» »

povezava preko rutarja ni pravilna

povezava preko rutarja ni pravilna

alylj ::

pozdravljeni!

se bolj slabo spoznam na te reči, ampak vidim da nekaj ni prav.
imam prenosnik acer emachines in dostopam do interneta preko rutarja, in mi zadnje par dni spodaj na ikonci prikazuje različno hitrost. moralo bi biti 54.0 Mbps ampak je vsake par sekund drugače, vedno manjše. je sestrična prinesla svoj prenosnik in je pri njej bilo vse ok. tako da nevem kaj bi bilo narobe. na telemachu so rekli da je to do mojega računalnika.
prosila bi vas če mi lahko pomagate ker se resno slabo spoznam na te zadeve.

hvala v naprej
:))

Lonsarg ::

54Mbps je največ, kar lahko tvoj router doseže, v kolikor je signal slabši se pač hitrost zniža. Ma bolšo anteno sestričin laptop zgleda, če njej tega ne dela.

Ampak to je samo hitrost do routerja, ne do interneta. Dokler je ta hitrost večja, kot je hitrost routerja do interneta, torej hitrost tvojega paketa, na katerega ste naročeni, potem je čisto vseeno, te nič ne omejuje pri brskanju, te pa omejuje, če kaj kopiraš znotraj vašega omrežja, če to kaj počneš. Dvomim, da imate kaj več kot 10Mbit, če ste na telemahu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

alylj ::

@Azgard
hvala za hiter odgovor. ni mi jasno zakaj mi to dela zadnje par dni prej pa mi ni to delalo problemov. ker ugotavljam da me omejuje pri nekaterih stvareh. npr. ko igram preko spleta remi igrico. zato sem mislila da je mogoče kaj narobe.

hvala še enkrat:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predvajanje videa preko mreze ne dela tekoce

Oddelek: Omrežja in internet
7706 (644) Spc
»

Nizozemci uzakonili Net Neutrality

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
3216826 (14268) poweroff
»

linksys wrt54gl najboljša dodatna antena

Oddelek: Pomoč in nasveti
162968 (2705) Dr Lex
»

Težave z internetno povezavo

Oddelek: Omrežja in internet
13969 (730) DeeCoy
»

Simobil unlimited - omejena hitrost (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12518974 (13042) ZdravkoČolič

Več podobnih tem