» »

Ali ste zadovoljni s srednjo šolo na katero ste se vpisali ali obžalujete svojo odločitev? Zakaj?

Ali ste zadovoljni s srednjo šolo na katero ste se vpisali ali obžalujete svojo odločitev? Zakaj?

«
1
2

whatever55 ::

Jaz osebno sovražim svojo šolo. (Gimnazija Ledina)
Ne vem če je na kateri drugi šoli še tako vidno zavezništvo med profesorji in ali še kje drugje vsak profesor za predmet, ki ga uči tako močno misli da je najpomembnejši in da naj se ga vsak dan 1 uro učimo. Na tej šoli vsi profesorji mislijo da so "prijeli boga za jajca" ko so postali profesorji.

Ok mi je že lažje.

ShowDown ::

Na ptujski gimnaziji je tudi nekaj takih profesorjev. V splošnem pa sem zadovoljen s šolo.

Matev ::

Jaz se nisem učil v srednji šoli nič.
Na faksu pa malo.

Ne vem kaj se dogaja sedaj - baje je vse še bolj razpuščeno.

NoUse4AName ::

Jah srednje šole so katastrofa. Pač potrpite.
Na faksu te naučijo nekaj, samo bi te lahko veliko veliko več.

Sami ::

Meni je zelo žal, da sem se vpisal na svojo gimnazijo (Vegova tehniška gimnazija). Sprejeli so me na gimnazijo Ledino, potem pa sem prenesel prijavo na Vegovo gimnazijo in naredil napako. Zdele sem 2. letnik.

Nekateri učitelji so OK, ti pomagajo in te razumejo. Nekateri pa prav uživajo, ko te vprašajo in vejo, da nič ne znaš in ti z veseljem prilepijo enico. Tale šole se mi zdi močno prestroga in prezahtevna, cel čas nam govorijo, da je tale šola elita in da smo intiligenca v Sloveniji in...bla bla bla. Razredničarka je 2 leti pred penzijo, zato je zelo tečna in teži vsem po vrsti, češ da se moremo učiti najmanj 4h na dan, drugače ne bomo naredili šole, zbija nam moralo vsak dan...itd. Tej šoli manjka malo smeha in dobrega vzdušja, ker je res preveč zamorjena. Če stopiš v katerokoli srednjo šolo slišiš smeh, v naši pa vidiš učence, ki sedijo na klopcah in prestrašeni čakajo na naslednjo uro.
Sej, če se potrudiš je vse mogoče narediti, edino kar pa dela probleme celemu razredu pa je matematika, pri zadnjem testu so bile samo 2 pozitivne od 30-ih.

Upam, da bo čimprej faks.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

Kami ::

Jaz sem se vpisal na SERŠ (mb) pa sem kar zadovoljen z odločitvijo... Sošolci so ql, spoznal sem nekaj zelo vredi frendov učitli pa tud niso vsi čudni tak da se da potrpet :P Je pa res, da je nekaj res tečnih učiteljev in takih ki mislijo da vse kaj rečejo je prav ampak treba je potrpet (še vedno je nekaj ql profesorjev) >:D

ganzi ::

Sem končal Ledino in lah rečem da je bila Ledina zakon.
Tud nam so govorli kako se je treba učit vsak dan sproti, pa se mi zdi da se noben ni. Delas pač po liniji najmanjšega odpora :)
In na maturi je šlo vse took na izi, k te res profesorji dobro pripravijo, tako da bodi vesel da si na Ledini.

Glede profesorjev so zelo kvalitetni pa se face so!
LP

_marko ::

Sem bil na prvi gim. MB. Pa mi je blo 4 leta nenormalno všeč!
So pa nekateri profesori tud butasti, nekateri so pa zelo vredu.
Povsod je tako... ne se sekirat, sej bo boljše!
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Zheegec ::

v naši pa vidiš učence, ki sedijo na klopcah in prestrašeni čakajo na naslednjo uro.

Hehe, Vegov sindrom :D Sem 4. letnik tehniške gimnazije -> še matura, pa sem rešen. Delam pa 4-letni program, ne 4+1-letnega :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

whatever55 ::

ganzi ne vem če si mel iste prfokse(gliha, resman, dobravc,...)
Sami tudi če bi izbral Ledino bi blo slabo. Da je šola res čudna priča lanski vpis ko ni bilo omejitve.

St@jler ::

hehe jst sm pa vegovo zaključu....pazi to...u samo 4 letih :D
drgač pa ni tok slaba šola. sicer mi smo mel zegn k smo dobil same uredu prfokse k ns niso rugal u glavo pr sprašvanju pa to, pa tud niso nevemkaj zahteval od ns.

Splošno je blo uredu...

Aja mogoče je to vzrok da se mi je zdel uredu k sm meu 8! sošolk :D

Sami ::

Aja mogoče je to vzrok da se mi je zdel uredu k sm meu 8! sošolk

Mi jih nimamo nič, so samo v A razredih.:'(
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

cajac ::

Jst se bom zj tut vpisu na Vegovo tehnično gimnazijo, pa k vidim kaj folk piše, me je kr minil. Jutr se vpisujemo pa nevem kaj nej nardim. Vsi k ste na tehnični gimnaziji a je res tak hudo?8-O
I aM tHe OwNaGe, BiTcHeZ

Gandalfar ::

vpis se na splosno gimnazijo. Bos cez 4 leta razmisljal v kaj se hoces specializirat.

Neon87 ::

Js sem popolnoma zadovoljen da sem na računalniški šoli,....pa tud naprej grem v tej smeri,..
Ne razumem pa ljudi, ki se vpisujejo na gimnazije,..saj v bistvu niso nič,..
Velik lažje se da dobiti poklic z drugo šolo,kot pa z gimnazijskim tehnikom.

LP.

cajac ::

Ma gre se zarad prfoksov. Jest se bojim da bom zarad tega odletu. Ok sej v osnovni mam dobre ocene (4,5..). Nevem nevem nekak bojim se no. Razmisljam o Ledini
I aM tHe OwNaGe, BiTcHeZ

Gandalfar ::

spyboy: sej noces iskat poklica kot gimnazijiski maturant ampak kot magister neke stroke

ganzi ::

Glede ledine.
Meni ni bilo nikoli žal da sem se ke vpisal.
Končal brez večjih problemov, pa sploh nism tak da bi se skoz uču.. daleč od tega.
Bli so tut tedni ko sm obžaloval da sem na ledini, ampak je bilo dobrih stvari veliko več kot slabih.
Znanja pa dobiš zelo veliko,

Maticmlakar profesorjev nisva imela istih. Probaj pa dojet da ti nočejo nič slabega. Uči se tok kot mislis da je dovolj in če se boš prebil čez teste z takim znanjem se boš za šalo tudi čez maturo.
Lahi od cele generacije samo ena sošolka ni naredila mature, pa btw padla je samo en predmet, pa že tako jo pol leta ni bilo v šoli.

Če vas še kj zanima kr vprašite.
LP

cajac ::

Ma jst sm mislu na vegovo pa sm slisu da so pizdarije zdej se mi zdi da bi šu na ledino pa me zanima mal kak je.
I aM tHe OwNaGe, BiTcHeZ

ganzi ::

Je pa res kar, s končano srednjo šolo danes nisi nič, pa ni važno ali je to gimnazija ali pa katerakoli druga smer.
Danes je minimum diploma, kmalu bo magisterij, zaradi programov ki se uveljavljajo.. (3+2)


Edit: Hm kaj konkretno te zanima?
Meni je bilo fajn, s sošolci smo se odlično razumeli, profesorji so bili včasih res tečni pa to, ampak jih sedaj povsem razumem!!, učiti se je treba, vendar to velja za vsako šolo da brez učenja se je ne da končati.
Šola je fajn urejena, tudi garderobne omarice, pa take stvari..
Povej kaj konkretno te zanima.
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ganzi ()

leinad ::

maticmlakar še dobro, da uporabljaš tako nemarkanten nick, ker drugače bi še kje kak profesor, ki je bolj v koraku s časom, te lahko tukaj prepoznal.


spyboy: A za univerzo si že kdaj slišal?

cajac ::

LoL :D
I aM tHe OwNaGe, BiTcHeZ

whatever55 ::

Ja omarce so "super" sam kaj ko se konča pouk pa prometni zamašek rata tam. Profesorji mogoče nočejo nič slabega ampak dobrega pa tudi ne. Še ocenjevat ne znajo korektno. Ledino s sprotnim učenjem ne boš naredil brez popravnih izpitov, lani (1 letnik) je imelo 10 ljudi popravni izpit ali več. Letos pa je še huje 2a je celo 28 procenten po prvi konferenci zato ker jim je naša razredničarka pač dala ene 15 graj(v našem razredu pa recimo le 1). Ledina je šola za piflarje in ljudi, ki ne razmišljajo s svojo glavo in sleo ubogajo profesorje.

ganzi ::

Nikol se nism uču sproti, pa nikol se tut nism piflu.. pa sem naredu Ledino brez ene graje v 4 letih..

Ko se učis probej snov razumet ne se pa piflat! Pa zavedaj se da se učis zase in ne za profesorje!
Me prov zanimam kako se taki kot ti znajdejo kasneje na faksu ko se je res trebaaa učit.. pa ko si le številka in te noben ne jebe pet posto..
LP

Gandalfar ::

Ledina je šola za piflarje in ljudi, ki ne razmišljajo s svojo glavo in sleo ubogajo profesorje.


Edino prav. Se bos vsaj naucil reda in sprotnega dela. Vsekakor jaz ne bi hotel zaposlit nekoga, ki mi bo krneki po svoje bluzil in se ne bo pripravljen 'napiflat' ene parih knjig iz svoje stroke.

leinad ::

No gandalfar znati razmišljati z lastno glavo je zlata vredna stvar, samo ne moreš pa enačiti tega s trmoglavostjo, ki seveda ne koristi nikomur. Ampak ne vem kakšno korist imaš od nekogar, ki dosledno do zadnje vejice obvlada knjige, ampak ko pa naleti na problem, ki ga ni v knjigah pa zmrzne na celi fronti.

ganzi ::

Edino prav. Se bos vsaj naucil reda in sprotnega dela. Vsekakor jaz ne bi hotel zaposlit nekoga, ki mi bo krneki po svoje bluzil in se ne bo pripravljen 'napiflat' ene parih knjig iz svoje stroke.

Točno tako!

Čeprav mogoče marsikatere stvari kasneje ne boš potreboval se gre za to, da boš pridobil tudi delovne navade, ki pa so zelo pomembne.

Sej boš kmalu spremenil način razmišljanja pa boš dojel kaj je cilj takega strogega sistema, ki zna biti fajn če se ga pravilno lotiš ;)

Prov pogrešam srednješolske dni :D :D

Gandalfar ::

CARNIVORE: ampak verjetno se strinjava da tezko delas 'velike stvari' brez primerne podlage v teoriji in da ce si sposoben razmisljat z lastno glavo ti tudi z malo ucenja ni tezko dobro pisati izpita.

Sicer je pa tudi to da znas na pamet en kup podatkov zanimiva vaja za prihodnost. Ce nic drugega se naucis organizirati ogromno kolicino podatkov v obliko, da se jih bos lahko zlahka in efektivno naucil.

whatever55 ::

Možno tudi da je v drugih ratzredih stanje drugačno, saj je v našem kar 22 fantov in nekateri posamezniki so zelo moteči za profesorje, profesorji pa potem to posplošijo na cel razred in so potem nekorektni. Naš razred je recimo letos dobil prepoved odhoda na Dunaj zaradi motenja pouka, ker se je profesorica skoraj zjokala k je bla že solzna....

Na ledini če boš prišel v razred k boste govoril preveš vam bodo prfoksi vsaj 5 popravcev potalali pr tistemu predmetu. O piflanju govorim zato ker ima dobre ocene 4 ali le nekaj punc, ki se učijo vsak dan par ur. Sicer pa se da tudi ledini nekako kampanjsko zdelati z 2.

leinad ::

Gandalfar:seveda, da je treba imeti neko podlago ampak je pa razlika kako veš to podlago v praksi uporabljat in jo povezovat s drugimi področji. Tu se razlikujejo tisti, ki so samo napiflani in tisti, ki razumejo to kar so napiflani.

ganzi ::

Možno tudi da je v drugih ratzredih stanje drugačno, saj je v našem kar 22 fantov in nekateri posamezniki so zelo moteči za profesorje, profesorji pa potem to posplošijo na cel razred in so potem nekorektni. Naš razred je recimo letos dobil prepoved odhoda na Dunaj zaradi motenja pouka, ker se je profesorica skoraj zjokala k je bla že solzna....


Na ledini če boš prišel v razred k boste govoril preveš vam bodo prfoksi vsaj 5 popravcev potalali pr tistemu predmetu. O piflanju govorim zato ker ima dobre ocene 4 ali le nekaj punc, ki se učijo vsak dan par ur. Sicer pa se da tudi ledini nekako kampanjsko zdelati z 2.


Mislim da malo pretiravas..:\
Dekleta ki se učijo se ne piflajo.. ampak delajo sproti in so dokaz da lahko to naredi vsi.
Pa tudi v mojem razredu je bilo okrog 20 fantov in je bilo kar nemirno ampak nazadnje smo pa vsi dosegli cilje.. matura narejena, večina nas je prišla na željeni faks itd.
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ganzi ()

Gandalfar ::

CARNIVORE: torej se strinjava da je piflanje osnova za vse :-)

leinad ::

Da se strinjava, jaz le dodajam bistvo čara razmišljanja z lastno glavo ;-)

Sami ::

Ledina je šola za piflarje in ljudi, ki ne razmišljajo s svojo glavo in sleo ubogajo profesorje.

Se strinjam. Vpisal sem se na Ledino, vendar sem se kasneje premislil in prenesel prijavo na Vegovo teh. gim. Imam par prijateljev, ki so na Ledini in vsi so bili v osnovni šoli odličnjaki, kot jaz zdaj pa jim je uspeh padel za min. 2 oceni.

Bil sem na informativcu na Vegovi, kjer so govorili kako cenijo intiligenco in pamet in da je piflanja manj, to mi je bilo všeč zato sem tudi prenesel prijavnico, zdelo se mi je, da jo to pravšnja šola zame, ker sem tudi sam skoraj vse dosegel z zdravo pametjo in ne piflanjem. Zmotil sem se, videl sem da je isti shit kot npr. Ledina, treba je sedet in se učit, edina sreča je da imamo na Vegovi malo lažjo biologijo in žal težjo matematiko. Cenijo samo piflarje, ki dosežejo vse samo s piflanjem in ne z zdravo pametjo, ki je nimajo nevem kolk.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Gandalfar ::

treba je sedet in se učit


Halo.. kaj si pa pricakoval od taksne sole? Ce hoces imeti pokicno solo kjer bos po treh letih lahko sraufal motorje bi se pa vpisal na taksno.

Ce se niste pogruntal se boste cez par let prodajal kot intelektualci in edina stvar, ki bo kogarkoli zanimala je koliko ste napiflani in kaj s to piflarijo lahko izvajate in ce ste se sposobni se vec napiflat, da le to povezujete naprej.

Zgodovina sprememb…

ganzi ::

Ja glede težje matematike se nebi čisto strinjal..
Na Ledini je matematika kar na hudem nivoju :\
LP

Sami ::

Na Ledini je matematika kar na hudem nivoju

Sej nisem rekel, da ni težka. Ampak imam sošolca od katerega mama uči matematiko na Ledini in dala nam je par testov za vajo in moram reči, da so malo lažji.:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Gandalfar ::

Slabo, slabo. Pol boste pa jokali na faksu ali pa se sprasevali zakaj Vegova nima 100% opravljene mature prakticno vseh, ki se vpisejo v prvi letnik >:D

Zgodovina sprememb…

Sami ::

Moja bivša sošolka se je vpisala na gim. Poljane, ki tudi sodi med piflarske gim. v Sloveniji. Na Poljane je prišla z odločnim uspehom, uspeh ji je seveda padel za 2 oceni. 1. letnik je naredila s komaj dobrim uspehom in enim popravcem. Med počitnicami se je prepisala na gim. Moste in uspeh se ji je povišal na pravdober. S šolo je absolutno bolj zadovoljna, pravi da se ji je zdelo, da so bili na Poljanah v razredu kot samo številke na Mostah pa pravi, da se z učiteljem celo lahko pogovoriš in ti nudi pomoč pri učenju ali čemerkoli. Tudi vzdušje je bolj sproščeno in ne tako stresno.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Cjek ::

Sam sem na gimnaziji Vič in kokr poslušam druge se mi zdi da boljše gimnazije u Ljubljani skor NI! nev da bi se hvalu alpa kj, šola je kr lahka (seveda je Bežigrad vretn lažji..), prfoksi so nekateri zateženi ampak na sloh so face in super! nisem piflar (belive me,mam sošolce k se med odmorom ne premaknejo 1meter iz učilnce8-O in se cev odmor piflajo!!) ampak sem lani (1.l) biv 5 (res da komaj..) letos bom pa vretn pravdober..in to z skoraj nič učenja,res!

zdj pa zakaj še pravim da je najboljša u LJ: na šoli se dogaja toook stvari, da stalnih šolskih plesov ne omenjam, o katerih loh na enih šolah sam sanjajo!:\
uglavnem, če bi se še enkrat upisu bi se direkt na vič!:D nikol obžalvov!

leinad ::

Uspeh iz osnovne ne šteje kaj veliko pri ocenjevanju sposobnosti. V 1. letniku sva bila samo dva, ki sva bila v 8. klasu prav dobra, ostalo vse odličnjaki. Ena je že pogrnila v 1. letniku, pa imamo še eno pet primerkov, ki komajda, da vozijo, sam pa sem po liniji najmanjšega odpora bil 2 leti brez problema dober.

Sc0ut ::

Sem hodil na II. gimnazijo v Mariboru. Šola in vse je bilo super. Priporočam vsakemu, ki rad razmišlja s svojo glavo. To pa zato, ker cel program leži na tem. Seveda se morš tui piflat, ampak so testi nastavljeni na logično sklepanje.In zraven pouka se dogaja nešteto obšolskih stvari, tako da se ti včasih zdi, da je šola obšolska dejavnost. Ni bilo težavno (seveda tui ne ful easy) biti 4 leta pravdober in tudi matura je bila super. Sedaj sem tretji letnik na faksu in se mi zdi, da sem v gimnaziji dobil ful delovnih navad, ki so dosti podobne načinu učenja na faksu. Skratka, profesorji so kul (90% no), ravnatelj tui, obstajajo gledališke skupine, astronomski krožek, eko krožek, fizikalni, kemijski................. idealno.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

_marko ::

Enako velja za Prvo gimnazijo v Mariboru.
Ko se je treba učit se pač učiš, včasih kr dost... drugač pa lahko tud precej luftaš za pravdober uspeh.
Profesorji so pa eni super... še zdaj se slišimo, gremo na pijačo, skup pijemo.. itd... Tega na drugih šolah še nisem opazil.
Se pa najde tud kak tečn prof. - to se pa itak povsod.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

bond007 ::

Mogoče se komu zdi, da gandalfar kr neki bluzi o nekem piflanju .. to itak nikol ni blo vredu .. ka boš nek piflar bil .. bolš mal z glavo razmišlat pa mal logiko uporablat... eeeee WRONG. To z glavo razmišlat logično... to zna v končni fazi vsak! - in na to karto igrat je bull. Če se ne naučiš piflat, učit že v osnovni, pa sredni šoli, si skoraj zagotovo pogorel na faksu in višje... Ne samo, da imaš dobro razčiščene osnove, še bolj pomembno je, da se ti ni težko učit in imaš delovne navade. Na faksu ljudi potolče svoboda.. ker (skoraj) nič ni obvezno, torej avtomatsko ni treba (hodit na predavanja, kolokvije,...) . Meni je kar mal žal, da mi niso v srednji kakega popravca stisnal;) , bi se vsaj mal zamislil
Uglavnem učite/piflite se, da vam bo lažje kasneje.. .. pa ne cele dneve, da ne bo kdo narobe razumel:\

ganzi ::

Res je faks dopušča preveč svobode, kar je čisto prav, ampak eni to svobodo narobe dojamejo.

Glede gimnazije moste se pa pozanimajte kakšn je njihov uspeh na maturi pa pol komentirajte kok je tm kul.. so katastrofalni , sem lani bil pri njih na podelitvi s kolegom, ki seveda ni naredil, ampak to ni še nič.. ne vem če je naredila 1/2 generacije..
Tko da izogibajte se most.. daleč stran od njih.

_marko ::

bond:
Pa ja itak, da se je treba tud piflat, ti pa je vseeno marsikaj prišparano če skušaš malo povezovat in razumet.
Na naravoslovnih študijih je tud piflarija - da nebo pomote, ampak samo z piflarijo pa ne moreš kaj dosti doseči...
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

ganzi ::

glede padanja ocen je pa to čisto normalno da ocene padejo... nekje se mora začeti selekcija in bolše je treba ločevati od slabših (hehe sem bil vedno med slabšimi:D ), ker drugače bi vsi vedno imeli same petke in vsi kasneje same 10 in bi vsi dosegli visoke stopnje izobrazbe in kasneje bi bili vsi direktorji.. nižjega položaja pa ne bi poznali a ni res?
LP

R33D3M33R ::

Se pridružujem Sc0ut-u. Tudi sam hodim na II. gimnazijo, trenutno sem 4. letnik. Boljše šole si nebi mogel želeti. Da, treba se je učiti, tudi jaz sem se navlekel delovnih navad. Žal šele v 3. letniku, čeprav neučenje niti ni imelo vpliva na uspeh - na srečo.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Bob Rock ::

bond....bluzis...

To z glavo razmišlat logično... to zna v končni fazi vsak! - in na to karto igrat je bull.


glih kontra je...na pamet se lahka uci vsak, sam zicleder more met.

Js sn na FERI, par izpitov pa diploma do konca, osnovna, srednja in faks sn naredu s totalnim kampanjskim ucenjem, z minimalno piflarije. Tak, ko je ze en zgoraj reku, ce razmisljas s svojo glavo ko se ucis, ti je veliko prihranjeno, ko pa da se ucis na pamet, kar ti tak po enem tednu ne pride vec prav, ker pozabis.
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

Daedalus ::

Ah, lepo vas prosim. Cel slovenski šolski sistem temelji na predpostavki: "Do as I say!" In tisti, ki se lahko prilagodijo takemu sistemu, pridejo lepo skoz, ostali pa pogorijo al pa majo nonstop težave. Vse za vzgojo pridnih in ubogljivih Slovenčkov, ki bojo vestno poslušali svoje nadrejene in voditelje narode, ter pri tem postavljali čimmanj vprašanj. V svojem postopku pridobivanja izobrazbe sem zelo redko naletel na človeka, ki ga je zanimal še kak drug pogled na neko stvar, ne samo tisti, ki je napisan v neki knjigi. Samo kaj ti to pomaga. Naš šolski sistem meri predvsem učinkovitost pomnenja količine podatkov, nikjer te pa nihče ne vpraša, kaj si boš (če si sploh znaš) s temi podatki pomagati. Tako da na koncu vedno in povsod prideš do statičnega merila "znanja" - izpit v takšni ali drugačni obliki - ki pa o sposobnostih posameznika ne pove praktično nič.

Tako, zdaj se pa grem piflat, ker drugače ne bom nikol tega svojega faksa skrpal skup0:)
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bivši in sedanji vegovci, kako je na vegovi?

Oddelek: Šola
436799 (5394) Meizu
»

Kaj naj naredim, kaj je bolje (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
719252 (7278) DOOM_er
»

kam naprej (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
649450 (8260) overlord_tm
»

naprej za šolanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
13747771 (45253) Jan987

Vegova tehnična gimnazija (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
11419861 (18121) STASI

Več podobnih tem