» »

Nakup hišnega kina

Nakup hišnega kina

Kebab11 ::

Pozdravljeni,

v kratkem se selimo in potrebujem nasvet, kakšen hišni kino/zvočniški sistem se splača kupiti.
Cena: Maksimalno 2000€
Znamka: Ni pomembno

Dnevna soba je mansardna in velika 4.5m*4.2m (prilagam slike - je še v fazi končevanja):
http://img696.imageshack.us/g/img2762zi...


Na podlagi slik vas prosim da mi svetujete, kaj se najbolj izplača? Desno pod TV-jem je radiator, zato ne vem, kaj točno naj naredim? Rad bi čim bolj stilski, modernistični izgled zvočnikov, vendar zaradi ovir spredaj verjetno ne pridejo v poštev drugačni kot majhni za na strop? Sistem naj bo 5.1, točno? Prosim za kakršnekoli domiselne rešitve skupaj z linki. Sistem mora biti sestavljen ozirmo lahko sestavljiv in upravljiv, saj ga bodo uporabljali tudi starši, katerim je tehnologija skorajda deseta briga. Na podlagi wooferja bo potrebna izdelava omare, tako da mi prosim svetuje za točno lokacijo le tega (ali mora biti na tleh, mogoče ob strani,... ?). Če potrebujete kakšen podatek več, mi povejte. Najlepša hvala!
Obiščite mojo spletno stran
  • spremenil: Kebab11 ()

Kebab11 ::

Edit: V ceno mora biti vključeno vse (če se prav spoznam tudi ojačevalnik za muziko?). Priklopljen pa bo moral biti na PS3, Siol-tv komunikator, Xtreamer. Prosim če mi razložite kako to gre in kaj vse je potrebno. Najlepša hvala!
Obiščite mojo spletno stran

zagi123 ::

Receiver - Onkyo 608 / Denon 1911
Zvočniki - B&W MT25 ali KEF 3005SE ali KEF T205.

Kebab11 ::

Bi mi lahko povedal kaj več? Opazil sem da so to 7.1 recieverji, kaj to pomeni?
Obiščite mojo spletno stran


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hišni kino sistem - Kaj kupiti ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12232016 (23555) p|X|
»

Nakup A/V Receiverja (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
23547900 (29365) Anney
»

[Hi-Fi] - Hišni kino sistemi 3.1, 5.1, 7.1... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16634546 (17317) josko674
»

ojačevalc+zvočniki

Oddelek: Kaj kupiti
302109 (1775) MadMax

Več podobnih tem