» »

Bo Crysis 2 omejen le na DirectX 9?

1
2
»

valvoline1 ::

Enka je izredno slabo optimiziran špil,ki še dualcore cpu ne zna pravilno izkoristit,zato so težave. Ko pogledam fotke k si ju nalimal,dvojka mi zgleda vedno bolj grafično superiorna,sploh pa če pogledam fotko št2. Pač crysis2 nima džungle,zato pa so stavbe,vozila in vse ostalo precej precej boljše grafično obdelani,senčenje,svetlobni efekti in ostali efekti nasploh,enka nima za burek napram dvojke.

Zmajc ::

Crysis 2 ima baje za polovico nižjo resolucijo na teksturah kot Crysis 1 (poleg tega da ima Crysis 1 Dx10, Crysis 2 pa Dx 9). Nekako dvomim da "enka nima za burek napram dvojke".

http://forums.gametrailers.com/thread/p...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Zmajc ::

Battlefield 3 bo pometel z Crysis 2ko. Igro razvijajo samo v Dx10 in 11.

_Enterprise_ ::

valvoline1 je izjavil:

Enka je izredno slabo optimiziran špil,ki še dualcore cpu ne zna pravilno izkoristit,zato so težave. Ko pogledam fotke k si ju nalimal,dvojka mi zgleda vedno bolj grafično superiorna,sploh pa če pogledam fotko št2. Pač crysis2 nima džungle,zato pa so stavbe,vozila in vse ostalo precej precej boljše grafično obdelani,senčenje,svetlobni efekti in ostali efekti nasploh,enka nima za burek napram dvojke.
sej bolj na pamet nebi mogel nabijat, a? no, probat ni greh

sicer pa če ti dvojka zgleda boljše kot tiste 3 slike ki sem jih nalimal, pol nima veze

RejZoR ::

valvoline1 je izjavil:

Enka je izredno slabo optimiziran špil,ki še dualcore cpu ne zna pravilno izkoristit,zato so težave. Ko pogledam fotke k si ju nalimal,dvojka mi zgleda vedno bolj grafično superiorna,sploh pa če pogledam fotko št2. Pač crysis2 nima džungle,zato pa so stavbe,vozila in vse ostalo precej precej boljše grafično obdelani,senčenje,svetlobni efekti in ostali efekti nasploh,enka nima za burek napram dvojke.


Lol, če TEB šteka, potemje slabo optimiziran špil. Fact pa je, da je na kolena spravil tud močnejše stroje, ker je imel tolk high res texture, bistveno večji svet, boljše efekte itd. Logično, da spravi na kolena sisteme, ki pa dobro poganjajo Crysis 2, ki nima nič od tega.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Rippy ::

@RejZoR

To lahko tudi sam preveriš. Na 2500k in GTX570 GPU load giblje med 55-85%. Seveda visok FPS ampak vseeno bi lahko bil višji.

RejZoR ::

Kaj naj preverim? Crysis 1 sem igral čist lepo z vsem na max, edino FSAA sem imel samo na 2x. To je bilo, ko sem imel še HD4870 na 1280x1024. Na HD5850 pa sploh ni problema.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

valvoline1 ::

RejZoR je izjavil:

Kaj naj preverim? Crysis 1 sem igral čist lepo z vsem na max, edino FSAA sem imel samo na 2x. To je bilo, ko sem imel še HD4870 na 1280x1024. Na HD5850 pa sploh ni problema.

Obrno sem crysis 1 na podobnem sistemu,grafa je bila navita hd4850,proc pa e8200 na 3.6ghz,obremenitev cpu2 skoz 0. Enostavno ne moreš primerjat 2jko z enko. Grafika pr crysis1 zgleda kot peter pan land napram 2jke

RejZoR ::

"peter pan land" Kako hudiča pa naj bi to izgledalo?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

valvoline1 ::

RejZoR je izjavil:

"peter pan land" Kako hudiča pa naj bi to izgledalo?

Butasta džungla,brezvezna obala,slabo rendiran ocean(poglej fotko št2 uporabnika enterprise),stavbe so bile prav katastrofalne,vozila pa tut obupno zanič.

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

Očitno nisva igrala istega špila in ti si imel očitno grafično z DX6 podporo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

TheJack ::

valvoline1 je izjavil:

RejZoR je izjavil:

"peter pan land" Kako hudiča pa naj bi to izgledalo?

Butasta džungla,brezvezna obala,slabo rendiran ocean(poglej fotko št2 uporabnika enterprise),stavbe so bile prav katastrofalne,vozila pa tut obupno zanič.


Khm. Ne.

Mimogrede. A ve kdo, če bi Crysis 2 delala na moji konfiguraciji (spodaj)?
Bonis nocet, qui malis parcit.

st0jko ::

Gladko.
keks?

Spc ::

Zmajc je izjavil:

Crysis 2 za PC je čistokrvni console port, še advanced graphics menija nima.

Res je.

globoko grlo je izjavil:

sicer je lepo, da gre grafika naprej, AMPAK naj se raje posvetijo igralnosti in nej nas ne jebejo več s tem DX0,10,11 marketingom

pa čist tko, ko se streljaš in imaš malo povišan adrenalin, a boš gledal a je kamn okrogu al 8-kotnik?

Ne, bolj mehke sence boš opazil.
hehe.
 

Spc ::

ABX je izjavil:

MOVE UP! GO! MOVE UP! GO!

Kaki brezvezni glitch.
To se potem človek vpraša zakaj bi kupil tako sranje.
 

RejZoR ::

Problem je, da ti za to nihče ne pove ko narediš pre-order špila. In kljub temu, da je Crytek že izdal patch te budalaštine še niso popravili. Danes so sicer izdali anti-cheat sistem, kar je začetek čeprav me zanima kako učinkovit dejansko je...

Eden izmed "fixov" za to bedno dretje je, da izklopiš voice pod zvočnimi natavitvami. Kar je bolj polovičarska rešitev.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

simnov ::

Spc je izjavil:

Težko verjamem, da bi opazil razliko med DX9 / DX11


Ha ha morda je ti ne opaziš.

Kenpachi ::

Hm... Kako pa zgleda butasta džungla? Obstajajo tudi pametnejše?
Zaraki Kenpachi.

Jst ::

Bolj pomembno vprasanje: ima nanosuit zepe? Ko gledas Prophetove flashbacke in vidis kako izgleda nanosuit, se jih ne vidi. V bistvu se hujse, kako gres z nanosuitom na wc? To more biti pa pain in the ass, literally. :) dx11 ne vem ce bi pomagal... :))
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

valvoline1 ::

Kenpachi je izjavil:

Hm... Kako pa zgleda butasta džungla? Obstajajo tudi pametnejše?

Heh,res, jbga nimam rad đangl shooterjev. Rajš mam urban warfare.Čimveč betona. xD.

Zgodovina sprememb…

Kenpachi ::

Jah, potem ti pač tematsko ne odgovarja igra. Tvoje dissanje nima teže pri ocenjevanju izgleda, saj džungla mogoče ima IQ < 60, izgleda pa vrhunsko.
Zaraki Kenpachi.

korenje3 ::

kaj sanjate. ni važno al je directx11 ali directx9. igrica bi lahko delala z directx11, ni pa nujno da ima vse bonbončke vklopljene, kot je recimo tesselation. Grafika je že v tem primeru zadovoljiva.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis 2 (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
841142929 (24265) Horas
»

Bo Crysis 2 omejen le na DirectX 9? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
7122865 (20922) korenje3
»

GTX 590 prihaja 22. marca

Oddelek: Novice / Grafične kartice
194803 (4022) simnov
»

Crysis Warhead (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27419848 (9253) Snegec
»

Crysis 2 se bo dogajal v New Yorku (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
6810109 (8179) Lonsarg

Več podobnih tem