» »

vodni sesalniki

vodni sesalniki

«
1
2

Helena0 ::

Pozdravljeni! Ne vem, če že obstaja tema...
Zanima me ali ima kdo izkušnje z vodnimi sesalniki Ritello??? Predstavnik mi ga je predstavil, vendar se mi cena zdi...!!!! (2.000EUR)
Hvala za kakšno mnenje.

zupicaa ::

Sesalnika ne poznam, vendar iz izkušenj s takšnim načinom prodaje ti lahko povem, da so cene teh sesalnikov močno prenapihnjene. Mislim, da je 2000EUR za sesalec za domačo rabo občutno preveč.

msjr ::

A so dali krtačo v vrednosti 200EUR zastonj zraven a ne?

Ne kupit, močno pretirana cena.

energetik ::

2000EUR za sesalnik je nateg. Pojdi v neko štacuno (Merkur, Bigbang...) ali naroči na internetni štacuni nekega Philipsa/Gorenje/... za ~200EUR (tiho delovanje, HEPA13, vrečka), pa boš sigurno zadovoljna.
Že 5 mesecev uporabljam isto sintetično vrečko, še vedno vleče kot zmešan, minimalni izpusti delcev. Ko bo nafilan, samo zadrgnem vrečko in vržem v smetnjak. Nobene svinjarije in vode. Vrečka stane pa mislim da okoi 1EUR.

Aja, komplete motor+turbina za take sesalnike dela tudi Domel iz Železnikov, za vgradnjo jih količinsko prodajajo mislim da za 20EUR... 2000EUR je nateg, da kr smrdi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

Gregor P ::

2000 evrov za sesalec je prevara, ki bi jo morali državni organi preganjati po službeni dolžnosti :D

Sicer pa smo se o vodnih sesalcih med drugim pogovarjali tudi tukaj.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

koyotee ::

novejša tema Vodni sesalec
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

Gregor P ::

Lahko da, samo niste v njej napisali nič novega kar ne bi bilo napisano že v starejši temi, pa čeprav gre za leta razlike (kar je v bistvu tudi neka informacija, kako je s tem trgom vodnih sesalcev);)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Helena0 ::

Zanima me ali kdo pozna to firmo, ali sesalec (Ritello), ali celo pozna koga, ki ga ima. Zanima me ali je res tako dober?

Aston_11 ::

Jaz poznam enega, ki je kupil vodni sesalec za takratnega pol milijona tolarjev - verjetno ista znamka. Sesa enako kot tisti za 100 EUR s hepa filtrom. Je pa seveda dražji neprimerljivo boljši, ker je neuničjiv, ekološko razgradljiv, cev je narejena iz materialov, kot jih uporablja nasa, kar pomeni, da ga z nožem ne prerežeš, niti se cev ne stisne, ko nanjo stopiš itd. Kot da bi sicer navadnega rezal z nožem, kuril z ognjem in po njem hodil. Uporablja pa se za enako funkcijo kot tisti za 100 EUR, torej za sesanje.

Jaz sem pred nevem koliko leti opravil podobno pameten nakup in to batageljev sesalec za preko sto jurjev. Še zdaj, če pomislim, mi cinglja v glavi. Saj svoje delo opravlja korektno, vendar ga prav tako opravlja tisti od Gorenja, ki sem ga nababil za 100 EUR s hepa filtrom. Vlek zraku je enak, vrečko zamenjaš in to je to.

In sedaj, da ne bo konec zgodbe: vodni filter je Ok, vendar se na stenah nabira umazanija, kar pomeni, da moraš zadevo konkretno spucati, ne pa zliti samo vode proč. TO še dalje pomeni, da si moraš vzeti cajt, odviti vse vijake in fino umazanijo spucati od vsepovsod, including engine room, kjer je praktično ne bi smelo biti. Fini delci gredo tudi skozi vodo.

Je pa fajn za posesati mokre stvari, pri čemer se tudi pri najboljši volji ne morem spomniti, kdaj smo to ta zadnje počeli. S sesalcem lahko mokro sesaš avto, vendar to ne dela, odkar je crknila pumpa. To sem nato naredil tako, da sem potegnil gumijasto cev in vodo spuščal direkt po prevlekal in zraven sesal. Pratkično isto, kot če bi pumpa od sesalca špricala vodo na sedž.

Torej - sesalec Ritello je zagotovo dober, ni pa nič pretirano boljši od sesalca za 100 EUR.

Če oba vzameš v roke in začneš sesati, bo rezulat enak.

Pri čemer, ko se pokvari drugi, so kosi zastonj ali pa greš po novega. Ko se pokvari prvi, ki ima menda tudi neko nedoumoljivo dolgo garancijo, so kosi dragi.

Ti bi rada kupila, je res? Sesalec je odličen, kupi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

Helena0 ::

Hvala za mnenje!
Rada bi kupila vodni sesalec brez vrečke za prah.
Ali mi lahko kdo kakšnega svetuje (znamka), kakšna je cena,...

fosil ::

Tako je!

cvetlica ::

Helena0 je izjavil:

Pozdravljeni! Ne vem, če že obstaja tema...
Zanima me ali ima kdo izkušnje z vodnimi sesalniki Ritello??? Predstavnik mi ga je predstavil, vendar se mi cena zdi...!!!! (2.000EUR)
Hvala za kakšno mnenje.



Če že kupuješ,kupuj raje Rainbow,je preizkušen in dober. Že sam izvor Ritella mi je sumljiv,ga pa ne poznam.

aplenike ::

jas sm imel doma predstavitev sesalca rainbou. ni slab je pa 2800 eur cena takoo nategnjena...
sem poiskal in našel kontakt u lj. za 2000 eur.

energetik ::

Še 2000EUR je 10x precenjeno. Za dobrih 200EUR dobiš Electroluxa/Philipsa itd, konkretno mašino, varčno, tiho in zelo zmogljivo. Da ne omenjam, za koliko firme odkupijo komplet enoto motor+vetrnica od recimo Domela. Baje je cena "srca" sesalca tam nekje 10-20EUR...

Gregor P ::

Upam, da se razume, da so te cene preprosto nemogoče:| mislim preko 2000 evrov za kup plastike8-O Mar vi to resno;((
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

mat xxl ::

Ofce so zato, da se strižejo a ne ???

glavca 1 ::

Jst ga pa imam - sem ponosna lastnica Ritella. Mene je prepričal. Zanj sem plačala 1.800€. Je pa popolnoma brez filtrov. In kar je najpomembnejše, FUNKCIONIRA. Ni sesalnik, kot vsi ostali, ki bi jih morali imenovati prašilniki. Jst pravim takole, kdor ima rad sebe in svoje bližnje že ve kaj mu je storiti. Poleg tega pa, povejte mi, v primerjavi s čim je predrag? V primerjavi z našim zdravljem, ki nima cene? Vem, da sem denar z nakupom Ritella dobro investirala. Kdor pa se ne strinja z mano naj pa še naprej menjuje vrečke in filtre in sesalnike (ko sešteješ stroške, te ne pride nič ceneje) in ostaja pod nivojem - rezultat - umazanija ne izgine iz stanovanja, vaš način čiščenja pa je izguba časa. Pojdite raje ven z družino in se jim posvečajte, namesto da zgubljate čas z neefektivnim čiščenjem.

Pa še to. Zame je Ritello ZAKON. Saj najbrž ni edini s tem sistemom čiščenja, je pa eden izmed peščice. In kar je pomembno DELUJE.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: glavca 1 ()

denisbegood ::

Še bolje, kupi Roombo in se res posveti družini, priporočam

energetik ::

glavca 1 je izjavil:

Jst ga pa imam - sem ponosna lastnica Ritella. Mene je prepričal. Zanj sem plačala 1.800€. Je pa popolnoma brez filtrov. In kar je najpomembnejše, FUNKCIONIRA. Ni sesalnik, kot vsi ostali, ki bi jih morali imenovati prašilniki.
In kako torej prečisti zrak, če nima filtrov?
Še ena, ki so jo dobro "nategnili". Uporabljam Philipsa s HEPA13 filtracijo za slabih 200€. In pazi zdaj to - funkcionira. In to zelo dobro. Prav tako Gorenjev sesalnik za 130EUR pri starših, le da je malo glasnejši. Sesa pa nenormalno dobro, prav tako ne praši.
HEPA13 zadrži vsaj 99.95 % delcev večjih od 0,3 mikrometra. Vir: HEPA@Wikipedia
Vrečko, ko je polna, zapreš in odvržeš v smetnjak. Prašenje po stanovanju? :|
In ta Ritello zna to in še bolje narediti kar brez filtra?

Kaj pa ko greš z družino na sprehod, kjer se po zraku sprehaja na miljone delcev od prometa/industrije, ki so še veliko bolj nevarni za zdravje, a hodiš s kirurško masko izven stanovanja?


EDIT: pri Ritellovih karakteristikah lepo piše, da ima še vodoodporen HEPA filter. Brez filtrov praviš?
In v čem se ta monstrum za 1800€ toliko razlikuje od recimo tega (LIV Postojna) za 270€, da upraviči svojo ceno? Ima zlate nastavke za sesanje?
Pa dobro, itak vsak kupi tisto kar mu paše.

Zgodovina sprememb…

glavca 1 ::

Separator, fantje, separator je ključnega pomena.

Ko pa ste vsi že tako pametni, me zanima, če imate doma 15 let star televizor ali najnovejše LED variante. Pa ste najbrž tudi plačali kakšnih 800 € zanj. In mislite, da je to socialna cena.

Žal živimo v časih kapitalizma in za vse je potrebno plačati.
Ti za dobro sliko, jst pa za čist zrak.

Kaj misliš, zakaj ima tvoj sesalnik vrečko in še en kup filtrov? Jst vem, zato ne uporabljam več sesalnika ampak Ritello.

Pa lepo se imej v prepričanu, da si vseved.

;-)

energetik ::

glavca 1 je izjavil:

Separator, fantje, separator je ključnega pomena.
Sem imel vodni separator v Hyli, pa je ven vseeno puhal prah. Batagel in tudi ta Ritello imata zato še hepa filter, ki sledi vodni filtraciji. Ker očitno voda ne zadrži vseh mikrodelcev.

Ko pa ste vsi že tako pametni, me zanima, če imate doma 15 let star televizor ali najnovejše LED variante. Pa ste najbrž tudi plačali kakšnih 800 € zanj. In mislite, da je to socialna cena.
Imam običajen LCD monitor 27" za 350€, ki ga uporabljam hkrati za PC monitor in kot TV. Ni šans da bi dal za TV več kot 400€.

Kaj misliš, zakaj ima tvoj sesalnik vrečko in še en kup filtrov? Jst vem, zato ne uporabljam več sesalnika ampak Ritello.
Zakaj ima vrečko in filtre? Da se 99,7% umazanije in prahu zadrži V sesalniku in ne uhaja ven. In nima kupa fitrov, ampak samo motorni filter ter na izpuhu HEPA. Kako pa ti sesaš z Ritellom, ki po tvojih besedah ni sesalnik, to pa ne vem. :)

Tvoje pisanje izgleda kot tipično prepričevanje posrednikov, ki pridejo na dom predstavljat njihovo novo superduper zadevo brez tehničnih argumentov.

koyotee ::

še enkrat, za vse tiste, ki so prepričani, da je HEPA über alles

www.hylaphil.com/water-filter-vs-hepa/
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

energetik ::

Poglej kdo je napisal tole v tvojem linku. Verjetno ne bo sebi v skledo pljuval. Poleg tega piše o HEPA poleg vodne filtracije, ki postane moker in je potem leglo bakterij.
V sesalcu na vrečko je filter popolnoma suh. Večino prahu pa zadrži že vrečka. Piše tudi o luknjah v filtru - zakaj bi že nastale luknje v njem?

koyotee ::

če si opazil piše,
Dust trapped in water will be eliminated from the room, while the tiny amount of dust partly escaping the separator (about 0.03% on average as tested and proven by the "Institut für Analytik und Beratung" (Institute for Analysis and Consultation in Gro-Umstadt, Germany)...
Toliko o tem kdo kam pljuva
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Gregor P ::

LOL sami posredniki tukaj he he ... te ljudi, ki uboge naivne potrošnike nategujejo s temi 2000 evro "plastičnimi" sesalniki, bi morali državni organi preganjati po dolžnosti>:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

koyotee ::

da nam js tebe preganjal. Nism noben posrednik, samo nekaterim širim obzorja. Natakni si filter vrečko na glavo, dumbass
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Gregor P ::

Ne vem zakaj se potem oglašaš, govoril sem le o posrednih; te bi bilo treba kazensko preganjati8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

49106 ::

Dobil si ga na foro ;)

Aston_11 ::

Skozi vodo pride fin prah. Vsake toliko sem razdrl glavo sesalca in počistil tisti fin prah, ki pride skozi vodo. 2000 EUR za sesalc imenujem jaz davek na neumnost - jasno, da je treba tak nakup zagovarjati, kolikor se le da. Težko je priznati, da za družino enako poskrbi sesalec za 100 EUR s Hepa filtrom kot uber sesalec brez hepa filtra.

bezerk ::

Poznam ljudi, ki so za kirbya plačali pred 7-8 leti cca. 600.000 SIT, BRAVO !!!
Celih predavanj sem bil deležen, kako je to oh in sploh in nimam osnovnega pojma...
Danes nimajo za jest.
V firmi, kjer sem delal, so imeli nasproti nas pisarno, kako naj rečem, ehhhhhh "prodajalci" kirbyev.
Vsak dan so ob istem času imeli motivacijsko telovadbo in ne vem kaj še. Šef je bil oblečen v roza, lila, svetlo modre, svetlo zelene mašne gvante po 50€. Avstrici in Nemci bi rekli "šlager pevač".
Meni in ženi je tašča kupila sesalec(mislim, da bosch) na mercatorjeve pike, za cca 150€, še danes fenomenalno dela. Hvala tašča !
Mislim, da imajo angleži prav ko rečejo; "fool and his money soon go seperate ways" ;)

energetik ::

Aston_11 je izjavil:

Skozi vodo pride fin prah. Vsake toliko sem razdrl glavo sesalca in počistil tisti fin prah, ki pride skozi vodo. 2000 EUR za sesalc imenujem jaz davek na neumnost - jasno, da je treba tak nakup zagovarjati, kolikor se le da. Težko je priznati, da za družino enako poskrbi sesalec za 100 EUR s Hepa filtrom kot uber sesalec brez hepa filtra.
Finta je, da ta über sesalc IMA tudi HEPA filter kot je razvidno tukaj:


Zakaj? Verjetno ga nima kar tako, brez razloga. Skoraj 100% vodna filtracija? >:D

Se pa spominjam, ko smo pri nas kupili Hylo, 15 ali več let nazaj. Je bil pri nas posrednik in seveda prepričano razlagal o superiorni vodni filtraciji. Jaz kot mulc sem pa opazil, da je na izpuhu sesalca penast filter, seveda me je zanimalo zakaj je tam, če pa voda 100% spuca zrak. Se je potem začel izmotavati, da je to da pri straneh izpuha ne vleče prahu notri.. :D
Sicer ne rečem, voda je v določenih pogledih boljša kot vrečka, ker lahko sesaš tudi vodo, ampak maš pa potem toliko več dela, da tisto spucaš. Seveda je v obeh primerih očitno potreben HEPA filter na izhodu.

mat xxl ::

Še enkrat smo pametni uporabniki, ki kupujemo sesalce do 300 eur, ali Roombe do 500 eur, so pa tudi Ofce, ki se nategnejo in priznati, da so te nafarbali, je najstrašnejše, zato je bolje na smrt zagovarjati top nakup in lastnosti dragega sesalca in raje spraviti v nesrečo še koga, saj se potem počutite, kot "nisem edini bedak" , izkušnja pa je vsekakor že zaradi cene neponovljiva !

Vi junaki z takimi sesalci montirajte potem raje cevni sistem v zgradbo in imate vsaj izpuh izven hiše in vas potem ne briga kako očisti ta izpuh, izkušnja - neprecenljivo , denarni vložek praktično enak !

koyotee ::

roomba nima za burek proti nobenemu sesalcu
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

mat xxl ::

Se vidi, da Roombe še nisi testiral, ali pa bureka nikoli probal !

Pa ne pozabi Roomba nikakor ni sesalec, je bolj pometač !

msjr ::

roomba nima za burek proti nobenemu sesalcu


Sicer imam samsunga, ampak tukaj se ne strinjam. Robotki so odlične alternative sesalcu, ki sicer v določenih pogojih failajo. Ampak jebiga, za 2000€ si lahko privoščim rabota, pa teto, ki mi za 20€ na mesec popuca tam, kjer robotko ne zmore, pa še za pivo ostane.

koyotee ::

lol, za vse ki ste dali za roombo 500-800€, to je pa res naložba ja ;((
bol kot pobira prah ga dviguje, bolje da nimaš kakega tepiha, ker ga bo treba posesat na roke, torej vseeno rabiš še 1 sesalnik, zadeva se zatakne pod kako posteljo, ko je prostor za smeti poln, se zadeva še vedno fura po stanovanju a ne opravlja svoje naloge, itd...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

msjr ::

bol kot pobira prah ga dviguje, bolje da nimaš kakega tepiha, ker ga bo treba posesat na roke, torej vseeno rabiš še 1 sesalnik, zadeva se zatakne pod kako posteljo, ko je prostor za smeti poln, se zadeva še vedno fura po stanovanju a ne opravlja svoje naloge, itd...


Kot že rečeno jest imam doma samsunga, zanj sem dal 350€, zadeva opravlja svoje naloge korektno. Ti ga nimaš, tako da ne tumbaj v prazno.

koyotee ::

a maš tut vodni sesalnik? Ne tumbaj v prazno
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

mat xxl ::

koyotee je izjavil:

lol, za vse ki ste dali za roombo 500-800€, to je pa res naložba ja ;((
bol kot pobira prah ga dviguje, bolje da nimaš kakega tepiha, ker ga bo treba posesat na roke, torej vseeno rabiš še 1 sesalnik, zadeva se zatakne pod kako posteljo, ko je prostor za smeti poln, se zadeva še vedno fura po stanovanju a ne opravlja svoje naloge, itd...


Ravno tepihe posesa vzorno , mnogo bolje, kot vsak vodni ali kak drug power sesalec, tu jo bolje posesa samo sesalnik z vrtečimi krtačami, klasični samo na zračni tok , pa ni primerjave, da ne omenim las, dlak, ki pri navadnem ostanejo, razen , če ima glavo z vrtljivimi krtačami.
Sicer sem bil pa leto in pol nazaj tudi sam tak dvomljivec, kot ti, dokler nisem testiral Roombe !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

Brane2 ::

Zanimivo kako zahrbtno se voda spreminja.

Par let nazaj je zadrževala VSE prašne delce, sedaj pa samo še SKORAJ vse.

Pa to ni neka nepomembna razlika- sedaj je cel point med pravo stvarjo in drekom v tej "podrobnosti".

Kako se vesolje okrog nas spreminja... :))
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

koyotee ::

@mat xxl
pa to je unfuc*ingbelievable, kaj misliš, da vodni sesalnik pobira prah s pomočjo telepatije? Power sesalec? Ti ne poznaš niti osnovnih pojmov. Glava z vrtljivimi krtačami=globinska krtača ali turbo krtača in njene ščetine se premikajo pravokotno, glede na podlago, pri tvoji roombi pa skoraj vzporedno... kot je nekdo omenil, zadeva bolj pometa kot sesa, da o sesalni moči sploh ne govorim. Probaj enkrat posesat tepih ali preprogo s kakim konkretnejšim sesalcem, in boš presenečen koliko svinjarije se v resnici skriva v njem.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

bonita ::

Helena, pozdravljena!

Mogoče sem zate prepozen, toda šele sedaj sem našel tvoje vprašanje oz.tematiko.
Moram reči, da sva midva z ženo novopečena lastnika čistilca Ritello (no kake tri mesece ga imava). Najina zgodba se je začela takole:

Sodelavka je mojo ženo prosila, da si nekaj ogledava. Da naj bi prišel nekdo pokazati Ritello. Ker sva oba proti kakršnimkoli predstavitvam na domu, je bila proti temu. Celo več dni je prosila in vztrajala, da s tem tudi njej pomagava, da pride do neke naprave brezplačno in da nama ni potrebno ničesar kupiti. Tako je žena popustila in dogovorila predstavitev z demonstratorjem. Ker sem jaz še posebno proti takim obiskom na domu, me je žena mal preslepila, da pride sodelevec na obisk, v resnici pa je bil predstavnik Ritella. Full kul! Nisem vedel na koga naj bom bolj jezen, na ženo, nanj ali na ženino sodelavko. Pogoj da naredi demonstracijo pa je, da si pogledava oba z ženo. Tako, sem bil prisiljen to videti. Kmalu sva ugotovila, da je to neke vrste vodni sesalec. Aha, še ena marketinška poteza, da naju bo silil v nakup nečesa kar ne rabiva. Vseskozi sem ga gledal pod prste in sodeloval pri njegovih vprašanjih in poskušal celo biti bolj pameten od njega, pa sem počasi začel ugotavljati, da ima fant prav in da sem jaz tisti, ki sem "trot". Imela sva namreč Philipsov sesalnik na vrecko z "long perfomance" in z ne vem kakšno hepa filtracijo in oh in sploh (450.00 eur). Poznam tudi nekaj vodnih sesalnikov kot je Batagel, delfin,... a to niti približno ni Ritello. Lahko bi še in še povedal kaj vse dela ta Ritello (ima 14 funkcij, pa še kakšno), toda v glavnem lohk sm rečem, da nama je naredil REVOLUCIJO!!! Z ženo sva ugotovila, da o sesalnikih nimava pojma! Nisva vedela, da je resnično vsak sesalnik z vrečkami in filtri gojišče za bakterije, glivice in plesni in da se z njimi zastrupljamo, ker je v njih dobesedno gojišče. To so inkubatorji, razvojniki svinjarije in kaj vem kakšno ime bi jim še lahko nadel. Ja tudi prašnikarji, kot jih je v članku imenovala glavca 1 ( tudi lastnica Ritella).
Vrhunec vsega pa je bil, ko nama je počistil posteljo na kateri leživa komaj 3 leta. Katastrofa!!! Ne bi želel, da bi kdo videl tisto svinarijo, ki nama jo je potegnil iz jogija. To je nekaj neverjetnega-nisem vedel da ležim na takšnem dreku od pršic. Tudi sam se alergičen na cvetni prah in se vsako spomlad filam z antibiotikih in imam vneto vso nosno votlino, a če to nisem uporabljal vsako leto, sem bil zelo bogi. Imam tudi spomladansko vnetje oči in pekoče grlo skozi celo leto. Razložil nama je, da te iztrebke (vzmetnice so tudi ogromno gojišče za pršice in plesni) vdihavamo. To nam vpliva na spremenjeno delovanje imunskega sistema (alergije), zato pride kasneje tudi do astme. Plesen, ki pa se ustvarja zaradi našega nočnega znojenja, pa nam povzroča na dolgi rok raka, uničuje pa nam tudi jedro jogija in se začne posedati.

Glavca1 ima prav o vsem kar je napisala. Kdor tega ni videl in sprobal, verjamem, da temu ne more verjeti, ker tudi midva nisva. Predstavnik, ki nama je to pokazal, nama ni ničesar vsiljeval. Pokazal nama je kaj pomeni separator, ki ga ima namesto filta in kaj pomeni HEPA, ki je čisto na koncu izpuha. Cena 1.800.00 eur pa predstavlja enkraten vložek za desetletja. Za vrečke in filtre porabimo več.

Danes sem hvaležen, ženini sodelavki, da nama je poslala Ritello predstavnika na dom.
Helena, nama nikakor ni žal denarja, ki sva ga investirala. Vse sva preizkusila in deluje fantastično. Rezultat je viden v vodi in iz Ritella nič ne smrdi. Čistiva si zrak in občasno tudi inhalirava. priporočila sva tudi pet prijateljev in dobila zato Purello (vlažilec in čistilec zaraka pa odišavlja tudi). Ker pa je bil še en nakup pri najinih prijateljih, sva dobila tudi napravo za mokro čiščenje tepihov.

Vsekakor se mora vsak sam odločiti. Priporočam pa vam, da si vsaj pogledate demonstracijo predstavnika, pa nič ne vsiljuje, je prav prijazen.

Helena, lep pozdrav.

BlazP ::

Neverjetno no. Toliko prikritega oglasevanja na slo-techu pa ne vem ce sem ze videl!

mat xxl ::

Kaka reklama pa kaka cena !!! Za ta denar mi čistilka kar dolgo čistti ...

blackbfm ::

Nisva vedela, da je resnično vsak sesalnik z vrečkami in filtri gojišče za bakterije, glivice in plesni in da se z njimi zastrupljamo, ker je v njih dobesedno gojišče


Še bolje pa uspevajo v prisotnosti vlage:))

Neverjetno no. Toliko prikritega oglasevanja na slo-techu pa ne vem ce sem ze videl!


hehe se strinjam ja

cortez ::

moderator : Zakaj mi Adblock-er na Slo-techu več ne deluje ?

Brane2 ::

Neverjetno no. Toliko prikritega oglasevanja na slo-techu pa ne vem ce sem ze videl!


V bistvu me te zadeve pustijo nepotešenega. Začnejo se kot kak trdi grupnjak z napovedjo šoka tipa "Two girls- one cup".

On in žena sta dolgo premišljevala, bi ali ne bi. Ne bi. Bi, ampak samo skupaj. Ne, ne bi. Mogoče pa bi, ker je neznanec ženo ujel v neugodnem trenutku - nekako kot v vsakem uvodu v deepthroat porn. MIslila je, da je vprašal a bi kavo in je rekla ja. Vi bistvu pa je tip predlagal, če o lahko opali na domu, mož pa bi gledal.

In kaj čmo- obljuba dela dolg.

Tip pozvoni na vratih, ima psa in kofer. Moža in ženo spreletava srh- le kako se bo nadaljevalo ?

Se bo začelo s psom ali bo tip potegnil kaj posebno nagajivega iz kofra ?

Kad ono- tip potegne ven vodni sesalnik, jima posesa pajčevino s pojstlje in pobere par kEUR, ko da je šlo za ritualno klanje devic in seks z dojenčki. In vsem skupaj po zgodbi sodeč ob tem še pride.

Nikoli nisem cenil slovenskega porna ampak tole je podn. :|
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Pyr0Beast ::

Nisva vedela, da je resnično vsak sesalnik z vrečkami in filtri gojišče za bakterije, glivice in plesni in da se z njimi zastrupljamo, ker je v njih dobesedno gojišče.

Ker ... ?

Pri suhem sesalniku se nimajo bakterije kje zarediti, ker tam vlage preprosto ni (razen če sesaš hrano, kar se pa _ne_ počne)

Pri vodnem sesalcu pa imaš ti nekaj litrov župe s svinjarijo, ki šprica vsepovsod po sesalcu. Ja. Res je boljši a ne ?

NOT

Vrhunec vsega pa je bil, ko nama je počistil posteljo na kateri leživa komaj 3 leta. Katastrofa!!! Ne bi želel, da bi kdo videl tisto svinarijo, ki nama jo je potegnil iz jogija.

Nasvet: Rjuha se da prati.

Lahko pa vam bi prodal še pralni stroj, ker ga več kot očitno nimate.

To je nekaj neverjetnega-nisem vedel da ležim na takšnem dreku od pršic. Tudi

In za to, da si videl da je to dejansko drek od pršic si uporabil: Mikroskop, telepatijo, prebral v priročniku za oglaševanje ?

Rezultat je viden v vodi in iz Ritella nič ne smrdi.

Potem ga pa vklopi.

Čistiva si zrak in občasno tudi inhalirava.

Ne se jeba* ...

Cena 1.800.00 eur pa predstavlja enkraten vložek za desetletja. Za vrečke in filtre porabimo več.

Ja. Enkraten. Samo enkrat pa nikoli več !

http://www.mimovrste.com/artikel/332004...
10€ 7 vrečk. Pri meni tak pack traja eno leto+
Ali pa če jih porabiš 70 komadov letno je to še vedno 100€.
Za razliko v ceni lahko furaš filter vrečke dobrih 15 let.

Ja. Enkratno.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zico4 ::

Brane2 ::

To je un ki je Terminatorja naredu ( Miles Dyson) ali un ki je tud lupino okrog zvezde pogruntu kot svoj solarni program ?
On the journey of life, I chose the psycho path.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup sesalca (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24095636 (10864) Zstiller

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309144019 (63701) perci
»

Sesalniki z najvišjo stopnjo filtracije (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14567554 (32420) LordPero
»

Vodni sesalec (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6833331 (29202) energetik
»

sesalec za prah z vodno filtracijo-kdo ima,pozna? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5425359 (22797) Majmune

Več podobnih tem