» »

Mimovrste

Mimovrste

vrecek96 ::

Včeraj sem dobil nove zvočnike z mimovrst. Ugotovil sem da so malo preveliki in da potrebujem druge. Zanima me če jih bodo vzeli nazaj, in kakšen je postope vračila....
HVALA!

KoMar- ::

Bojo. V paketu si dobil en list, kjer je vse razloženo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

vrecek96 ::

KoMar- je izjavil:

Bojo. V paketu si dobil en list, kjer je vse razloženo...

tUDI ČE SEM JIH ŽE ODPRL... Ker sem bil 100% da je bil prave mere (subwoofer). In poizkusim postaviti na mesto kjer bi moral biti in je za nekaj ceni prevelik. Saj kakor jaz razumem pogodbo, to morajo vzeti nazaj... :) Kakšen list sem dobil v paketu?

jazbec ::

tudi če je odpro jim lahko vrneš
v roku 14 dni po prejetju paketa

vrecek96 ::

Kdaj pa bi dobil potem denar nazaj (če ima kdo izkušnje), ker ne mislim čakati 1 mesec da dobim nazaj denar... :)

jazbec ::

Heisenberg ::

iz praske ti povem, da bodo vzeli nazaj, denar pa dobis v nekaj delovnih dneh 2-3...

Poldi112 ::

Kaj pa če bi raje njih vprašal?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

vrecek96 ::

Poldi112 je izjavil:

Kaj pa če bi raje njih vprašal?


Ja saj sem jim pisal na mail, pa še niso odgovorili, jutri bi pa rad že poslal nazaj...

tkonko ::

Brez skrbi lahko pošlješ nazaj (če jih le nisi kakorkoli poškodoval), kot vzrok pa navedeš, da ti pač ne ustrezajo. Za vračilo denarja imajo uradno časa 30 dni, ampak bo to sigurno prej, kakšen teden (prej ko pošlješ prej bo). Vračila pa izvršujejo 1x tedensko, mislim da vsako sredo, nisem pa 100%.

lp

vrecek96 ::

Evo mam skopiran obrazec in vse v original embalaži... Nevem kaj naj napiše man to črto: Vračilo blaga* - (odstop od pogodbe) TRR ____________________________________________
In kaj potem ko je izpolnjeno? Pošljem z odkunino, toliko kot so vredni zvočniki?

Company ::

Nič odkupnine. Ti samo pošlji nazaj, nič drugega, pa v paket daj izpolnjen obrazec. Nobene odkupnine, drugače boš paket dobil nazaj.
LP!

vrecek96 ::

Kam pa dam obrazec. Tja kjer je bil račun zraven zaliman?

BigWhale ::

Po mojem najboljs, da ga k sosedi Stefki u spajzo spravis...

vrecek96 ::

BigWhale je izjavil:

Po mojem najboljs, da ga k sosedi Stefki u spajzo spravis...

JA SEJ SM MISLU KE, PA ME JE Z METLO NAŽGALA...

tkonko ::

na črto: "Vračilo blaga* - (odstop od pogodbe) TRR" napiši svoj TRR račun, na katerega ti bodo denar potem nakazali. Obrazec pa daš enostavno v škatlo (najbolje na vrh, da ga bodo hitro našli).

Tako kot je povedal Company pa pošlješ paket brez kakršnekoli odkupnine. Nič bat, bodo na MV vse uredili ;)

TOP ::

Kliči na Mimovrste in se zmeni potle pride k tebi poštar in ti on odnese na pošto in pošta vse uredi,ti ni treba plačati poštnine.Niti na popšto ti ne rabi.:D

Alfonzo ::

Da ne bom odpiral nove teme bi si kar tole sposodil. Če danes naročim komponente za katere piše da so na zalogi ( Jesenice ) in če se odpravim jutri okoli 12 ure gor jih bom lahko dobil?

AndyS ::

ne

connel ::

Zakaj pa ne, že večkrat sem tako naredil, pogledal če imajo artikel na zalogi, naročil in potem takoj šel po njega, še nikoli težav.

St235 ::

Če boš šel na jesenice ne bi smelo bit problema. predlagam, da jih pokličeš in vprašaš kako hitro lahko pripravijo.

Alfonzo ::

Če jim piše da imajo na zalogi še ne pomeni da imajo oni. Ravno to se je meni zgodilo. Na zalogi ima uvoznik. Tako da dobim jutri baje komponente.

MisterR ::

Zato pa ima mimovrste že nekaj časa poleg stvari ki so na zalogi pri njih napisano "Na zalogi v jesenicah"

Lp

Heisenberg ::

noja kvečjem " na Jesenicah " :P

knesz ::

no ja, kvečjemu "na Jesenicama"

Heisenberg ::

ja točno, my bad :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vračilo blaga v enaa (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9237942 (2911) tomaz-
»

Vračilo blaga v Big Bangu in Harvey Normanu

Oddelek: Pomoč in nasveti
123096 (2757) DePalmo
»

Vračilo blaga preko spletne trgovine (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
31538791 (24548) scipascapa
»

mimovrste vrnitev pošiljke

Oddelek: Loža
227682 (6737) TOP
»

EnaA - Zakaj dvojna poštnina? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6218628 (16799) bauci

Več podobnih tem