» »

Mobilni aparati proizvajalca Huawei

Mobilni aparati proizvajalca Huawei

Temo vidijo: vsi
««
2 / 16
»»

tado6 ::

Jaz imam signal, kot vseh 230. 000 uporabnikov TM. Drugače pa tema teče o telefonu in ne o mobilnem operaterju. Seveda pa ti verjamem, vse kar si napisal :O

jnce ::

že ko smo pri tušmobilu. Če ti slučajno izgubiš tušmobilovo omrežje in ti telefon preklopi na Tušmobil mobitel, se ti upoštevjo zakupljene minute/SMS/MB ali jih moraš posebej plačati? Kako pa je kaj s pokritostjo v okolici Nove Gorice in v Vipavski dolini. Ne rabim linka do njihove spletne strani, temveč konkreten odgovor s strani uporabnika.

UNIVERZUM ::

Se upoštevajo zakupljene minute, ampak se obračunski interval računa na 180s. Torej za vsako minuto ko gostuješ znotraj mobitelovega omrežja porabiš 3 enote.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

jnce ::

se pravi 1SMS na mobitelovem omrežju=3 SMS na tušmobilovem omrežju
U teoriji to pomeni da praktično ne moreš ostati brezomrežja pri tušmobilu in še vedno lahko koristiš zakupljene minute.
Hvala za odgovor

UNIVERZUM ::

za SMS nisem siguren, za minte in prenos podatkov pa sem.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

Izaso ::

Huawei niti ni tako majhna firmica... ... pri nas jo sicer poznamo najbolj po mobilnih modemih...
Imajo pa globalno vec kot 110.000 zaposlenih, vec kot 100 podruznic po svetu, 22 regionalnih HQjev,...
Na lestvici so med "top 10 najbolj inovativnih podjetji" na 5. mestu ...Takoj za Facebook, Amazon, Apple in Google...Jaz sem do konca stestirau tale telefon in sem z njim zelo zelo zadovoljen, res je hud!

jusv ::

Telefon se zelo dobro obnese. Ceno v sami prosti prodaji so precej navili... ker so sami ekskluzivni uvoznik, ampak to je čisto normalno ... Verjetno zato, ker zelijo cimvec prodati skupaj z aneksom ...
Po Evropi se ta model prodaja nekje okoli 250€ (od 225€ navzgor)... Vendar pa je cena v naročniških paketih izjemno privlačna. Sem se odločil, da odplačam prejšnji aneks in sem si kupil ta telefon.

Pinzl ::

Včeraj sem ga kupil in moram reči da je odličen. Za 29€ boljšega trenutno pomojem ni. Zanima pa me ali kdo ve če se da dobiti šumnike na tipkovnici in če se da kako?

Hvala :)

Lonsarg ::

jnce je izjavil:

že ko smo pri tušmobilu. Če ti slučajno izgubiš tušmobilovo omrežje in ti telefon preklopi na Tušmobil mobitel, se ti upoštevjo zakupljene minute/SMS/MB ali jih moraš posebej plačati? Kako pa je kaj s pokritostjo v okolici Nove Gorice in v Vipavski dolini. Ne rabim linka do njihove spletne strani, temveč konkreten odgovor s strani uporabnika.


Sej drugače, če si pismen bi lahko šel na Tušmobil stran od paketa in ti spodaj v drobnem tisku piše vse podrobnosti, na kratko:

Vesolje: Vse razen 200minut v ostala omrežja velja izključno v tušmobil omrežju.

Klasika: Vse velja povsod

Brezmejni:
-Na Mobitel omrežju se klici obračunavajo z 3 minutnim intervalom(torej če je klic dolg 0-3 minute še štejejo 3 enote, če je 3-6 minut se šteje 6 enot, itd)
-SMS in MB pa ponovno veljajo samo v tušmobil omrežju.

jnce ::

Hvala za pojasnila !

Izaso ::

Če na tipkovnici rabiš čžš-je vpiši "tipkovnica" na Android Marketu in zadeva rešena!

tado6 ::

Ekola PC Suite, ki se imenuje Hi Suite (preverjeno deluje):

Download: http://www.huaweidevice.com/tcpsdownloa...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tado6 ()

aljo558 ::

Moj fotr ga je u petek nabavil za 1€ na paketu vesolje in moram rečt, da je vsekakor vreden nakupa. Vse dela kakor mora edino je pa res da je vse prazno (ni kot pri HTC-ju vse nafilano itd.). Video snema tudi bol švoh, ker kar šteka mal. Angry birds itd. dela u nulo, google maps pravtako. Internet je hiter. Nimam pripomb samo glede kamere bi se lahk mal popravl, ampak, če ga dobiš za 1€ sploh ni za razmljat če bi ga vzel ;) lp

Bias ::

Čak, zdej vi predvsem govorite o nakupu in testiranju modela HUAWEI U8800 IDEOS X5?

Kako pa je z U8500? Je tudi ok, al?

aljo558 ::

Ja, o Ideos x5 govorimo :) za u8500 pa nevem nič, samo je pa precej slabši model od x5. Ti svetujem da še malo doplačaš in maš res ornk telefon ;) Če pa nisi zahteven uporabnik je pa tut ta telefon ok.

Bias ::

Ne ne...sem šel pregledat situacijo X5 in ni dvoma :)

Sam še v roke ga moram dobit, da vidim če se mi prilega

dafi ::

Jaz imam ta telefon Huawei U8800 IDEOS X5,inme zanima če mogoče kdo ve kje bi dobil slovenski jezik.

Bias ::

Ma nič, jaz sem si ga danes nabavil X5 namreč! Komaj čakam, da pridem dam in ga stestiram.

Bom poročal. V kolikor mi ne bo potegnil, bo na voljo ;)

tado6 ::

Mislim da slovenskega jezika ne bo. Drugi model je sicer malo manj napreden, vendar je za nezahtevne uporabnike več kot super.

Če razmišljate o prestopu k Tušmobilu, mi lahko pišete na ZS, jaz vam pa pošljem kupon za brezplačno priključnino.

St235 ::

dafi je izjavil:

Jaz imam ta telefon Huawei U8800 IDEOS X5,inme zanima če mogoče kdo ve kje bi dobil slovenski jezik.


Glede na to da laufa Android lahko zaenkrat pozabiš na slovenski jezik.

Bias ::

evo rabim pomoč.

kako najlažje prenesem kontakte iz sony ericsson p1i na X5-ko?

Vse imam v telefonu in verjetno obstaja kak eleganten način?

Hvala :)

LuGi ::

Probi z http://fma.sourceforge.net/index2.htm exportaj v vCARD in nato importaj v gmail - contacts.. nato le sync aparat z svojem google racunu in kontakti se bodo prenesli na aparat..

Ce ta program ne deli google p1i export contacts..

ghelp - http://mail.google.com/support/bin/answ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

barakus ::

Sliši se dobro, moti me le teža, ki naj bi bila 130g? To je pa kar nekaj več od konkurence...

Bias ::

barakus je izjavil:

Sliši se dobro, moti me le teža, ki naj bi bila 130g? To je pa kar nekaj več od konkurence...


Aparat je težak, to je dejstvo. Po uporabi (kratki, ker se matram s prenosom imenika) sem imel občutek teže...ampak člouk se vsega navadi :)

LuGi je izjavil:

Probi z http://fma.sourceforge.net/index2.htm exportaj v vCARD in nato importaj v gmail - contacts.. nato le sync aparat z svojem google racunu in kontakti se bodo prenesli na aparat..

Ce ta program ne deli google p1i export contacts..

ghelp - http://mail.google.com/support/bin/answ...



@Lugi, dele probavam mRokovnik (sem pred leti iz prejšnjega na P1i prenašal, pa je šlo odlično) bom videl če tole gre tudi na X5...če ne probam tvojo varianto ;)
EDIT: Mrokovnik ne dela za androida mij rekla prijazna dama na mobitelu :S

pri tem tvojem linku mi pa tud ni povsen jasno kako se lotit :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bias ()

Bias ::

Iz starega telefona sem imenik prenesel na najbolj preprost način :D

Označil cel imenik
ga poslal prek Bluetooth-a na nov telefon
vse ostalo naredi android sam
in hop 750 kontaktov je v X5-ki

hitro in enostavno woohoo!

barakus ::

Bias je izjavil:


Aparat je težak, to je dejstvo. Po uporabi (kratki, ker se matram s prenosom imenika) sem imel občutek teže...ampak člouk se vsega navadi :)




Aha, no to je zelo velik handicap, vse kar je nad 100g je zame nesprejemljivo.

LuGi ::

potem smartphone (touchscreen) ni zate, smola

barakus ::

Ne, definitivno se da izdelati smartphone pod 100g, predvsem Nokia zna take delati, ki pa ima veliko črno piko - Symbian.

Bias ::

Ma itak da se da. Na voljo imaš kar nekaj talšnih...a ne za ceno kitajca o katerem je govora. Pač niska cena velka teža.

En kompromis človek more naredit.

Pa veliko uspeha pri nakupu lahkega poceni smarta.

bond007 ::

Sliši se dobro, moti me le teža, ki naj bi bila 130g? To je pa kar nekaj več od konkurence...

Konkurenca - recimo kateri so pod 100g, pa da imajo vsaj 3,8" zaslon (kot x5), pa recimo 1500mAh baterijo (cena pa recimo, da ni važna)? Ker koliko sem gledal je iphone 4 še težji, pa ima manjši ekran, težji je tudi HTC Desire S (3,7"), pa Nokia N8 (3,5"),... Tako, da bi rekel, da x5 ima še solidno težo glede na specifikacije...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

tado6 ::

Sploh pa je za vse karaktiristike solidna tudi cena in uporabnost- Android.

Bias ::

Tkole po dnevu uporabe (prej nisem imel androida ali polnega tač aparata) in moram reči da sem zadovoljen.

Me pa zanima kako je z posodobitvijo iz Android OS, v2.2 (Froyo) na novejšo varianto?

tado6 ::

V zadnjem četrtletju, torej na verzijo 2.3.X

Bias ::

@tado6: hvala.

Ena stvar, ki mi pa ni preveč všeč, je pa:
- ne najdem nosilčka za v avto (ne univerzalnega, ampak original ali pač nekega ki se lepo prilega aparatu
- ni neke velike izbire etuijev in gumi oblekc
- ni dodatne opreme, kot pri ostalih telefonih

tado6 ::

Prosim naslovi povpraševanje na info@tusmobil.si ker so generalni uvoznik/zastopnik.

Tudi jaz sem jim že.

Bias ::

tado6 je izjavil:

Prosim naslovi povpraševanje na info@tusmobil.si ker so generalni uvoznik/zastopnik.

Tudi jaz sem jim že.


Rečeno storjeno! :)

Dober način...jih bomo malo pritiskali, da poskrbijo za nas ;)

tado6 ::

Ja če ne vedo, kaj si kupci želijo bolj težko.

toset1 ::

Tukaj je link od originalnih dodatkov. Tako da če bo imel Tuš karkoli, bo imel nekaj od tega. Ampak nosilec za avto je grd ko smrt :D . V bistvu je univerzalni. Upam da kitajci čimprej nardijo kak spodoben nosilec. Ko bo enkrat narejen se ga bo dal verjetno kupiti tule.

Bias ::

toset1 je izjavil:

Tukaj je link od originalnih dodatkov. Tako da če bo imel Tuš karkoli, bo imel nekaj od tega. Ampak nosilec za avto je grd ko smrt :D . V bistvu je univerzalni. Upam da kitajci čimprej nardijo kak spodoben nosilec. Ko bo enkrat narejen se ga bo dal verjetno kupiti tule.


Ma nič pametnega od originala :S res upam na kakšen dober kompatibil nosilček itd.

Kaj pa misliš na tole: http://www.dealextreme.com/p/genuine-hb...

tok pocen, sam če ni vredno evra se tud to ne splača nabavlat..al pa da bi mi poškodovala telefon.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bias ()

toset1 ::

Pri teh baterijah je lahka čisti klump, lahka je pa ista kot original. Zdej če če potrebuješ dodatno baterijo jo vzem, glede na to da je skoraj zastojn. Mobitel pa ne vem če bo zaradi baterije kar tako crknil...

tado6 ::

Še odgovor:
Zahvaljujemo se za posredovano sporočilo.

Obveščamo vas, da se pri Tušmobilu vedno trudimo zadovoljiti vse želje naših uporabnikov in zato že pospešeno iščemo možnosti za dobavo dodatne opreme za mobilne aparate Huawei. V kratkem torej lahko omenjene artikle pričakujete v naši aktualni ponudbi, vendar o konkretnem časovnem okviru še zelo težko govorimo.

Vaše zadovoljstvo ostaja tudi v prihodnje naš edini cilj. Za dodatna pojasnila smo vam 24 ur na dan, vse dni v letu na voljo na telefonskih številkah 070 700 700 ali 080 700 700 in na naslovu elektronske pošte: info@tusmobil.si.

Bias ::

Isti k moj ;)

mastazeko ::

Za opremo poglej še na ebay in Amazon

R-S-LoVe ::

Hm, nikjer pa nisem zasledil SAR vrednosti za Huawei Ideos X5?!
Fear Is The Path To The Dark Side, Fear Leads To Anger,
Anger Leads To Hate, Hate Leads To Suffering!

tado6 ::

US SAR:

Head:
0.34
Measured in:
1900 MHz
Body:
0.79
Measured in:
1900 MHz

http://www.phonearena.com/phones/Huawei...

R-S-LoVe ::

Zmerom bolj mi je všeč.
Fear Is The Path To The Dark Side, Fear Leads To Anger,
Anger Leads To Hate, Hate Leads To Suffering!

tado6 ::

Meni je super telefon. Če imaš možnost ga še malo sprobaj na prodajnem mestu.

R-S-LoVe ::

Definitivno se bom malo oglasil pri njih in ga poizkusil.
Bolj me skrbi omrežje in gostovanje, ker imam od prijateljev res slabe informacije na lokacijah okoli mene (ampak to je za v drugo temo).
Fear Is The Path To The Dark Side, Fear Leads To Anger,
Anger Leads To Hate, Hate Leads To Suffering!

tado6 ::

In ti tvoji prijatelji uporabljajo TM omrežje?! Kupi si predplačniško kartico in preveri signal na svojem področju. Iz kje si?

R-S-LoVe ::

Predplačniška kartica! Kako se nisem tega spomnil?! Sigurno bom poizkusil.
Hvala.
Fear Is The Path To The Dark Side, Fear Leads To Anger,
Anger Leads To Hate, Hate Leads To Suffering!
««
2 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Huawei MATE 20 Pro - VREDEN NAKUPA?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8814801 (9307) M-XXXX
»

Huawei p20 pro ali samsung s9+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9014140 (11478) cordoba
»

V čem je fora imet flagship telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16620540 (14502) louser
»

Nakup mobitela, dobra kamera

Oddelek: Mobilne tehnologije
458318 (6516) r3dkv1c4

Več podobnih tem