» »

Uspelo mi je! Navijalske sanje

Uspelo mi je! Navijalske sanje

«
1
2 3

urosv ::

Slika pove več kot 1000 besed... :D

Kupil P4 1.6a in ga navil na 3.06GHz (1.725V) z Intlovim hladilnikom in Asusovo ploščo P4B533-E... Ram? Samsung B3 256MB (192MHz)
16x192MHz! 100% Stabilno
Komentarji?
Procesor je iz 32 tedna narejen v Costa Rici. Me zanima kolk je najvec kaj lahko dosezem z tem elitnim primerkom! Kolko vam grejo kaj navit P4?? Napisite!

3DMARK rezultat?
RESULTS
3DMark Score 17010
Game 1 - Car Chase - Low Detail 224.0 fps
Game 1 - Car Chase - High Detail 102.8 fps
Game 2 - Dragothic - Low Detail 288.7 fps
Game 2 - Dragothic - High Detail 157.1 fps
Game 3 - Lobby - Low Detail 192.1 fps
Game 3 - Lobby - High Detail 103.8 fps
Game 4 - Nature 100.3 fps
Fill Rate (Single-Texturing) 1973.0 MTexels/s
Fill Rate (Multi-Texturing) 2929.3 MTexels/s
High Polygon Count (1 Light) 80.0 MTriangles/s
High Polygon Count (8 Lights) 17.3 MTriangles/s
Environment Bump Mapping 203.0 fps
DOT3 Bump Mapping 251.1 fps
Vertex Shader 192.2 fps
Pixel Shader 203.7 fps
Advanced Pixel Shader 248.2 fps
Point Sprites 41.0 MSprites/s

Grafika: Hercules Radeon 9700 Pro (400/680) (tut navit:):D
------------------------------------------
Brez güje se še ćevelj več ne vbüje!
------------------------------------------

msmiha ::

Slika res pove več kot tisoč besed ampak tukaj ni nobene slike sicer ti pa za taki podvig čestitam. Če ti je to resnično uspelo.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

perci ::

lol, ne vem zakaj, ampak se mi zdi, da mamo novega prahca

Aja, pa slikco boš moral uploadat na en server, drugače pač ne bo šlo ;).

Z intelovim hladilnikom >:D.

Highlag ::

Ja pa pomnilnik 16x192MHz :D

Kako že pravijo v eni reklami?
Pol pa svizec zavije čokolado :D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Highlag ()

MadMax ::

Z vsaj CO2 hlajenjem...morda...

Ce nic drugega: popestritev foruma;)

Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

morphling1 ::

Sej ni napisal da ima pomnilnik na 16*192...
Drugače pa kr pošten rezultat, na skupno zelo impresivnem hardweru, drugače imaš pa na obstoječih nastavitvah še min 500 pik rezerve.
Sicer pa tu ne boš najdel ravno veliko P4 primerkov, si bi pa tud sam enkrat rad pobližje ogledal te Intele, me zelo matrajo, ampak zaenkrat še vstrajam na Amd-ju, sam da dobi v roke t-bred B >:D

EDIT: nature score maš kakih 20fps prenizek za tvojo grafično, kot se rekel še so velike rezerve.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Zgodovina sprememb…

urosv ::

Torej...
1. Kje sem napisal da je pomnilnik na 16x192 MHz? Se ne spomnim: citat:
Kupil P4 1.6a in ga navil na 3.06GHz (1.725V) z Intlovim hladilnikom in Asusovo ploščo P4B533-E... Ram? Samsung B3 256MB (192MHz)
16x192MHz! 100% Stabilno <- mišljeno za procesor... pomoje je to jasno za kakega malo bolj razgledanega človeka ane Highlag?

to je blo napisano! Kar pomeni
500 pik se bi še dal ja, sam trenutno še probam na kaki malce višji napetosti...

Morphling1: Ni kaj p4 gredo navijat, mam ga le zarad MHz, sem pa striktni pristaš AMDja! Ko pride Hammer ga imam 1.! (smo uvoznik za AMD :) Nature mam nizek pomoje zarad beta druverjev ...
Ajde

Malecky ::

Nature mas nizek zato k stweakan nimaš...

Včeri sm dobil eno Ti4200 od abita pa brez vode vse zračno ne morem čez 13500pik:'( :( |O

ah bo že... mogoč bom podlegu pritisku pa mtko vprašu če mi posodi za KX7:)) LOL:)

San ::

Vseeno objavi slike. Paš sem radoveden.

urosv ::

poslite mi mejl na urosv@email.si pa vam posebaj posljem sliko! Ajde! :8)

Malecky ::

LOL urosv.. sj nismo tvoj fanclub zj zarad tega...

Če ne znaš dat jpg-ja na en ftp pol res nismo:D

Js te nam prosu na mejl zanima me pa še skoz:)

Flamer ::

Ej, a ABITove grafične so med bolšimi?

Tr0n ::

Source do slike je pa kr C:\slika.jpg. Ya right :).

jRk0 ::

Cec si ti navil za skoraj 100% ta frdaman procesor, pol pa res ne vem zakaj so se s tekocim dusikom trudli da so dosegli 3,6. tistih 600mhz bi pa je se z vodo dosegli. pa se kak peltier pa komot 4ghz?

pa daj no...
You fuck up once, you loose two teeth.

smilyxx ::

Uros, kaj si ti nekaj uvoznik. Athlone tudi prodajate?
Sicer me pa zanima, če je res kar mi je en reku, da bodo athlone v roku enega meseca nehali izdelovat in da so 1600tke že nehali? Na kolko bi pa lohk navi 1600+ na plati abit at7 max2 ki je grajena na kt400. Do 1800?


Lp
Save water.
drink beer.

urosv ::

torej... Nisem uvoznik... Firma JAE d.o.o. v kateri delam kot serviser je... Dans sta bla predstavnika AMD-ja iz Dresdna pri nas, sta povedala marsikaj zanimivega okoli Hammerja (pričakujte ga januarja!) Namreč Palomina bodo v mesecu dni res nehali delat izdelovali bodo samo še Throubreed-e B. 1600+ se ne dela več... Srebrne paste AMD ne priporoča saj lahko v vlažnih prostorih pride do korozije le te, kar bi zmanjšalo kontakt in s tem zmožnost hlajenja... Skratka šenkanga smo dubli 2x2400+ (sta že prodana) in enga 2600+... Roba seka sam sem ga na sihtu na A7V333 navil na 2850MHz na 1.775V! Kar zakooon! Sicer pa je bil pomoje HandPicked sample... Ni na prodaj še :) Pri 1600+ in navijanju pa je tak... Najbolsi po mojem skromnem mnenju so AGOGA procesorji z Y-om. Moj je šel na 2200+ z 1.75V kar je odlično dočim imamo zdaj že en lep čas samo AGOIA (1600+) stepping kateri pa ni nevemkaj... 1733MHz mi je šel MAX na 1.85V... 2200+ TB-a pa je podn navijač! Priporočam Rjave procesorje saj so po mojih testih zeleni slabši navijalci!
Sliko mojega proca pa bom dal na server saj ni panike...

borchi ::

urosv: ti sam povej ko bojo prišli 1800+ tb-b k vam! ka že veste kdaj boste dobili 2400+ in 2600+? cene?
l'jga

morphling1 ::

urosv, tole o tbred B si pa tako mem pihnil da ni res. 2850Mhz na 1.75V je right :\ Svetovni rekord trenutno je pa malo čez 2800Mhz na Prometeii (phase change -30°C) pri 2.3+V tako da če vam slučajno Amd-jevci niso prinesli prototip 0.09 mikronskega proca lahko o tej hitrosti le sanjaš. In še nekaj če bi se res tako dobro navijali bi bil zdaj na trgu 3000+ procesor že vsakdanji, tako so pa še vedno 2400+ redki zdaj bodo raje vrgli ven 2600+ na 333 vodilu ki dela na nižji frekvenci (2083MHz) kot 2600+ na 266 (2133Mhz) ravno iz razloga ker njihovi yieldi niso dovolj dobri. Če bi bili bi bili zunaj tudi t bredi B nižjih ratingov kar je navada pri proizvajalcih in seveda tude cene padejo. V obratnem (trenutnem) primeru pa so na trgu samo zelo dragi vzorci 2400+ in še bolj redki 2600+ , papirnato predstavljen 2700+ lahko pa samo sanjaš kot navaden človek.
Pa ne pozabi jaz sem velik pristaš amd-ja samo vem kaj je realnost.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

smilyxx ::

Se bo t-breada dalo dobro navit?

Lp
Save water.
drink beer.

morphling1 ::

T bred A so tako bolj crappy, če zvlečeš 2GHz si lahko že srečen, zato so seveda amd-jevi mojstri dodali dve kovinski plasti v jedro za povečanje stabilnosti in to poimenovali T bred B za te je pa tako. To kar zdaj opažam kakšne rezultate dosega folk bi rekel tako nekako dober zrak 2.2 - 2.3 G, voda 2.4-2.5G, fazna sprememba 2.6-2.7G vmes so seveda kake izjeme ki odstopajo ampak tako je trenutno stanje, ki upam da se bo v prihodnosti še izboljšalo.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

borchi ::

upam, da ni urosv mislu 2850+. kolk je to pol pravih MHz?
l'jga

Gre^gor ::

Krneki.
Js sm se za glavo prjel k sm vidu FILE:///C:\slika.jpg.

Pa tist o navitju AXPja je tud mal mem... Eno je flash OC, eno je pa stabilen OC... Slika pove vec kot 1000 besed, zato bi blo res pametn, da se neha filozofirat pa ksno sliko nalep za dokaz???

||_^_|| ::

torej ce pridejo hemerji januarja vn pol bojo pri jajetu glih januarja 2004:D

Jebiveter ::

OK fantje, sj sm bolj nov na AMD sceni zato bi prosu, ce me razsvetlite. (sem pa od vsega zacetka pristas AMDja in so vsi moji frendo okrog mene imeli AMDja prej kot jest -> koncno ubodu tudi sam)

Zanima me predvsem, ali bodo Hammerji hardwersko kompatibilni z SocketA in posledicno z obstojecimi platami? Ce ne, ali bo mogoca podobna modifikacija kot pri Tualatinih? morph? urosv? ....
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

urosv ::

No no, ni treba napihovat zadeve...! Saj pravim 2600+ sem dvignil na 2850MHz na 1.775V (nisem testiral stabilnosti masine ker nisem mel cajta, Prisel pa sem v WindowsXP! Pomoje bi na kakih 2500MHz (ali več) bla 100% stabilna!) 8-O Ej fantje ko bi vidli v kaki skatlci je proc prsel bi se za glavo prjel! Pozlacena kutija z napisom AMD Dresden! FAK je bla moja 1. misel! Fantje so mi polepsal dan! 2400+ sta bila navadna proca :)
Skoda da 2600+ vec nimam :/ Kolk se je meni zdel je bil handpicked! Ampak pustmo to!
Aj pa se neki... Ko so prsli R9700Pro na net opisi smo mi ze imeli 2 pre production sampla od Gigabyta! Verjemte mi nova roba je v Sloveniji ko pride na net! Nismo tako odzad... Cene za 2600+ se niso znane...

Grem stavit da bomo hammerje imeli ze januarja 2003 na GigaBytovi plošči!
Skeptiki... >:D

p.s. najvisji overclock Tbreda 2400+ je priblizno 2.87Ghz, tako da... 2600+...
http://www.vr-zone.com/guides/AMD/TBred/
------------------------------------------
Brez güje se še ćevelj več ne vbüje!
------------------------------------------

urosv ::

Morphling1 a sploh ves zakaj amd ne izda hitrejsega procesorja? Mislis da zato ker je nesposoben? Motis se!Zato ker je 110% skoncentriran na Hammerje. Vsa platforma od AMDja bo v roku 1.5leta temeljila na Hammerju... od serverja do notebooka... Hvala kurcu zato! Preveč skurjenih sem že videl... folk dela s tem ko s kosom železa, pol pa dobim na servis skurjene, na-pol prelomljene, brez jedra.. itd... in... folk zahteva zato se garancijo... svašta...

------------------------------------------
Brez güje se še ćevelj več ne vbüje!
------------------------------------------

Malecky ::

Jao kje naj začnem...

Z bratom sodelujeva z JAE, če si ti dol serviser...te ne poznam, kokr jst poznam serviserje v JAE-tu obvladajo sceno in so ena najboljših ekip v Slo kar se tiče garancijskih zahtevkov. Ko berem tvoje poste mislim na to, da si ti serviserjev worst nightmare (se opravičujem v naprej). Raje ne omenjam pripenjanja slike na internet, kar mislim da bi en serviser k je ponosen na svoj rezultat že lahko dosegel, čeprav z malo pomoči:P.

O AMD-ju govoriš kot 5 let star mulc....(če pomislim še js sm bil tak, sam še js nisem mel tko bujne fantazije (mokre sanje)) Tvoji OC so patetični razen P4 score, ki je lepo mogoč vendar ga še nisi dokazal niti ga sam nisem mogel preveriti na madonionu ker je down.

Od kdaj je JAE uvoznik za AMD? LOL...blage..

O najvišjih OC! Blage nimate... Nekaj je meja steppinga..neki je pa meja same arhitekture, to je kot dan in noč.

Uau dobr si.... hvališ Hammerja! ZARAD Heat Sprederja!!!! LOL s5.

Hammer bo doživel popravke, dodelat bo treba tehnologijo, narest zalogo do takrat glejte samo na povišanje FSB in L2.

Najhitrejši Hammer do zdaj tiktaka pri 1.5Ghz kar je daleč pod pričakovanji, vsaj take so prikazovali AMD-jevci čeprav je sposoben več samo trenutno NE.

Zlate škatljice pa to....smeh smeh smeh..s5..smeh. Nam komentiru razn to.. DARIL SE NE PRODAJA! LOL

Pridem v JAE se bova kaj pomenila...ce te bom tam nasel seveda.


Sims ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sims ()

morphling1 ::

Hja urosv kdaj si si nazadnje ogledal finančno stanje amd-ja, on rabijo hitri procesor kot sahara vodo, ker denar se služi z njimi če si jih seveda sposoben izdelati da zadovoljiš potrebe, s 50$ axp 1600+ ne bodo obogateli in če misliš da ne izdajo hitrejših procesorjev v zadostnih količinah zato ker bodo po tvojem januarja (ja seveda, paper launch mogoče) izdali Hammerja in pometli s konkurenco živiš v nerealnem svetu. Vem da so njihovi inženirji zelo sposobni ker je arhitektura njihovih procesorjev res dobra in nikol nisem rekel da niso sposobni, so pa zelo nerodni pri organizaciji proizvodnje , ja strinjam se z vsemi resorci so šli v Hammerja, ki so ga imel prvotno namen izdati že letos jeseni , naleteli so pa na kup težav in potem so nekako na hitro probali še kaj stisnit s xp-ja tako da so ga zmanjšali ter nazadnje še malo drugače usposobili samo še vedno imajo tudi tu velike težave, ker kot sem rekel če firma nima težav potem ji ni problem narediti najhitrejši procesor v zadostnih količinah, in vidim kakšne so te količine dobili ste dva tbreda 2400+ ter en vzorec 2600+ , za 2400 verjamem da bodo počasi kar dobavljivi samo to je še vedno le 2Ghz in to še nekak gre, kako dobre yielde majo se pa vidi z dobavljivostjo njihovih najhitrejših procesorjev kar je trenutno 2133Mhz.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Leo ::

Od kdaj je JAE uvoznik za AMD? LOL...blage..


Samo eno dejstvo bi rad povedal, JAE ne samo da je uvoznik za AMD v SLO, ampak je tudi najvecji uvoznik za AMD (70% trga), tako da se UrosV (pri temu podatku) ni zlagal.

Malecky ::

Sj noben od teh ni pooblaščen uvoznik...sploh...

Veš kok je firm v Slo, ki lahko tako dobavlja procesorje? Če se zmeniš za količino pa da maš šop se še ti lahko zraven prikradeš. JAE ni glavni, zadnji pri skledi pa tudi ne, vidimo kolk delajo na marketingu AMD-ja...NIČ..

Uvozniki (kao) so: Comtron, PCX pa JAE nj ti bo:)

zile ::

Malecky mal najedaš s svojim LOL, ti vseved !

urosv ::

Citat:
Z bratom sodelujeva z JAE, če si ti dol serviser...te ne poznam, kokr jst poznam serviserje v JAE-tu obvladajo sceno in so ena najboljših ekip v Slo kar se tiče garancijskih zahtevkov. Ko berem tvoje poste mislim na to, da si ti serviserjev worst nightmare (se opravičujem v naprej). Raje ne omenjam pripenjanja slike na internet, kar mislim da bi en serviser k je ponosen na svoj rezultat že lahko dosegel, čeprav z malo pomoči:P.

Odgovor:
NAJ SE ZATO ZAHVALIM , LE ZANIMA ME PO ČEM TI SODIŠ MOJE SPOSOBNOSTI? A ves zakaj se m hvalil HIS na Hammerju? Ker 80% folka prinese nazaj okrušen procesor in zahteva garancijo! Tut to je ena stvar ki je za pohvalit, da se je AMD zmigal in dojel zadevo...ceprav mogoce dosti pozno! Za nas ker bo manj problemov s strankami in za potrošnika ker procesorja nebo okrušil! <- samo primer

Citat #2

O AMD-ju govoriš kot 5 let star mulc....(če pomislim še js sm bil tak, sam še js nisem mel tko bujne fantazije (mokre sanje)) Tvoji OC so patetični razen P4 score, ki je lepo mogoč vendar ga še nisi dokazal niti ga sam nisem mogel preveriti na madonionu ker je down.

Odgovor:
Ne razumem tega? A govorim kaj drugače kot drugi? Kako pa ti npr govoriš o Intlu? Pomoje isto k jas o AMDju... Pač privrženec... A ni to dobra stvar? mogoce mislis da ga primerjam z Intlom (AMD Hammerja) ker ga ne, primerjam ga z Palominom in Tbredom! Mislim da 2850MHz če procor pride v Winse še ni tako patetično in sploh nemogoče, je bil pač fuckin good sample ane?! Nikol nisem omenjal da je na tej frekvenci bil 100% stabiln!

Citat #3
Od kdaj je JAE uvoznik za AMD? LOL...blage..

Odgovor:
Pojma nimaš res! Več kot 70% AMD trga imamo, trenutno pa smo tudi prijavljeni da bomo AMD support center ki ga bo AMD odprl nasledje leto pri nas...

Citat:
O najvišjih OC! Blage nimate... Nekaj je meja steppinga..neki je pa meja same arhitekture, to je kot dan in noč.

Odgovor:
Po čem to sodis? Pomoje ker ne verjames! Vem da sem jas kriv ker nisem pac slikovnega materiala natrpal na net, ampak nisem mel casa za to ker je bil proc pr meni 10 min... Predvidevam pa da ti mas ful pojma o OC ane? Glede 2600+... videl sem kar sem videl, in za tem bom stal, pa ce se vsak na trepalnice postavi...


Citat:
Uau dobr si.... hvališ Hammerja! ZARAD Heat Sprederja!!!! LOL s5.

Odgovor:
Ti se kr smej, ko bos svojga ce ga sploh mas okrusil, pol se ne bos! Edine stvari kar so athlonu manjkale so HS in Thermal protection! Eno od teh 2 so odpravli... mislim... Hammerja je treba pohvalt kot tehnologijo, dobro zasnovo itd... zato ga hvalim, in ne zarad samga HS-a.

Citat:
Hammer bo doživel popravke, dodelat bo treba tehnologijo, narest zalogo do takrat glejte samo na povišanje FSB in L2.

Odgovor:
A ne velja to za vsak procesor? Npr P4 B0 stepping, C1.... ?

Citat
Najhitrejši Hammer do zdaj tiktaka pri 1.5Ghz kar je daleč pod pričakovanji, vsaj take so prikazovali AMD-jevci čeprav je sposoben več samo trenutno NE.

Odgovor: 1.7 GHz trenutno.... ja res je mnogo pod pricakovanji.

Citat:
Zlate škatljice pa to....smeh smeh smeh..s5..smeh. Nam komentiru razn to.. DARIL SE NE PRODAJA! LOL

Odgovor:
Kje pa sem omenil da so nam darilo prodali? ŠENKANE SMO DUBLI 3 PROCE (2x2400+ in 1x2600+) ! Preberi bolje!

Citat:
Pridem v JAE se bova kaj pomenila...ce te bom tam nasel seveda.

Odgovori:
Poišči Uroš-a...


Pa se neki tukaj procesorja nisem primerjal direktno z intlom ampak z Palominom in TBredom... Ni to primerjava AMD-INTEL
Mogoce si zato tako razumel glede HS-al.... moja napaka! Za sliko pa je kasneje nisem dal na server ker ni iz Madonionove strani ampak screenshot System properties-a.... itak vseeno...

Malecky ::

ti pa mal najedaš sam ko se prikažeš...

Kaj si doprinesel temi? Malo volne...

urosv ::

Dodam naj še da Sta Comtrona n PCX za support center odpadla... torej ostanemo še samo mi...


Sem ti pa samo odgovarjal na tvoj post in utemeljil kar sem pisal, mislim da to ni vredno da se razburja bilokdo... :\ Vsak gleda na te stvari drugačno... Jas gledam pac z vidika da bo stvar boljsa za nas in za potrosnika ker bo manj tezav! Performans pri temu nima nič...!
Vidim pa da se res rad smejis (lol, jao jao...) Mogoce ce bi stvar bolje prebral se nebi...? Se ti opravicujem zato vnaprej...

borinho ::

Kao uvoznikov ni, obstaja glavni uvoznik, če pa v državi ni generalnega uvoznika, je več distributerjev, katerim robo dostavlja generalni zastopnik ene sosednjih držav, tako kot je to v tem primeru. Kaj ma to k sm napisu veze s temo?? Pojma nimam(spreglejte:) )

Leo ::

Uvoznik je lahko vsaka firma, ki si lahko privosci nakup. Pri brokerjih to pomeni minimalno kolicino 20 kosov/model. Ce pa hoces kupovat direktno od AMD so pa te stevilke neprimerno vecje.
V rac. industriji ni vec zastopstev, razen za kaksne exoticne proizvode/znamke. Vse deluje na principu odstej $$$-dobis robo.
Malecky: Ti si zelo pameten najstnik, ampak vcasih malo pretiravas s svojo aroganco, kar je zelo nadlezno za cloveka ki isce nasvet/debato.

Malecky ::

Ma zveze s temo borihno, ker imaš prav, sam moram priznat, da mi ni vse jasno, kar ti tuki delajo. Zanimivo je da JAE niti omeni ne da bi bil glavni uvoznik, sicer dol dobim AMD nalepke, kar pa še nič ne pomeni:)

Pol pa ti lahko poveš zakaj samo Comtron (malo tudi PCX) oglašujeta AMD, JAE pa ne. Zanimivo je tudi to da ima JAE drage procesorje, js jih dobivam od tam sam od vaše partnerske firme, če bi bil JAE generalni bi imel cene procesorjev nižje vsaj od Mlacoma, ki nima v tej zmešnjavi nič razen to da j... vsakega dobavitelja v glavo.

ps...pozabil sem dodati še Acord-92 katerega si spregledal tudi ti zgleda (s5 samo distribucija).

Smejim se rad ja, najbolj tvojim OC z AMD-jem. P4 je dokaj realen sam potrditve še vedno nimam.


Malecky ::

To je že splošno znano, da sem nadležen, vpraši tiste ki me poznajo!:D

Najstnik...kok sm pa star?

V tej temi je treba sam neki dejstev napisat, ki bi jih lohk urosv 123 napisu če bi bil zato. Smotan sem zato k premišljujem o tem če je še JAE najel enga študenta (kot jih ma Mlacom), ki še coolerja ne zna pravilno gor dat in stem zdrobi jedro AMDjcka:)

Kolk dolg pa že delaš dol?

Leo: Slovenija ponavadi uvaža tako, da kupuje direktno od Avstrijskih uvoznikov, tam dobijo popust in jih pride ceneje kot če i bli generalni uvozniki za celotno slovenijo, ker se v AT proda toliko več procesorjev, če je pa še cela slo zraven je pa za AT dilerja še toliko bolje.

borinho ::

Malecky moja stara mama bi rekla da si mal "nabrit", ampak mene to nić ne moti

Leo ::

Malecky: Sej mi nisi nic novega povedal,ampak cenim tvojo razlago:D
Dejstvo je da sta direktna uvoznika za AMD dva in to sta JAE (70%) in Comtron (30%). Seveda so te stevilke priblizne.
Ostali kupujejo tako kot si rekele od Avstrijskih/Nemskih uvoznikov ali od brokerjev. Za slednje je znacilno da imajo super cene ampak brez garancije, kar je znacilno tudi za doticno Slovensko Trgovino.
Nasploh sivi trg (brokerji) slabo vpliva na Slovensko trzisce, saj prodajalci ki delajo tudi na supportu, oz na celostni ponudbi cenovno tezko konkurirajo Trgovinam ki ponujajo stvari cenejse a brez garancije. Ampak po mojem (skromnem) mnenju to ne bo trajalo prav dolgo.

perci ::

Leo: ne vem od kje ti to, da so artikli v primeru posredovanja avstrijskih distributerjev brez garancije. Bunch of bull if you ask me.

vedež ::

Malecky je pa še en ta pametn... k misli, da zna pa ga čist iz tira vrže če je en bl pametn od njega. Če pa z bratecom tok sodelujeta z Jaetom pa vse serviserje poznaš... si ti poln bul šita. Jst jih tut namreč. In urosv je en izmed njih.. že kr neki časa. Veš kaj pravjo ne? Najlaži je gobec vrtet. |O

Leo ::

Perci:preberi se enkrat, artikli brez garancije so tisti ki so kupljeni pri brokerjih, se pravi pri firmah ki se ukvarjajo z preprodajo rac. in elektronskih komponent.

Malecky ::

Ja Perci ma prou... Poznam take firme, dobivam take produkte...sj bi povedal na primeru sam...

Ubistu je AT servis in garancija debest...ker tudi če je roba kupljena pri generalnem uvozniku v Sloveniji gre na servis v tujino, al pa zamenjavo... to nima skor nbene veze razn če jo uvoznik zamenja prej preden pride..

Za AT povem da je to hitro in natančno...logistika dela BP

Sims ::

Mislite vi vsi isto firmo? Kako to, da se potem še niste srečali? :\

urosv ::

Dol delam ze 1 leto in pol in sem redno zaposlen!, si pa res malo zmesan ti se mi zdi, niti 1 procesorja nisem v tem casu se okrusil vazi? ne podcenjuj!

urosv ::

Veš kaj Malečky ne ocenjuj osebe po postih v forumu ker če delas to pol si nevem no... nebom nic rekel, vidi se samo da hoces bit kr neki pametn pa vse dejansko pa ... ne da nimas pojma tak high si da je joj oz da je jao jao.... ;) Zdaj pa skor ne mors verjet da ze 1,5 leta takm delam pa me ne pozanas? Pol pa res ful z nami delas ej.... ni kaj...


In kot hje eden ze rekel .... najlazje je gobc vrtet.... Ves kaj bi mi blo v najvecje zadovoljstvo? Da bi ti 2850MHz na 2600+ pokazal... pol bi pomoje itak skup padel.... in rekel.... opa opa prav si mel... Skoda. Pomoje kr ne mors verjet dolocenih stvari....

Saj pravim malecky.... skoda se je kregat... Kdo pa je tvoj brat po imenu... mogoce ga bom pa poznal....:D

Malecky ::

Te nisem tega obtožil....

Sam mam pa z serviserji pa tem že izkušnje:)))))

Ah ja...še sjt nisem brezmadežen R.I.P. AGOGA 1600+:'( Sam ga nism obkrušu, kriva je bla seveda ena druga stvar:)

Slika še vedno ni povedala tistih 1000 besed:) S5 se smejim..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Malecky ()

morphling1 ::

Damn pol inboxa samo ta tema , potem pa pogledam pa eno samo kreganje.
Malecky, daj se ti malo umiri, malo poglej kakšen je tvoj povprečen post, aroganca da te kap. Tako kot urosv ni podal nobenega dokaza o tbred oc. (čeprav mi počas verjamem če je res dobil inženirski primerek iz Amd-ja) tudi vse tvoje hvaljenje ostaje običajno samo v besedah, pridi k dejanjem pa te bo mogoče še kdo resno jemal, ker s takim nastopom kot ga imap si mogoče prepričljiv samo za mularijo.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3DMARK 2001SE build330 (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Navijanje
122456729 (25461) LittleDevil
»

Lastniki Gericom Blockbusterja pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
614642 (3735) snow
»

GF FX 5700 Ultra in 3DMark 2001SE build 330

Oddelek: Pomoč in nasveti
10893 (821) ERGY
»

Imate preveč pik v 3D marku??

Oddelek: Novice / Grafične kartice
71658 (1658) Senitel
»

Uporabnikov test Detonatorjev

Oddelek: Novice / Grafične kartice
62104 (2104) tejo

Več podobnih tem