» »

Gostovanje spletne strani

Gostovanje spletne strani

1
2
»

kitewing ::

Mail naj pošljem kam? Vsak kontakt te napoti na forum kjer ni najti nič konkretnega, ali pa ti ponudi nek submit ticket kjer pa odgovora ni. Ne vem al jaz delam kaj narobe al kaj.

http://bytehost.com je glede odzivnosti tako-tako, ampak za tako ceno in vse kar zraven dobiš ni kaj se za pritoževat.

A si na godaddy registriral .si domeno? Vem da so mal dražje. Na bytehost te pride npr .com nekje 7€. Vseeno pa rabim registrirat nekaj .si domen. Pejđe bom pa postavil na bytehost.

Vzemi slovenskega ponudnika, če ne zaradi drugega zaradi podpore.Verjetno bo trgovina tudi hitreje delovala, če bo na strežniku, ki je lociran v Sloveniji. Če ti pa je cena odločilen faktor pa raje ne odpiraj trgovine.

Volk| ::

Ja, mail boš bolj težko najdo na takih straneh. Vse napake, in vprašanja(če ne najdeš na forumu) gre prek takoimenovanih ticketov. Odpres ticket in preko tega pol dobiš odgovor. Kako to deluje, si pa malo preberi na netu.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

DC- ::

Fantje sej tudi slovenski ponudniki smo začeli z daljšo podporo.
To ima domenca in imamo tudi mi

In čisto mimogrede.
Izven časa 9-16 smo imeli v celem mesecu samo en sam samcat klic in še to okoli 17 ure.

cryptozaver ::

Fantje sej tudi slovenski ponudniki smo začeli z daljšo podporo.
To ima domenca in imamo tudi mi

In čisto mimogrede.
Izven časa 9-16 smo imeli v celem mesecu samo en sam samcat klic in še to okoli 17 ure.


Všečen izdelek :)

cryptozaver ::

Za ssl podporo rabiš dedicated IP, ker ta servis ne laufa na sheranih IP-jih. Bytehost zaračuna 4$ mesečno za to...

cryptozaver ::

Počasi me je mimilo potrpljenje z byethost, saj je odzivnost v 70% slabša ali kvečjem enaka tisti iz časov 14.400 modemov, če se jih kdo spomni.

Selim se na hitrost.com ...

Nauk te zgodbe? Poceni zna bit drago !!!

Vsaj domene sem preselil zastonj ;-)

Zgodovina sprememb…

Volk| ::

Jaz sem na byethost ze več kot leto dni in niti enega izpada, dobra odzivnost, tako da ne vem no.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

cryptozaver ::

Danes po tretji so bile strani nedosegljive. Vsaj moje. Ta trenutek (22:46) čakam 10 sekund da mi osveži update, proti polnoči pa se sploh ne da več delat...

Volk| ::

OČitno so težave s tem strežnikom. Pošljim jim mail naj te preselijo na drug delujoč strežnik. Ker meni res dela enkratno.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

cryptozaver ::

Evo, byethost sped ne dela! Bemti, ta vikenend vse selim domov.;(

Volk| ::

meni dela
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

cryptozaver ::

Ta trenutek dela, odzivni čas je pa vsaj 10 sekund. Podn. Da preselim vse vsebine pri tem prenosu, rabim par dni.

mticev ::

http://biohosting.si

tole je top! ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mticev ()

Gandalfar ::

Da ne bi kdo. Nobene transparence, pogojev itd.

680x0 ::

Je pa zanimiv koncept trženja :) Vzameš VPS, prevedeš http://www.hosteurope.de/content/Untern... in se greš hosting brez CO2 emisij :)

cryptozaver ::

Ima kdo joomlo na hitrost.com?

Kako usposobit SEF? Ni dovolj v global settings v joomli?

Tody ::

jest jo mam samo nevem kaj je SEF? Če si mislili SEO zadeva dela zadovoljivo.

cryptozaver ::

Ja SEO.

What have you done?

Tody ::

Tam ti piše da moreš httacess file preimenovt in to je to.

cryptozaver ::

To ni to. Ni zadost.

Tody ::

Ubistvu povej kaj hočeš narediti? Da se ti namesto klobase pokaže ime članka v URL vrstici? Ker temu je ta zadeva namenjena... Men dela http://pro-saf.si/p/antene-in-pribor

Gost ::

To bi moralo na hitrosti še delovati. Se pa zatakne pri kakih eksotičnih komponentah, ker imajo neki varnostni modul nameščen.

Vprašaj jih, če ti lahko izklopijo za tvoj paket, ker imaš joomlo.

Tody ::

aja to dela samo na 1.5 na njižjih pa ne.

cryptozaver ::

@Tody

Ja to hočem.

Imam 1.5.6 joomlo, podpora pa konkretne rešitve zaenkrat nima. Omenjajo verzijo apacha, ki pa mislim da nima veze.

Kaj si naredil da zadeva funkcionira?

Gost ::

Imaš to default SEF urlje - tisto kar pride skupaj z joomlo ali si uporabil kako zunanjo komponento?

cryptozaver ::

Stran je bila postavljena na byethost in SEF je delal. Potem sem vse skup preselil na hitrost.com in zadeva ne dela več, kljub temu da sem naredil vse kar sem naredil na byethost.

S podporo še vedno rešujemo zaplet. So pa to jooomline komponente in tut zunanje. Obnašajo se enako.

Gost ::

No potem rešite s podporo, saj zato so tam.

SEF? S SEF misliš SH404SEF:
http://extensions.joomla.org/extensions...
?

Tody ::

jest mam originalno zadevo brez drugih komponent in sem zadevo samo vključil in spremenil httaccess file.

Gost ::

Tudi pri meni je delovalo default od joomle. Verzija joomle je najnovejša.

cryptozaver ::

Tody je izjavil:

jest mam originalno zadevo brez drugih komponent in sem zadevo samo vključil in spremenil httaccess file.


Kaj si spremenil?

cryptozaver ::

Rešeno.

V joomli je treba vključit še uporabo apache mod_rewrite, pri byehost je bilo dovolj enablat sef. S .htaccess se ni treba mučit.

Ukvarjal sem se s tem: http://www.pathos-seo.com/joomla-seo-op... , pa se pravzaprav ni treba.

Lessons learnt za support, upam da dobim popust >:D

Hvala vsem za trud.

Gost ::

No ja, ne veseli se prehitro. Support od hitrosti ti res ni dolžan takih zadev reševati, ker spadajo v joomline osnove. To je bolj njihova dobra volja potem.

Je pa res, da ima hitrost.com težave z nekaterimi php funkcijami.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gostovanje spletne strani - kateri ponudnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8623472 (2289) Lonsarg
»

Iščem nov hosting - za veliko manjših spletnih strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
719741 (6268) neoserv
»

Gostovanje spletne strani + registracija

Oddelek: Pomoč in nasveti
81777 (1607) neoserv
»

Spletno gostovanje

Oddelek: Omrežja in internet
426645 (5751) techfreak :)
»

OK in poceni gostovanje?

Oddelek: Izdelava spletišč
212859 (2823) nodrim

Več podobnih tem