» »

Antivirusni program

Antivirusni program

yapka ::

Imam vprašanje oz. me zanima vaše mnenje. V firmi smo par let za antivirusni program uporabljali AVG in sedaj je prišel čas, da bo potrebno obnoviti licenco, kar pa seveda ni poceni. Ker smo v času, kjer se vse popvprek varčuje sem iskal eno poceni oz. brezplačno možnost. Zasledil sem Microsoft Security Essentials, kateri je za domačo uporabo in za manjša podjetja zastonj - na microsoftovih straneh piše do 10 računalnikov. Ker jih v firmi imamo več, si jaz predstavljam da odpademo.
Ko pa sem se pogovarjal z nekaterimi, so mi dejali da naj namestin kar to zadevo od microsofta. Ker teh 10 računalnikov pomeni, da lahko imaš centralni nadzor do antivirusnega v vsakem računalniku, kar pa v mojem primeru ni potrebno. Če pa nočeš imeti nadzora, pa lahko inštaliraš na vse računalnike, čeprav jih je več.
Zdaj me pa zanima, če je že kdo imel s tem kakšne izkušnje - ne bi rad imel probleme s licencami.

Blisk ::

Jaz osebno microsoftu ne verjamem kaj preveč, zato imam nameščen antivirusni program in dodaten požarni zid.

Kar se licenc tiče, mi smo dolga leta uporabljali trend micro, ki je precej drag.
Lani smo prekinili pogodbo in iz istega razloga varčevanja kupili NOD32, ki je zelo poceni v primerjavi s trend micro.

Mislim da dovolj poceni, da si ga lahko privošči vsaka firma.

RejZoR ::

avast! Antivirus. Imaš opcijo centralizirane administracije (kmalu pridejo večje izboljšave z verzijo 6 kar se tega tiče) lahko pa imaš pač vsak workstation kot samostojno enoto. avast! Pro oz Internet Security. Imaš ga v slovenščini, zadaj stojimo z odlično podporo in povezavo z matično firmo, tko da se hitro rešuje če se slučajno karkoli zalomi ali ne deluje oz če imaš kakršnokoli vprašanje.

Več info dobiš na www.avast.si
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2496644660 (2197) Domini tm
»

Šala dneva

Oddelek: Loža
252225 (1766) jrtjtejtt
»

Intel vlaga v protivirusne programe

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
193845 (3004) nojus
»

kateri antivirus naj izberem?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
619724 (8520) fitipaldi
»

Kako naj odstranim Trojanca?

Oddelek: Programska oprema
122268 (2080) knesz

Več podobnih tem