampak me je design telefona premamu in mi ni nic zal da sem pol vzel ta S8.


Ta zaobljen ekran mi malo ne diši, sploh ker sem bolj nerodne sorte in rado se zgodi da kje kdaj ruknem s telefonom, pa nebi rad lih po ekranu. Se pa strinjam da je S7 še vedno dovolj dober zato ga niti ne bom menjal.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

ziga1990 ::

dottor je izjavil:

Jaz sem se na koncu odloču da ostanem na S7 še vsaj eno leto, ker:
Mate 10 Pro: prevelik in ima čitalec prsta zadaj
P20 Pro: Prevelik
Navaden Mate 10 in P20: nimata AMOLED-a in čitalec zadaj
S9 in +: Čitalec zadaj ter zaobljen ekran mi ne odgovarja


vsaj Samsungi bojo imeli ćitalec zadaj dokler Samsungu ne uspe dati čitalca pod zaslon.Huawei bo pa verjetno naredil isto
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Izaso ::

Je pa Huawei Mate 10 Pro, trenutno v akciji pri Telemachu.. https://telemach.si/mobilna-telefonija/...
men je top telefon

gusto ::

Eno (vsaj) izmed svojih težav sem očitno rešil, bom podal rešitev, mogoče komu prav pride. Obnova v enem stavku, problem sem imel z nekaterimi notificationi in z GPS natančnostjo. Nekako sumim, da vse izhaja iz nekih optimizacij/varčevanj z baterijo. O temu problemu pišejo tudi sami razvijalci appov na svojih straneh (Strava, Flashscore). Glede GPSa in Strave še ne vem, notificationi pri Flashscoru pa sedaj delajo normalno. Te težave so drugače prišle z Oreom, ne vem, kdo je tukaj bolj kriv, Huawei ali Google.

REŠITEV: Aplikaciji je treba ročno dodeliti posebni dostop. To sem sicer prebral že kdaj prej, vendar nisem našel tega v nastavitvah, ker je zakopano res globoko. Obstaja pa še cel kup drugih podobnih nastavitev (optimizacija), ki te zmedejo.
Kako torej do te nastavitve? Nastavitve -> Aplikacije in obvestila -> Aplikacije -> gumbek Nastavitve (sredina spodaj) -> Posebni dostop -> Prezrtje optimizacij -> No in tu sedaj glavni keč, vidimo aplikacije, ki imajo dovoljenje, vendar kako dodati poljubno. Kliknemo desno na modro puščico (kao drop menu) pri "Dovoljene", in izberemo "Vse aplikacije". Sedaj vidimo tudi tiste, katerim zaenkrat ni dovoljeno in to spremenimo.

Nastavitev je skrita za posrat, po naključju sem našel, da se da tam prikazati vse aplikacije, ne samo da vidimo dovoljene. Mislim da so s temi razdrobljenimi nastavitvami, ko lahko vsaki aplikaciji posamezno omogočiš vsako bedarijo (kao optimizacija), precej zakomplicirali Android z Oreom. Tole enostavno sploh ni prijazno uporabniku (kaj šele kakšnemu bolj "dumb").

GRT ::

Saj to je namenoma tako narejeno, da tisti bolj "dumb" ne spreminjajo in pritiskajo kar nekaj kar nimajo pojma in naredijo več škode kot koristi. Ne reče se za brez veze pametni telefon. Veš to pomeni tudi za pametne ljudi. Če ne si naj pa kupijo tak telefon, s katerim lahko samo telefoniraš in mogoče še kakšen sms da pošlješ;)

gusto ::

Se ne morem strinjati. "Neumen" uporabnik si na google playu namesti stravo in flashscore in pričakuje da deluje. Ne pa da mora pol interneta obrniti in iskati zakopane nastavitve.

PrimoZ_ ::

Danes sem šel gledat Mate 10 Pro in P20 Pro v Telekomov center in moram rečt, da sta videti oba odlično.
Vprašaje samo ali boljša kamera na P20 Pro odtehta toliko višjo ceno.

dottor ::

Računaj da boš na P20 PRO v večini uporabljal 10MP ker je hitrejše (slikanje na 40MP ima zamik med pritiskom za slikanje in dejanskim slikanjem) in ker bo resolucija bolj uporabna (za objavit na socialnih omrežjih ne rabiš več kot 5-8MP, pa tudi velikost datoteke ni ogromna in je hitreje naloženo) ;)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Pika na i ::

Kamera na 10, je povsem dovolj.

PrimoZ_ ::

Sej vem, dileme :D

next3steps ::

Kamera itak ni mišljena, da se uporablja na 40MP
««
10 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Huawei MATE 20 Pro - VREDEN NAKUPA?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8814972 (9478) M-XXXX
»

Huawei p20 pro ali samsung s9+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9014322 (11660) cordoba
»

V čem je fora imet flagship telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16620780 (14742) louser
»

Nakup mobitela, dobra kamera

Oddelek: Mobilne tehnologije
458404 (6602) r3dkv1c4

Več podobnih tem