» »

pay pal kartica

pay pal kartica

DRUGHI ::

Zdravo,zanima me kje dobiti to kartico ker bi rad igral internet poker in mastercard mi ne pride u poštev ker nisem redno zaposlen,pa kako je potem z nakazilom na svoj transakcijski račun.Lp

JOKER ::

PayPal ni kartica, temveč je bančni račun, ki se odpre nekje v Ameriki s pomočjo Master ali Visa kartice.
Bolje Visa kartico, saj si lahko prenakažeš iz PP računa na Viso in PP na Master pa ne gre.
________________________________________________________
Ka te češ ....

DRUGHI ::

A morm za to imeti redno zaposlitev ali ne?

shadeX ::

Če hočeš imeti paypal moraš imeti tudi kreditno kartico tipo visa, mastercard. ob registraciji na paypal moraš tudi vpisati tvojo kreditno kartico na katero ti bojo nakazali ali jemali denar.

za viso electron ni treba da si redno zaposlen. lahko si tudi študent. ima jo moj prijatelj in je pri abanki. pri novi kbm pa moji punci ne dovoljo narediti kreditne kartice ker ni zaposlena.

upam da sem ti kaj pomagal.

DRUGHI ::

Ja samo jest nisem študent,sem brezposelen

shadeX ::

hmm bi mogu it na abanko vprašat.

p.s

ker si omenil da si brezposeln. če mislš, da boš s pokrom online kaj zaslužil se motiš. govorim če si se čez noč odloču poker igrat. govorim iz lastnih izkušenj, ker sem veliko denarja že izgubu. če pa znaš poker že od prej in si dober igralec pa kar. veliko sreče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

bluefish ::

Debetna kartica Visa Electron je namenjena prav vsem, saj ni vezana na redni mesečni dohodek, za kartico pa se ne plačuje letne članarine.

http://www.abanka.si/kartice/debetna-ka...

Vsekakor pa se oglasi v eni od poslovalnic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

flood ::

mene nekaj zanima, ker nimam pojma kako je z plačevanjem z karticami
in sicer mam viso electron, ko hočem potrdit način plačila moram vpisati št. kartice. A to je pač ta dolga številka?
vem ja neumno vprašanje

btw tudi bankakoper nima omejitev glede izdaje vise electron, moraš samo met odprt račun pri njih
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flood ()

blackbfm ::

Viso vzami ker na mastercard ne mores nakazovat s paypala..razen ce se je ze kaj spremenilo vmes odkar sem bral o tem.

Drugace pa komot dobis navadno viso tut ce nisi zaposlen, sam zmenit se mors na banki..res pa da ti nastavijo limit glede na dohodke.

krucymucy ::

Ne vem kako je z nakazovanjem s paypala na mastercard, ampak refund gre.

St235 ::

Refund ni isto kot nakazilo. Refund dela BP, ker samo prekličejo obstoječo transakcijo. nakazilo na MS pa ni možno.

DRUGHI ::

A iz pay pal na debentno kartico se da dol uzet denar oz nakazat?

Teych ::

Si bom kar tole temo sposodila, ker je že toliko odprtih...

PayPal imam, na Ebayu sem že veliko kupovala, prodajala neki malega in mi je šlo pač na PayPal balance, zdaj pa bi rada prodajala malo več in denar, seveda, dobila tudi v njegovi "pravi" obliki.

Sem pri SKB-ju, imam Mastercard povezan, danes sem si sicer naročila tudi Viso (navadno), ampak to bo še nekaj časa trajalo trajalo, zato me zanima:

- je mogoče že sedaj prodajati in potem iz tega balanca, ki bo nastal prenesti denar na Viso (ko pač bo) in denar dvigniti?
- so kakšne omejitve koliko grem lahko na Visi "v plus"?

In ta Visa electron... kot berem je to baje najboljši način, prenos direkt na račun, brez kompliciranja...

- ima kdo od vas konkretne izkušnje z obema variantama?
- bi bilo smiselno (in ali je sploh možno), da si račun odprem še na Abanki in potem poslujem z electronom?

Malo sem zmedena, ker je toliko enih variant in preprosto ne vem kaj bi bilo najboljše...

Se že vnaprej lepo zahvaljujem za pomoč, pa LP!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785738504 (21535) plusdzabaka1
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134806 (14770) igi82m
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333107004 (34051) PINki
»

Dvig denarja na paypalu

Oddelek: Pomoč in nasveti
4112648 (7508) St235
»

PayPal help

Oddelek: Omrežja in internet
256796 (5962) rakun24

Več podobnih tem