» »

sesalec za prah z vodno filtracijo-kdo ima,pozna?

sesalec za prah z vodno filtracijo-kdo ima,pozna?

1
2
»

Maria ::

Cekr

Kdaj si ga kupil? Je zadnji model?


Dejstvo je, da imam sesalec na vrečko in nisem zadovoljna s kvaliteto čiščenja določenih stvari. Zato razmišljam o vodnem.

Igea Practic ima zanimivo vodno pranje. Ima kdo kakšne izkušnje s tem? Je preveč dela za premalo učinka?

Maria

p.s. Bliža se rok odločitve.

Majmune ::

Rad bi samo izvedel ce je kdo nasel kaksno spletno stran, kjer pise, kako deluje vodni filter. Sam sem brskal po googlu pa ne najdem skorajda nic, kjer bi bil razviden postopek ciscenja. Prosil bi ce mi pomagate poiskati, ker bi rad to temo predelal za seminarsko nalogo. Zaenkrat sem iskal na kljuce: "water filtration, Vacum cleaner water, Water filter working"...

Vem da je stara tema, vendar nocem odpreti nove ker jih je ze tako prevec. Hvala vsem, ki bodo ponudili pomoc.
Lp

Azrael ::

Mogoče poglej še po straneh proizvajalcev vodnih sesalnikov, npr Hyla ima naslednji opis.
Nekoč je bil Slo-tech.

JayKay ::

Majmune ::

Hvala Azrael, to je priblizno to kar iscem, toda ce bi bilo le malce bolj podrobno opisano kako deluje (analiza...bolj znanstven pogled).
JayKay-u tudi hvala za naklonjeno pozornost, vendar bi rad poudaril da delam seminarsko o tem in da NE razmisljam o nakupu. :8)

Upam da ima se kdo kaksno idejo in mi priskoci na pomoc.
Lp
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup sesalca (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24095795 (11023) Zstiller

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309144211 (63893) perci
»

vodni sesalniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9020481 (10602) AnjaNja
»

Sesalniki z najvišjo stopnjo filtracije (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14567603 (32469) LordPero
»

Vodni sesalec (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6833376 (29247) energetik

Več podobnih tem