» »

IZBRATI HTC Gratia vs SonyEricsson Vivaz

IZBRATI HTC Gratia vs SonyEricsson Vivaz

koJan ::

Pozdrav!
Prišel sem pred odločitev o dveh mobilnikih in sicer HTC Gratia in SE Vivaz.
Ne morem se odločiti kaj se mi bolj splača kupiti.
Do sedaj sem uporabljal HTC Tattoo in bil z njim zelo zadovoljen, manjkalo mi je pa še malo bolj hitro brskanje po internetu in boljši zaslon (predvem ločljivost, s touchem sem bil zadovoljen).
Telefon uporabljam za krajšanje časa z igrami/youtube/ted videi na poti. Dnevno tudi naredim kar nekaj minut klicev, potrebujem pa tudi SKYPE klienta, ki mi bo omogočal klice preko telefona (predvsem za uporabo v tujini).

Pomembno mi je, da ima telefon:
-dober GPS oziroma predvsem možnost offline delovanja programa (gmaps mi je super, a kaj ko potrebuje povezavo z internetom, kar pa v tujini ni najboljša rešitev).
-dobro povezanost z GMailom in vsemi ostalimi Google storitvami (GDocs, GSites, GGroups).
-pregledovalnik PDF in OFFICE dokumentov (urejevalnik ni pomemben)
-možnost modema
Kar mi je na ANDROIDih všeč je, da so preprosti za uporabo in da imajo en kup možnih posodobitev, programčkov...
Ne vem kako je z symbianom. Na tem mestu me predvsem moti na prvi pogled ne preveč izdelano namizje z premalo možnosti kostumizacije. Oba telefona sta mi po izgledu všeč (iščem nekaj malo manjšega) ne vem pa kateri OS izbrati in zakaj...

Prosim za kakšno mnenje ali pa alternativni predlog do cene 200€...
LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Mobitela (strani: 1 2 3 448 49 50 51 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2529513832 (10142) Leko
»

HTC v težavah (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9538049 (32507) Nummy
»

Android vs Windows Phone vs Symbian (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9421126 (18481) Tilen
»

Nakup mobitela

Oddelek: Mobilne tehnologije
275102 (4035) Lonsarg
»

Apple le še za Nokio (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
6410438 (6737) Icematxyz

Več podobnih tem