» »

Spletna stran

Spletna stran

Ales47 ::

hey,

hotel sem vprasat, ce obstaja kaksa stran ali kaj podobnega, kjer bi lahko nalozil pac mojo spletno stran , ki bi jo naredil (php itd).

Spletno stran bi imel za WoW ( bolj natancno, Guild homepage).

Obstaja kaksa free stran za host? Ker drugace, koliko vem moras placevat 20€ na mesec ali pa vec, odvisno.
Stran pa nebi bila nic posebnega, neke vrste : http://www.atrox-guild.de/ ampak nebi shoutboxa itd dodajal.

Hvala

klemen93 ::

Če boš stran sam naredil in je problem le prostor kamor bi lahko zastonj naložil svojo spletno stran poglej ta Link.

Len-Art ::

Jaz mislim, da se ti najbolj splača da zakupiš eno gostovanje pa je, stane te okoli 50EUR na leto, kar ni ne vem kaj.

Lp

amaze646 ::

Seveda obstajajo zastonj hostingi. Kar se tice zastonj hostanja, so tile res nekako najboljsi kar se tice ponudbe, ki jo imas zastonj. Samo je pa to totalna bedarija, ce mislis furat zadevo vsaj malo resno. Rabis svojo domeno, zastonj gostovanja so hudo omejena ... Raje kupi domeno in spletno gostovanje pa bo.

www.mazej.net

particle ::

Za guild page imaš že mali miljon ponudnikov, ki ti ponujajo forum, in vse potrebno za obratovanje guilda. Guildlaunch je ena izmed teh, če plačaš par evrov, ti ne vsiljujejo oglasov, free verzija ti pa pač poturi par bannerjev.

St235 ::

Glede na to da guild kaj dosti dlje od par mesecev ne bo preživelj je zakup gostovanja nesmisel. Pač rabiš orodje za komunikacijo med člani, objavljanje novic in podobno. Praktično vsi guildi se poslužujejo namenskih hostingov kot je guildlunch.

Za gostovanje je tudi opcija uporabe domene co.cc ,ki je brezplačna. Potem lahk ostran naložiš praktično kamor koli, nastaviš dns in imaš speltni naslov www.imeguilda.co.cc

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Za vse, ki rabite dober webspace PHP, CGI, ipd (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Izdelava spletišč
376287013 (10305) hariscorale
»

Spletna stran, mi kdo prosim razloži?

Oddelek: Izdelava spletišč
243360 (2014) sistemc

Izdelava osebne predstavitve v nekaj klikih?

Oddelek: Izdelava spletišč
212741 (2239) root987
»

Kam zastonj postaviti spletno stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
155521 (4557) mrktngr
»

Gostovanje spletne strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
818668 (6161) Gost

Več podobnih tem