» »

Nokia C7 - Zvok in video

Nokia C7 - Zvok in video

jurehaup ::

Lep pozdrav.

Sem lastnik omenjenega telefona in imam tri vprašanji.

1. Zvok na telefonu je poraze. Nevem ali se meni tako zdi ali je res tako. Na Nokia N95 sem imel veliko boljši in glasnejši zvok.
Ali je to normalno za C7 ali pa kakšna so vaša mnenja, predvsem lastnikov le teh.

3. Ko gledam video na youtube mi ga ne odpre preko celega zaslona kot na recimo pri Samsung Galaxy S, pa še veliko slabšo kvaliteto imam na C7 čeprav je veliko manjša slika kot na SG S. Ali se da tukaj kaj naredit?

3. Ko snemam video je še slika kar nekako dobro, zvok pa porazen. Pa tud ko predvajam video na računalniku preko bs playerja mi šteka in me občasno vrže ven.
Kot pa že omenjeno je zvok v totalni nuli.
Ko si pa recimo naložim divx film na telefon je pa še kar dober zvok in pa tudi slika. Kaj se da naredit?


Moram rečt da me je po tednu dni uporabe ta Nokia C7 kar močno razočarala, Samsung Galaxy S pa je prevlek za mojo uporabo.
Bo treba nekaj poiskati podobno Bamungu Galaxy S ki pa bo manjši.

Hvala za odgovore in predloge ter pomoč.

AvtoR ::

Ko odpeš filmček na Youtube dvakrat potapkaj video in ti ga preklopi v celozaslonski način. Enako velja za preklop nazaj.
Vcasih je treba malo prebrat navodila. Predlagam ti, da pustiš na telefonu vklopljene namige.
Tu pa tam sem tudi sam tako našel kako novo foro, ki je še nisem poznal, čeprav sem bil prepričan, da poznam že vse...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Mobitela (strani: 1 2 3 448 49 50 51 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2529513800 (10110) Leko
»

Nokia C6-01 ali C7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
549503 (7444) krneki0001
»

HTC Desire vs. Samsung Galaxy S (vs. Google Nexus S)

Oddelek: Mobilne tehnologije
407248 (4303) freesty
»

Nokia N8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
719474 (5623) umexteacher
»

HTC Salsa, HTC Wildfire S

Oddelek: Mobilne tehnologije
162892 (2204) Kristina0

Več podobnih tem