» »

Mobilni aparati proizvajalca Huawei

Mobilni aparati proizvajalca Huawei

Temo vidijo: vsi
««
8 / 16
»»

r3dkv1c4 ::

next3steps je izjavil:

Zahteva se argumentirana debata. S podatki na plan.

Ti trdiš neumnosti in me zanima kje si jih našel?

Če si začel trosit neumnosti, jih vsaj podkrepi z url-ji, če že tečnariš s tem.

Če si pismen, kar dvomim da si, bi lahko željene primerjave dobil preko strica googla ampak si prelen.

Zdaj se pa kar naprej sam s sabo pogovarjaj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: gusto ()

scipascapa ::

dottor ::

Kaj če bi kdo kej pobrisal to temo?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

r3dkv1c4 ::

Se strinjam.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: gusto ()

next3steps ::

Lahko bi kar izbrisali redkvico, bi bil svet boljši.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: gusto ()

r3dkv1c4 ::

next3steps je izjavil:

Lahko bi kar izbrisali redkvico, bi bil svet boljši.

Seveda, lahko te pa kar lastnorocno pobrsem....najmanj, kar lahko naredim, da ne bomo trpeli tvojih debilizmov.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: gusto ()

next3steps ::

Presegaš mejo svobodnega govora. In namiguješ na kaznivo dejanje. Kaj storiti ? Ignorirati, doxati, prijaviti Policiji?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: luuxiii ()

r3dkv1c4 ::

Smrkolin, ti se zacni lepse obnasat in bo vse v redu.
Ce se ne bos, verjemi, da ti ne bom pustil, da zalis ljudi na forumu.
Osebno bom poskrbel, da bos prenehal.

next3steps je izjavil:

Presegaš mejo svobodnega govora. In namiguješ na kaznivo dejanje. Kaj storiti ? Ignorirati, doxati, prijaviti Policiji?

Zanimivo, bos kar s svojimi zalitvami moral najprej razcistit in potem bos ugotovil, da so moje replike zgolj posledica tvojih debilizmov in zaljenj.

Bos za zacetek podal samoprijavo zaradi razžalitve?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: luuxiii ()

next3steps ::

Ne rabim. Spadam v grupo visokih ljudi, ki žalimo druge samo z razlogom in upravičeno.
Svoboda govora in tako naprej. Če boš spoznal, kje si se motil, boš razumel, da so moje žalitve bile upravičene.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: gusto ()

r3dkv1c4 ::

next3steps je izjavil:

Ne rabim. Spadam v grupo visokih ljudi, ki žalimo druge samo z razlogom in upravičeno.
Svoboda govora in tako naprej. Če boš spoznal, kje si se motil, boš razumel, da so moje žalitve bile upravičene.

Dobro. Si bom zapomnil, ko se bova srečala, se spomni, da si me žalil.

Ti spadaš v jamo, ker ljudje, ki ne spoštujejo soljudi, pačetudi berače, rudarje ali pa ministre, doktorje.....si ne zaslužite bivanja med nami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

trek@s ::

peesda no, a je še kak moderator kje?

Curly ::

Sem razmišljal zakaj nimamo teme o mobilnih telefonih... zdaj vem, najboljše, da vse skupaj zaklenete.

bambam20 ::

next3steps je izjavil:

Ne rabim. Spadam v grupo visokih ljudi, ki žalimo druge samo z razlogom in upravičeno.
Svoboda govora in tako naprej. Če boš spoznal, kje si se motil, boš razumel, da so moje žalitve bile upravičene.


Žalijo primitivni ljudje. Socializiran človek ali se izogne sporu ali ga razreši.

Tomson ::

@scipascapa

...bomba telefon za 151€


Misliš za 139€ s kodo: EUGBNLSI44 (EU skladišče) ;)

Ga res kar hvalijo na testih, sploh pa za to ceno: techradar, tomsguide, androidauthority, na trustedreviews so malo manj navdušeni ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

next3steps ::

bambam20 je izjavil:

next3steps je izjavil:

Ne rabim. Spadam v grupo visokih ljudi, ki žalimo druge samo z razlogom in upravičeno.
Svoboda govora in tako naprej. Če boš spoznal, kje si se motil, boš razumel, da so moje žalitve bile upravičene.


Žalijo primitivni ljudje. Socializiran človek ali se izogne sporu ali ga razreši.

To je nemogoče v sodobnem svetu, kjer je vsak užaljen zaradi vsake izrečene besede.
Mene redkvica ni niti enkrat užalil.
Menda zato, ker se ne pustim užaliti.
Grow your balls, kids.

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

tomson: spet kao nima b20 :(

Tomson ::

Jup, to je pa slaba stran nakupa Huawei telefona izven EU ... Je pa tale B20 malo "overrated", v smislu, sam sem imel kar nekaj časa telefon brez B20, sicer na Telekomu, pa se ne spomnim trenutka ko ne bi imel 4G povezave, pri drugih operaterjih pa je tudi 3G povsem dovolj hiter za vsa opravila. Konkretno, če je povprečni prenos podatkov v LTE omrežju nekje 20Mbps pa je tudi prenos v 3G omrežju s povrečjem okoli 4 Mbps čisto ok za slehernega uporabnika. Res pa je, da so področja, kjer hitrosti lahko precej padejo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Dimnik ::

Tomson....3g hot downlod 8-15mb, telemach 15-20gb, izmerjeno z speedtest

Tomson ::

Super, še iz prakse, to je to, kdo rabi več?! :) To je verjetno v kakšnem mestu ali večjem kraju merjeno? Sicer pa tudi na malo bolj odročnih krajih po večini nekaj mb prenosa povsem zadošča za vsa opravila in v praksi bistvene razlike ni ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Dimnik ::

Tomson, na vasi v prekmurju, v mestu mi hot preklopi na 4g

care20 ::

mogoce kdo ve kdaj pride nov update za mate 10 pro?

next3steps ::

Kateri novi ?

bambam20 ::

Tako na hitro. Meni se zdi, da je edini ampak res eidni Mate 10 pro , ki bi ga imel. Tega sem tudi precej preizkušal. A je najdražji v ponudbi. Je pa tale Leica kamera res milina.

Apofis ::

Oj. Izbiram med p10 lite ter mate 10 lite. Kako mnenje? thx

Egidij88 ::

Imaš vse na gsmarena. Mate je lepši, večji in ima boljšo baterijo. Seveda tudi dražji.

r3dkv1c4 ::

Apofis je izjavil:

Oj. Izbiram med p10 lite ter mate 10 lite. Kako mnenje? thx

https://www.kimovil.com/en/compare/huaw...

49106 ::

next3steps ::

Vsa večja (kitajska) podjetja sodelujejo z lastno državo.
Tko da zgolj slaba politična propaganda.

next3steps ::

Zaostanek za posodobitvami, od kar jih izda Huawei, trenutno zmanjšan na 3 tedne.

49106 ::

next3steps je izjavil:

Vsa večja (kitajska) podjetja sodelujejo z lastno državo.
Tko da zgolj slaba politična propaganda.



Preberi novico in ne streljaj na pamet. Oprostimo ti, če je ne razumeš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

klinker ::

49106 je izjavil:

next3steps je izjavil:

Vsa večja (kitajska) podjetja sodelujejo z lastno državo.
Tko da zgolj slaba politična propaganda.



Preberi novico in ne streljaj na pamet. Oprostimo ti, če je ne razumeš.


Lasti si Huawei, pa verjetno ima selektivno branje in spusti kar mu ne ugaja ;)

next3steps ::

Če bi znal brati, bi videl, da dostikrat spišem kritiko nad Huawei.
Gre za isto stvar, kot na kitajskem, kjer ne odobrujejo US of A naprav. Zakaj le?
Bosta znala brati še spise iz druge strani oble?

klinker ::

Hmm, zasledil samo pohvale, kritik nic, pa jih je dosti. Ampak ok, so med cenejsimi brandi in se jim kak kiks oprosti.
Jst nimam kaj brat...mi je jasno da ko imam ob sebi napravo, ki je stalno povezana in ima mic, kamero itd, lahko na svojo zasebnost gladko pozabim...pa ne rabi bit naprava moja.
Apple-ovci mislijo da jih Apple varuje, androidasi pa da je ql ker je open source....smeh v glavnem :D

Uporabnik ::

Evo ravno sem vzel mate 10 pro, edino kar mi ni ok je vmesnik, ki je bil pri oneplus boljši. Kljub minimalno širšem telefonu od oneplus x mi je že kar preširok.

r3dkv1c4 ::

Apple-ovci mislijo da jih Apple varuje



....če so pa prepričani:))

buttcrack ::

Mam eno leto star P8 lite, ki ne začel štekat. Naredu factory reset, ni nič bolje.
Sem pa na b150 firmware oz še na lollilopu.
Nekak mi ne rata update na MM.
OTA pravi da je zadnji fw, čeprav je star k zemlja.
Ima kdo idejo kako spravt fon na zadnji uradni fw?

klinker ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

buttcrack ::

haha, zelo si zabaven. prebral cel kup tega pa se mi žal ne sezide, ker napiše update failed.

v življenju je še kaj drugega kot tipkat probleme v gugl

klinker ::

Zabaven si ti, ki ne znas googlat.
Ker si tako simpaticen ti dam se en namig...

https://www.getdroidtips.com/huawei-p8-...

buttcrack ::

Hvala za namig, ampak sem ti že prej povedal da vse te standardne opcije ne delajo. Vedno napiše Software installation failed.
Problem je pomoje v telekomovemu romu b150.

Maxl ::

Prav si ugotovil, gor je Telekomov ROM, ki je customiziran. Novejše posodobitve za ta ROM ni.

klinker ::

buttcrack je izjavil:

Hvala za namig, ampak sem ti že prej povedal da vse te standardne opcije ne delajo. Vedno napiše Software installation failed.
Problem je pomoje v telekomovemu romu b150.


Ko ti delas clean install je prav vseeno kak rom je gor, za posodobitev pa zna to delat sranje. Zal na Huawei tega nisem pocel, ker sem se ga hitro losal in ne poznam tocnega postopka, sem pa na vseh ostalih in je clean install sel vedno skozi, pa imam ze od vedno skoraj samo Mobitelove naprave, saj sem njihov narocnik ze 12 let.
Vsekakor obstaja nacin. Ko to delas prvic je vedno malo zmede, sploh ker znajo bit vecX tej tutoriali pomanjkljivi in kak detalj izpustijo. Na XDA bi vsekakor mogu dobit prave info, le cas si vzami in potrpezljivost v startu, pol pa vidis da je v bistvu macji kaselj vse skupaj. Se pa clean install vedno s PCjem dela, tako da potrebujes driverje in SW namenjen fleshanju OSa.

buttcrack ::

nisem začetnik flashanja, ker se s custom romi ipd. ukvarjam že od SGS 1 pa sem vmes nalagal na razne doogeeije, xiaomije, sammyje... sedaj se mi je pa zataknil pri temu huaweiju. Sem ti reku, da ni vse v simple gugl triku.

@Maxl
kako pa bi lahko naložil uraden MM rom preko tega muzejskega telekomovega? unlock bootloaderja itd?

klinker ::

No, vidim da obvladas te stvari in ves vec kot cel google, ceprav sprasujes tu, ki vecina folka nima pojma o tem, namesto da to pocnes na XDA, kjer so sami profici in imas na voljo vse mozne tutoriale ;)
Good luck :)

buttcrack ::

ker sem predvideval, da je problem zaradi Telekomovega roma, sem se po šnofkanju na XDA še sem obrnil, ker (pazi to) je tukaj verjetno več takih, ki so se s podobno težavo srečali na TK fonu kot na xda.

klinker ::

Sej ni TK edini ki "branda" rome telefonov na tem planetu. Imas druge ki se se globje zazrejo.
Ampak kot sem ti ze napisal, pri clean install je popolnoma vseeno kaj je gor, ker se zbrise vse in nalozi popolnoma nov sistem, z bootloaderjem in radiem vred, tako da TK sranje tu nima nobene veze.
Zal pac ima vsak brand svoj nacin za to in je treba zadevo malo nastudirat. Ce na XDA nisi mogu najdet nacina, ti tudi ST ne bo pomagal. Brez PCja pa to ni izvedljivo in je treba prvo PC usposobit.
Predlagam pa da prodas in kupis kak Xiaomi, ker so tam te zadeve bistveno lazje, support je boljsi, UI pa prakticno enak.

buttcrack ::

TK je v dev options zaklenil (skril) opcijo za odklenit bootloader (enable OEM unlock), brez tega pa žal clean instal ne pali.

Tut xiaomija se ne da konkretno falshat brez odklenjenega BL.

klinker ::

Oho, to pa je drugo in res malo sranje.
Na Nexusu 5X sem imel to tezavo, ko mi je bootloopal po 1 update-u, OEM unlock je bil pa disablean. Resitev je bil flesh full OTA img, ki deluje tudi brez odklenjenega bootloaderja. Poglej ce tudi za tvojega obstaja kaj takega.

Ganon ::

klinker je izjavil:

Sej ni TK edini ki "branda" rome telefonov na tem planetu.


Če bi to vedel prej, bi svojega kupil v prosti prodaji. Na Nougat sem čakal leto dni. Oreo bo na voljo takrat, ko bo telefon že v procesu razgradnje. Nikoli več ne kupim telefona direktno pri operaterju.

klinker ::

Ampak jst to prvic vidim, kupujem pa telefone pri TK ze leta, pa sem vse vedno rootal. Lani kupu 3 pa noben nima tega "zaklenjenega". Sem pa pri hitrem iskanju linkov za butch3rja, zasledil da se folku po neki posodobitvi ta "switch" zasenci in ga ne morejo preklapljat, tako da vprasanje ce je to sploh TKjevo maslo in ne kr Huawejevo.

edit://

Hmm, zgleda to res ni mobitelovo maslo. Tu imas neko debato, sicer na Honorju...

https://forum.xda-developers.com/honor-...

Malo brskaj, ker sigurno obstaja nek nacin.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()
««
8 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Huawei MATE 20 Pro - VREDEN NAKUPA?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8814768 (9274) M-XXXX
»

Huawei p20 pro ali samsung s9+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9014088 (11426) cordoba
»

V čem je fora imet flagship telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16620498 (14460) louser
»

Nakup mobitela, dobra kamera

Oddelek: Mobilne tehnologije
458286 (6484) r3dkv1c4

Več podobnih tem