» »

GF3 - Doom3 makinja?

GF3 - Doom3 makinja?

undefined ::

We are aiming to have a GF3 run Doom with all features enabled at 30 fps. We expect the high end cards at the time of release to run it at 60+ fps with improved quality.

-- John Carmack

Toliko o tem vsem tistim, ki ste trdili (hypali), da bo GF3 poganjal Doom3 z visokim fps-jem (/me winks at Senitel :D)

Celotni članek si lahko preberete tukaj.

Lucio ::

Končno se je pokazalo da je GF3 za en kurac.
Sedaj pa se kesajte ker ni več 3Dfx-a.

frudi ::

DANES v Aquamarku GF 3 dosega 30 fps, tako da ni nobeno presenečenje, da bo komaj toliko dosegel tudi v Doom 3, ki je še daaaaaaaleč v prihodnosti. zagotovo bomo doživeli še vsaj eno novo generacijo grafičnih kartic do takrat, morda celo dve.
sploh ne vem, kaj se razni 3Dfx loverji zaradi tega zdaj vun mečete... iskreno povedano, vas mam že pun kurac... če ste tak obsedeni s tem svojim preljubim 3Dfxom, je z vami nekaj hudo narobe... get a life...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Senitel ::

with all features enabled

Ne pričakovat, da bo tvoj Voodoo 5 sploh prebavil igro "with all features disabled" >:D.

undefined ::

Senitel, za steblo slame se opiraš, LOL! :))

Ne še pozabit, da je V5 2 generaciji starejši od GF3. Sigurno bo V5 laufov Doom3 tako dobro kot GF1. >:D

Senitel ::

Še svojih linkov ne znaš prebrat...
The low end of our supported platforms will be a GF1 / 64 bit GF2Go / Radeon

....

Lucio ::

IceMan: enkrat si imel stan z driverji za V5 in ostale, vedar sedaj ne dela več. Kaj si jih mogoče postavu kam drugam. Če ja dej link sem.

ABX ::

Lucio: Piši Nvidia in ji jebi mater. Oz. če je tvoj V5 še pod garancijo ga uniči in boš dobil kaj druzga v zamenjavo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

undefined ::

Sploh nima veze, Senitel. Če bo GF3 laufov to na 30fps, bo GF1 max 3 fps.

Lucio: odstranil zaradi pritožb admina zaradi preobilne preobremenitve serverja in bandwitha.

ABX: yeah right, dream on.

>:D

HEKO ::

Yoyoyoy! Mater spet je:

Sanitel VS IceMan oz. nVidia VS Voodoo 8-O

Jaz se postavnim na Sanitelovo stran, kr pač Voodoo ni in nikoli ne bo, kot je nVidia. Doom pa je še v fazi "razvoja", tak da bo fps z GF3 100 posto več od 30! Bomo vidli tvojega V5 Ice.....newem če ne bodo decimalke :)
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

undefined ::

HEKO:

Kaki nVidia VS Voodoo? Are you on weed, dude?
Prosim zadrži se takih komentarjev v prihodnje.

Senitel ::

Ja saj IceMan ziher se bo dal detajle tolk nabit, da bo tud GF 3 delal z 3 fps. Vendar bo novi Doom pri minimalnih detajlih imel kar nekajkrat boljšo grafiko od današnjih iger...

HEKO ::

IceMan -----------> na slo-techu sem skoraj tako dolgo ko ti (ko je bil še STARI slo-tech in nas je bilo "malo" -> se spomniš, ko je Big Foot napisal SLO-TECH s smajliji? To so bli cajti :)).

Vedno zagovarjaš Voodoo (oz. si ga), in vedno si bil usmerjen PROTI nVidi...hehe, Sanitel pa se ti lahko postavi proti, ker o tem ve zlooooooooo veliko...

Ice --> ja, FPS je odvisen od detajlov (špilaj na 1600×1200×32, pa 640×480×16 pa boš videl, da bo razlika >:D )... Ja sej vidiš, da tud piše,da so VSI detajli enabled.

Ice -----> prav pa maš, da je 30 fps za GF3 malo....in to slabo kaže. Vse skup pa bomo vidli na koncu, v praksi.... (če bo kdo seveda mel GF3 :))
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

Tr0n ::

Ljudje bozji. Ko bo novi Doom zunaj, bo GF3 za muzej.

undefined ::

Exactly, TrOn. Problem je, da imajo nekateri osebki težave sprejet to dejstvo. Eni namreč letijo v trgovino po GF3 ravno zaradi Doom-a 3. D0h! :\

Tr0n ::

To v nobenem primeru ne bi bla dobra ideja. Rajsi pocakajte do prvih testov (ki jih je baje JC obljubil) in si nadgradite racunalnik tako, da vam bo D3 laufal tekoce. Potem vam bodo tudi vsi ostali spili laufali ok.

HEKO ::

Ice --->> jaz se ne mislim, kregat pa tud vem, da o grafiki več več od mene....Pravim samo, da iz tega ne moreš trdit, da GF3 sux.....

Jaz mam navito Rivo TNT 2 by-the-way...in itaq ne mislim kupit GF3, kr bo kmalu res zastarel....in tud nevega comp še ne bom kupil....in logično počakal na 2GHz+....vedno je tak...

TRON --> prav maš (če bo doom 3 laufal lepo, pol bodo vsi špili še 1 leto laufali ok..)

BTW: Kdaj približno bo Doom 3 uradno izšel??
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GF1 nice price :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
574922 (4227) Shadowman-x
»

IceManovi Voodoo gonilniki

Oddelek: Novice / Grafične kartice
381927 (1927) Brody
»

3 kompleti gonilnikov za 3dfx

Oddelek: Zvok in slika
412200 (1470) Dalmatinc
»

Geforce 3 me je ZELO razocaral!

Oddelek: Zvok in slika
251704 (1102) OChack

Aalchemy (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
636005 (5243) Senitel

Več podobnih tem