» »

3D modeliranje v .......

3D modeliranje v .......

avab2 ::

Rad bi zase naredil en kratek 3D animirani film (risanko). Ali mi lahko kdo svetuje s kakšnim programom se da to naredit (razen MAYE),
sem začetnik a imam voljo.....


LP
Andrej

overlord_tm ::

blender?

galu ::

3Ds max...? :))
Tako to gre.

brodul ::

blender :D
Pretending to be a mature adult is so exhausting.

morbo ::

Dvomim da boš odštel $2k ali več za katerega od licenčnih progijev in ker bomo piratiziranje tudi odmislili, ti ostane le Blender (ki ni krneki zastonjski pofl, ampak orenk 3D suite).

Kar posezi po zadnji 2.5 beti, ker 2.4 je out.

teey ::

Tako kot so omenili že zgoraj, Blender ti je zastonjski, volje pa mej kar na zalogi saj se kar pošvicaš z njim :)

c0dehunter ::

Js sm se v treh dneh (sicer intenzivnega) učenja Blenderja naučil do te stopnje, da znam modelirat objekte, ustvarit kompozicijo za renderiranje in pa osnovno animirat (da recimo model hodi, skoči in ti osnovni gibi).
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

avab2 ::

hvala za informacije bom probal blenderja. Ker pri 3d MAXU JE kr komplicirano da o MAYI sploh ne govorim (vsaj za mene).....


LP
Andrej

#000000 ::

Z blenderjem bo še huje. Vzami C4D (cinema 4D) tam je za začetnika precej lažji vmesnik.

JohanP ::

Še en glas za Cinema4D.

avab2 ::

bom probo ker varianto si naj downloadam eno v iso formatu 432 MB eno veliko 2g in še neki....

Senitel ::

Tole verzijo. Thin ice folks...

morbo ::

LOL, "vzami si C4D iz travnika"... :|

Blenderjev uporabniški vmesnik zna bit težaven za začetnika, ampak ko ga spoznaš in zaobvladaš, postane zelo hiter in učinkovit.

Ampak vprašanje o up.vmesniku ne igra nobene vloge, ker boš itak vse vleku s torentov, se igral pet minut in potem povlekel naslednji program, v upanju da bo lažji. ;) Poznam to kategorijo folka, ki 'obvlada' 3DS, C4D, Mayo, Rhino... (seveda vse spiratizirano), a dejansko ne zna ustvarit nič pametnega.

avab2 ::

hvala vsem da ste se odzavli na moje vprašanje. Če ma gdo kakšno animacijo na youtubu mi naj da prosim kak link, da vidim kaj se vse da narediti...
Kar sem gledal na netu je vse tako profesionalno da glava peče....:)

LP
Andrej

c0dehunter ::

Tole je ena taka bolj začetniška animacija, čeprav je kar dosti dela vloženega s stališča začetnika.

I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3D oblikovanje in animacija - Max, Maya, Softimage, Blender... (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Zvok in slika
589177602 (17867) Machete
»

Program za modeliranje hiše

Oddelek: Programska oprema
265187 (3537) soncek12
»

Maya ali 3DS Max - Začetnik

Oddelek: Programska oprema
122192 (2074) dottor
»

Program za animiranje

Oddelek: Programska oprema
6765 (684) Batko666
»

kero programje za to animacijo?

Oddelek: Programska oprema
141557 (1403) opeter

Več podobnih tem