» »

Xbox 360 slim in XBMC

Xbox 360 slim in XBMC

laguna ::

Pozdravljeni

Zanima me, ali uporabniki xbox 360 slim, kupljen v letošnjem letu z 4gb spomina in uporab kibernetic priključka, lahko inštaliramo na xbox XBMC in kako.

Opis zadeve je tukaj:
XBMC @ Wikipedia

Če se da inštalirat, bi prosil, da kdo napiše postopek kako in kaj ter izkušnje z XBMC. Nekje sem tudi prebral, da je tudi možno uporabljat Xbox tudi kot internetni brskalnik. Torej če kdo ve kako usposobiti xbox 360 za to bi bil (pa verjetno tudi kakšen drug uporabnik xbox 360) zelo vesel, da deli to izkušnjo z nami.

LP
lagunaaaa

Mavrik ::

Ne moreš. XBMC je samo za originalni Xbox, ker za 360ko še vedno ni zanesljivega hacka za hypervizor.
The truth is rarely pure and never simple.

laguna ::

Škoda, nekaj sem gledal tukaj na youtube:

http://www.youtube.com/results?search_q...

pa mi ni čisto jasno, ali je to res xbox 360 ali pa ne in tudi mi ni jasno, če že je xbox360, kako in kaj so ga pripravili, da XBMC deluje.

Kakša ideja.

LP
lagunaaaa

Mavrik ::

Za navadno obstaja en hack (ki ga je dost težko izvest ker rabiš ustrezno elektroniko) za določene verzije dashboarda - oz. alternativno, če imaš točno določen model 360ke, izdelan med določenimi meseci, ki ni bil updejtan, ma isto eno varnostno luknjo.

S Slimi je zaenkrat še vedno problem.
The truth is rarely pure and never simple.

chuck ::

LuGi ::

Vrhunska cena :))

Tako težko pa spet ni 5-6 žičk nalotati in zagnati program ;((

Ampak se ocitno najdejo ki placajo za taksno storitev 75E 8-O

chuck ::

Res je, še bolj na izi je konfigurirat server, pa firme mastno plačujejo za takšne storitve.

laguna ::

LuGi je izjavil:

Vrhunska cena :))

Tako težko pa spet ni 5-6 žičk nalotati in zagnati program ;((

Ampak se ocitno najdejo ki placajo za taksno storitev 75E 8-O



A s temi "žičkami" bi se tudi dalo usposobiti najnovejše xbox360 slim konzole ali pa vseeno velja omejitev, kot je v linku, torej za originalne in izdelane do leta 2010?

LP
lagunaaaa

Mavrik ::

Ne bi se dalo.
The truth is rarely pure and never simple.

c3p0 ::

Zalotat par žičk, nato čakat parkat po 40 minut, da dobiš par dumpov. Nato ugotovit, če so dobri, če niso, sestavit enega dobrega, zapisat nazaj, kar spet traja. Če ne uspe in dobiš le črn ekran, jokat po forumih, ker ne veš kaj je CPU key in si bricknil konzolo. Komaj nato lahko greš na SW del. Nekaj časa pač gre. Je pa sigurno težko razumet to tarifo, če delaš preko študenta za 5EUR/h.

Ne da bi zagovarjal ta servis, nimam nič z njimi, sem pa zadevo počel že parkrat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

XBOX kot [DivXvid] predvajalnik in še več (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Konzole
1929168588 (7428) kiFni
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988199280 (76453) radovednik
»

Zaščita pred zaganjanjem tujih aplikacij na Xbox 360 končno premagana

Oddelek: Novice / Varnost
279727 (7905) Looooooka
»

Nakup konzole

Oddelek: Kaj kupiti
111999 (1860) SleepLess
»

PS2 ali Xbox"

Oddelek: Kaj kupiti
412945 (2240) ganzi

Več podobnih tem