» »

Serš maribor točke

Serš maribor točke

Pebo111 ::

Lp.. Mene nekaj zanima.. Tisti ki že hodite na serš mb... Ali ste imeli omejitev točk ali ne? Če ste imeli, koliko?


Prosim za odg.


By:marko

prox ::

jaz in moj cimer hodima na serš, in kolikor jaz vem ni blo omejitev (čene on tak nebi biv sprejet letos). Pred tremi leti ko sem se vpisav pa so bile neke omejitve, potem pa so še neke dodatne razrede naredili. nevem točno kako je bilo.

lp
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

Pebo111 ::

aha hvala ti..a mogoče ve kdo koliko je bila omejitev pred 3 leti??

@Matjazpro: kaj pa toti letosnji..mogoce ves kak majo kaj??

Nagi Bator ::

Matjaž, bog ti pomagaj, če te ima Antonička slovenščino. 13 pravopisnih napak v dveh vrsticah ;((

Zgodovina sprememb…

Mentalist ::

Kaj tak je stroga??:D
Lool.

prox ::

hehe:D me ma antonička ja in se je moreš navadit da jo razumeš. Mam dve 4 in eno 2 pri njej :D drugače pa je kr tečna kdaj pa kdaj. Baje gre drugo leto v penzijo, sam ne verjamem:) Najbolj bedno je to ker bi morali prebrati nevem koliko knjig(mogoče sem do zaj prebral 3 v 3 letih:D). V četrtek pišemo spis pri njej in bo tema bi mogli prebrat 3 knjige, tema spisa bo pa samo iz 1 knjige -.- Te pa kr hitro dobi na piko. Moreš se ji dobrega delat in ji v rit lezit.
Za letos pa nevem kakšne so omejitve. poglej na www.sers.si

lp.
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

jizzer ::

eh antonička je fail na toti šoli. Saj ne pravim da ni vredi je za hece pa to (vsaj pri nas) samo njen karakter oz. obnašanje mi gre na kurac.

bananahobby ::

no ja, sej antonicka se kar gre, pa sorsak tut ni taka huda stvar, no je kar ampak z rozinom pa se noben ne more primerjat! prvo sprasevanje od 28 dijakov nas je 25 doblo 1, drugi je dobo 1 do 2, tretji je dobo 3 četrti pa 5 - (poznanstva pač)... in pri rozinu ne mores dobit 5, itaq da ne... ce mas 2 si lahko srečn... lani sem bil skoraj odličn letos pa po vsej verjetnosti popravnega pri rozinu... pa problem je ko mu na vprašanje odgovoriš točno tak ko piše v knjigi pa reče da ni prav al pa rece bolj podrobno povej to... v glavnem zaradi rozina mi je žal da sem šel na SERŠ! :S
The Spartans do not ask how many but where they are...

prox ::

pa se ne morete pritožit oz karkoli?
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

bananahobby ::

smo se ja, pa je razrednik reko da je teško da nas bo keri drugi učitl mel na polovici leta ker se nebo znajdo ven ker ma pač vsak svoj način... že dolgo od tega kaj smo se pritožli... pa pismo smo napisali ravnatlu kak je rozin da pri uri beremo učbenik on pa cajtnge bere pol pa je njegova razlaga ista kot v knjigi... pa kako definicijo pove pa si jo zapišemo točno tak ko reče pol pa nasledni danni več prav:"ja kdo pa vam je to reko"... pa drugače more stalno v knjigo gledat ker tudi njegovo znanje ni tako kot bi se za prof. pričakovalo... in je ravnatel na to odgovoril da bo prišel enkrat k uri , tega še zdaj nismo dočakali...


P.S. tak za info ve kdo ce je pri rozinu možno naret popravne oz. ce je ze komu uspelo?
The Spartans do not ask how many but where they are...

Zgodovina sprememb…

Mentalist ::

Kaki so še učitelji kaj? Kateri so dobri, kateri pa slabi?
Lool.

smoke ::

Daleč največji car na seršu je Danilo Germ. Taki malo starejši, pa če bi malo počasneje hodo, bi stal na mestu :D. Drugač je pa Nekrep kr okej pa Štrucl ki ne jebe sistema :D

Mentalist ::

Še kaj povejte, letos grem v 1. letnik in bi rad pred informativnim vedo kaj več.
Lool.

bananahobby ::

Mene zanima ce je profesor Danilo Germ ze dal komu popravnega? pa če je, ali je teško naredit?
The Spartans do not ask how many but where they are...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali ste zadovoljni s srednjo šolo na katero ste se vpisali ali obžalujete svojo odloč (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
649834 (1321) AtaŠtumf
»

SERŠ MB (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Šola
20433303 (8976) Excavator
»

katero srednjo šolo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6310418 (7013) Janac
»

srednja in visoka šola?!

Oddelek: Šola
464585 (3800) jizzer
»

Kje dobiti znanje za programiranje

Oddelek: Programiranje
141678 (1366) Thomas

Več podobnih tem