» »

Mobilni aparati proizvajalca Huawei

Mobilni aparati proizvajalca Huawei

Temo vidijo: vsi
««
7 / 16
»»

Sparkxl ::

Ta ki je gor nameščena je plastična in se hitro spraska. Moja je dala gor neko steklo iz ebaya za 3€ in je super, brez prask

gusto ::

gusto je izjavil:

Druga zadeva je pa površna sinhronizacija kontaktov z googla. 8 kontaktov mi ni snihroniziralo, na googlu pod stiki so! Za prvega sem opazil naključno, ko sem ga hotel poklicati, za ostale sem ugotovil, ko sem pogledal število kontaktov v telefonu in na googlu. Butasto mi je sedaj ročno iskati, kdo manjka, kako rešiti sistemsko? Je imel kdo podoben problem?

No problem sem rešil in je še kar bizaren. V telefon mi ni sinhroniziralo stikov, ki so imeli v rubriki url/domača stran dodano spletno stran. Vseh teh 8 stikov je imelo link do google plus profila (vsaj men se zdi, taka čudna profilna stran je bila, naslov v stilu www.google/profile/1234...). Ko sem pri vsakem to polje ročno počistil, mi ga je takoj pokazalo v telefonu. Kako sem pa ugotovil tole, me pa ne sprašvat.;((

Ganon ::

Huawei P20 s trojnim fotoaparatom.

Curly ::

Zanimam se za nakup Huawei telefona, trenutno si ogledujem P10 lite. Ogledoval sem si tudi p10, ki pa je precej dražji, jih je kdo testiral, ali je dejansko vreden 2x več? V rangu p10 bi za podobno ceno dobil tudi LG g6.
Kakšno mnenje, kaj bi vzeli vi.

r3dkv1c4 ::

P10 lite je identičen P9, samo nima dvojne kamere.
Predlagam p10.

O kakšnih cenah se pa to pogovarjamo.
Ponudbe so zelo različne za enake aparate, dejstvo pa je, da se huawei aparate splača kupit le na kitajskem, ker pri nas so predragi.

r3dkv1c4 ::

zelo dober deal je tole recimo

Curly ::

Cena nekje 250-350, 400€ za P10 se mi zdi solidno, vendar telefon ni zame, in se kupcu 400€ zdi že malo preveč.
P9 sem videl, ampak me skrbi kako bo to delovalo, telefon ni več nov, star 2leti.

So Honor telefoni le model Huawei ali gre tukaj za drugega proizvajalca, to mi ni povsem jasno.

Se pravi, cenovno bi bilo nekje do 300€, s tem da če se res splača bi mogoče šel tudi to 400€, kar je absolutno maksimum.

r3dkv1c4 ::

V Nemčiji se mi zdi tale ponudba cenovno ugodna za ljubitelje dual sim variant.

P9 sem videl, ampak me skrbi kako bo to delovalo, telefon ni več nov, star 2leti.

Sam si lastim p9 in je super telefon.

Če ti je kamera pomembna potem ti ga svetujem pred p10 lite, če pa ne, pa je p10 lite identičen telefon in cenovno ugoden.

Huawei ima sicer malo drugačen UI od znanih znamk ampak ti hitro zleze pod kožo.

star 2leti.

to ne igra nobene vloge, ker so telefoni dovolj sposobni še za nadaljna leta normalne uporabe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Curly ::

r3dkv1c4 je izjavil:


star 2leti.

to ne igra nobene vloge, ker so telefoni dovolj sposobni še za nadaljna leta normalne uporabe.

Skrbi me bolj kako bo s posodobitvami, ko sem si lastil Samsunge so prvo leti bile, potem je bilo pa počasi konec.

Pa hvala za nasvete :)

r3dkv1c4 ::

bambam20 ::

osebno sem testiral Mate 10 pro. jaz bi tega vzel na vezavo.

dottor ::

Ve kdo kdaj pridejo novi modeli od LGja in Samsunga vn? Okoli maja (morem preverit) imam za podaljšat naročnino pa bi vzel Mate 10 Pro ampak bi rad vidu kaj bodo ostali dali vn. Čeprav čakam če bo Telemach dodal pametne ure v ponudbo, pol za uzamem Samsung Gear S3 Frontier.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

bambam20 ::

dottor je izjavil:

Ve kdo kdaj pridejo novi modeli od LGja in Samsunga vn? Okoli maja (morem preverit) imam za podaljšat naročnino pa bi vzel Mate 10 Pro ampak bi rad vidu kaj bodo ostali dali vn.


Z Huawei Mate 10 PRO ne boš zgrešil. Pa še baterija zdrži zelo. pa zelo hitro se napolni. Pa kamera je zakon. Jaz ne bi sploh gledu v smer LG-ja pa Samsunga.

dottor ::

Zdej imam S7 in sem zelo zadovoljen, tako da po eni strani sploh razmišljam če bi menjal (zato tudi čakam če bodo dali pametne ure v ponudbo).
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

bambam20 ::

dottor je izjavil:

Zdej imam S7 in sem zelo zadovoljen, tako da po eni strani sploh razmišljam če bi menjal (zato tudi čakam če bodo dali pametne ure v ponudbo).


Poizkusi Huaweia Mate 10 pro.. Madonca.. jaz sm po naključju mal testiral na Telemomu. Res špica. Sploh kamero ma tako res.. kr not bi se gledu... to mislim na sprednjo kamero. Pa velik zaslon.

No Huwaeia vsekakor vzami v ožji izbor, če boš menjaval.

Po moje je veseeno bolje, da maš uro pa telefon istega proizvajalca. Lahko se motim.


S7 je pa zakon. Ni ravno pripomb čez S7.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

next3steps ::

r3dkv1c4 je izjavil:

zelo dober deal je tole recimo

Imaš bolj zanesljive evropske prodajalce.

bambam20 je izjavil:

osebno sem testiral Mate 10 pro. jaz bi tega vzel na vezavo.

Kitajci ga imajo za petstotaka, če bo kdo jemal.

dottor je izjavil:

Ve kdo kdaj pridejo novi modeli od LGja in Samsunga vn? Okoli maja (morem preverit) imam za podaljšat naročnino pa bi vzel Mate 10 Pro ampak bi rad vidu kaj bodo ostali dali vn. Čeprav čakam če bo Telemach dodal pametne ure v ponudbo, pol za uzamem Samsung Gear S3 Frontier.

Honor v10 je že na voljo. V notranjosti skoraj enak, cena pa nižja kot za Mate 10 iz Kitajske.

Curly je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:


star 2leti.

to ne igra nobene vloge, ker so telefoni dovolj sposobni še za nadaljna leta normalne uporabe.

Skrbi me bolj kako bo s posodobitvami, ko sem si lastil Samsunge so prvo leti bile, potem je bilo pa počasi konec.

Pa hvala za nasvete :)

P9 je že prejel Oreo posodobitev, pravtako ga prejema P10.

Zgodovina sprememb…

next3steps ::

r3dkv1c4 je izjavil:

V Nemčiji se mi zdi tale ponudba cenovno ugodna za ljubitelje dual sim variant.

Vsi P10 podpirajo dual SIM, če jih rebrandaš.

r3dkv1c4 ::

Imaš bolj zanesljive evropske prodajalce.

Kaj pa je narobe s tem?

zzbil ::

Kaj bi vzeli med P10 in honor 9?

Ganon ::

P10.

next3steps ::

Honor 9, cenejši, boljša CFW podpora.
Če gledaš ceno P10, potem Honor 10.
Če nimaš druge izbire kot P10, potem je tudi ta zelo dober mobilnik.

klinker ::

dottor je izjavil:

Zdej imam S7 in sem zelo zadovoljen, tako da po eni strani sploh razmišljam če bi menjal (zato tudi čakam če bodo dali pametne ure v ponudbo).


Ce imas zdaj S7 ti mogoce EMUI ne bo vsec. Vsekakor sprobaj, ker je precej drugacen android kot na ostalih, pa LG je tudi bolj bug free...no...vsaj kako leto nazaj je blo tako. LGjev android je tudi se najbolj podoben googlovem in precej spuliran.
Pa zdaj ko pride ven S9, bodo S8ki cene kr padle. Meni je bil S7 kr ok, je pa S8 se stopnicko, ce ne dve visje.
Opcij je kr, je pa tezko pri androidu bit vsakim zadovoljen, kljub temu da je highend, ker se sistemi med znamkami kr razlikujejo in ti hitro kaj ne odgovarja.

Miha9888 ::

Jaz sem imel 2 leti vanila android ( torej cisti android) pa sem sel na huaweia in mi je tale skin cisto vredu. Se navadis, ima pa tudi polno uporabnih stvari.

r3dkv1c4 ::

next3steps je izjavil:

Honor 9, cenejši, boljša CFW podpora.
Če gledaš ceno P10, potem Honor 10.
Če nimaš druge izbire kot P10, potem je tudi ta zelo dober mobilnik.

In s tem pridobi kaj?

Pri normalni uporabi.....

dottor ::

Pač osebno kar iščem pri telefonu je vodotesnost, OLED in baterija ki zdrži cel dan. Pri Mate 10 PRO me recimo moti to da nima 3.5mm jacka in mogoče mi je malo prevelik (ampak na to bi se lahko navadu). Kar se tiče androida pa mi ni panike, sem imel že kar nekaj različnih in mi to ni problem (razen na iOS se nisem mogu navadit).
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

r3dkv1c4 ::

dottor je izjavil:

Pač osebno kar iščem pri telefonu je vodotesnost, OLED in baterija ki zdrži cel dan. Pri Mate 10 PRO me recimo moti to da nima 3.5mm jacka in mogoče mi je malo prevelik (ampak na to bi se lahko navadu). Kar se tiče androida pa mi ni panike, sem imel že kar nekaj različnih in mi to ni problem (razen na iOS se nisem mogu navadit).

V bistvu šmeki zadeve.
P10 reši tvoj problem z jackom.....ampak saj a ni fora, da gre vse v brezžičnost?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

dottor ::

Sej dejansko sem se že odloču da uzamem Mate 10 PRO, edina stvar ki me lahko odvrne od nakupa je možnost uzet pametno uro (konkurenco pa čakam le iz firbca da vidim kaj bodo dali vn).
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

klinker ::

dottor je izjavil:

Pač osebno kar iščem pri telefonu je vodotesnost, OLED in baterija ki zdrži cel dan. Pri Mate 10 PRO me recimo moti to da nima 3.5mm jacka in mogoče mi je malo prevelik (ampak na to bi se lahko navadu). Kar se tiče androida pa mi ni panike, sem imel že kar nekaj različnih in mi to ni problem (razen na iOS se nisem mogu navadit).


Pa ves da EMUI, tako kot MIUI, precej posnema iOS?

dottor ::

Hmm.. pol bo potrebno dobit nekje kakšnega za se igračkat malo.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Dimnik ::

Ti rajši povej naj ti klinker pove v detajle.....ker on ima odpor do huawei in xiaomi

next3steps ::

klinker je izjavil:

dottor je izjavil:

Pač osebno kar iščem pri telefonu je vodotesnost, OLED in baterija ki zdrži cel dan. Pri Mate 10 PRO me recimo moti to da nima 3.5mm jacka in mogoče mi je malo prevelik (ampak na to bi se lahko navadu). Kar se tiče androida pa mi ni panike, sem imel že kar nekaj različnih in mi to ni problem (razen na iOS se nisem mogu navadit).


Pa ves da EMUI, tako kot MIUI, precej posnema iOS?


Ja, začuda Huawei dizajner ni prebeglica iz Appla.
Huawei ima dokaj dobre panetne ure.

Zgodovina sprememb…

klinker ::

Dimnik je izjavil:

Ti rajši povej naj ti klinker pove v detajle.....ker on ima odpor do huawei in xiaomi


Z razlogom. Sicer pa, a sem napisal kaj kar ni res mogoce? EMUI in MIUI sta si zelo podobna, celo nekaj podobnih bugov sem dozivel na obeh, oba pa zelo posnemata iOS UI, s tem da imata ogromno dodatne navlake aka featurjev, ki nekomu odgovarjajo, meni pac ne.
Naj poskusi prvo, ne vem zakaj bi se zaletaval z nakupom. Izbira je velika in ce si tip cloveka, ki ne sprejme lih vsak kompromis je prav da sproba. Sicer lahko ze na YT pogledas kako in kaj je z EMUI na dolocenem fonu, pol pa gres se malo do operaterja se poigrat. Ce ti ustreza kupis in je.

Dimnik ::

Nevem no...imel kar nekaj xiaomijev od rn3,mi5, mi5s, sedaj mi note3 in huaweiev p8,p8lite, honor8, honor8lite.....pa me edino pri honor8lite motilo, da nima gyroskopa.....no nazadnje sem imel motorolo z play, htc 10, lg g6, s7edge in s8plus, sedaj pa z veseljem spet xiaomi.. in nobenih težav, vzel iz škatle, prižgal, prenesel podatke in aplikacije in gasa....

Seveda se ni za zaletavat z nakupom, če nisi siguren, najboljše it v poslovalnico in sprobat...

Ampak, ko daš kar nekaj telefonov in znamk skozi roke, potem že dobro poznaš izbor za naslednji telefon.....npr, pri meni odpadejo vsi prihajajoči novi modeli, razen od huawei, xiaomi in oneplus

r3dkv1c4 ::

r3dkv1c4 ::

https://www.geekbuying.com/item/Officia...

..še boljši-cenejši...če koga zanima......

next3steps ::

View 10 je v tem primeru vseeno boljši ali pa za 500 eur Mate 10 iz Kitajske
Ah, malo bolj se potrudi.
Mi6 je neupoštevajoč dodatnih stroškov prodajan za 280eur.

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

next3steps je izjavil:

pa za 500 eur Mate 10 iz Kitajske



Kateri servis ti bo telefon popravil na garancijo, če je iz Kitajske?

next3steps ::

Vprašaj redkvico, on lepi linke iz Kitajske.
Honor V10 iz Nemčije za 485 eur, iz Amazona pa za 500.
Mimogrede ao kitajski servisi dobri, a le, če se ne kupi pri preprodajalcih.

Zgodovina sprememb…

r3dkv1c4 ::

Glej ti 4muchofU

Če tebe Kitajci odvračajo, mene ne....jaz nimam slabih izkušenj z njimi.
Vsak sam se odloča kje in kaj bo kupil.....lahko pa se tudi ti odločiš namesto mene v primeru, da mi pokriješ račun.


Ko mi je crknila naprava, sem kontaktiral prodajalca in mu poslal napravo nazaj....čez mesec in pol sem dobil novo....pač hw problem.


Honor V10 iz Nemčije za 485 eur

tole mene ne gane, ker je slabši ob mi6 in preklemansko dražji....

next3steps ::

Ne ni slabši. Kekeke.
Tudi recimo Mi6, ki si ga linkal, je eden izmed drazjih iz Kitajske.
Si pa funkcionalno polpismen, ker ne znaš brati postov. Nimam odpora do Kitajcev.

r3dkv1c4 ::

next3steps je izjavil:

Ne ni slabši. Kekeke.
Tudi recimo Mi6, ki si ga linkal, je eden izmed drazjih iz Kitajske.
Si pa funkcionalno polpismen, ker ne znaš brati postov. Nimam odpora do Kitajcev.

primerjave kažejo drugače
Tudi telefon, ki sem ga linkal je drugačen od tiste najcenejše izvedbe....
Za začetek preberi specikacije.

Bo šlo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

scipascapa ::

se lahko omejite na naslov teme?

next3steps ::

r3dkv1c4 je izjavil:

next3steps je izjavil:

Ne ni slabši. Kekeke.
Tudi recimo Mi6, ki si ga linkal, je eden izmed drazjih iz Kitajske.
Si pa funkcionalno polpismen, ker ne znaš brati postov. Nimam odpora do Kitajcev.

primerjave kažejo drugače
Tudi telefon, ki sem ga linkal je drugačen od tiste najcenejše izvedbe....
Za začetek preberi specikacije.

Bo šlo?

Daj URL, ker je sam SoC pol nivoja višje od SD835 ( isti kot v Mate10).

next3steps ::

Tudi telefon, ki sem ga linkal je drugačen od tiste najcenejše izvedbe....
nisem omenjal cenejše verzije sploh :))

trek@s ::

Testira kdo Android 8 beta na Huawei P10?

next3steps ::

Ne, ker imam brandank verzijo in mi je namestilo različico 180 (iz 171). Za Oreo beto mlraš imeti različico 179, da sploh prejmeš ponudbo za beto.

r3dkv1c4 ::

next3steps je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

next3steps je izjavil:

Ne ni slabši. Kekeke.
Tudi recimo Mi6, ki si ga linkal, je eden izmed drazjih iz Kitajske.
Si pa funkcionalno polpismen, ker ne znaš brati postov. Nimam odpora do Kitajcev.

primerjave kažejo drugače
Tudi telefon, ki sem ga linkal je drugačen od tiste najcenejše izvedbe....
Za začetek preberi specikacije.

Bo šlo?

Daj URL, ker je sam SoC pol nivoja višje od SD835 ( isti kot v Mate10).

Ti pa si bolnik.....
....trdis da je boljsi na podlagi tvoje pametne riti
.....sram te bodi


Skri se nazaj v jamo drekač.

Pa še lenih si za povrhu.

Pa še lenih si za povrhu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

next3steps ::

Enako trdiš sam. A ti ni bil en ban dovolj? Ti dam še drugega ?

r3dkv1c4 ::

next3steps je izjavil:

Enako trdiš sam. A ti ni bil en ban dovolj? Ti dam še drugega ?

Kaj trdim?

Da je mi6 boljši, če pa si nesposoben poiskat primerjavo, se pa rajši ugasni.

Ban ti pa lahko jaz edino potalam.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: gusto ()

next3steps ::

Zahteva se argumentirana debata. S podatki na plan.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: gusto ()
««
7 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Huawei MATE 20 Pro - VREDEN NAKUPA?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8814768 (9274) M-XXXX
»

Huawei p20 pro ali samsung s9+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9014088 (11426) cordoba
»

V čem je fora imet flagship telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16620498 (14460) louser
»

Nakup mobitela, dobra kamera

Oddelek: Mobilne tehnologije
458286 (6484) r3dkv1c4

Več podobnih tem