» »

Uporablja kdo Driver Agent?

Uporablja kdo Driver Agent?

Kurzweil ::

Znano je da je na spletu na tone nekega software-a, ki bi naj zaznal strojno opremo in ponudil najnovejše driverje - velika večina virusov in sorodne navlake

Sam pa sem zelo zadovoljen z programom EVEREST, ki pa predlaga update gonilnikov s prej omenjenim DRIVER AGENTOM glede na to da ga nek proizvajalec zdravega software podpira in da sem povsod bral o tem da ni nek škodoželj/malicious software vas spašujem, predvsem resne zanesenjake in serviserje ali je omenjeni Driver Agent dejansko kredibilen, ažuren in pravi program za iskanje gonilnikov - ga kdo uporablja - izkušnje?

hvala...

zee ::

Mislim, da je to povsem nepotreben program, saj operacijski sistem namestis enkrat na x let (x=2+), takrat pa si tistih nekaj gonilnikov potegnes direkt iz spletne strani proizvajalca (Intel, AMD, Nvidia, ...).
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Kurzweil ::

...zato pa sem povdaril, da naj pove kdo, ki uporablja vsakdan v servisu

Ker sem že prej omenil program Everest, ti sam lepo najde strojno opremo če je že ne poznaš (kdaj je potrebno tudi po strojni opremi gledat da ugotoviš zakaj gre, sploh kakšne eksotične zadeve) in si potem že namestiš, če že nimaš gonilnikov zraven in jih samo update-aš

Če še enkrat ponovim, za nekatere, ki na dan popravijo +3 računalnike pa bi znalo biti zelo uporabno... zato še vedno sprašujem če za pri nekaj 10000 bralcih foruma najde kdo, ki uporablja omenjeno zadevo...

Navkljub letu 2011 pa imajo nekateri še sisteme, ki jim ne zazanajo strojne opreme (zaenkrat je na nivoju Win7, XP sp3, zadnje distribucije Linux in seveda Mac...)

Driver Agent anyone?

zee ::

Vsi sistemi zaznavajo strojno opremo, ni nujno pa da sami namestijo gonilnike.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

vratar ::

Jaz uporabljam ta program in lahko samo rečem, da odkar tole uporabljam je zadeva fenomenalna.

Kot vemo gonilniki zastarijo in jih je potrebno posodobiti sedaj kdaj je tisti čas ko se to naredi oziroma po domače povedano kdaj neka firma izda nove gonilnike je teško spremljat.

Z tem programom pa vsake toliko časa pregledam kišto in mi sam posodobi vse gonilnike brez problema.

Samo za primerjavo: imel sem originalne gonilnike za zvok, še ko sem kupil kišto to je bilo pred kratkim in ko sem z tem programom naložil nove gonilnike za zvok je bila razlika več kot očitna.

Plus tega je še da imajo nekateri še stare kište in nimajo win 7 ali novejši operacijski sistem in po možnosti še brez originalnih CD-jev, ki so bili zraven je tole odlična zadeva...

solatko ::

Ta program ti samo pregleda zastonj, da ti namesti gonilnike, je potrebno plačat (seveda obstoji na netu tudi travniška varianta, zaradi katere smo imeli že kar nekaj zaslužka).
Vratar, katero verzijo uporabljaš in koliko te to pride.
Delo krepa človeka

vratar ::

Zdej sem točno pogledal kaj je to za ena zadeva

DRIVERUPDATE

Najde pa res vse...

solatko ::

Najde, kaj pa pol.
Delo krepa človeka

Isotropic ::

(seveda obstoji na netu tudi travniška varianta, zaradi katere smo imeli že kar nekaj zaslužka).
kaj?:)

bobby ::

jst uporabljam tole že dolgo cajta

http://drp.su/
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

solatko ::

loki3000 - ker na računalnik naloži, še vse kaj drugega, kot samo gonilnike.
Delo krepa človeka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenmosnik in graficna

Oddelek: Pomoč in nasveti
271706 (1373) T-Mac
»

Lenovo IdeaPad G700, BIOS dostop

Oddelek: Pomoč in nasveti
378304 (7510) Invictus
»

Ubuntu 11.04 Natty Narwhal (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Operacijski sistemi
981167978 (140625) Icematxyz
»

Reševanje vojaka Viste (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
49323771 (13374) poweroff
»

gonilniki po instalaciji xp sp 2

Oddelek: Pomoč in nasveti
122257 (2063) Jakka

Več podobnih tem