» »

Pritožba v zvezi s temo Doom3 alpha

Pritožba v zvezi s temo Doom3 alpha

perci ::

Tule je pritožba uporabnika Trona

TrOn

To se, pol pa neham :).

Ce imate LAN, zakaj ne bi igrali Doom III Alpha?

http://www.doom3world.org/phpbb2/viewto...

[ Ne bit dudl, uporabljaj google! ]



Sergio

okej, zdej pa mal mir s tem, prosm...

zadeva je ŠE VEDNO ilegalna za download, redistribucijo in uporabo.

vsi, ki bodo nadalje razglabljal, kje se DA DOBITI igrico, popravke, addone, bodo dobili naziv.

omejite svojo diskusijo na igranje, izkušnje ter podobno.

slo-tech | www.slo-tech.com | nova perspektiva računalništva



TrOn

Ehm, samo vseeno ne bi bilo potrebno zbrisat mojega posta o nastavitvi za igranje na LANu.

[ Ne bit dudl, uporabljaj google! ]



Ziggga

Glede na naravo "demota" je tak priporočnik nepotreben.



TrOn

No ja, samo potem bi morali cel topic zapret oz. zbrisat, ne samo mojih postov o konzol komandah :).

O, naziv sem dobil. Sploh nisem opazil. Koncno .

[ Ne bit dudl, uporabljaj google! ]



TrOn

Intervju je bil fake. Ne ve se se, kdo je leakal demo :).

[ Ne bit dudl, uporabljaj google! ]


Iceman

Močno pretiravanje s strani moderatorjev, bi jaz rekel.

Sicer pa, who am I to complain?

Sometimes in order to see the light you have to risk the dark.




matter

Se pridružujem Icemanu. Sploh jebate v glavo folk, ki je na tabli aktiven in daje pozitiven vtis. Pač eni znajo.




Ziggga

Ah. Pravila so bila postavljena in se -- upoštevajo. Recimo.

Od zadnjega Slo-Tech sestanka se je "režim" _ZELO_ omilil. In mislim -- zelo. Predvsem, kar se tiče wareza.

Ampak še vedno je pa warez nedopusten. Nekateri so že pogruntal, kaj vse se da dosečt z reformulacijo vprašanja.

Za warez pojdite na Jokerjev forum.

p.s.: warez nikakor ne daje pozitivnega vtisa. Morda "gejmerjem".



IceMan

Saj se sploh ne bi oglasil, če ne bi kar tako, meni nič tebi nič, podelili novega naziva. To mi je šlo recimo malce v nos. Ampak ok, je že minilo.

Sometimes in order to see the light you have to risk the dark.



Sergio


mislm, sej nas je tezko razumet. verjem, ce bi bil jaz navadn user, bi bil tudi jaz nad admini pac jezen.

ampak dolgorocno se strogo moderiranje foruma proti warezu izplaca. pa tudi ce naletimo enkrat na kvatro na malo hude krvi.

IceMan, moje mnenje je, da warez "pokvari" forum. In, verjemi, tu imam prav.

Upam da razumes nase stalisce

slo-tech | www.slo-tech.com | nova perspektiva računalništva



IceMan

Prvo kot prvo. Ziggga, kaj mi spreminjaš post, kjer sprašujem po filmu? A je film, torej posnetek Doom 3 Introja, warez? Ziggga, sploh poznaš definicijo warez?

Kot drugo...

> mislm, sej nas je tezko razumet. verjem, ce bi bil jaz navadn user, bi bil tudi jaz nad admini pac jezen.

Hm, težko razumet... niti ne, zakaj bi vas bilo? Pač se zavzemate za pravila, jaz pa sem samo opomnil na pretiravanje. Jezen? Le zakaj? Meni še ni bilo nič podeljenega ali storjenega po krivici, torej nimam razloga za to.

> ampak dolgorocno se strogo moderiranje foruma proti warezu izplaca. pa tudi ce naletimo enkrat na kvatro na malo hude krvi.

Preberi kar sem navedel zgoraj Zigggi.

> IceMan, moje mnenje je, da warez "pokvari" forum. In, verjemi, tu imam prav.

Se strinjam. Ampak kot sem rekel, tole se mi je zdelo malce preveč. Je pa tudi že minilo, zato brez skrbi, Sergio.

> Upam da razumes nase stalisce

Seveda. Upam, da tudi ti razumeš mojega.

Sometimes in order to see the light you have to risk the dark.



Ziggga

IceMan, meni ni nič razvidno, da sprašuješ po filmu. Tudi po dodatnem branju. Želiš pač link ter v kotekstu tole izpade verjetno drugače, kot si razlagam jaz in si ti mislil.

Torej če ima kdo filmček o Doomu 3... Go on.

Kaj je "warez"? I, preveč. Leak, ki iz strani ID Softwqare-a ni namenjen javnosti, je "warez".

Link do Windows XP Service packa, pred njega uradno izdajo, na naslovu premierdownloads.microsoft.com -- je "warez".

Lep del "wareza" je na Slo-Techu kljub temu dovoljen.

Ampak povpraševanje "Kje dobit x; x E "warez" ter "delujoč" odgovor je pa, iirc, direkt proti pravilom.

Vedno pravim... "Keep it private". Zdej nej pa Primoz urihta PM...


TrOn

Sicer ne vem, kje sem osebno omenjal warez. Sem pac velik privrzenec id Software in zato se bolj vneto spremljam te zadeve in jih rad pokomentiram z drugimi :).

Stran, ki sem jo omenjal pa ima bolj malo opravka s samim warezom, saj bi bila v nasprotnem primeru ze zdavnaj zaprta. Postanje linkov do brezplacnega p2p servisa pa ni ilegalno. Ce smo ze dlakocepski :).

Kar se tice pa naziva - heh, dajte no, gre pac za eno internet stran. Ce imajo s tem veselje...

[ Ne bit dudl, uporabljaj google! ]



IceMan

> IceMan, meni ni nič razvidno, da sprašuješ po filmu.

IceMan wrote:
A imamo že kje na netu Doom 3 Intro sceno v višji resoluciji in kvaliteti od tistega začetnega filma? Če se je slučajno kdo potrudil tisto posneti ali zajeti v boljši kvaliteti, bi bilo fajn pogledat.

Sometimes in order to see the light you have to risk the dark.

IceMan wrote:
> Heh, definitivno je :).

Misliš, ali veš? :>

[Ta odgovor je spremenil Ziggga dne 02.11.2002 ob 19:32:34.]

Sometimes in order to see the light you have to risk the dark.

Tebi to ni razvidno? Upam, da očala nisi pustil nekje v predalu.

Še glede izraza warez...

warez /weirz/ n.
Widely used in cracker subcultures to denote cracked version of commercial software, that is versions from which copy-protection has been stripped.

Torej, jaz ne vidim, da bi bil Doom 3 že commercial software. Plus tega ni crackan, niti ni imel copy-protekcije.

S tem tudi service pack pred izdajo ni warez.

Sometimes in order to see the light you have to risk the dark.



TrOn

No, je pa vseeno zanimivo, da vasi admini na forumu objavljajo linke in informacije o teh p2p programih, ki se v 90% primerov uporabljajo za izmenjavo ilegalnih datotek. Ali ste mislili, da so postali tako priljubljeni, ker se da z njimi izmenjat domaci foto album?

[ Ne bit dudl, uporabljaj google! ]



Ziggga

Tr0n: Tisto je bilo v ločenem postu, nekje "malce" višje. To sem spregledal, yep.

Še vedno Tr0n: "warez", ne warez. Po tvoji definiciji je čisto okej, če si okoli pošiljamo linke z Office 11 ter programjem, ki je namenjeno notranjim testiranjem oz. je v razvoju la la la.

Lahko gremo pa seveda po slovarju ter vdremo v NLB klik.



IceMan


Malce protislovno, da. Vseeno pa me bolje preseneča to, ko nekdo misli, da vé ama vse, pa se na koncu le moti. Lep primer tega je napačno razumevanje izraza warez.

To me spominja na film Hackers, kjer je dotični film imel ravno toliko opravit s hackanjem, kot ima tale Doom 3 leak opraviti z warezom.

Sometimes in order to see the light you have to risk the dark.



TrOn

Torej ce te prav razumem je razlika med objavljanju linka do programa s katerim je mozno priti do ilegalne vsebine in med omembo strani (nobenih linkov) ki ponuja linke do programa, ki ga sami omenjate v forumu s katerim je mozno priti do ilegalne vsebine? Dobro da vem .

[ Ne bit dudl, uporabljaj google! ]



Ziggga

IceMan: Hudičevo res. Pomembna je tudi "pragmatika" (<< self-explaining paradox)... Sicer pa 6. člen ne omenja wareza, ampak pojem v širšem pomenu.

S*R ali www.S*R? Daj no.

Tr0n je dobil naziv zato, ker na tem forumu še zdaleč ni novinec, ki bi se ga moralo opozarjat na pravila. -- oz. http://www.slo-tech.com/ostalo/pravila/...

/me out.



TrOn

Mogoce smo malce zasli. Ne govorimo o mojem nazivu. Ta naj ostane in sluzi kot opozorilo za admine, da so malce zabluzli s temi pravili in njihovo razlago.

Se vedno pa mi nobenen ni odgovoril na moje zadnje vprasanje.

[ Ne bit dudl, uporabljaj google! ]


  • zaklenil: perci ()

Tr0n ::

Ah, zbrisite to pritozbo, ker je skoda casa za take neumnosti.

undefined ::

Hm, saj se TrOn ni nikjer pritožil. Samo jaz sem imel nekaj komentarjev, ki so mi ležali, in sem jih povedal. Zdaj pa mislim, da zadeve ni potrebno več vleči naprej, kot je že TrOn zgoraj napisal.

ahac ::

Dobr, da na slo-compu nismo taki...

pri nas je doom3 "demo" patch celo v novici...

jRk0 ::

ahac:ti si pa ze _malo_ tecem s temi reklamami v vsakem postu...
You fuck up once, you loose two teeth.

ahac ::

sorry, ampak sem bolj malo na forumu, tko da takih postov ni glih velik...

je pa treba opozorit folk na take stvari... naj grejo "warez" userji na s-c, če jih šiš-techovci ne marate...

no.. pa ne bomo s tem naprej..













(sem tiho...) :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

undefined ::

Ahac, deluješ mi kot kak član Sadamove underground grupe. "Mi sprejmemo vse." :)

Ziga Dolhar ::

IceMan: Tisto pri moderiranju tvojega posta je bila napaka -- za kar se ti kakopak opravičujem (ter želim, da se ne ponovi ;)).

perci ::

V temi v kateri teče debata o določeni stvari, se ne boste pritoževali. Vse pripombe in pritožbe v taki temi bodo brisane in izvožene v Slo-Tech oddelek. To sem že povedal.
Glede na to, da Tron ne želi nadaljnega obravnavanja te pritožbe, temo zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Svoboda govora? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
755307 (1811) undefined
»

Novi predsednik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1869891 (7880) Thomas
»

"Lepa dekleta ljubijo barabe" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1076838 (4971) powldiy
»

GF3 - Doom3 makinja?

Oddelek: Zvok in slika
161149 (838) HEKO

Več podobnih tem