» »

SERŠ MB

SERŠ MB

1
2
3 4 5

urosz ::

tudi jaz sem zdaj prispel do serša.. fiziko me uči soršak in da, tudi jaz sem sine ;D
antonička je ql? wtf? ura slovenscine se nam sem gabi, saj ne mores mrdniti, te že jebe kako se bo na koncu ona smejala... btw že prvo uro nam je rekla da nas bo nekaj zih melo slovenščino 1... lol? car pa je zagotovo damjanac in njegove zanimive zgodbe o študijo v novem sadu in ubijanju podgan...

'FireSTORM' ::

ne želite si da dobit prof. auda za kaki predmet...
poscani od smeha boste hodili od njega...
Those penguins.... They sure aint normal....

pinx ::

Antoničeva je super, le pravi odnos moraš met. Jaz sem se pri njej dobro zapisal s svojimi eseji, čeprav sem se v prvem letniku le malo preveč zafrkaval :D ... končni rezultat? Maturo sem letos pri njej naredil s 4, dobil pa sem še dodatno točko.
Počakaj še kakšno leto, dve. Jaz je na začetku tudi nisem mogel prenašat, ampak sčasoma se navadiš in če boš dobro zapisan pri njej, se bo tudi njen odnos spremenil.

Auda pa je itaq zakon, učil nas je APO v tretjem letniku. Smehi v nulo :D

urosz ::

vbistvu že po dobrem mesecu ko smo antonicevo malo bolje spoznali sem ugotovil da res ni tako slaba ... bomo videli =)

rpz ::

firestorm .. ti si SK8-BoY? =)

no jas sem dokaj seznanjen z stanjem na seršu (ceprav ga ne obiskujem) in bivsi sosolci pravijo da je v celoti vredu. ma svoje - in + ampak splosno je zakon :)

Thagirion ::

'FireSTORM'
auda mi je razrednik letos pa že lani bil...stari je malo mimo :D ko nek froc je>:D ah damjanac...razred zase hehe :D najbol zmedena pa sta itak rajšp pa primožič pomoje..tak čist mimo sta, noben ne more tiho bit 5min:D

StajercSSS ::

Jaz sem se mal zajebal,pa sem še namesto MB v MS ..Hehehehe...Ta "S" me je zmotil..:D :D
Drugač pa kar ql...Računalniški tehnik... Pa še v gimnaziji mamo šolo..Tak da s pičkami ni problema..Dost štajerk je tam,tak da sem zadovoljen.. :D
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

KrTaKeN ::

:D :D značilnost damjanaca:D :D
1 dan pouka se rado damjjanac predstavi kot:
sem rado damjanac po rodo bosanac po srco slovenac le malo me jebe naglas...


hehe pa je že celi klas v smeho..

ja folk kako mnenje mate pa o papičo:aja pa njega se baje tut drži en rek
PAPIČ JE KOT KINDERJAJČKA
MALI DEBELI IN POLN PRESENEČENJ

pinx ::

Ja ta rek nekako velja za Papiča.
Pri njem je pač tak, da mu je avto podaljšek za tiča (pa tudi za višino verjetno) >:D
Prav smešen je bil, ko se je kobacal v njegovo petstoosemindvajsetko :D

rhino ::

Ja 528i...ki pa nima 195ps ampak 200ps,zaradi športnega filtra(hehehe slin slin)
Intel I7 950|Asus P6X58D-E|
ZOTAC GeForce 580 GTX 1536 GDDR5|OCZ Vertex2E 60GB + 500GB WD + 1TB Samsung F3|
3x2GB Kingston HyperX DDR3-1600|Cougar GX1050|CM HAF-X

iNooby ::

heh pa vsi profesori so nekaj posebnega ne :D npr gosak ko nas uči fiziko si je enkrat ko nam je nekaj narekoval odprl oni zastareli črni kovček ko ga ma skos na mizi pa ga glejam pa si odpre playboj pa se celi masn slini lol
čokl pa je takaltak bolnik :D
Haters gonna hate...

Mati ::

Evo jaz sem pa en iz starejše generacije. Kje so časi, ko sta nam antonija pa jesenko dan pokvarila.

Največji bolniki po moje so jesenovec, antonija, čokl.
Ostali so pa več ali manj vredu. Damjancu šenkaj zlato ribico, pa maš do konc leta mir pred njim in njegovo majhno boležko, če jo še ima.
Papič pa je enkrat stal pred tablo in smo ga nekaj jebali, da kao ne naredi špage, ded pa se naenkrat spusti v špago in evo si je vtrgal kite. :D Ga ni bilo 3 mesece v službo.

Kaj ona smešna Lotrička ma koga? Se še vedno s kolesom v šolo vozi?

iNooby ::

hehe papič je tui pravi ja pravi knedl je :D za ono lotričko pa nwm če ma koga pa mensezdi da se še z bajkom v šolo fura ja :D aja pa če še kdo ne ve gre vodušek neki decembra v pokoj takda če še mu mate kaj za povejat glede stav pohitite! :D
Haters gonna hate...

Gr0unD Zer0 ::

meni je bil štrucl legenda...
naprimer procesor je primerjal z avtopralnico, avtom brez prestav, cevovode z kuhanjem jajc...
največja leganda pe je izjava, da je šlepar za ljudi avtobus

Kami ::

Vodušek pravi da gre v penzijo že par leto pa še kr ni šel..

Strumf ::

Hehe, kje so že tej cajti.

Se spomnim Kleina in njegove izjave: Vi ste ko ''švajcarski sir''. Ja udarim u tebe sa pitanjem, i padnem skroz tvoje luknjasto znanje.
Če si pri njem imel probleme z oceno na koncu, si moral samo izjaviti da NITI SLUČAJNO ne greš na FERI, pa ti je zaključil brez problema navzgor (vsaj pri nas je bilo tako), konec koncev smo vsi bili za njega ''skladiščniki''. Samo tisti eden, ki ga je Klein forsiral za FERI, pa tak ali tak ni šel tja. (op. kar nekaj skladiščnikov nas je potem uspešno končalo elektro faks, lol Klein).

bi0s ::

Še kakšen seršar tu?

jinzo ::

nismo "seršovci" ? :)

chrush ::

Kera tema. :) Malo nostalgije. A je kdo tu, ki je bil v generaciji, ko je bil razrednik Nekrep (1997/98)? Ali pa mogoče Sova (1998/99)? Ali pa mogoče Potisk (2001/02)? Veste kaj je najhuje? Ko si dijak (tak kot jaz) in si trn v peti vsem učiteljem, potem pa po nekaj letih srečaš te profesorje in z njimi sodeluješ. OMG.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

iNooby ::

Samo nekaj, NE HODIT NA SERŠ!

zajebali si bote celi lajf. čisto zares!
Haters gonna hate...

__Devil__ ::

Na kero sql hodiš iNooby?

Jaz drugač hodim na serš, pa še nisem zajebo lajfa :P.


Drugač pa prof. Papič pa Primožič ownata :))

laught ::

Samo nekaj, NE HODIT NA SERŠ!

zajebali si bote celi lajf. čisto zares!

+1 :)

Thagirion ::

Ja če si piflar si ga lahko res zajebeš..eni kateri smo bili čist povprečni, smo pa uživali in nebi bili na nobeni drugi šoli :P
sedaj pa lepo uživamo na faksu :D

__Devil__ ::

na serš-u sem bil letos pravdober brez, da bi se SPLOH učil ^^

Zgodovina sprememb…

jinzo ::

Lajf si na SERŠ-u lahko zajebeš samo če te tehnika/tehnologija/elektronika ne zanima...
Kar na žalost pri nas gimnazijcih, naletiš na veliko ljudi ki so na SERŠ-u samo zaradi tega ker ni blo omejitve v gimnazijski program.

lennchma ::

NAŠA GENERACIJA JE BILA ZJEBANA ZARADI ANTONIČKE. TAKRAT JE BILA ŠE PRAVI ZMAJ. GENERACIJA 1999-2003

chrush ::

Jaz sem mel Neratovo, ki pa ni bila tako dobra kot Antoničeva.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

roba87 ::

na serš-u sem bil letos pravdober brez, da bi se SPLOH učil ^^


Brez skrbi, te bodo na FERI postavli na realna tla :)

__Devil__ ::

Tam je zaje**no baje ja ampak tja ne grem :D.

cewapcic ::

heh kam boš pa šou ? :O

DiTi ::

Tam je zaje**no baje ja ampak tja ne grem :D.


odvisno katero smer. Jaz sem na ITK-UNI (končal tehnično gimnazijo na seršu z dobrim uspehom vsa leta) in mi lepo gre če delaš sproti (bolonski pač) pogoje imam za drugi letnik. tako da ni taki baw baw kot vsi mislijo in govorijo.

__Devil__ ::

če se mi bo za "učit" takrat.

CaqKa ::

na serš-u sem bil letos pravdober brez, da bi se SPLOH učil ^^

Brez skrbi, te bodo na FERI postavli na realna tla :)

daj nehi no... oziroma.. nevem kolko se je serš spremenil v zadnjih desetih letih.. možno da so nižji kriteriji :>

DiTi ::

odvisno od smeri. teh. gimnazija sigurno ne. če si pa iz osnovne kjer si zlahka fural odličen uspeh prišel na 3 letno poklicno pa pomojem res ne rabiš vlagat truda.

__Devil__ ::

nene. v osnovni sem bil dober. Učil sem se samo matematiko, ker sem mel edino NMS , da sem popravil. Ostalo je vse ok, 3,4,5 =) brez problema.

DiTi ::

torej tisti SPLOH nima nekega pomena. ko boš naredil maturo brez da bi se SPLOH učil, takrat se oglasi. ne pa v prvem letniku.

__Devil__ ::

diti a si na slobytes.net?? :D

bi0s ::

NAŠA GENERACIJA JE BILA ZJEBANA ZARADI ANTONIČKE. TAKRAT JE BILA ŠE PRAVI ZMAJ. GENERACIJA 1999-2003



Kaka je kot razredničarka? Zdaj me je 2 leti slo učila pa je čisto vredi če jo pogruntaš.

lennchma ::

Jaz sem jo imel za slovenščino. Samo zdaj se je baba baje ful spremenila! JEbem ji mamo staro bosansko:)
Ne, ona in Vadnjalča sta mi šli totalno na živce. Ostali pa so kar skulirani no. Milan Auda pa je itak največji frajer;)

CaqKa ::

Vadnjalovi še morem kartico poslat ko bom diplomiral :>

tofiffe ::

si mislim da bo malo čudno, samo kje za vraga je na www.sersmb.net v katerem razredu bom to leto?

DiTi ::

stran je nepregledna, ne aktualna in enostavno rečeno glupa. ko bi še le videl prejšno verzijo. so imelo natečaj, kdo bi naredil spletno stran, nagrada je bila 200€, dobili so točno en izdelek. pa še ta ni bil izbran. tak da počakaj na prvi šolski dan, ponavadi so na vhodnih vratih seznami v katerem razredu si. vsaj pri meni je bilo tako (5 let nazaj)

jinzo ::

@DiTi
Imeli so razpis za zbiranje ponudb/predlogov. Dobili so jih več. Izbrali niso nobenega in 200€ podelili najboljšemu predlogu.
Stran pa je izdelal tedanji vzdrževalec če se ne motim.

DiTi ::

po mojih informacijah je bil predlog samo en. Če so me pa profesorji nalagali pa nevem.

jinzo ::

No vsekakor ti lahko povem da sem jaz oddal en predlog, ter kolikor mi je znano je en predlog dobil nagrado (sem skoraj 100%), tako lahko sklepamo da je bil več kot en predlog. Možno, da so samo enega smatrali za "resnega", bol pa bi jaz rekel da nekateri profesorji ne zaupajo dijakom in je bilo to izvedeno bol za hec kot zares. Ampak ok, na SERŠ-u bi se dalo marsikaj naredit z dijaki, pa se iz raznih razlogov ne.

P.S:
Nekaj se šušlja o 4 dnevnem tečaju/krožku HTML/CSS/JS-ja za dijake ( in ne, nebo predaval noben profesor), če koga zanima...

DiTi ::

Ko sem bil jaz smo imeli predstavitve za OŠ, imeli smo izdelava spletne strani ter photoshop. Je bilo kar pestro :P Projekt je pa vodil Toš. Za html pa je bil mentor Potisk. Zdaj nevem če še so, ker smo bili dijaki vsi iste generacije in smo že vsi študentje.

Jaz sem se tudi lotil izdelave, ampak sem dal pogoj da za teh 200€ naredim samo grafično podobo, kar jim pa ni odgovarjalo.

urosz ::

vse kar bi serš rabil je en dober php programer med profesorji, pa jim za grafično podobo ne bi bilo več žal dat 200 - 300 €

DiTi ::

Na seršu je tudi žalostno to da nimajo niti enega diplomiranega računalničarja :D

jinzo ::

Počitniški web tečaj:
http://www.sersmb.si/?page=313

smoke ::

serš.. tut sam hodim na serš (nažalost).. in če lahko dijak pri APJ uči profesorja.. je nekaj hudo narobe :P čist za res, če se imate kaj radi, ne it na serš :)
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Serš maribor točke

Oddelek: Šola
132486 (1543) bananahobby
»

Računalniška srednja šola

Oddelek: Šola
3011275 (8392) Halfdead987
»

katero srednjo šolo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6310352 (6947) Janac
»

srednja in visoka šola?!

Oddelek: Šola
464559 (3774) jizzer
»

Računalniški tehnik v Celju !!

Oddelek: Loža
392674 (2286) Tomi

Več podobnih tem