» »

Pomoč pri prenosniku

Pomoč pri prenosniku

mayhem ::

Pozdravljeni....

Imam prenosnik acer star slabe 3 leta.
Zadeva je takšna, da se je kar naenkrat pokvaril mislim, ko ga prižgem se pojavi svetloplav ekran in počasi začnejo po vsem ekranu ratavati črne pike vendar v linijah sem pa tja kakšna manjka.
Ali pa gdaj naredi samo pol ekrana točno črez sredino v sistem pa ne gre.....se pa samo sliši tisti zvok od windowsov, kot da je prišel v sistem.
Probal sem formatirati vendar nisem mogel priti niti v bios ne v varni zagon ne v boot iz cd-ja.
Tako,da sem ugašal ter uklapljal nakar mi je upelo priti v bios.V biosu so bile vse črke nekako slabe kot da bi utripale ter zginjale.
No vsekakor sem šel skozi formatiranje in je bilo videti vse vredu. Sformatiram in pustim pc na mizi priklopljen v elektriko za polnjenje.
Ko pridem črez čas dvignem pokrov in vidim spet isto zadevo vse polno črnih pik, kot kapa od užigalic po celem ekranu in bledo plavo ozadje.


Kaj bi to pomenilo sedaj ali je grafična ali je plata ali monitor eno od teh zadev pomoje.
Kaj pravite vi je imel že gdo takšen problem, ker jast to prvič vidim !

Hvala za odgovor..
Lep pozdrav.....

_koki_ ::

Če je grafična kartica integrirana je grafična kartica na osnovni plošči in s tem tudi osnovna plošča šla rakom žvižgat, če je grafična kartica ločena pa je grafična kartica šla rakom žvižgat...

dwinxp ::

Če imaš grafično kartico ločeno se pravi na kakšnem MXM2 vodilu, potem bi priporočal da naročiš novo kartico iz ebaya iz anglije... dobiš ATI Radeon 3650 512mb za 120EUR skupaj s postnino. Če je pa integrirana potem je pa res za it zvizgat...

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup novega telefona (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
838448 (6361) heero
»

PC po ciscenju ne dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
292180 (1673) oemdzi
»

Nvidia še vedno v rdečih številkah

Oddelek: Novice / Rezultati
123422 (2441) BoLhCa
»

POMOČ! Težave z grafično kartico!

Oddelek: Pomoč in nasveti
171642 (1194) strictom
»

Crknil Radeon??

Oddelek: Strojna oprema
171527 (1248) Vlady

Več podobnih tem